Aktualności

polskie Biegi Uliczne
28 września 2018 r. godz. 16:50
www.mielecbiega.pl

Patronat honorowy na imprezą objęli:

Krystyna Skowrońska – Poseł na Sejm RP
Zbigniew Tymuła – Starosta Powiatu Mieleckiego
Fryderyk Kapinos – Pełniący Funkcję Prezydenta Miasta Mielca

PROGRAM ZAWODÓW
16.50 – otwarcie zawodów
17.00 – 100m dziewcząt                                            roczniki 2012 i młodsi
17.05 – 100m chłopców                                             roczniki 2012 i młodsi
17.10 – 300m dziewcząt                                             roczniki 2011/2010
17.15 – 300m chłopców                                             roczniki 2011/2010
17.20 – 500m dziewcząt + nauczyciele                      roczniki 2009/2008
17.25 – 500m chłopców                                             roczniki 2009/2008
17.30 – 500m dziewcząt                                            roczniki 2007/2006
17.35 – 500m chłopców                                             roczniki 2007/2006
17.45 – 800m dziewcząt + nauczyciele                      rocznik 2005/2004
17.50 – 800m chłopców                                             rocznik 2005/2004
17.55 – 800m dziewcząt                                             roczniki 2003
18.00 – 800m chłopców                                             roczniki 2003
18.10 – dekoracja dzieci i młodzieży wg kolejności rozgrywanych biegów,
losowanie nagród rzeczowych pośród uczestników biegów młodzieżowych
19.30 – 3 km – Bieg Główny o Puchar Prezydenta Mielca K+M
19.45 – dekoracja biegu głównego

W biegach młodzieżowych obowiązują karteczki startowe do pobrania u organizatora LKS Stal Mielec.

Nagrody:
W biegach przedszkolaków i młodzieżowych medale za miejsca I-VI oraz nagrody rzeczowe za miejsca I-III.
W punktacji zespołowej szkół podstawowych za miejsca I-III - puchary
Punktacja dla szkół: I m (– 1 pkt), II m (– 2 pkt), III m (– 3 pkt), itd.
Do punktacji zespołowej liczy się sześciu najlepszych zawodników/zawodniczek danej szkoły z każdego biegu – za udział nauczyciela w biegu szkoła uzyskuje dodatkowe 10 pkt., które zostaną odjęte od punktacji ogólnej.
Szkoły, które nie będą miały pełnego składu osobowego nie będą brane pod uwagę do punktacji drużynowej (10 biegów).

W biegu głównym obowiązują zgłoszenia:
– do 26 września 2018 r. drogą elektroniczną poprzez stronę https://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=495
– 27 września 2018 r. w biurze zawodów w godz. 18:00-20:00
– 28 września 2018 r. w biurze zawodów w godz. 15:00-18:00, pod warunkiem niewyczerpania limitu miejsc.

Uwaga: następne zawody - sztafetowe biegi przełajowe ; 3.10. 2018 r ID - godz. 10.00
                                           IMS - god.  10.45
                                         Licealiada  - godz.  11.30
Autobusy  mają parkować na placu , gdzie jest bazar.

Reprezentacja Powiatu Mieleckiego na Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w lekkiej atletyce indywidualnie 25.09.2018 r.Rzeszów

Dziewczęta;                                             Chłopcy:
60 m:                                                                                                                Cisło Emilia   SP Wola Mielecka          Ziobro Mateusz  SP Wola Wadowska
Kozak kamila SP Malinie                      Augustyn Michał  SP Tuszów Nar.
600m/ 1000 m:
Wal Olga    SP Nr 6 Mielec                  Król Paweł   SP nr 8 Mielec
Stawowy- Raipold Martyna  SP 1 Mielec  Rajabi Jazdan  SP nr 11 Mielec
skok w dal:
Wal Martyna  SP nr 6 Mielec               Bąk Michał  SP Malinie
Węgrzyn Karolina SP Wola Mielecka   Kremer Maksym   SP Wola Mielecka
skok wzwyż:
Marmura Amelia  SP Malinie               Korczewski Jakub  SP Chorzelów
Chlebowska Maja SP Chorzelów        Chojecki Jakub   SP nr 8 Mielec
rzut piłką palantową :
Augustyn Emila  SP Rzemień             Balon Wiktor    SP Rzemień
Słąba Kinga     SP nr 6 Mielec            Pieróg Bartłomiej   SP Chorzelów

  Reprezentacja Powiatu Mieleckiego na Wojewódzkie IMS w lekkiej atletyce - 26,09. 2018 r.  Rzeszów
Dziewczęta:                                Chłopcy:
100 m:
Smutek Magdalena  SP nr 9 Mielec     Padykuła Paweł SP Wadowice Górne
300 m:
Domin Laura   SP nr 9 Mielec           Grzelak Alan   SP Tuszów Nar.
80 m/100m.: ppł:
Leś Gabriela  Piłkarskie Nadzieje       Szyler Tymon   SP nr 9 Mielec
600m/ 1000m:
Świętek Aleksandra SP nr 9 Mielec    Para Bartosz SP Wadowice G.
skok w dal:
Stobierska Julia  SP nr 9 Mielec       Wąż Mateusz  SP Wadowice G.
skok wzwyż:
Molek Oliwia   SP nr 9 Mielec             Iwanow Mikołaj   SP Chorzelów
Stobierska Alicja SP nr 9 Mielec        Kasprzak Paweł    SP Chorzelów
rzut  oszczepem:
Midura Agnieszka  SP Wadowice G.    Rybak Jakub    SP Wadowice G.
pchnięcie kulą:
Struzik Dominika  Gim Przecław        Ciemiąga Karol  SP Chorzelów
rzut dyskiem:
Mroczek Julia   SP Wola Mielecka      Pleban Adrian   Gim. Przecław
sztafety 4 X 100 m:
SP nr 9 Mielec                                SP nr 9 Mielec

Autobus - odjazd   - Klub  godz. 8.00