Archiwum · IMS archiwum

ARCHIWUM
Komunkaty z zawodów  ID 2017/18 r.

Wyniki Powiatowego turnieju Kokursu "Baw się z nami- Mielec24.05.2018 r.

1. SP Malinie       47,5 pkt. 
2. SP nr 9 Mielec   42,5 pkt.
3. SP nr 2 Mielec    40,5 pkt.
4. SP Rzemień       40,5 pkt.
5. SP Dulcza Wielka 39 pkt.
6. SP nr 3 Mielec     32 pkt.
7. SP Tuszów Nar.    28,5 pkt.
8. SP Wola Mielecka  27 pkt.
9. SP Czajkowa         17,5 pkt.

Wyniki finałów powiatowych w czwórboju la dziewcząt 17.05.2018 r.

1. SP nr 9 Mielec          1020 pkt.
2. SP nr 6 Mielec         1010 pkt.
3. SP Przecław             996 pkt.
4. SP Radomyśl Wielki  971 pkt.
5. SP Wola Mielecka     878 pkt.
6. SP Borowa               789 pkt.
7. SP Wadowice Górne   774 pkt.
8. SP nr 11 Mielec        760 pkt.
9. SP nr 3 Mielec          669 pkt.
10. SP Tuszów Nar.        649 pkt.
11. SP nr 2 Mielec         610 pkt.                                                                                         

Indywidualnie:
1. Wiktoria Balawajder  SP nr 9 Mielec  291 pkt.
2. Aleksandra Pazdro    SP Przecław    245 pkt.
3. Alicja Hasek             SP Przecław     228 pkt .

Finał Powiatowy  mini piłka koszykowa dziewcząt - Malinie 13.03.2018 r.
SP  Przecław  - SP Malinie     26 : 17
SP   Malinie - SP nr 3 Mielec   50 : 28
SP nr 3 Mielec  - SP Przecław   13 : 41
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA
:
1. SP Przecław  4    67 : 30 
2. SP Malinie   3   67 : 54
3. SP nr 3 Mielec   2  31 : 91
4-6. SP nr 6 Mielec
      SP Padew Nar.
      SP Ruda
7-9. SP nr 9 Mielec
      SP Borowa
      SP Chorzelów
10 - 11. SP nr 11 Mielec
           SP Gawłuszowice
12. SP nr 2 Mielec

Komunikaty zawodów IMS 2013/2014

 

Miejsca i punkty zdobyte przez szkoły podstawowe Powiatu Mieleckiego
we współzawodnictwie PWSZS w Rzeszowie
za rok szk. 2013/2014

 

SP nr 6 Mielec 11 miejsce 407 punktów
SP nr 13 Mielec 52 / 172
SP Wadowice Górne 56 / 169
SP Padew Nar. 79 / 132
SP Malinie 80 / 131
SP nr 11 Mielec 96 / 111
SP Nr 1 Mielec 101 / 107
SP nr 9 Mielec 109 / 89
SP Wola Mielecka 149 / 72
SP Radomyśl Wielki 201 / 48
SP Tuszów Nar. 206 / 47
SP Dąbrówka Wisłocka 221 / 41
SP Chorzelów 235 / 39
SP nr 3 Mielec 236 / 38
SP Podborze 258 / 33
SP Górki 267 / 30
SP Gawłuszowice 321 / 21
SP Jaślany 324 / 21
SP Podleszany 345 / 19
SP Tuszyma 350 / 19
SP Borowa 354 / 18
SP nr 12 Mielec 362 / 17
SP Dąbie 384 / 15
SP Izbiska 388 / 15
SP Wadowice Dolne 392 / 15
SP Czermin 404 / 14
SP Gliny Małe 405 / 14
SP Trześń 484 / 9
SP Wola Wadowska 527 / 7
SP nr 2 Mielec 532 / 6
SP Partynia 573 / 5
SP Ruda 576 / 5
SP Zabrnie 586 / 4
SP Dulcza Mała 595 / 4
SP Wampierzów 613 / 4
SP Dulcza Wielka 655 / 2
SP Breń Osuchowski 678 / 1
SP Sadkowa Góra 692 / 1

 

Finał Powiatowy IMS w piłce nożnej
Chłopcy:
I - Dąbrówka Wisłocka
II - SP1 Mielec
III - SP Jaślany
IV - SP13 Mielec
V - SP9 Mielec
VI - SP11 Mielec
Dziewczęta:
I -SP Padew Narodowa
II - SP Przecław
III - Sp 9 Mielec
IV - Sp 12 Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego IMS w trójboju lekkoatletycznym
Mielec dn.30.05.2014r. - (zdjęcia w zakładce Galeria)
Punktacja drużynowa
Dziewczęta:
1.SP Wola Mielecka – 367pkt – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr11 Mielec – 356pkt –awans do finału wojewódzkiego
3.SP Nr1 Mielec – 356pkt
4.SP Malinie– 352pkt
5.SP Wadowice Dolne – 276 pkt
6.SP Nr13 Mielec – 269 pkt
7.SP Nr12 Mielec – 223 pkt
Najlepsze wyniki wg tabel wielobojowych uzyskały:
1.Cyganowska Oliwia –SP Wola Mielecka– 116pkt
2.Węgrzyn Wiktoria– SP Wola Mielecka – 113pkt
3.Krawiec Monika SP Nr1 Mielec -108 pkt
Chłopcy:
1.SP Malinie – 362pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr11 Mielec – 312pkt- awans do finału wojewódzkiego
3.SP Wola Mielecka- 282pkt
4.SP Nr1 Mielec– 276pkt
5.SP Wadowice Dolne – 251 pkt
6.SP Nr13 Mielec– 185pkt
7.SPTuszów Narodowy -180 pkt
8.Niepubl SP Górki – 173 pkt
9.SP Nr12 Mielec – 121 pkt
Najlepsze wyniki wg tabel wielobojowych uzyskali :
1.Rymarowicz Kacper – SP Malinie – 362pkt
2.Golba Marcin- Niepubl. SP Górki – 97 pkt
3.Iwanow Mikołaj –SP Malinie – 92 pkt
Wyniki indywidualne szkół :
Dziewczęta:
1.SP Wola Mielecka – 367pkt
-Leś Gabriela-03-11,26=18,3,18=26,13,00=10=54pkt
-Skwara Sandra -03-10,65=32,3,36=32,15,00=14=78pkt
-Węgrzyn Wiktoria -03- 10,33=40,3,63=41,24,00=32=113pkt
-Kaczmarska Magdalena-03- 10,77=29,2,91=17,15,00=14=60pkt
-Cyganowska Oliwia – 03-10,08=46,3,60=40,23,00=30=116pkt
2.SP Nr11 Mielec -356pkt
-Kwiatkowska Karolina – 03- 10,19=44,3,43=35,17,00=18=97pkt
-Czachor Martyna – 03- 10,87=27,3,02=21,16,00=16=64pkt
-Mazgaj Anna-03- 11.10=21,3,03=21,17,00=17=59pkt PK
-Mieszkowicz Aleksandra -03- 10,49=36,3,10=24,20,00=24=84pkt
-Fleszar Nicola – 03- 10,68=31,3,05=22,21,00=26=79pkt
-Blacha Agnieszka – 03- 10,95=25,3,20=27,29,00=44=96pkt
3.SPNr1 Mielec -356pkt
-Totoń Oliwia -03- 10,42=38,3,32=31,15,00=14= 83
-Paluszek Natalia -03- 10,20=43,3,47=36,18,00=20=99pkt
-Zakręcka Aleksandra -03-10,97=24,3,06=22,15,00=14=60pkt
-Pszeniczna Emilia -03- 10,70=31,3,01=21,15,00=14=66pkt
-Krawiec Monika – 03- 10,07=47,3,63=41,18,00=20=108pkt
4.SP Malinie -352pkt
-Maziarz Kamila -03- 10,39=39,3,28=30,16,00=16=85pkt
-Furdyna Aleksandra -03- 10,08=46,3,56=39,18,00=20=105pkt
-Gagat Emilia – 04- 10,35=40,3,48=36,15,00=14=90pkt
-Groele Nicola – 05- 10,32= 40,3,12=24,12,00=8=72pkt
5.Wadowice Dolne – 276pkt
-Wawrzonek Paulina – 03- 10,45=37,3,27=29,23,00=30=96pkt
-Rusek Martyna -03- 11,62=13,2,84=15,21,00=26=54pkt
-Guła Marta -03- 11,19=20,2,90=17,17,00=18=55pkt
-Nowak Magda -03- 11,10=21,2,60=8,21,00=26=68pkt
-Krawiec Kamila -03-10,79=29,2,98=20,12,00=8=57pkt
-Węgrzyn Zuzanna -03- 12,58=2,2,53=6,19,00=22=30pkt
6.SP Nr13 Mielec -269pkt
-Gaj Patrycja -03-10,35=40,xxx=0,12,00=8=48pkt
-Janus Wiktoria -03- 11,64=13,2,80=14,17,00=18=45pkt
-Rzeszut Estella-03- 9,82=53,3,48=36,14,00=12=101pkt
-Strzępka Wiktoria – 03- 11,77=11,xxx=0,15,00=14=15pkt
-Sakowska Magdalena -03- 10,64=32,2,75=12,14,00=12=56pkt
-Rzeżnik Marcelina -03- 11,03=23,2,90=17,15,00=14=64pkt
7.SP Nr12 Mielec – 223pkt
-Kozik Aleksandra – 05-11,41=16,3,19=27,17,00=18=61pkt
-Cebula Angelika -04-10,94=25,3,00=20,18,00=20=65pkt
-Madej Aurelia -05- 12,10=7,2,96=19,16,00=16=42pkt
-Halik Oliwia -04- 12,24=5,2,58=7,13,00=10=22pkt
-Zasowska Ewa-04- 11,59=13,3,12=24,17,00=18=55pkt
Chłopcy:
1.SP Malinie -362 pkt
-Rymarowicz Kacper-03- 9,36=43,4,11=44,35,00=35=122pkt
-Kielek Maciej-03- 9,71=33,3,62=26,27,00=19=78pkt
-Iwanow Mikołaj -03- 9,82=31,3,70=30,33,00=31=92pkt
-Grzelak Kacper -03- 10,30=22,3,54=23,30,00=25=70pkt
-Żak Kamil-04- 10,79=12,3,09=19,30,00=25=56pkt
2.SP Nr11 Mielec – 312pkt
-Bartkowski mIgor-03-9,91=29,3,58=24,32,00=29=82pkt
-Fryc Filip-03- 10,18=24,3,53=23,27,00=19=66pkt
-Draguła Filip-03- 10,84=11,3,60=25,32,00=29=65
-Rączka Kamil-03- 9,81=31,3,74=32,30,00=25=88pkt
-Kozak Kacper- 03-10,22=23,3,50=22,33,00=31=76pkt
3.SP Wola Mielecka – 2824.SPpkt
-Indyk Dawid – 03- 10,68=14,3,71=30,28,00=21=65pkt
-Słąba Rafał-03- 9,55=29,3,64=27,32,00=29=85pkt
-Borowiec Kacper-03- m11,84=0,2,81=7,25,00=15=22pkt
-Smagacz Krystian -03- 10,04=27,3,49=22,31,00=27=76
-Węgrzyn Konrad-03- 11,04=7,3,57=24,30,00=25=56pkt
4.SP Nr1 Mielec – 276pkt
-Sztuka Dawid -03- 10,02=27,3,77=33,26,00=17=77pkt
-Szumełda Rafał-03- 9,54=38,3,30=17,27,00=19=74pkt
-Pęcak Michał- 03- 10,91=9,3.47=21,32.00=29=59pkt
-Urban Piotr- 03-10,20=24,3,60=25,26,00=17=66pkt
-Guła Jakub- 03-10,35=21,3,29=17,21,00=7=45pkt
-Totoń Adrian -03- 10,35=21,3,35=18,15,00=0=39pkt PK
5.SP Wadowice Dolne – 251pkt
-Pietras Mateusz-03-10,46=18,3,53=23,25,00=15=56pkt
-Panek Przemysław -03- 11,08=6,3,26=16,30,00=25=47pkt
-Kużdżał Daniel-03- 11,26=3,2,91=9,17,00=0=12pkt
-Midura Piotr-03- 10,51=17,3,58=24,34,00=33=74pkt
-Strycharz Jakub- 03- 10,06 =26,3,60=25,29,00=23=74pkt
6.SP Nr13 Mielec – 185 pkt
-Chrobak Jakub -03- 10,96=8,2,73=6,26,00=17=31pkt
-Bąk Wiktor -03- 10,21=23,3,40=30,19,00=3=63pkt
-Borowiec Wiktor -03- 10,86=10,3,32=19,27,00=19=52pkt
-Tarachanowicz Szymon-03- 11,51=1,3,40=19,27,00=19=39pkt
-Kiełbasa Patryk -03- 11,89=0,3,00=10,28,00=21=31pkt
7.SP Tuszów Narodowy – 180pkt
-Chmura Igor -04- 10,80=12,3,40=19,25,00=15=46pkt
-Mrozik Mikołaj -04- 10,96=8,3,00=10,25,00=15=33pkt
-Rogóż Krystian -04- 9,98=28,3,68=29,30,00=25=82pkt
-Dąbek Dominik-04- 11,40=2,xxx=0,17,00=0=19pkt
8.Niepubl.SP Górki – 173pkt
-Dukles Maksymilian -03-11,34=2,3,12=13,20,00=5=20pkt
-Śpiewak Alan-03- 11,60=1,2,76=7,23,00=11=19pkt
-Pezda Karol-03-10,59=16,3,16=13,27,00=19=48pkt
-Adamczyk Mateusz-03- 11,60=0,2,85=8,34,00=33=41pkt
-Golba Marcin -03- 9,97=28,3,06=11,30,00=25=64pkt
9.SP Nr12 Mielec – 121pkt
-Gaj Patryk-04- 11,25=3,3,23=15,33,00=31=49pkt
-Mazur Adrian -04- 11,43=2,3,22=15,20,00=5=22pkt
-Cichoń Szymon -02- 11,20=4,2,97=10,23,00=11=25pkt
-Krudysz Karol -05- 12,38=0,2,69=6,18,00=1=24pkt
PK.
Molek Mateusz-04- SP Nr9 Mielec -10,23=23,3,40=19,21,00=7=49pkt
Budzieniewicz Gerard -04- SP Nr9 Mielec -11,80=0,3,01=10,16,00=0=10pkt

 

Komunikat z finału powiatowego IMS w czwórboju lekkoatletycznym-
Mielec dn.29.04.2014r. - (zdjęcia w zakładce Galeria)
Dziewczęta :
1.SP Nr9 Mielec – 948pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr3 Mielec – 948pkt – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Nr6 Mielec – 869 pkt
4.SP Nr1 Mielec – 800pkt
5.SP Chorzelów – 774 pkt
6.SP Wola Mielecka – 751 pkt
7.SP Tuszów Narodowy – 615 pkt
8.SP Łączki Brzeskie – 603 pkt
9.SP Wampierzów – 584pkt
10.SP Zabrnie – 511 pkt
11.SP Nr12 Mielec – 500 pkt
12.SP Borowa – 492 pkt
13.Niepub.SP Górki – 455pkt
14.SP Wadowice Dolne – 367 pkt.
Najlepsze zawodniczki wg tabeli wielobojowej zawodów:
1.Torba Gabriela -01- SP Nr9 Mielec – 288 pkt
2.Krukurka Agnieszka -01- SP Nr12 Mielec – 211 pkt
3.Gancarz Wiktoria –01-SP Nr3 Mielec – 201 pkt
Wyniki indywidualne uczniów w poszczególnych konkurencjach :
1.SP Nr9 Mielec – 948 pkt
-Torba Gabriela -01- 8,77 =87,4,78=101,31,00 =49,2;12,72=51 =288pkt
-Lesiał Gabriela -01- 9,57=59,3,80=47,26,00=36,2;36,05=12=154pkt
-Dyjak Patrycja -01- 10,21=43,3,58=40,39,00=70,2;15,99=45=198pkt
-Sasor Kinga -01-10,11=46,3,80=47,28,00=41,2;34,18=14=148pkt
-Ziomek Alicja -01-9,89=51,3,88=50,28,00=41,2;31,12=18=160pkt
-Furgał Kinga -01- 10,67=32,3,52=38,26,00=36,2;36,46=11=117pkt
2.SP Nr3 Mielec – 948 pkt
-Barbarzak Marcelina -01- 9,48=61,4,18=63,27,00=39,2;21,08=35=198pkt
-Dubiel Oliwia -01- 9,63=58,3,76=46,28,00=41,2;16,32=44=189 pkt
-Weryńska Aleksandra-01-11,01=23, 0=0,39,,00=70,2;30,54=19=112pkt
-Gancarz Wiktoria -01-9,86=52,3,64=42,35,00=59,2;14,09=48=201pkt
-Starzec Natalia -01- 9,84=53,3,80=47,28,00=41,2;14,67=47=188pkt
-Myjak Oliwia -01-10,23=43,3,98=53,25,00=34,2;17,67=42=172pkt
3.SP Nr6 Mielec – 869 pkt
-Rusek Patrycja -02-10,08=46,3,61=41,19,00=22,2;08,13=59=168pkt
-Kubik Karolina -02-9,77=54,3,48=36,26,00=36,2;05,45=64=190pkt
-Duszkiewicz Laura 02-10,10=46,3,48=36,25,00=34,2;31,35=18=134pkt
-Zdziebło Anna-01-9,99=49,3,45=35,30,00=47,2;14,48=47=178pkt
-Kania Martyna-01-9,90=51,3,54=38,21,00=26,2;31,87=17=132pkt
-Dragan Oliwia-01- 9,63=58,3,95=52,39,00=70,2;30,71=19=199pkt
-Wiśniewska Daria-02-10,63=33,3,34=32,20,00=24,2;23,27=31=120pkt PK
4.SPNr1 Mielec – 800pkt
-Rarus Natalia -01- 9,70=56,4,00=54,33,00=54,2;25,82=27=191pkt
-Mądry Laura -01- 9,82=53,3,61=41,26,00=36,2;26,57=25=155pkt
-Fijał Aleksandra -01-9,45=62,3,72=44,27,00=39,2;23,09=32=177pkt
-Sanecka Wiktoria-01- 10,19=44,3,70=44,23,00=30,2;21,48=35=143pkt
-Sroka Emilia-02-10,47=37,3,55=39,22,00=28,2;24,18=30=134pkt
-Kościelna Wiktoria -02-10,23=43,3,72=44,19,00=22,2;36,84=11=110pkt
5.SP Chorzelów -774pkt
-Trela Karolina -02-9,76=54,4,00=54,29,00=44,2;31,41=18=170pkt
-Motyl Paulina -01- 10,20=43,3,18=26,25,00=34,2;25,08=28=131pkt
-Skóra Aleksandra-01- 9,91=51,3,44=35,37,00=65,2;17,34=41=192pkt
-Pawłowska Kamila -02-10,09=46,3,85=31,25,00=34,2;27,29=23=134pkt
-Kościelna Jolanta-01- 10,18=44,3,10=24,21,00=26,2;29,11=21=115pkt
-Płaza Paulina – 02- 10,20=43,3,18=26,21,00=26,2;11,67=52=147pkt
6. SP Wola Mielecka -751pkt
-Żola Paulina -02- 9,70=56,3,72=44,26,00=36,2;36,34=11=147pkt
-Kalita Alicja -02- 9,86=52,3,75=45,24,00=32,2;48,63=0=129pkt
-Stec Aleksandra -02-9,71=56,3,62=41,19,00=22,2;21,64=34=153pkt
-Maciejak Agnieszka – 02- 9,52=60,3,60=40,25,00=34,2;22,48=33=167pkt
-Niedbała Wiktoria – 01- 9,36=64,3,86=49,21,00=26,2;32,91=16=155pkt
-Klimczak Magdalena -01- 10,36=39,3,45=35,22,00=28,2;49,72=0=102pkt
7.SP Tuszów Narodowy -615pkt
-Chłopek Weronika -01-10,24=42,3,73=45,20,00=24,2;52,36=0=111pkt
-Wieczerzak Anna-01-11,28=18,3,16=26,27,00=39,2;28,15=23=106pkt
-Bernat Magdalena -01-11,69=12,2,70=10,21,00=26,2;48,55=0=48pkt
-Furtak Wioletta-02-9,54=60,3,95=52,19,00=22,2;09,99=190pkt
-Murawska Aleksandra – 02-10,12=45,3,23=28,17,00=18,2;26,16=26=117pkt
-Łącz Natalia -02- 10,80=28,3,05=22,21,00=26,2;33,85=15=91pkt
8.SP Łączki Brzeskie-603pkt
-Krężel Klaudia-01-9,84=52,3,76=46,35,00=59,2;50,06=0=157pkt
- Tąporowska Magdalena -01-10,05=47,3,54=38,29,00=44,2;15,69=45=169pkt
-Pleban Dajana-01- 11,07=22,3,26=29,22,00=28,2;35,44=13=92pkt
-Szot Patrycja -01-10,76=29,3,06=22,21,00=26,2;34,,85=13=90pkt
-Skrzypek Paulina-02-10,24=42,2,96=19,15,00=14,2;30,16=20=95pkt
-Skrzypek Natalia -03-11,47=15,2,46=5,10,00=4,2;25,53=27=51pkt
9.SP Wampierzów- 584pkt
-Mieszkowska Karolina-01-10,25=42,2,66=9,20,00=24,2;50,91=0=75pkt
-Maziarz Wiktoria – 02- 9,95=50,3,58=40,22,00=28,2;30,09=20=148pkt
-Moryl Dominika -02-9,74=55,3,85=49,26,00=36,2;28,42=22=162pkt
-Warzocha Andżelika -02-10,25=42,3,30=30,25,00=34,2;40,26=6=112pkt
-Świąder Natalia -01- 10,36=39,2,68=10,12,00=8,2;39,27=8=65pkt
-Czera Ewelina- 02- 10,67=32,2,60=8,20,00=24,2;27,85=23=87pkt
10.SP Zabrnie-511pkt
-Ryczek Wiktoria -01- 10,86=27,3,40=34,29,00=44,2;51,21=0=105pkt
-Galica Sylwia -02- 10,50=35,3,10=24,30,00=47,2;48,59=0=106pkt
-Szot Magdalena- 03-10,20=43,2,95=19,27,00=39,2;32,56=16=117pkt
-Strzyż Sylwia -01- 11,32=17,2,95=19,23,00=30,2;27,27=24=90pkt
-Guła Kinga -02- 10,77=29,3,22=28,26,00=36,3;01,41=0=93pkt
-Sypek Lidia-02- 10,86=27,2,76=12,25,00=34,3;09,28=0=73pkt
11.SP Nr12 Mielec – 500pkt
-Krukurka Agnieszka -01- 9,45=62,4,06=57,29,00=44,2;14,34=48=211pkt
-Cebula Paulina -01- 10,90=26,3,30=30,16,00=16,2;26,81=25=97pkt
-Smolis Magdalena -01- 10,36=39,2,90=17,24,00=32,2;43,06=3=91pkt
-Jabłońska Paulina-01- 11,50=14,2,34=2,15,00=14,2;59,71=0=30pkt
-Romanowska Julia -01- 11,56=14,2,60=8,12,00=8,3;14,00=0=30pkt
-Jopek Julia -01- 11,40=16,3,13=25,23,00=30,2;59,40=0=71pkt
12. SP Borowa – 492pkt
-Koszyk Wiktoria – 01- 10,42-38,3,63=41,19,00=22,2;41,13=5=106pkt
-Magdziak Julia -01-11,58=13,2,62=8,10,00=4,xxx=0=25pkt
-Dróżdż Alicja- 01- 9,66=57,3,61=41,15,00=14,2;31,99=17=129pkt
-Mazur Izabela -01-10,63=33,2,78=13,19,00=22,2;15,43=46=68pkt
-Kusek Karolina-01- 15,50=0,3,81=47,20,00=24.2;15,43=46=117pkt
-Borowiec Jolanta -01- 10,32=40,3,05=22,13,00=10,3;09,99=0=72pkt
13.Niepubl.SP Górki – 455pt
-Łabaj Oliwia -01- 10,40=39,3,05=22,19,00=22,2;42,12=4=86pkt
-Adamczyk Joanna -01-10,70=31,3,26=29,18,00=20,2;32,12=17=97pkt
-Zych Aleksandra-01- 10,79=29,3,33=31,20,00=24,2;33,19=15=99pkt
-Borowiec Paulina -01- 10,65=32,3,34=32,15,00=14,2;39,23=8=86pkt
-Pezda Sabina -01- 11,10=21,2,83=15,16,00=16,2;31,81=17=68pkt
-Borowiec Aleksandra -01- 10,59=34,3,25=29,10,00=4,2;29,88=20=87pkt
14.SP Wadowice Dolne – 367pkt
-Pilawiecka Wiktoria – 01- 10,19=44,3,30=30,24,00=32,2;28,90=22=128pkt
-Rybak Natalia -01- 10,55=35,3,66=42,17,00=18,2;59,65=0=95pkt
-Trela Amelia -01- 11,82=10,2,36=3,22,00=28,2;55,03=0=41pkt
-Rusek Martyna -01- 11,82=10,2,36=3,25,00=34,2;44,12=2=69pkt
-Leśniak Klaudia -01- 11,94=9,2,90=17,12,00=8,3;06,81=0=34pkt
-Bednarz Paulina – 01- 12,54=2,xxx=0,17,00=18,3;06,28=0=20pkt

 

Chłopcy:
1.SP Nr11 Mielec -823pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Wola Mielecka- 817pkt- awans do finału wojewódzkiego
3.SP Nr1 Mielec – 809pkt
4.SP Nr3 Mielec -807pkt
5.Niepubl,SP Górki – 749pkt
6.SP Borowa – 732pkt
7.SP Przecław -594pkt
8.SP Tuszów Narodowy – 590pkt
9.SP Chorzelów -571pkt
10.SP Wampierzów – 490 pkt
11.SP Wadowice Dolne – 462pkt
12.SP Zabrnie – 447pkt
13.SP Nr12 Mielec – 432pkt
Najlepsi zawodnicy zawodów wg tabel wielobojowych:
1.Pezda Mateusz- Niepubl SP Górki- 268pkt
2.Kamuda Kacper –SP Wola Mielecka – 236pkt
3.Mrozik Kamil –SP Nr11 Mielec – 21pkt
Wyniki indywidualne szkół:
1. SP Nr11 Mielec – 823pkt
-Strojny Dawid -01- 9,90=30,3,83=35,35,00=35,3;38,19=46=146pkt
-Baltyzer Bartosz – 01- 9,64=35,4,02=41,31,00=27,3;52,89=32=135pkt
-Rusin Mikołaj -01- 9,95=29,3,96=39,41,00=47,3;47,90=36=151
-Wierzbowski Rafał- 01-9,10=51,4,35=52,36,00=37,4;00,02=26=166pkt
-Mrozik Kamil -01- 9,23=47,4,34=52,50,00=65,3;37,15=47=211pkt
-Koba Dawid -01- 9,66=35,4,08=43,36,00=37,3;50,23=34=149pkt
2.SP Wola Mielecka – 817pkt
-Kamuda Kacper-01- 8,67 =65,4,50=57,42,00=49,3;21,56=65=236pkt
-Zaremba Michał -02- 9,11=51,4,22=48,30,00=25,3;59,21=26=160pkt
-Słąba Damian -01- 8,87=59,4,17=43,34,00=33,3;35,66=49=184pkt
-Kania Łukasz -02- 9,64=35,3,75=32,29,00=23,4;07,47=19=109pkt
-Burczy Kacper -02- 9,46=40,4,04=42,33,00=31,4;13,09=15=128pkt
-Kania Maciej -01- 9,90=30,3,88=37,22,00=9,4;14,61=14=90
3.SP Nr1 Mielec – 809pkt
-Sztuka Bartłomiej -01- 8,89=58,4,67=63,46,00=57,3;59,38=26=204pkt
-Padykuła Jakub -01- 8,98=55,4,17=46,36,00=37,4;01,78=24=162pkt
-Nowak Kamil -01- 9,34=43,3,93=38,35,00=35,3;58,63=27=143pkt
-Pędrak Aleksander -01- 9,56=37,4,03=42,37,00=27,4;05,99=20=138pkt
-Czech Piotr-01- 9,12=50,4,56=59,31,00=27,3;59,96=26=162pkt
4.SP Nr3 Mielec – 807pkt
-Pietryka Paweł-01- 8,73=63,4,22=48,27,00=19,4;24,04=9=139pkt
-Parkosz Michał-01- 9,32=44,4,13=45,36,00=37,3;43,46=40=166pkt
-Mierzwa Damian -01-9,38=42,4,28=5-,43,00=51,3;45,68=38=181pkt
-Saj Mateusz-01-8,74=63,4,17=46,39,00=43,4;02,90=23=175pkt
-Trybulec Marcel-01- 9,42=41,4,08=43,41,00=47,4;13,18=15=146pkt
-Ziętek Mateusz-01- 9,26=46,4,15=46,28,00=21,4;29,45=5=118pkt
-Boryczka Konrad -01- 9,52=38,3,95=39,29,00=23,4;36,88=1=91pktPK
5.Niepubl SP Górki – 749pkt
-Pezda Karol -01- 9,12=50,4,20=47,36,00=37,3;58,76=27=161pkt
-Pezda Mateusz -01- 8,41=75,4,95=72,47,00=59,3;24,13=62=268pkt
-Łapa Damian -01- 9,86-30,3,82=35,32,00=29,3;40,94=43=137pkt
-Jasiński Hubert-01-9,78=32,3,65=30,30,00=25,4;08,73=18=102pkt
-Golba Piotr-01- 9,95=29,3,70=30,25,00=15,4;26,76=7=81pkt
-Pezda Sylwester -01- 11,50=1,3.04=11,26,00=17,4;09,08=17=46pkt
6.SP Borowa -732pkt
-Kramarz Filip-01- 9,52=38,4,12=45,40,00=45,4;08,44=18=146pkt
-Jachym Jakub -01-9,12=50,4,60=61,39,00=43,3;59,58=26=180pkt
-Pazdro Bartosz-01-9,22=47,4,35=52,33,00=31,4;10,97=16=146pkt
-Stafiej Bartłomiej-01- 9,56=36,3,92=38,40,00=45,4;04,78=22=142pkt
-Dziadzio Hubert-01- 9,62=36,3,92=38,35,00=35,4;24,09=9=118pkt
-Miłoś Paweł-01- 9,88=30,3,73=31,35,00=35,4;12,32=15=111pkt
7.SP Przecław -594 pkt
-Kocoła Kamil -01- 9,38=42,3,78=33,35,00=35,3;58,95=27=137pkt
-Słomba Sebastian- 01- 10,43=19,3,85=36,41,00=47,4;14,67=14=116pkt
-Klaus Daniel- 01- 9,40=42,4,13=45,38,00=41,4;59,68=0=128pkt
-Hodur Kamil -01- 9,65=35,3,88=37,39,00=43,4;15,99=13=128pkt
-Piłat Dawid -01-10,48=18,3,50=22,40,00=45,xxx-0=85pkt
8.SP Tuszów Narodowy – 590pkt
-Świątek Łukasz-01- 9,77=32,4,40=54,33,00=31,3;51,35=33=150pkt
-Ulrych Grzegorz -01- 9,64=35,3,44=20,39,00=43,4;13,93=15=113pkt
-Smykla Sebastian- 01- 9,87=30,3,94=39,32,00=29,4;26,90=7=105pkt
-Serafin Łukasz-02-10,01=27,3,70=30,37,00=39,3;55,44=29=125pkt
-Wieczerzak Michał-02- 9,94=29,3,68=29,32,00=29,4;22,96=10=97pkt
-Mączyński Paweł-02- 9,96=28,3,25=16,35,00=35,4;11,79=16=95pkt
9.SP Chorzelów -571pkt
-Galek Andrzej- 02- 9,86=31,3,55=23,25,00=15,3;44,98=39=108pkt
-Szczur Michał-02- 9,66=35,4,00=41,31,00=27,3;40,02=44=147pkt
-Dybski Maksymilian -01- 10,31=21,3,62=28,34,00=33,3;59,60=26=108pkt
-Walczak Bartłomiej-02- 11,57=1,3.09=12,36,00=37,4;01,96=24= 74pkt
-Zieliński Mikołaj-01-9,44=40,4,05=42,26,00=17,4,02,76=23=122pkt
-Stolarz Dominik- 01-10,62=15,3,23=15,34,00=33,4;02,92=23=86pkt
10.SP Wampierzów – 490pkt
-Łoniewski Sebastian -01- 9,53=38,3,60=25,37,00=39,4;26,22=8=110pkt
-Sypek Michał-01-8,98=55,4,03=42,38,00=41,4;00,39=25=163pkt
-Bierzyński Sebastian-02- 10,26=22,3,85=36,33,00=31,4;51,63=0=89pkt
-Gera Mariusz- 03-10,24=23,3,22=15,23,00=11,5;09,74=0=49pkt
-Górczyński Piotr-03- 10,28=22,2,95=9,15,00=0,4;58,76=0=31pkt
-Padykuła Paweł-03-9,72=33,3,68=29,26,00=17,4;53,15=0=79pkt
11.SP Wadowice Dolne – 462pkt
-Bzduła Mateusz- 01- 9,97=28,3,46=21,32,00=29,4;31,93=4=82pkt
-Kołton Mateusz-01- 10,58=16,3,15=13,24,00=13,4;00,12=26=68pkt
-Kramarz Mateusz-01- 12.14=0,2,88=8,30,00=25,4;12,70=15=48pkt
-Kusek Dominik-01- 9,38=42,3,95=39,34,00=33,4;04,53=22=136pkt
-Bigda Adrian -01- 9,22=47,3,30=17,48,00=48,4;34,20=3=128pkt
12.SP Zabrnie -447pkt
-Szot Sebastian -01- 9,19=48,4,05=42,28,00=21,4;04,97=22=133pkt
-Ogorzałek Sławomir -01- 11,23=3,2,94=9,33,00=31,5;12,99=o=43pkt
-Kalicki Konrad -01- 10,38=20,353=23,33,00=31,5;25,60=0=74pkt
-Klimczak Rafał-01- 10.00=28,4,07=43,50,00=65,5;14,46=0=136pkt
-Klimczak Adrian -03- 10,94=9,3,60=25,28,00=21,4;28,94=6=61pkt.
13.SP Nr12 Mielec -432pkt
-Pazdyk Jan-- 8,56=69,4,90=71,38,00=41,3;33,12=51=232pkt5;28,07=0=43pkt
-Bystrek Mateusz- 01- 10,99=8,3,33=18,26,00=17,5;28,07=0=43pkt
-Franczyk Kacper- 01- 13,88=0,216=1,15,00=0,7;52,99=0=1
-Misiak Dawid -01- 10,57=28,3,70=30,34,00=33,4;03,50=23=114pkt
-Więcek Jakub-01-11,10=6,3.03=11,30,00=25,5;42,46=0=42pkt

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w konkursie „Baw się z nami „
Mielec dn.26.05.2014r.
1.SP Nr9 Mielec - 42,5 pkt –awans do finału rejonowego
2.SP Przecław -40 pkt
3.SP Malinie – 33,5 pkt
4.SP Trzciana – 33 pkt
5.SP Nr 3 Mielec – 16,5 pkt
6.SP Wola Mielecka – 16 pkt
7.SP Borowa – 14,5 pkt

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w mini piłce siatkowej dziewcząt
Mielec dn.09.04.2014r. - (zdjęcia w zakładce Galeria)
1.SP Przyłęk – SP Góra Ropczycka – 1:2 (25:16,3:25,2:25)
2.SP Nr6 Mielec – SP Nr2 Dębica – 2:0 (25:10,25:9)
3.SP Nr2 Dębica – SP Góra Ropczycka – 2:1 9(25:22,10:25,15:13)
4.SP Przyłęk – SP Nr6 Mielec – 0:2 (8:25,7:25)
5.SP Nr6 Mielec – SP Góra Ropczycka -2:0 (25:15,25:8)
6.SP Nr2 Dębica – SP Przyłęk -2:0 (25:22,25:22)
Tabela :
1.SP Nr6 Mielec - 9pkt –awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Nr2 Dębica - 7pkt – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Góra Ropczycka - 4pkt
4.SP Przyłęk - 3pkt

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w koszykówce dziewcząt – Padew Narodowa dn.28.03.2014r.
1.SP Padew Narodowa – SP Borek Wielki- 28:4
2.SP Borek Wielki – SP Żyraków – 6:27
3.SP Padew Narodowa – SP Żyraków – 18- 12
Tabela końcowa:
1.SP Padew Narodowa – 4pkt – 46:16 –awans do finału rejonowego
2.SP Żyraków – 2pkt – 39:24 – awans do finału rejonowego
3. SP Borek Wielki – 0 pkt – 10:55
SP Dzikowiec nie wystartował w zawodach

 

Komunikat z finału powiatowego IMS w mini siatkówce dziewcząt
Mielec dn.26.03.2014r.
1.SP Trzciana – SP Nr 6 Mielec – 0:2 (10:25,5:25)
2.SP Trzciana – SP Dąbie – 0:2 (11:25,15:25)
3.SP Nr 6 Mielec – SP Dąbie – 2:0 (25:14,25:10)
Tabela końcowa:
1.SP Nr 6 Mielec - 6pkt –awans do finału rejonowego
2.SP Dąbie – 4pkt
3.SP Trzciana – 2pkt

 

Finał powiatowy IMS w mini siatkówce chłopców
25.10.2014r. – Przecław
Mecze:
SP Tuszów Narodowy – SP Nr 1 Mielec 1-2 (25-21,9-25,10-15)
SP Tuszów Narodowy – SP Przecław 2-1 (26-24,18-25,15-9)
SP Nr 1 Mielec – SP Przecław 2-1 (11-25,25-11,15-10)
Tabela końcowa:
1.SP Nr 1 w Mielcu – awans do finału rejonowego
2.SP w Tuszowie Narodowym
3.SP w Przecławiu

 

Turniej półfinałowy IMS w mini siatkówce
Miejsce zawodów - Tuszyma, 18.03.2014 r.
Wyniki spotkań
SP Dąbie - SP Chorzelów: 2:0 ( 25:7, 25:10 )
SP Wola Wadowska - SP Tuszyma 0:2 ( 21:25, 9:25)
SP Wola Wadowska - SP Chorzelów 1:2 ( 9:25, 25:21, 5:15 )
SP Tuszyma - SP Chorzelów: 1:2 ( 16:25, 25:12, 11:15 )
SP Dąbie - SP Wola Wadowska 2:0 ( 25:4, 25:4 )
SP Tuszyma - SP Dąbie 0:2 ( 25:9, 25:5 )
Tabela końcowa:
I m SP Dąbie - awans do turnieju finałowego
II m SP Chorzelów
III m SP Tuszyma
IV m SP Wola Wadowska

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w mini koszykówce chłopców Mielec dn. 19.03.2014r.
1.SP Czarna Sędziszowska – SP Nr1 Mielec – 7:9
2.SP Nr5 Dębica – SP Raniżów – 10:8
3.SP Czarna Sędziszowska – SP Nr5 Dębica – 3:10
4.SP Nr1 Mielec – SP Raniżów – 19:7
5.SP Czarna Sędziszowska – SP Raniżów – 12:9
6.SP Nr1 Mielec – SP Nr5 Dębica – 8:7
Tabela :
1.SP Nr1 Mielec – 6pkt -36:21 – awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Nr5 Dębica – 4 pkt – 27:18 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Czarna Sędziszowska – 2pkt -22:28
4.SP Raniżów – 0 pkt-24:21

 

Wyniki półfinału powiatowego w mini piłce siatkowej chłopców grupy A:
1) SP Borowa – SP Tuszów Narodowy 0:2
2) SP Gawłuszowice -SP Czermin 0:2
3) SP Borowa – SP Gawłuszowice 1:2
4) SP Tuszów Narodowy – SP Czermin 2:0
5) SP Tuszów Narodowy – SP Gawłuszowice 2:0
6) SP Borowa – SP Czermin 0:2
Tabela końcowa
1. SP Tuszów Narodowy
2. SP Czermin
3. SP Gawłuszowice
4. SP Borowa

 

Mini siatkówka INS – Gmina Przecław
05.03.2014 r. - Hala sportowa Przecław
chłopcy:
Im. SP Przecław - awans do półfinału powiatowego
II m. SP Tuszyma
III m. SP Łączki Brzeskie
IV m. SP Dobrynin
dziewczęta:
06.03.2014 r. - Hala sportowa Przecław
I m. SP Tuszyma - awans do półfinału powiatowego
II m. SP Przecław
III m. SP Łączki Brzeskie
IV m. SP Dobrynin

 


Komunikat z finału powiatowego IMS
w tenisie stołowym – Mielec dn.10.03.2014r.
Dziewczęta:
1.SP Jamy - awans do finału rejonowego
2.SP Chorzelów- awans do finału rejonowego
3.SP Trzciana
4.SP Nr9 Mielec
5.Sp Łączki Brzeskie
6.SP Tuszów Narodowy
Chłopcy
1.SP Nr9 Mielec –awans do finału rejonowego
2.SP Chorzelów – awans do finału rejonowego
3.SP Jamy
4.SP Tuszów Narodowy
5.SP Trzciana
6. SP Przecław

 

Komunikat z półfinału wojewódzkiego IMS
w mini piłce ręcznej chłopców – Mielec dn.05.03.2014r.
1.SP Nr11 Mielec –SP Żyraków – 11:4 – wynik z rejonu
2.SP Nr12 Stalowa Wola – SP Nr5 Nisko – 22:8 –wynik z rejonu
3.SP Nr11 Mielec – SP Nr12 Stalowa Wola – 12:10
4.SP Nr5 Nisko – SP Żyraków – 6:11
5.SP Nr11 Mielec – SP Nr5 Nisko – 19:8
6.SP Żyraków _ SP Nr12 Stalowa Wola – 4:13
Tabela :
1.SP Nr11 Mielec – 6 pkt – 42:22 –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr12 Stalowa Wola – 4pkt – 45:24 – awans do barażu
3.SP Żyraków – 2pkt- 19:28
4.SP Nr5 Nisko – 0 pkt-22:44

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w koszykówce –dn. 04 –05.03.2014r Padew Narodowa
Chłopcy :
Mecze finałowe:
1.SP Podleszany – SP Padew Narodowa – 4:13
2.SP Podleszany – SP Nr1 Mielec – 4:15
3.SP Padew Narodowa – SP Nr1 Mielec – 4:10
Tabela końcowa :
1.SP Nr1 Mielec– 4pkt -25:8 –awans do finału rejonowego
2.SP Padew Narodowa – 2pkt -17:14
3.SP Podleszany – 0 pkt – 8:28
4.-6.SP Nr11 Mielec
SP Przecław
SP.Malinie
7-9.SPNr9 Mielec
SP Borowa
SP Radomyśl Wielki
10-12.SP Nr 13 Mielec
SP Gawłuszowice
SPNr6 Mielec
Dziewczęta:
Mecze finałowe:
1.SP Padew Narodowa- SP Dąbie – 16:6
2.SPNr3 Mielec – SP Dąbie – 6:18
3.SP Padew Narodowa – SP Nr3 Mielec -39:1
Tabela końcowa.
1.SP Padew Narodowa -4pkt-55:7 –awans do finału rejonowego
2.SP Dąbie – 2pkt – 24:22
3.SP Nr3 Mielec – 0pkt-7:57
4-6.SP.Malinie
SP Tuszyma
SPNr9 Mielec
7-9.SPGawłuszowice
SPChorzelów
SP Nr11 Mielec
10.SP Jamy
11.SP Nr6 Mielec

 

 

 

Półfinał powiatowy koszykówka chłopców 18.02.2014 r.
Gawłuszowice – Borowa 4 : 8
Padew Narodowa – Malinie 24 : 8
Borowa – Padew Narodowa 4 : 21
Malinie – Borowa 27 : 16
Padew Narodowa – Gawłuszowice 5 : 2
Malinie – Gawłuszowice 18 – 10
Tabela końcowa
1. SP Padew Narodowa 6pt. 50 : 12
2. SP Malinie 4 pt. 51 : 50
3. SP Borowa 2 pt. 28 : 52
4. SP Gawłuszowice 0 pt. 16 : 31

 

Półfinał powiatowy w koszykówce dziewcząt - 19.02.2014 r.
Malinie – Gawłuszowice 26 : 5
Gawłuszowice – Padew Narodowa 4 : 22
Malinie – Padew Narodowa 10 : 17
Tabela końcowa
1. SP. Padew Narodowa 4 pt. 39 – 14
2. SP Malinie 2 pt. 36 – 22
3. SP Gawłuszowice 0 pt. 9 – 48

 

Półfinał powiatowy grupa B koszykówka dziewcząt
miejsce - hala sportowa Tuszyma
Wyniki spotkań:
SP Dąbie - SP Chorzelów 8 : 7
SP Tuszyma - SP Jamy 28 : 11
SP Chorzelów - SP Jamy 9 : 3
SP Tuszyma - SP Dąbie 6 : 13
SP Jamy - SP Dąbie 4 : 19
SP Chorzelów - SP Tuszyma 12 : 23
Tabela końcowa
I miejsce SP Dąbie pkt 6:0 40:17
II miejsce SP Tuszyma pkt 4:2 57:36
III miejsce SP Chorzelów pkt 2:4 28:34
IV miejsce Sp Jamy pkt 0:6 18:56

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w mini piłce ręcznej chłopców –Mielec dn.14.02.2014r
1.SP Żyraków – SP Nr11 Mielec – 4:11
2.SP Nr1 Kolbuszowa – SP Borek Wielki – 5:3
3.SP Żyraków – SP Nr1 Kolbuszowa – 7:5
4.SP Borek Wielki – SPNr11 Mielec – 8:9
5.SP Żyraków – SP Borek Wielki – 5:3
6. SP Nr11 Mielec – SPNr1 Kolbuszowa -13:4
Tabela końcowa :
1 SP Nr11 Mielec – 6pkt - awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Żyraków - 4pkt - awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Nr1 Kolbuszowa – 2pkt
4.SP Borek Wielki -0 pkt

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w mini piłce ręcznej –Mielec dn.16-17-01-2014r.
Dziewczęta:
Mecze finałowe: dn.17.01.2014r.
1.SP Nr11 Mielec –SP Radomyśl Wielki -3:6
2.SP Malinie – SP Radomyśl Wielki – 7:8
3.SP Malinie – SPNr11 Mielec – 11:2
Tabela końcowa:
1.SP Radomyśl Wielki -4pkt-14:10 –awans do finału rejonowego
2.SP Malinie -2pkt-18:10
3.SP Nr11 Mielec – 0pkt- 5:17
4.SP Wadowice Górne
5.SP Padew Narodowa
6.SP Nr13 Mielec
7.SP Tuszyma
8.SP Nr9 Mielec
9.SP Trześń
10.SP Nr3 Mielec
11.SP Nr1 Mielec
12.SP Nr2 Mielec
13.SP Nr12 Mielec
Chłopcy : dn.16.01.2014r
1.SP Nr 11 Mielec – SP Czermin 8:4
2.SP Nr 11 Mielec – SP Przecław 11:4
3.SP Przecław – SP Czermin 7:8
Tabela końcowa:
1.SP Nr11 Mielec – 4pkt-19:8- awans do finału rejonowego
2.SP Czermin – 2pkt -12:15
3.SP Przecław -0pkt- 11:19
4.SP Nr9 Mielec
5.SP Wola Mielecka
6.SP Nr3 Mielec
7.SP Padew Narodowa
8.SP Radomyśl Wielki
9.SP Malinie
10.SP Wadowice Górne
11.SP Nr13 Mielec
12.SP Nr1 Mielec
13.SP Nr2 Mielec
14.SP Nr6 Mielec

 

Półfinał powiatowy w mini piłce ręcznej chłopców
Czermin, 09.12.2013
Mecze:
SP Padew Narodowa – SP Czermin 5:11
SP Czermin – SP Malinie 14:7
SP Padew Narodowa – SP Malinie 21:8
Klasyfikacja:
1. SP Czermin
2. SP Padew Narodowa
3. SP Malinie

 

Półfinał powiatowy w mini piłce ręcznej dziewcząt
Czermin, 10.12.2013
Mecze:
SP Padew Narodowa – SP Malinie 3:9
Klasyfikacja:
1. SP Malinie
2. SP Padew Narodowa

 

Półfinał Powiatowy IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt
9. 12. 2013 r. Radomyśl Wielki
Wyniki meczy:
SP Tuszyma SP Radomyśl Wielki 2:6
SP Trześń SP Wadowice 2:14
SP Radomyśl Wielki SP Trześń 11:3
SP Tuszyma SP Wadowice 5:8
SP Radomyśl Wielki SP Wadowice 6:3
SP Tuszyma SP Trześń 8:1
Tabela:
Miejsce Bramki Punkty
1. SP Radomyśl Wielki 23-8 6
2. SP Wadowice Górne 25-13 4
3. SP Tuszyma 15-15 2
4. SP Trześń 6-35 0

 

Półfinał Powiatowy IMS w mini piłce ręcznej chłopców
10. 12. 2013 r. Radomyśl Wielki
Wyniki meczy:
SP Radomyśl Wielki SP Wadowice 6:6
SP Wola Mielecka SP Przecław 3:6
SP Radomyśl Wielki SP Przecław 4:5
SP Wadowice SP Wola mielecka 3:5
SP Radomyśl Wielki SP Wola Mielecka 7:7
SP Wadowice SP Przecław 3:5
Tabela:
Miejsce Bramki Punkty
1. SP Przecław 16-10 6
2. SP Wola Mielecka 15-16 3
3. SP Radomyśl Wielki 17-18 2
4. SP Wadowice Górne 12-16 1

 


Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców
19.11.2013 r. w Padwi Narodowej.
Grupa A
SP Borowa - SP Izbiska 1 : 1
SP Wadowice Dolne - SP Tuszów Nar. 0 : 0
SP Borowa - SP Wadowice Dolne 3 : 0
SP Izbiska - SP Tuszów Nar. 0 : 1
SP Borowa - SP Tuszów Nar. 1 : 2
SP Izbiska - SP Wadowice Dolne 0 : 0
Tabela:
1. SP Tuszów Nar. 6 : 0 5:1 finał
2. SP Borowa 3 : 3 5:3 baraż
3. SP Izbiska 2 : 4 1:2
4. SP Wadowice Dolne 1 : 5 0:0
Grupa B
SP Gawłuszowice - SP Wadowice Górne 0 : 1
NSP Górki - SP Wola Wadowska 2 : 0
SP Gawłuszowice - NSP Górki 1 : 1
SP Wadowice Górne - SP Wola Wadowska 1 : 0
SP Gawłuszowice - SP Wola Wadowska 4 : 0
SP Wadowice Górne - NSP Górki 0 : 1
Tabela:
1. NSP Górki 5 : 1 4:1 finał
2. SP Wadowice Górne 4 : 2 2:1 baraż
3. SP Gawłuszowice 3 : 3 5:2
4. SP Wola Wadowska 0 : 6 0:7
Grupa C
SP Wola Mielecka - SP Padew Nar. 1 : 1
SP Wola Mielecka - NSP Gliny Małe 1 : 0
SP padew Nar. - NSP Gliny Małe 0 : 0
Tabela:
1. SP Wola Mielecka 3 : 1 2:1 finał
2. SP Padew Nar. 2 : 2 1:1 baraż
3. NSP Gliny Małe 1 : 3 0:1
Baraże:
SP Borowa - SP Wadowice Górne 0 : 1
SP Borowa - SP Padew Nar. 0 : 1
SP Padew Nar. - SP Wadowice Górne 0 : 0
Tabela:
1. SP Wadowice Górne 3 : 1 1 : 0 finał
2. SP Borowa 2 : 2 1 : 1
3. SP Padew Nar. 1 : 3 0 : 1
Finały:
NSP Górki - SP Wola Mielecka 3 : 0
SP Wola Mielecka - SP Tuszów Nar. 0 : 2
NSP Górki - SP Wadowice Górne 1 : 0
SP Wadowice Górne - SP Tuszów Nar. 1 : 1
NSP Górki - SP Tuszów Nar. 0 : 2
SP Wadowice Górne - SP Wola Mielecka 0 : 1
Tabela:
1.SP Tuszów Nar. 5 : 1 5 : 1 awans do półfinału wojewódzkiego
2. NSP Górki 4 : 2 4 : 2 awans do półfinału wojewódzkiego
3. SP Wola Mielecka 2 : 4 1 : 5
4. SP Wadowice Górne 1 : 5 1 : 3
Końcowa kolejność:
1. SP Tuszów Nar.
2. NSP Górki
3. SP Wola Mielecka
4. SP Wadowice Górne
5. SP Borowa
6. SP Padew Nar.
7-9. NSP Gliny Małe
SP Gawłuszowice
SP Izbiska
10-11. SP Wadowice Dolne
SP Wola Wadowska

 

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
Padew Nar. 18.11.2013 r.
Eliminacje:
Grupa A
SP Izbiska - SP nr 13 Mielec 0 : 0 k. 1 : 0
SP nr 13 Mielec - SP Wadowice Dolne 1 : 0
SP Izbiska - SP Wadowice Dolne 1 : 0
Tabela:
1. SP Izbiska 3:1 1:0 k. 1:0 finał
2. SP nr 13 Mielec 3:1 1:0 k.0:1 baraże
3. SP Wadowice Dolne 0:4 0:2
Grupa B
SP Tuszów Nar. - SP Wola Wadowska 0 : 0
SP Tuszów Nar. - SP Padew Nar. 1 : 3
SP Padew Nar. - SP Wola Wadowska 0 : 4
Tabela:
1. SP Padew Nar. 4 : 0 7 : 1 finał
2. SP Tuszów Nar. 1 : 3 1 : 3 baraże
3.SP wola Wadowska 1 : 3 0 : 4
Grupa C
NSP Gliny Małe - SP Gawłuszowice 1 : 1 finał
NSP Gliny Małe - SP Wadowice Górne 1 : 1 baraże
SP Gawłuszowice - Wadowice Górne O : 0 k. 3 : 1
Tabela:
1. NSP Gliny Małe 2 : 2 2 : 2
2. SP Gawłuszowice 2 : 2 1 : 1 k. 3:1
3. SP Wadowice Górne 2:2 1: 1 k. 1:3
Baraże
SP nr 13 Mielec - SP Tuszów Nar. 0 : 1
SP nr 13 Mielec - SP Gawłuszowice 0 : 2
SP Gawłuszowice - SP Tuszów Nar. 1 : 0
Tabela:
1.SP Gawłuszowice 4 : 0 3:0 awans do finału
2. SP Tuszów Nar. 2:2 1:1
3. SP nr 13 Mielec 0:4 0:3
Finały:
SP Izbiska - SP Gawłuszowice 0:1
NSP Gliny Małe - SP Padew Nar 1:0
NSP Gliny Małe - SP Izbiska 1:0
SP Padew Nar. - SP Gawłuszowice 0:0
NSP Gliny Małe - SP Gawłuszowice 0:0
SP Padew Nar. - SP Izbiska 1:0
Tabela:
1. NSP Gliny Małe 5;1 3:1
2. SP Gawłuszowice 4:2 2:1
3. SP Padew Nar. 3:3 1:1
4. SP Izbiska 0:0 0;3
Końcowa kolejność:
1. NSP Gliny Małe
2. SP Gawłuszowice
3. SP Padew Nar.
4. SP Izbiska
5. SP Tuszów Nar.
6. SP nr 13 Mielec
7-9 SP Wadowice Dolne
SP Wola Wadowska
SP Wadowice Górne

 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w szachach drużynowych –Mielec dn.12.11.2013r.
1.SP Pilzno – 11pkt- 20 pkt-małe –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Wadowice Górne – 9pkt- 17 – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Podleszany – 9pkt- 17
4.SP Czarna Sędziszowska -6pkt-12
5.SP Nr2 Sędziszów Młp.- 3pkt-9
6.SP Cmolas- 3pkt-6
7.SP Nr9 Dębica- 1pkt-3

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.25.10.2013r.
Dziewczęta -10x800m
1.SP Przecław
2.SP Nr6 Mielec
3.SP Tuszyma
4.SP Radomyśl Wielki
5.SP Malinie
6.SP Wola Mielecka
Chłopcy -10x800m
1.SP Podborze
2.SP Wola Mielecka
3.SP Przecław
4.SP Malinie
5.SP Nr6 Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w szachach drużynowych- Mielec dn 22.10.2013r.
1.SP Wadowice Górne- 10pkt- awans do finału rejonowego
2.SP Podleszany -8pkt – awans do finału rejonowego
3.SP Nr6 Mielec – 6pkt
4.SP Malinie – 4pkt
5.SP Nr13 Mielec -3pkt
6.SP Tuszów Narodowy – 0pkt

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w biegach przełajowych –Mielec dn.11.10.2013r.
500m dziewcząt:
1.Dolot Daria -03 – SP Ruda
2.Kamuda Wiktoria -03- SP Nr6 Mielec
3.Zemmel Aleksandra – 03- SP Nr6 Mielec
4.Ukleja Maria -03- SP Partania
5.Klag Oliwia -04- SP Padew Narodowa
6.Piecyk Gabriela -04 – SP Trześń
7.Czaja Paulina -03- SP Wadowice Górne
8.Brożyna Roksana -03- SP Jaślany
9.Klich Aleksandra -03- SP Jaślany
10.Skrzypek Natalia – 03 –SP Łączki Brzeskie
11.Kędzior Agnieszka -03- SP Trześń
12.Magda Róża- 04- SP Jaślany
13.Cyganowska Oliwia -03- SP Wola Mielecka
14.Nowak Magdalena -03- SP Izbicka
15.Maziarz Kamila – 03- SP Malinie
16.Gancarz Julia -03- SPNr6 Mielec
17.Falarz Daria – 04- SP Dąbrówka Wisłocka
18.Groele Nikola -05- SP Malinie
19.Tchórzewska Kinga -03 –SPNr6 Mielec
20.Krupa Weronika -03- SP Wadowice Górne
21.Helowicz Julia – 03- SP Przecław
22.Wawrzonek Paulina -03- SP Wadowice Dolne
23.Węgrzyn Wiktoria -03- SP Wola Mielecka
24.Guła Marta – 03- SP Wadowice Dolne
25.Kłoda Dominika -03- SP Trześń
26.Leś Gabriela – 03- SP Wola Mielecka
27.Barnat Kinga – 03- SP Nr6 Mielec
28.Machnik Marlena -04- SP Ruda
29.Dudzik Nikola -03 – SP Tuszów Narodowy
30.Ozga Amelia -03- SP Wola Mielecka
31.Gagat Emilia -04- SP Malinie
32.Miga Natalia -03- SP Wadowice Górne
500m chłopców:
1.Rymarowicz Kacper – 03- SP Malinie
2.Kulpa Hubert -03- SP Partania
3.Mucha Tomasz- 03- SP Trześń
4.Głaz Jan- 03- SP Jaślany
5.Śledziona Oskar -03- SP Jaślany
6.Piekarski Łukasz- 03- SP Jaślany
7.Grzelak Alan – 03- SP Jaślany
8.Kulpa Kacper -03- SP Radomyśl Wielki
9.Bajor Marcin – 03- SP Partania
10.Knap Jakub -04- SP Chorzelów
11.Dzięgiel Szymon -03- SP Wadowice Górne
12.Chmura Jakub -03- SP Tuszów Narodowy
13.Chmura Igor -04- SP Tuszów Narodowy
14.Kielek Maciej -03- SP Malinie
15.Para Bartosz- 03- SP Wola Wadowska
16.Strycharz Jakub – 03 SP Izbicka
17.Łogin Marcin -03- SP Padew Narodowa
18.Pszeniczny Konrad -03- SP Chorzelów
19.Rogóż Krystian -04- SP Tuszów Narodowy
20.Tarachanowicz Szymon- 03- SP Nr 13 Mielec
21.Turkot Eryk -03- SP Nr13 Mielec
22.Iwanow Mikołaj -03 – SP Malinie
23.Rzepa Jakub – 03 SP Łączki Brzeskie
24.Pietras Mateusz – 03 – SP Wadowice Dolne
25.Jamrozy Przemysław – 04- SP Padew Narodowa
26.Midura Piotr-03- SP Izbicka
27.Kilian Paweł- 04- SP Padew Narodowa
28.Czerkies Grzegorz -03- SP Padew Narodowa
29.Barszc Jakub – 03- SP Padew Narodowa
30.Krupa Kacper- 03- SP Chorzelów
31.Kwaśniewski Michał – 03- SP Nr13 Mielec
32.Pietras Wojciech -03- SP Wadowice Górne
33.Gajda Mateusz-03- SP Wadowice Górne
34.Ozimek Michał- 03 – SP Wadowice Górne
35.Babula Kamil – 03 – SP Wola Mielecka
36.Dąbek Dominik -04 –SP Tuszów Narodowy
37.Sobczyk Marcel – 03- SP Nr13 Mielec
38.Panek Przemysław- 03- SP Wadowice Dolne
39.Machniak Jakub -03- SP Nr13 Mielec
40.Mrozik Mikołaj -04- SP Tuszów Narodowy
41.Rogóż Kacper- 03- SP Nr13 Mielec
42.Leś Bartosz- 03 – SP Nr13 Mielec
43.Gruszka Grzegorz – 03 –SP Nr13 Mielec
1000m dziewcząt.
1.Gwóżdż Kinga – 01- SP Izbicka
2.Helowicz Zuzanna – SP Przecław
3.Maziarz Klaudia – 01- SP Jaślany
4.Bytnar Edyta -02- SP Radomyśl Wielki
5.Furtak Wioletta – 02-SP Tuszów Narodowy
6.Kopacz Klaudia -02- SP Przecław
7.Siembab Sabina -02- SP Dulcza Wielka
8.Barszcz Aurelia -01- SP Jaślany
9.Skóra Aleksandra – 01- SP Chorzelów
10.Rup Paulina – 01- SP Padew Narodowa
11.Barbara Zuzanna-01 –SP Nr6 Mielec
12.Piłat Aneta – 02- SP Przecław
13.Surowiec Kamila -01- SP Padew Narodowa
14. Gawron Julia – 02- SP Nr6 Mielec
15.Dolot Natalia -02- SP Ruda
16.Dolot Patrycja -02- SP Ruda
17.Tabisz Roksana -02 –SP Wola Mielecka
18.Kania Martyna – 01- SP Nr6 Mielec
19.Rusek Patrycja -02-SP Nr6 Mielec
20.Wieczerzak Anna -01- SP Tuszów Narodowy
21.Święch Joanna -02- SP Wadowice Górne
22.Kielek Magdalena – 02- SP Malinie
23.Kujawska Aleksandra -02- SP Przecław
24.Gałat Kinga -02- SP Radomyśl Wielki
25.Tabor Aleksandra -01- SP Nr6 Mielec
26.Fijał Aleksandra -01- SP Nr1 Mielec
27.Kubik Karolina – 02- SP Nr6 Mielec
28.Wrzesień Wioletta -02- SP Wadowice Górna
29.Bogdan Julia -02 SPNr6 Mielec
30.Kozik Katarzyna -02- SP Nr12 Mielec
31.Tąporowska Madzia- 01- SP Łączki Brzeskie
32.Bartkowicz Iwona- 02- SP Dąbie
33.Cebula Paulina- 01 SP Nr12 Mielec
34.Stec Aleksandra -02- SP Wola Mielecka
35.Motyl Paulina -01- SP Chorzelów
36. Pilawiecka Wiktoria -01- SP Wadowice Dolne
37.Machnik Dagmara – 01- SP Chorzelów
38.Hasek Iwona – 01 –SP Jaślany
39.Wrońska Anna- 01- SP Nr6 Mielec
40.Maziarz Natalia -01- SP Malinie
41.Kasprzak Patrycja -02- SP Malinie
42.Cywa Karolina -02- SP Izbicka
43.Tylutka Natalia – 01- SP Nr1 Mielec
44.Sroka Emilia -02- SP Nr1 Mielec
45.Murawska Aleksandra – 02- SP Tuszów Narodowy
46.Strzyż Oliwia – 02- SP Wadowice Dolne
47.Stugała Ewa – 02- SP Wola Mielecka
48.Mazur Martyna -02- SP Dąbie
49.Chłopek Weronika -01- SP Tuszów Narodowy
50.Jasiak Aneta – 01- SP Wadowice Górne
51.Krawiec Natalia – 02- SP Wadowice Gorne
52.Należna Gabriela- 02- SP Wadowice Gorne
53.Wachta Urszula – 01- SP Wadowice Górne
54.Krawiec Wiktoria – 01- SP Wadowice Gorne
55.Barnaś Aleksandra -02- SP Nr6 Mielec
56.Węgrzyn Wiktoria – 02- SP Nr6 Mielec
57.Działo Klaudia -01- SP Wadowice Górne
1000m chłopców.
1.Wiatr Jakub -01- NSP Dulcza Mała
2.Maziarz Konrad -01- SP Jaślany
3.Czop Bartosz- 02- SP Podborze
4.Kusibab Jakub – 02- SP Przecław
5.Trela Dawid – 01- SP Jaślany
6.Świątek Łukasz- 01- SP Tuszów Narodowy
7.Parkosz Michał- 01 -SP Nr3 Mielec
8.Książnicki Dawid -02 – SP Nr6 Mielec
9.Wróbel Dominik -01- SP Żarówka
10.Hyrchel Grzegorz – SP Wadowice Górne
11.Mierzwa Damian – 01- SP Nr3 Mielec
12.Skrzpek Dominik – 01- SP Przecław
13.Dudek Adam -01- SP Breń Osuchowski
14.Lolo Adam- 02- SP Wadowice Górne
15.Serafin Łukasz- 02 – SP Tuszów Narodowy
16.Sztuka Bartłomiej – 01- SP Nr1 Mielec
17.Kużdżał Mikołaj – 02- SP Nr6 Mielec
18.Katon Mateusz- 02- SP Wadowice Dolne
19.Kania Maciej – 01- SP Wola Mielecka
20.Strycharz Kacper -01- SP Wadowice Dolne
21.Nowak Jan -01- SP Izbiska
22.Staniszewski Jakub -01 –SPNr1 Mielec
23.Łysoń Konrad – 01- SP Wola Mielecka
24.Warzecha Kamil -01- SP Wadowice Górne
25.Burczy Kacper- 01- SP Wola Mielecka
26.Robak Krystian -01-SP Wadowice Górne
27. Bigda Patryk -02- SP Izbiska
28.Kania Łukasz- 02- SP Wola Mielecka
29.Wąż Tomasz- 02- SP Wola Wadowska
30.Bernat Tomasz- 01- SP Wola Mielecka
31.Lolo Adrian -01- SP Wadowice Gorne
32.Nowak Kamil -01- SP Nr1 Mielec
33.Lelakowski Kamil -01- SP Chorzelów
34.Kapuściński Jakub -02- SP Wola Wadowska
35 Duracz Jakub -01- SP Wadowice Górne
36.Kaykusuzyan Robert- 02- SP Wola Mielecka
37.Dybski Maksymilian -01- SP Chorzelów
38.Głodzik Krystian – 01- SP Chorzelów
39.Midura Marek -02- SP Wadowice Górne
40.Walczak Bartosz-02- SP Chorzelów
41.Działo Łukasz-01- SP Zdziarzec
42.Sypek Wojciech- 01- SP Wola Mielecka
43.Bąk Jakub -02- SP Chorzelów
44.Kierepka Szymon-01- SP Nr1 Mielec
45.Zieliński Kamil -01- SP Chorzelów
46.Kupiec Tomasz- 02- SP Wadowice Górne
47.Słowik Maciej -01- SP Nr13 Mielec
48.Grochocki Bartosz- 01- SP Nr13 Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego IMS
w lekkiej atletyce – Mielec dn.23.09.2013r.
Dziewczęta :
60m eliminacje:
Seria I
1.Maziarz Natalia -01-SP Malinie – 9,71
2.Furtak Wioletta -02- SP Tuszów Narodowy – 9,72
3.Barbarzak Marcelina -01-SP Nr3 Mielec – 9,73
4.Krukurka Agnieszka -01- SP Nr12 Mielec – 9,80
5.Stec Aleksandra -02-SP Wola Mielecka – 9,99
6.Święch Joanna -02- SP Wadowice Górne -10,81
Seria II
1.Kużdżał Katarzyna -01 – SP Radomyśl Wielki – 9,91
2.Zielińska Weronika -02-SP Malinie – 9,96-
3.Chłopek Weronika -01 – SP Tuszów Narodowy – 10,00
4,Przygoda Julia -01 –SP Nr3 Mielec – 10,59
5.Kordek Wiktoria -01 – SP Izbicka – 11,12
6.Nieć Zuzanna -02 – SP Borowa – 11,50
Seria II
1.Wrzesień Wioletta- 02- SP Wadowice Gorne-10,16
2,Cichońska Karolina – 01- SP Nr3 Mielec -10,25
3.Bednarz Anna -01 –SP Jamy – 10,40
4.Łabaj Oliwia -01- NSP Gorki- 10,80
5.Jurkowska Joanna – 01- SP Borowa – 11,12
6.Janiec Julita – 02 – SP Nr13 Mielec – 11,53
Seria IV
1.Łachut Bernadeta -02- SP Nr13 Mielec -10,23
2.Mucha Daria -01 –SP Radomyśl Wielki – 10,30
3.Majewska Adrianna -01 –SP Nr13 Mielec -10,37
4.Dyduła Sylwia -02- SP Nr13 Mielec – 10,43
Seria V
1.Obara Patrycja -01 –SP Padew Narodowa -9,56
2.Walas Marcelina-02-SP Nr3 Mielec – 10,50
3.Dereń Maria -01- SP Wola Wadowska – 11,80
4.Strzyż Oliwia – 02- SP Wadowice Dolne – 12,15
60m .Finał
1.Obara Patrycja 01-SP Padew Narodowa- 9,31 –awans do finału wojewódzkiego
2.Maziarz Natalia -01-SP Malinie -9,46 – awans do finału wojewódzkiego
3.Furta Wioletta 02- SP Tuszów Narodowy – 9,59
4.Kużdżał Katarzyna -01-SP Radomyśl Wielki- 9,65
5.Barbarzak Marcelina -01-SP Nr3 Mielec – 9,70
6.Zielińska Weronika -02- SP Malinie -9,76
7.Krukurka Agnieszka -01-SP Nr12 Mielec
8.Stec Aleksandra -02 –SP Wola Mielecka- 10,42
600m
Seria I
1.Gwóżdż Kinga -01- SP Izbicka -2;07,11 –awans do finału wojewódzkiego
2.Bytnar Edyta – 02- SP Radomyśl Wielki- 2;11,94
3.Galat Kinga – 02- SP Radomyśl Wielki- 2;16,46
4.Kujawska Aleksandra – 02- SP Przecław- 2;18,71
5.Hałata Natalia -01-SPNr13 Mielec -2;20,72
6.Myjak Oliwia -01- SP Nr3 Mielec -2;24,62
7.Piekarska Justyna -01-SP Malinie – 2;27,57
8.Pilniakowska Julia -01 –SPNr3 Mielec -2;30,36
9.Zdziebło Anna – 01 – SP Nr6 Mielec – 2;31,88
10.Kamuda Wiktoria – 03 –SP Nr6 Mielec -2;33,38
11.Miąso Kamila -01- SPNr3 Mielec – 2;36,13
12.Cebula Paulina -01 – SP Nr12 Mielec -2;37,91
13.Dąbek Klaudia -01-SP Jamy – 2;43,56
14.Krupa Weronika -01- SP Wadowice Gorne – 2;53,53
15.Sasor Kinga – 01- SP Nr9 Mielec – 3;05,43
16.Stypa Oliwia -01 –SP Nr9 Mielec -3;52,78
17.Kapusta Julia – 01 –SP Nr6 Mielec -4;02,40
Seria II
1.Patuszyńska Paulina -02 –SP Jaślany – 1;59,91-awans do finału wojewódzkiego
2.Helowicz Zuzanna -02 –SP Przecław – 2;11,40
3.Gawron Julia – 02- SP Nr6 Mielec -2;12,96
4.Maziarz Klaudia -01 SP Jaślany – 2;18,35
5.Tabisz Roksana -02-SP Wola Mielecka -2;22,56
6.Kielek Magdalena -02- SP Malinie -2;22,91
7.Wiczerzak Anna -01- SP Tuszów Narodowy- 2;24,11
8.Szot Magdalena -03- SP Zabrnie -2;26,73
9.Cyran Mariola -01 –SP Nr13 Mielec -2;29,16
10.Barszcz Sylwia – 01 – SP Padew Narodowa- 2;29,88
11.Kubat Paulina -02 –SP Wola Wadowska – 2;36,16
12.Helowicz Julia -03 –SP Przecław- 2;37,61
13.Bednarz Anna -01- SP Jamy- 2;39,03
14.Ziomek Alicja -01- SP Nr9 Mielec -2;44,09
15.Miłoś Alicja -01- SP Nr9 Mielec -2;49,90
16.Węgrzyn Wiktoria -02 – SP Nr6 Mielec -2;58,41
Seria III
1.Barszcz Aurelia -01-SP Jaślany-2;12,17
2.Rup Paulina -01-SP Padew Narodowa -2;13,86
3.Podkówka Marcelina -01- SP Jamy – 2;18,07
4.Hasek Iwona -01 –SP Jaślany -2;19,62
5.Krawiec Kamila -01 –SP Padew Narodowa – 2;30,95
6.Nieckarz Oliwia -01-SP Nr9 Mielec – 2;30,95
7.Lesiak Gabriela -01 –SP Nr9 Mielec- 2;33,80
8.Czaja Paulina – 03- SP Wadowice Gorne-2;36,57
9.Hasek Gabriela -01-SP Nr3 Mielec -2;38,23
10.Ż0la Paulina -02 – SP Wola Mielecka – 2;38,48
11.Kania Martyna -01- SP Nr6 Mielec-2;41,90
12.Cywa Karolina -02- SP Izbicka -2;42,19
13.Gera Ewelina -02-SP Wampierzów-2;43,18
14.rusek Martyna -03 –SP Wadowice Dolne-2;58,76
Skok wzwyż
1.Bolon Julia-01-SP Malinie-125 –awans do finału wojewódzkiego
2.Paterak Magdalena -01- SP Padew Narodowa -115 –awans do finału wojewódzkiego
3.Barnaś Alicja -01 –SP Nr6 Mielec- 115
4.Kozik Katarzyna -01 –SP Nr12 Mielec- 115
5.Barnaś Aleksandra -02-SP Nr6 Mielec -110
Kołek Julia -01 –SP Padew Narodowa -110
7.Rusin Jolanta -01 –SP Malinie -100
Krępa Aleksandra -01- SP Padew Narodowa- 100
Krępa Karolina – 01 –SP Padew Narodowa- 100
Skok w dal.
1.Torba Gabriela -01 –SP Nr9 Mielec -4,27-awans do finału wojewódzkiego
2.Kusek Karolina – 01- SP Borowa – 3,74 –awans do finału wojewódzkiego
3.Jasiak Aneta -01 –SP Wadowice Górne -3,72
4.Chlost Katarzyna -01 –SP Nr3 Mielec-3,62
5.Milewczyk Klaudia -01 –SP Padew Narodowa -3,58
6.Dubiel Oliwia -01 –SP Nr3 Mielec -3,57
7.Łachut Bernadeta -02 –SP Nr13 Mielec -3,50
8.Dyduła Sylwia -02 –SP Nr13 Mielec -3,40
9.Gancarz Wiktoria -01 – SP Nr3 Mielec – 3,35
10.Ryczek Wiktoria -01- SP Zabrnie- 3,34
11.Walas Marcelina -02 –SP Nr3 Mielec -3,30
12.Maciejak Agnieszka -02-SP Wola Mielecka -3,28
13.Krzysztofik Weronika – 01-SP Radomyśl Wielki- 3,20
14.Barbarzak Marcelina -01 –SP Nr3 Mielex-3,19
15.Gałda Angelika -03-SP Nr3 Mielec – 3,09
16.Strugała Ewa -02-SP Wola Mielecka -3,02
17.Galica Sylwia -02 –SP Zabrnie -2,93
18.Rybak Natalia -01- SP Wadowice Dolne-2,85
19.Moskalewicz Katarzyna -01- SP Radomyśl Wielki- 2,60
20.Trzpis Klaudia -02 –SP Borowa -2,57
21.Joniec Julita -02 –SP Nr13 Mielec -2,48
Piłeczka palantowa.
1.Dyjak Patrycja -01 –SP Nr9 Mielec -37,5
2.Załucka Justyna 01- SP Padew Narodowa -36,0
3.Weryńska Aleksandra -01- SP Nr3 Mielec -35,0
4.Mazur Karolina -01 SP Nr3 Mielec -35,0
5.Chrząstowska Oliwia -01-S P Radomyśl Wielki- 34,5
6.Puła Alicja -02 –SP Wadowice Górne -34,0
7.Ortyl Patrycja -01 –SP Tuszów Narodowy- 32,5
8.Furgał Kinga -01 –SP Nr9 Mielec -29,5
9.Szarek Patrycja -01 –SP Wola Wadowska -29,0
10.Marud Roksana -01 –SP Wadowice Górne-26,5
11.Czapiga Julia -01- SPNr3 Mielec-26,0
12.Kasprzak Patrycja -02- SP Malinie-25,5
13.Mieszkowska Karolina -01 –SP Wampierzów-19,5
14.Harmacińska Iwona -01 –SP Borowa -16,5
15.Borowiec Joanna -01- SP Borowa -15,5
16.Magdziak Julia – 01- SP Borowa – 15,0
Chłopcy .
60m –eliminacje
Seria I
1.Klaus Daniel-02-SP Przecław-9,50
2.Lonczak Patryk -01-SP Nr13 Mielec -9,58
3.Kania Łukasz-02-SP Wola Mielecka -9,69
4.Smykla Sebastian -01-SP Tuszów Narodowy-9,80
5.Matusiak Konrad-02-SP Borowa-10,25
6.Margol Konrad-03-SP Nr6 Mielec -10,90
Seria II
1.Kamuda Kacper -01- SP Wola Mielecka -9,66
2.Wieczerzak Michał-02 –SP Tuszów Narodowy- 9,96
3,Nycek Kacper -02 –SP Nr13 Mielec -9,99
4.Serafin Igor -02-SP Borowa -10,40
5,Wąż Tomasz -02- SP Wola Wadowska -10,90
6.Sołtys Mariusz- 02- NSP Górki- 11,12
Seria III
1.Saj Mateusz -01 –SP Nr3 Mielec -9,38
2.Szot Sebastian-01-SP Zabrnie – 9,58
3.Jasiński Hubert -02- NSP Górki- 10,12
4.Naprawa Hubert-01- SP Padew Narodowa- 10,53
5.Bierzyński Sebastian- 02-SP Wampierzów- 10,80
Seria IV
1.Jachym Jakub-01-SP Borowa – 9,16
2.Łoniewski Sebastian-01- SP Wampierzów- 9,50
3.Grębosz Patryk-01- SP Nr3 Mielec – 10,21
4.Kowalski Jakub -01 –SP Wadowice Górne -10,49
5.Chruściel Hubert-02-SP Nr13 Mielec -11,02
6.Siembab Piotr- 02- SP Sadkowa Góra-11,29
Seria V
1.Łaz Paweł- 01 –SP Nr3 Mielec- 9,60
2.Puła Dawid -01-SP Radomyśl Wielki -9,75
3.Hyrchel Grzegorz -01- SP Wadowice Górne -9,80
4.Skórski Kamil -02- SP Padew Narodowa -12,08
5.Juras Kacper -01- SP Nr13 Mielec-13,76
Seria VI
1.Ziętek Mateusz-01 –SP Nr3 Mielec -9,55
2.Słowik Maciej -01 –SP Nr13 Mielec -10,50
3.Strycharz Kacper-01- SP Wadowice Dolne -10,90
4.Skrzyniarz Filip -02 –SP Nr13 Mielec-11,90
5.Parkosz Michał-01- SP Nr3 Mielec -12,20
Seria VII
1.Boryczka Konrad -01 –SP Nr3 Mielec -9,55
2.Kramarz Filip-02- SP Borowa -10,64
3.Warzecha Kamil -01 –SP Wadowice Górne -10,85
4.Machaj Wojciech -01 –SP Nr13 Mielec -10,90
60m finał
1.Jachym Jakub- 01 –SP Borowa -8,86 –awans do finału wojewódzkiego
2.Klaus Daniel-02- SP Przecław -9,09 –awans dofinału wojewódzkiego
3.Saj Mateusz-01-SPO Nr3 Mielec -0,12
4.Szot Sebastian-01 –SP Zabrnie -9,22
5.Boryczka Konrad -01-SP Nr3 Mielec- 9,27
6.Ziętek Mateusz -01 –SP Nr3 Mielec -9,40
7.Lonczak Patryk -01 –SP Nr13 Mielec -9,52
8.Łoniewski Sebastian -01 –SP Wampierzów-9,63
1000m
Seria I
1.Światek Łukasz- 01 –SP Tuszów Narodowy- 3;42,41 –awans do finału wojewódzkiego
2.Kusibab Jakub -02- SP Przecław- 3;44,34
3.Chrząstowski Michał-01 –SP Radomyśl Wielki-3;46,37
4.Mierzwa Damian -01 –SP Nr3 Mielec -3;52,66
5.Skrzypek Dominik-01- SP Przecław-3;54,05
6.Sypek Michał-01 –SP Wampierzów -3;55,82
7.Kołek Dawid -01 SP Jaślany -3;58,81
8.Łyczak Łukasz-01 SP Jaślany- 3;59,36
9.Kopacz Arkadiusz-02-SP Wola Wadowska -4;02,64
10.Kania Maciej -01 –SP Wola Mielecka -4;05,44
11.Pezda Karol-01- NSP Górki-4;06,65
12.Para Bartosz-03 –SP Wola Wadowska -4;08,21
13.KaykusuzyanRobert-02-SP Wola Mielecka -4;13,49
14.Czuchra Adam-01- SP Radomyśl Wielki-4;15,40
15.Kusek Robert-02 –SP Malinie -4;16,14
16.Giża Artur -01- SP Jamy-4;27,07
17.Nycek Piotr-01 –SP Padew Narodowa – 4;31,32
18.Rokoszak Paweł-02 –SP Borowa -4;31,45
19.Kosiorowski Jakub-01- SPNr6 Mielec -4;49,87
Seria II
1.Trela Dawid -01 –SP Jaślany -3;41,85 –awans do finału wojewódzkiego
2.Wąż Kamil -01 –SP Jamy -3;46,43
3.Bogdan Rafał-02 –SP Borowa – 3;46,55
4.Mazur Filiberto-02 –SP Tuszów Narodowy-3;47,36
5.Maziarz Konrad -01 -SP Jaślany -3;49,93
6.Skóra Seweryn-01- SP Jaślany -4;03,55 PK
7.Dudek Sebastian-01-SP Jamy- 4;10,58
8.Dzięgiel Szymon-03- SP Wadowice Górne-4;12,01
9.Wójtowicz Kacper-02- SP Sadkowa Góra- 4;14,98
10.Kołton Mateusz- 02 –SP Wadowice Dolne- 4;26,12
11.Burdzel Mateusz-01- SP Padew Narodowa -4;28,30
12.Kusek Dominik-02 –SP Borowa – 4:30,54
13.Midura Piotr-03- SP Izbiska -4;35,18
14.Bzduła Mateusz-02-SP Wadowice Dolne -4;48,60
15.Golba Piotr 01 –NSP Górki -4;52,83
Skok wzwyż.
1.Bauer Piotr -02- SP Malinie -120 –awans do finału wojewódzkiego
2.Bogdan Szymon -01- SP Nr6 Mielec -115
Skok w dal.
1.Pezda Mateusz-01 _NSPGórki-4,42-awans do finału wojewódzkiego
2.Parkosz Michał -01 SP Nr3 Mielec- 4,22 –awans do finału wojewódzkiego
3.Król Mateusz -01 SP Radomyśl Wielki -4,14
4.burczy Kacper -02 –SP Wola Mielecka -3,85
5.Słąba Damian-01 SP Wola Mielecka -3,85
6.Serafin Łukasz -02 SP Tuszów Narodowy-3,84
7.Jemioło Oskar -01 –SP Nr13 Mielec- 3,76
8.Ziętek Mateusz-01 SP Nr3 Mielec -3,70
9.Trybulec Marcel -01 SP Nr3 Mielec-3,69
10.guła Michał-01 SP Wola Mielecka -3,68
11.Pazdro Bartosz -01- SP Borowa -3,60
12.Skrzyniarz Filip -02- SP Nr13 Mielec -3,65
13.Stafiej Bartłomiej -01 SP Borowa -3,57
14.Wielgosz Mateusz- 01 SP Nr ( Mielec -3,55
15.Książnicki Dawid -02 –SP Nr6 Mielec-3,50
16.Kusek Damian -01 SP Wadowice Dolne-3,45
17.Mikrut Patryk -01 SP Borowa -3,37
18.nycek Kacper -02- SP Nr13 Mielec -3,30
19.Kalicki Konrad -01- SP Zabrnie-3,15
20.Lonczak Patryk -01- SPNr13 Mielec -3,15
21.Świerczek Marcin -02 –SP Tuszów Narodowy-3,10
22.Chruściel Norbert-02- SP Nr13 Mielec-3,06
23.Juras Kacper- 01 SP Nr13 Mielec-3,02
24.Bigda Patryk -02 –SP Izbiska -2,94
25.Nowak Jan -01 –SP Izbiska -2,90
26,Sypek Wojciech -01-Wola Mielecka -2,85
27.Juranty Kamil – 01 SP Sadkowa Góra -2,80
Pazdyk Jan -99-SP Nr12 Mielec -4,92PK
Piłeczka palantowa.
1.Robak Krystian-01-SP Wadowice Górne -51,0-awans do finału wojewódzkiego
2.Klimczak Rafał-01- SP Zabrnie-48,0 –awans do finału wojewódzkiego
3.Piłat Dawid -02 –SP Przecław -47,5
4.Lolo Adrian-01 –SP Wadowice Gorne -46,5
5.Babiński Michał-01 SP Padew Narodowa -45,0
6.Łempa Przemysław -01 –SP Nr3 Mielec -44,5
7.Smoleń Filip-03 –SP Jaślany- 44,0
8.Strycharz Piotr-01 SP Wola Wadowska -43.0
9.Kamuda Łukasz-03 –SPNr3 Mielec -41,0
10.Ulrych Grzegorz -01 SP Tuszów Narodowy-40,5
11.Skiba Kamil-02-SP Malinie -40,0
12.Mierzwa Damian- 01 –SP Nr3 Mielec -40,0
13.Trybulec Marcel-01-SP Nr3 Mielec39,0
14.Szady Jakub-01 –SP Izbicka -38,0
15.Karkosza Tomasz-01 –SP Nr9 Mielec
16.Sokół Krystian-01-SP Nr6Mielec-36,5
17.Rup Zenon -01 –SP Borowa -36,5
18.Greczkowski Piotr-02-SP Wola Wadowska-36,0
19.Światowiec Dawid-01 SP Malinie-36,0
20.Bernat Tomasz-01-SP Wola Mielecka.-35,0
21.Bawoł Kacper -01-SP Radomyśl Wielki-35,0
22.Miłoś Bartosz-01-SP Borowa-34,0
22.RatusińskiNorbert-03-SP Radomyśl Wielki-33,5.
23 .Miłoś Paweł-01-SP Borowa-32,0
24 Nowak Daniel-01-SP Tuszów Narodowy-31,5
25.Siembab Szymon-02-SP Radomyśl Wielki-30,5.
26.Łysoń Konrad -02-SP Wola Mielecka -29,0



Komunikaty zawodów Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2012/2013

Komunikat z finału powiatowego IMS
w mini piłce nożnej-Mielec dn .13.06.-14.06.2013r.
Dziewczęta – dyscyplina dodatkowa
Mecze eliminacyjne:
1.SP Rzędzianowice – SP Przecław – 1:2
2.SP Malinie – SP Wola Mielecka – 2:0
3.SP Rzędzianowice – SP Radomyśl Wielki -0:1
4.SP Przecław – SP Radomyśl Wielki – 1:0
Mecze finałowe:
I-II miejsce:
-SP Przecław – SP Malinie -3:0
III-IV miejsce:
- SP Radomyśl Wielki –SP Wola Mielecka – 1:1(3:1-rzuty karne)
Tabela końcowa:
1.SP Przecław
2.SP Malinie
3.SP Radomyśl Wielki
4.SP Wola Mielecka
5.SP Rzędzianowice
Chłopcy:
Mecze finałowe
1.SP Jamy- SP Nr 9 Mielec -0:2
2.SP Czermin – SP Nr 9 Mielec – 3:1
3.SP Jamy – SP Czermin- 1:1
Tabela końcowa :
1.SP Czermin- 4  pkt – 4:2 bramki
2.SP Nr 9 Mielec -3pkt -3:3 bramki
3.SP Jamy -1pkt – 1:3 bramki
4.SP Jaślany
5.SP Nr 11 Mielec
6.SP Przecław
7.SP Padew Narodowa
8.SP Wola Mielecka
9.SP Nr 6 Mielec
10.SP Borowa 
11.SP Nr 3 Mielec
12.SP Radomyśl Wielki

Komunikat z finału powiatowego IMS
w konkursie „Baw się z nami”
Mielec dn.03.06.2013r.
1.SP Malinie  - 25pkt     - awans do finału rejonowego
2.SP Wola Mielecka -19 pkt
3.SP Nr6 Mielec -18pkt
4.SP Nr9 Mielec -8pkt

Komunikat z finału powiatowego IMS
w trójboju lekkoatletycznym – Mielec dn.23.05.2013r.
Punktacja drużynowa:
Dziewczęta :
1.SP Malinie – 409 pkt  -awans do finału wojewódzkiego
2.SP Przecław – 385 pkt
3.SP Radomyśl Wielki – 384 pkt
4.SP Nr3 Mielec – 370 pkt
5.SP Wola Mielecka – 350 pkt
6.SP Nr1 Mielec – 346 pkt
7.SP Wadowice Górne – 344pkt
8.SP Nr9 Mielec – 319 pkt
9.SP Nr6 Mielec – 291 pkt
10.SP Nr13 Mielec – 285 pkt
11.SP Tuszow Narodowy – 273 pkt
12.SP Borowa – 252 pkt
13.SP Chorzelów – 251 pkt
14.SP Czajkowa – 247 pkt
15.SP Wadowice Dolne -206 pkt
16.SP Wola Wadowska – 65 pkt
Najlepsze zawodniczki finału wg tabel wielobojowych:
1.Trela Karolina – 02- SP Malinie – 131 pkt
2.Helowicz Zuzanna-02 –SP Przecław – 131 pkt
3.Karolina Mazur -02- SP Nr3 Mielec – 120 pkt
Chłopcy :
1.SP Przecław – 359 pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Malinie – 320 pkt
3.SP Radomyśl Wielki – 316 pkt
4.SP Nr9 Mielec – 302 pkt
5.SP Tuszów Narodowy – 297 pkt
6.SP Nr3 Mielec – 256 pkt
7.SP Wola Mielecka – 253 pkt
8.SP Łączki Brzeskie – 244pkt
9.SP Borowa – 234 pkt
10.SP Chorzelów – 234pkt
11.SP Nr1 Mielec – 195 pkt
12.SP Nr 13 Mielec – 194 pkt
13.SP Nr6 Mielec – 185 pkt
14.SP Wadowice Górne – 185 pkt
15.SP Wola Wadowska – 178 pkt
16.NSP Górki – 144 pkt
17.SP Czajkowa – 144 pkt
18.SP Wadowice Dolne – 136 pkt
Najlepsi zawodnicy finałuw/g tabel wielobojowych:
1.Klaus Daniel -02-SP Przecław – 110 pkt
2.Rymarowicz Kacper -02- SP Malinie
3.Machała Adrian -02 – SP Nr9 Mielec – 107 pkt

Komunikat z finłu powiatowego IMS
w trójboju LA – Mielec dn.23.05.2013r.
Dziewczęta:
1.SP Malinie -409pkt
-Trela Karolina -02r.-10,04=47-3,67=43-28,00=41=131pkt
-Zielińska Weronika -02r.-9,82=53-3,30=30-23,00=30=113pkt
-Kielek Magdalena -02r.-10,51=36-3,32=31-20,00=24=91pkt
-KasprzakPatrycja – 02r.-10,93=25-3,14=25-20,00=24=74pkt
-Juwa Anna-02r.-10,85=27-2,84=15-17,00=18=60pkt
2.SP Przecław-385pkt
-Pietrzycka Gabriela -02r.-10,64=32-3,16=26-22,00=28=86pkt
-Helowicz Zuzanna-02r.-9,89=51-3,82=48-24,00=32=131pkt
-Słomba Julia -02r.- 10,90=26-2,80=14-22,00=28=68pkt
-Kujawska Aleksandra -02r.-10,26=42-3,47=36-16,00=16=94pkt
-Piłat Aneta -02r.-11,12=21-3,25=29-20,00=24=74pkt
3.SP Radomyśl Wielki-384pkt
-Bytnar Edyta -02r.-10,24=42-3,57=39-20,00=24=105pkt
-Gałat Kinga-02r.-10,67=32-3,30=30-23,00=30=92pkt
-Sorochman Karolina -02r.-10,16=44-3,32=31-18,00=20=95pkt
-Żytniak Maja -03r.-10,56=34-3,01=21-16,00=16=71pkt PK
-Wilk Marcelina-03r.-11,21=19- 3,19=27-23,00=30=76pkt
-Kilian Martyna -02r.-10,48=36-3,29=30-21,00=26=92pkt
-Ryba Karolina-03r.-10,69=31-3,14=25-17,00=18=74pkt PK
4.SPNr3 Mielec- 370pkt
-Mazur Karolina-02r.-1047=37-3,32=31-32,00=52=12pkt
-Walas Marcelina 02r.-10,50=36-3,14=25-24,00=31=93pkt
-Cichońska Karolina-02r.-10,38=39-2,90=17-22,00=28=84pkt
-Ciesielska Alicja -02r.-10,56=34-3,11=24-13,00=10=68pkt
-Babula Magdalena-02r.-10,70=31-3,04=22-18,00=20=73
-Pelc Paulina-02r.-11,28=18-2,60=8-21,00=26=52pkt PK
5.SP Wola Mielecka-350pkt
-klimczak Magdalena -02r.-10,77=29-3,24=28-20,00=24=81pkt
-Tabisz Roksana-02r.-10,60=33-3,29=30-18,00=20=83pkt
-Żola Paulina-02r.-10,22=43-3,40=34-18,00=20=97pkt
-Stec Aleksandra -02r.-10,44=37-3,25=29-16,00=16=82pkt
-Maciejak Agnieszka-02r.-10,64=32-3,18=26-23,00=30=88pkt
-Stugała Ewa -02r.-11,09=22-3,01=21-19,00=22=65pktPK
6.SPNr1 Mielec -346pkt
-Leń Patrycja -02r.-10,31=41-3,30=30-23,00=30=101pkt
-Piechota Matylda-02r.10,67=32-3,14=25-20,00=24=81pkt
-Kierepka Amelia 02r.-11,10=21-2,55=19-18,00=20=60pkt
-Rożniał Anna -02r.-10,25-42-3,27=29-16,00=16=87
-Ćwiok Marcelina –o2r.-11,14-21-3,06=22-25,00=34=77pkt
7.SP Wadowice Gorne -344pkt
-Wrzesień Wioletta- 02r.-10,02=48-3,44=35-25,00=34=117pkt
-Święch Joanna -02r.-10,07=47-3,16=26-26,00=36=109pkt
-Krawiec Natalia -02r.-10,50=36-2,80=14-20,00=24=74pkt
-Należna Gagtyjela-02r.-11,48=15-2,24=1-19,00=22=38pkt
-Puła Alicja -02r.-15,93=0-2,38=3-28,00=41=44pkt
-Węgrzyn Julia -03r.-11,43=16-2,50=6-13,00=10=32pkt
8.SPNr9 Mielec – 319pkt
-Sasor Anna-02r.-10,31=41-3,29=30-23,00=101pkt
-Wielgosz Aleksandra -02r.-11,33=17-3,32=31-17,00=18=66pkt
-Mądry Emilia -02r.-11,21=19-2,30=2-22,00=28=49pkt
-Horodewska Natalia -02r.-10,41=38-3,36=32-14,00=12=82pkt
-Calvo-Pszeniczna Oliwia- 02r.-10,70=31-2,97=19-18,00=20=70pkt
9.SP Nr6 Mielec- 291pkt
-Barnaś Aleksandra-02r.-10,19=44-3,04=22-20,00=24=90pkt
-Rusek Patrycja -02r-11,16=20-2,96=19-16,00=16=55pkt
-Gancarz Julia -03r.-11,53=14-2,98=20-22,00=28=62pkt
-Kamuda Wiktoria -03r.-11,03=23-3,20=27-25,00=34=84pkt
-Janów Aleksandra-03r.-12,11=7-2,75=12-18,00=20=39pkt
10.SP Nr13 Mielec-285pkt
-Łachut Bernadetta-02r.-10,48=36-3,37=33-16,00=16=85pkt
-Rządzka Klaudia -02r.-12,88=0-3,18=26-19,00=22=48pkt PK
--Janiec Julita -02r.-11,50=14-2,25=2-14,00=12=28pkt
-Czachor Agnieszka-02r.-10,93=25-3,00=20-22,00=28=73
-Dyduła Sylwia -02r.-10,74=30-3,40=34-12,00=8=72pkt
-Babula Natalia -02r.-11,14=21-2,99=20-15,00=14=55pkt
11.SP Tuszów Narodowy-273pkt
-Furtak Wioletta 02r.-9,92=50-3,57=39-21,00=26=115pkt
-Murawska Aleksandra-02r.-1040=38-3,02=21-15,00=14=73
-Trela Agnieszka-02r.-13,07=0-2,30=2-14,00=12=14pkt
-Drzymała Amelia- 02r.-11,37=17-2,40=4-17,00=18=39pkt
-Rzeżnik Gabriela -02r.-11,20=19-2,58=7-18,00=20=46pkt
12.SP Borowa-252pkt
-Rzeszut Patrycja -02r.-10,30=41-3,47=36-17,00=18=95pkt
-Trzpis Klaudia -00r.-11,57=13-2,96=19-21,00=26=58pkt
-Ząbek Aleksandra-00r.-11,19=20-2,90=17-18,00=17=54pkt
-Ćwięka Agata-00r.-11,81=10-2,55=7-14,00=12=29pkt
13.SP Chorzelów-251pkt
-Pawłowska Kamila -02r.-10,51=36-3,20=27-20,00=24=87pkt
-Płaza Paulina-00r.-10,42=38-3,00=20-15,00=14=72pkt
-Kmak Wiktoria-00r.-11,20=19-2,56=7-19,00=22=48pkt
-Pazdro Magdalena-00r.-11,16=20-2,59=8-16,00=16=44pkt
-Niziołek Natalia -00r.-11,61=13-2,72=6-16,00=16=35pkt
14.SP Czajkowa -214pkt
-Łącz Natalia -02r.-11,10=21-3,24=28-19,00=22=71pkt
-Piękoś Natalia -02r.-11,15=20- 00=0-17,00=18=38pkt
-Wójciak Agnieszka-02r.-11,40=16-2,58=47pkt
-Turkosz Zuzanna -03r.-11,01=23-2,60=8-19,00=22=53pkt
-Malinowska Katarzyna-03r.-11,15=20-2,83=15-12,00=8=43pkt
15.SP Wadowice Dolne-206pkt
-Rusek Martyna -02r.-11,14=21-2,61=8-23,00=30=59pkt
-Trela Amelia -02r.-12,29=5-2,20=1-24,00=32=39pkt
-Wawrzonek Paulina -02r.-11,11=21-3,08=23-18,00=20=64pkt
-Puła Marta -02r.-11,40=16-2,67=10-17,00=18=44pkt
-Kraiec Kamila -02r.-11,87=10-2,48=5-17,00=18=33pkt
-Strzyż Oliwia -02r.-12,49=3-2,48=5-21,00=26=34pkt
16.SP Wola Wadowska -141pkt
-Chrabąszcz Karolina -02r.-13,23=0-xxx=0-19,00=21pkt
-Kubat Paulina-02r.-11,18=20-2,70=8-17,00=18=46pkt
-Jesion Paulina -02r.-11,48=15-2,78=7-20,00=24=59pkt
-Tomczyk Nikola -03r.-12,13=6-2,10=1-10,00=4=11pkt
-Kubat Wiktoria-03r.-12,60=2-1,90=0-10,00=4=16pkt
Chłopcy:
1.SP Przecław – 359pkt
-Merokis Georgis -02r.-10,56-16-3,03=11-38,00=41=68pkt
-Klaus Daniel-02r.-9,59=36-4;03=41-34,00=33=110pkt
-Kusibab Jakub-02r.-10,23=23-3,56=23-24,00=13=59pkt
-Piłat Dawid-02r.-10,58=16-3,45=21-41,00=47=84pkt
-Hodur Kamil-02r.-9,97=28-3,42=20-42,00=49=97pkt
2.SP Malinie-320pkt.
-Skiba Kamil-02r.-10,55=17-3,40=19-41=47=83pkt
-Bauer Piotr-02r.-10,71=13-3,44=20-36,00=37=70pkt
-Woś Igor -03-10,12=25-3,43=20-24,00=13=58pkt
-Rymarowicz Kacper-03r-9,82=31-3,84=35-39,00=43=109pkt
-Walczak Bartek-02r.-11,62=0-3,00=10-24,00=13=23pkt
-Kielek Maciej-03r.-10,95=9-3,05=11-25,00=15=35pkt PK
3.SP Radomyśl Wielki-316pkt
-Motyka Konrad -02r.-9,43=41-3,79=34-27,00=19=94pkt
-Dereń Grzegorz-02r.-9,45=40-3,49=22-30,00=25=91pkt
-Siembab Szymon-02r.-10,35=21-3,28=16-30,00=25=62pkt
-kulpa Kacper-03r.-10,21=23-3,16=13-34,00=33=69pkt
-Działo Arkadiusz-03r.-10,99=8-2,77=7-30,00=25=40pkt PK
-Skiba Jakub-03r- 10,82=11-3,00=10-27,00=19=40pkt PK
-Działo Wiktor -03r.-10,59=16-3,27=16-25,00=15=47pkt PK
4.SPNr9 Mielec -302pkt
-Czop Filip-02r.-9,74=33-3,86=36-32,00=29=98pkt
-Borys Kacper-02r.-10,78=12-3,31=17-21,00=7=36pkt
-Borys Szymon-02r.-11,23=3-3,02=11-22,00=9=23pkt
-Machała Adrian-02r.-9,40=42-3,80=34-33,00=31=107pkt
-Dymczyk Filip-02r.-10,50=18-3,35=18-30,00=25=61pkt
5.SP Tuszów Narodowy-297pkt
-Wieczerzak Michał-02r.-9,64=35-3,40=19-30,00=25=79pkt
-Serafin Łukasz-02r.-10,06=26-3,34=18-33,00=31=75pkt
-Mazur Filiberto-02r.-9,76=32-3,68=29-33,00=31=92pkt
-Świerczek Marcin-02r.-11,01=7-3,60=25-27,00=19=51pkt
-Mączyński Paweł-02r.-10,96=8-3,10=12-30,00=25=45pkt
6.SP Nr6 Mielec -256pkt
-Wrześniak Jakub-02r.-10,23=23-3,51=22-31,00=27=72pkt
-Setera Konrad-02r.-11,26=3-2,90=9-30,00=25=37pkt
-Wypasek Michał-02r.-9,88=30-3,51=22-28,00=21=73pkt
-Kamuda Witold -02r-10,99=8-3,34=18-32,00=29=47pkt
-Kawecki Kacper-02r.-10,08=26-3,12=13-30,00=25=64pkt
7.SP Wola Mielecka -253pkt
-Kania Łukasz-02r.-9,93=29-3,45=21-30,00=25=75pkt
-Kaykusuzyan Robert-02r.-10,63=15-3,22=15-23,00=11=41pkt
-Burczy Kacper-02r.-10,28=22-3,40=19-32,00=29=70pkt
-Szczepanowicz Miłosz-02r.-10,58=16-3,29=17-30,00=25=58pkt
-Zaremba Michał-02r.-10,73=13-3,52=22-25,00=15=50pkt
-Smoleń Mateusz-02r.-11,77=0-3,10=12-19,003=15pkt PK
8.SP Łączki Brzeskie – 244pkt
-Machnik Tomasz-02r.-10,07=26-3,44=20-23,00=11=57pkt
-Kołek Dominik-02r.-10,10=26-3,40=19-30,00=25=70pkt
-Helowicz Patryk-02r.-10,68=14-3,27=16-29,00=23=53pkt
-Rzepa Mateusz-02r.-10,32=21-3,52=22-28,00=28=64pkt
-Ryś Maciej-02r.-11,22=3-2,84=8-30,00=25=36pkt
9-10.SP Borowa- 234pkt
-Serafin Igor -02r.-10,20=24-3,02=11-25,00=25=50pkt
-Cirbus Mikołaj -02r.-10,40=20-3.03=11-26,00=17=48pkt
-Bogdan Rafał-02r.-9,92=29-3,48=21-26,00=17=67pkt
-Matusiak Konrad-02r.-10,21=23-3,30=17-32,00=29=69pkt
-Pezda Kamil-02r.-12,12=0=3,02=11-33,00=31=42pkt
9-10.SP Chorzelów-234pkt
-Bąk Jakub-02r.-9,95=29-3,60=25-32,00=29=83pkt
Szczur Michał-02r.-10,59=16-3,71=30-35,00=35=81pkt
-Kędzior Kacper-02r.-11,28=3-2,10=1-23,00=11=15pkt
-Zięba Adrian-02r.-11,39=2-2,86=8-25,00=15=25pkt
-Wieczerzak Łukasz-02r.-10,47=18-2,26=2-30,00=25=45pkt
11.SP Nr1 Mielec-195pkt
-Kilian Piotr-02r-10,25=23-3,30=17-22,00=9=49pkt
-Cisło Albert-02r-10,26=22-3,34=18-26,00=17=57pkt
-Pędrak Mateusz- 02r.-11,52=1-2,84=8-32,00=29=38pkt
-Lach Oskar -02r.-10,27=22-3,27=16- 24,00=13=51pkt
12.SP Nr13 Mielec -194pkt
-Nycek Kacper-02r.-10,89=10-3,32=17-23,00=11=38pkt
-Kapusta Norbert-02r.-10,88=10-3,31=17-33,00=31=58pkt
-Chruściel Norbert-02r.-10,15=25-3,20=14-23,00=11=50pkt
-Koba Dawid -02r.-10,64=15-3,41=20-24,00=13=48pkt
-Smoliński Kacper-02r.-12,37=0-2,85=8-25,00=15=23pkt
13-14.SPNr6 Mielec-185pkt
-Cichoń Filip-02r.-11,01=7-3,15=13-23,00=11=31pkt
-Kozioł Janusz-02r.-10,07=26-3,60=25-34,00=33=84pkt
-Rzeżnik Piotr-03r.-10,48=18-3,10=12-23,00=11=41pkt
-Bondar Dymitr-02r.-11,15=5-2,93=9-25,00=15=29pkt
13-14.SP Wadowice Górne-185pkt
-Kupiec Tomasz- 02r.-11,04=7-3,40=19-32,00=29=55pkt
-Lolo Adam-02r.-10,27=22-3,31=17-24,00=13=52pkt
-Walas Konrad -02r.-10,80=12-3,37=19-20,00=5=36pkt
-Walas Norbert-02r.-10,78=12-3,59=24-20,00=5=41pkt
-Zimny Wiktor -02r.-11,55=1-3,04=11-30,00=25=37pkt
-Midura Marek-02r- 11,97=0-3,10=12-20,00=5=17pkt
15.SP Wola Wadowska-178pkt
-Greczkowski Piotr- 02r.-10,62=15-2,74=6-34,00=33=54pkt
-Kopacz Arkadiusz-02r.-10,84=11-3,11=12-31,00=27=50pkt
-Miga Paweł-02r.-10,75=13-3,01=10-23,00=11=34pkt
-Kopciński-Mikołaj-02r.-1064=15-3,09=12-24,00=13=40pkt
-Daba Bartosz-03r.-11,08=6-2,75=6-28,00=21=33pkt
16-17.NSP Górki-144pkt
-Jasiński Hubert-02r.-10,24=23-3,47-21-24,00=13=57pkt
-Sołtys Mariusz-02r.-11,05=7-3,18=14-23,00=11=32pkt
-Golba Marcin -03r.-11,28=3-2,80=7-30,00=25=35pkt
-Adamczyk Mateusz-03r.-12,09=0-2,60=5-25,00=15=20pkt
-Śpiewak Alan-03r.-13,08=0-2,35=2-19,00=3=5pkt
-Dukles Maksymilian-03r-11,30=3-2,99=10-14,00=0=13pktPK
16-17.SP Czajkowa -144pkt
-Czachor Marcin-02r.-10,74=13-3,29=17-22,00=9=39pkt
-Hyjek Łukasz-02r,-11,17=4-3,04=11-25,00=15=30pkt
-Konefał Kacper-02r.-11,33=2-xxx=0-25,00=15=17pkt
-Pietryka Jakub-02r.-10,61=15-2,95=9-25,00=15=39pkt
-Soja Kacper -02r.-11,22=3-2,88=8-30,00=25=36pkt
-Kielek Jakub-02r.-11,65=0-2,60=5-27,00=19=24pkt
18.SP Wadowice Dolne-136pkt
-Michułka Krystian-02r.-12,16=0-2,58=4-23,00=11=15pkt
-Bzduła Mateusz-02r.-10,50=18-3,30=17-25,00=15=50pkt
-Kołton Mateusz-02r.-10,99=8-3,01=10-20,00=5=23pkt PK
-Batorz Adrian-02r.-11,07=6-2,86=8-23,00=11=25pkt
-Kramarz Mateusz-02r-12,18=0-2,55=4-29,00=23=27pkt
-Panek Przemysław-02r.-12,09=0-2,90=9-30,00=25=34pkt
-
Komunikat z finału powiatowego IMS

w czwórboju lekkoatletycznym –Mielec dn.22.05.2013r.
Punktacja drużynowa :
Dziewczęta :
1.SP Przecław – 1129pkt – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr3 Mielec – 1041 pkt
3.SP Nr6 Mielec – 1002pkt
4.SP Nr1 Mielec -914pkt
5.-6.SP Malinie -982pkt
        SP Radomyśl Wielki-892pkt
7.SP Nr9 Mielec – 777pkt
8.SP Wola Mielecka – 725 pkt
9.SP Chorzel ow – 670pkt
10.SP Tuszów Narodowy – 619pkt
11.SP Izbicka – 614pkt
12.NSP Górki – 581pkt
13.SP Nr13 Mielec – 553pkt
14.SP Borowa – 528pkt
15.SP Wola Wadowska – 510pkt
16.SP Rzędzianowice – 507pkt
17.SP Nr12 Mielec – 442 Pkt
18.SP Wadowice Górne – 396 pkt
19.SP Jamy – 214 pkt
Najlepsze zawodniczki finału powiatowego:
1.Juwa Izabela -2000r-.SP Przecław – 254pkt
2.Jabłońska Adrianna -2000r- SP Przecław – 233pkt
3.Kusek Marta -2000r- SP Malinie- 233pkt.
Chłopcy:
1.SP Nr2 Mielec – 834pkt –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr1 Mielec – 804pkt
3.SP N6 Mielec – 803 pkt
4.SP Malinie – 799pkt
5.SP Przecław -751pkt
6.SP Radomyśl Wielki – 743pkt
7.SP Borowa – 743pkt
8.SP Nr3 Mielec – 736pkt
9.SP Wadowice Dolne – 690 pkt
10.SP Nr9 Mielec – 674 pkt
11.SP Wola Mielecka – 640 pkt
12.SP Wadowice Gorne – 615 pkt
13,SP Nr13 Mielec – 605 pkt
14.SP Nr12 Mielec – 588 pkt
15.SP Jamy – 596 pkt
17.NSP Górki – 577 pkt
18.SP Rzędzianowice – 519 pkt
19.SP Chorzelów – 481 pkt
20.SP Sadkowa Góra –472 pkt
21.SP Łączki Brzeskie – 471 pkt
22.SP Zabrnie – 431 pkt
23..SP Wola Wadowska- 370 pkt
Najlepsi zawodnicy finału powiatowego:
1.Piechota Łukasz -2000r- SP Nr2 Mielec -224 pkt
2.Jacher Marcin -2000r-.SP N6 Mielec -223pkt
3.Świątek Patryk -2000r.- SP Wadowice Dolne -210 pkt

Komunikat z finału powiatowego IMS
w czwórboju lekkoatletycznym –Mielec dn.22.05.2013r.
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta :
1.SP Przecław -1129pkt
-Lasek Paulina -00r.- 9,62 = 58 pkt-3,95 =52pkt -33,00=54pkt-2;14,61=47pkt ==211pkt
-Juwa Izabela -00r- 9,20 =71 -3,83 = 48- 32,00 =52 – 1;55,27 =83 ==254pkt
-Jemioło Wiktoria -00r-10,11=46 – 3,40 =34 – 34,00=57- 2;24,09=30 ==167pkt
-Jabłońska Adrianna-00r.-9,34=65 -3,90=50- 29,00=44 – 2;00,33 =74 ==233pkt
-Hodur Alicja- 00r -9,58 =59 – 3,80 =47 – 31,00 =49 – 2;09,08 =57 ==212pkt
-Helowicz Katarzyna -00r -9,25 =69-3,85 =49 – 41,00=75 -2;26,25 =26 ==219pkt
2.SP Nr3 Mielec – 1041pkt
-Bec Weronika -00r-10,13 =45 -3,64 =42 – 40,00 =73- DNF =0 ==160pkt
-Dolot Alicja -00r.-9,58=59 – 3,80 =47- 23,00 =30 -2;02,23 =70 ==206pkt
-Mazurek Alina -00r-9,86 =52 -3,94 =52 – 32,00- 52-2;10,25 =55 ==211pkt
-Dragan Oliwia -01r- 9,71 =56- 4,00- 54- 38,00 -=67- 2;28,10= 23 ==200pkt
-Skiba Katarzyna -00r.-10,38 =39- 3,56=39 - 34,00 = 57 – 2;28,63 =22 ==157pkt
-Kozioł Karolina -00r- 10,57=34 – 3,75 =45 – 26,00=36 – 2;28,74 =22 ==137pkt
- Barbarzak Marcelina -01r.10,51= 35- 3,66=42- 22,00=28- DNF =0 ==105 PK
3.SPNr6 Mielec -1002pkt
-Niedbała Natalia -00r.9,44=62 – 4,07 =58 – 25,00 =34 – 2;04,18 =66 ==220pkt
-Bień Izabela – 00r.-9,54 =60 -3,68 =43 – 18,00 =20 -2;03,65 =67==190pkt
-Koza Julia -00r.-10,08 =46 – 4,02 -=55- 34,00=57 – 2;14,61 =47 ==205pkt
-Cisińska Weronika -00r.-9,94 =50- 4,08 =58 – 24,00= 32 – 2;04,06 =66==206pkt
-Lemiech Aleksandra -00r.-10,06 =47- 3,24,=28 – 29,00=44 – 2;06,18 =62 ==181pkt
4.SPNr1 Mielec – 914pkt
-Łącz Klaudia -00r- 10,19=44- 3,53 =38 – 22,00=28- 2;18,12 =41 ==151pkt
-Bżdzikot Ola – 00r.- 10,01=48- 3,26=29- 26,00=36- 2;19,53 =38==151pkt
-Parys Justyna -00r.-9,68 = 56-4,02=55- 24,00=32-2;00,77=73==216pkt
-Stróż Edyta -00r.-9,49=61 – 3,96 =52 -33,00=54 -2;05,07 =64 ==231pkt
-Fijał Ola – 01r.-9,82=53- 3,70=44 – 23,00 =30- 2;19,53 =38 ==165pkt
-Bąk Daria -00r. – 9,67=57- 3,36 =32 -17,00 =18 – 2;18,77 =40 ==147pkt
-Bik Kamila -00r- 9,71= 56- 3,72= 44- 29,00=44 PK
5.SP Malinie – 892pkt
-Kusek Marta -00r.9,81 =53 -4,02=55 -39,00=70 -2;10,23 =233pkt
-Wieczerzak Weronika -01r.-10,06 =46-3,73=45-24,00=32-2;23,51=154
-Maziarz Natalia -01r.-9,74 =55- 3,75 =45 – 24,00=32 – 2;29,77=20==152pkt
-Rusin Iga -01r. -9,50=61 -4,05 =57- 26,00=36-2;21,55=35 =189pkt
-Krysa Ola -01r.9,98=49-3,58=40-25,00=34 -2;18,18 =41 ==164pkt
-Bolon Julia -01r.-10,33=40- 3,20=27- 2,00=0=DNs = 67pkt
6.SP Radomyśl Wielki -892pkt
-Świątek Anna -00r.-9,58=59 – 105=22- 19,00=22-2;15,53=45==148pkt PK
-Dereń Aleksandra -00r.-9,76=54-110-= 33- 30,00=47 -2;24,35=29==163pkt
-Działo Klaudia -00r.-9,43 =63 -120=53 – 24,00 =32-2;22,15 =33=181pkt
-Działo Natalia -00r.- 9,60=58- 115=43- 29,00 44-2;14,67=47==202pkt
-Rolle Wiktoria -00r.-9,80=53 -120=53 -27,00=39- 2;23,47=31==176pkt
-Chrząstowska Alicja -01r.-10,32=40-105=22- 33,00=54 – 2;27,48=140pkt
-Żala Monika -00r.10,00- 48-120=53-19,00=22- 2;14,62 =47 = 150pkt
7.SPNr9 Mielec – 777pkt
-Forczek Klaudia -00r.-9,76=54-115=43-36,00=62-2;18,06=41=190pkt
-Ejnik Weronika -00r.-10,15=45-105=25-32,00=52-3;06,65=122pkt
-Sienicka Ewa-00r.-10,13=45-105=25-30,00=47-2;24,90=28= 145pkt
-Mizera Weronika -00r-11,29=18-95=12-27,00=39-4;15,49=0=69pkt
-Torba Gabrysia -01r.-9,64 =57-120=53-29,00=44-2;21,76=34==188pkt
-Ziółkowska Gabrysia -00r.-9,86=52-115=43-25,00=34-2;42,85=3=132pkt
8.SP Wola Mielecka -725pkt
-Gruszka Paulina -00r.-10,54=35-3,50=37-37,00=65-3;09,88=0=137pkt
-Kania Aleksandra -00r.-10,11=46-3,72=44-26,00=36-2;30,18=20=146
-GłodzikPaulina -00r.-9,87=52-3,38=33-21,00=26-2;09,28=57=168pkt
-Kardyś Aleksandra -00r.-10,13=45=45-3,45=35-20,00=24-2;39,58=7=111pkt
-Wójcik Jadwiga -00r.-10,84=27-3,57=39-27,00=39-2;28,40=22=127pkt
-Leś Weronika -00r-.43-3,28=30-21,00=26-2;15,22=48=147pkt
9.SPChorzelów-670pkt
-Skóra Aleksandra-01r.-9,93=50-3,66=42-37,00=65-2;14,68=47=204pkt
-Kamuda Klaudia-00r.-10,35=40-3,24=28-24,00=32-2;33,93=14=114pkt
-Kościelna Jolanta-01r.-10,92=25-3,25=28-24,00=32-2;37,78=10=95pkt
-Saniewska Kalina -01r.-10,29=41-3,73=45-19,00=22-2;16,25=44=152pkt
-Kędzior Patrycja-00r.-10,20=43-3,40=34-22,00=28-2;45,85=105pkt
-Stolarz Marcelina -00r.11,51=14-2,95=19-17,00=18-2;33;70=66pkt
10.SP Tuszów Narodowy-619pkt
-Stachowicz Joanna-00r.-10,40=38-3,45=35-20,00=24 – 2;34,16=111pkt
-Zboch Dominika -00r.-10,36=39-3,50=37-27,00=39--2;22,15=33=148pkt
-Trela Natalia -00r.-10,71=31-3,22=28-19,00=22-2;32,87=16==97pkt
-Czekaj Justyna -00r.-9,95=50- 3,25=29-23,00=30-2;11,45=53 ==162pkt
-Chłopek Weronika -01r.-9,99=49-3,33=31-16,00=16-2;41,36=5==101pkt
-Wieczerzak Anna -01r.-12,37=4-2,95=19-24,00=32-2;30,95=19=74
11.SP Izbiska – 614pkt
-Gwóżdż Kinga-00r-10,35=40-3,56=39-29,00=44- DNS=0=123pkt
-Lonczak Milena -00r.-9,66=57-3,83=48-28,00=41-2;12,30=51=197pkt
-Ogorzałek Aleksandra-00r.10,60=33-3,33=31-29,00=44-2;38,86=8==116pkt
-Krzysztofik Lidia-00r-10,81=28-3,00=20-24,00=32-2;40,42=6==86
-Bielat Patrycja -00r.-10,75=30-3,17=26-26,00=36-2;52,87=0=92pkt
-Piątek Dominika -00r.-10,79=29-2,96=19,00-25,00=34-2;45,32=1=83pkt
12.NSP Górki-581pkt
-Pezda Dominika -00r.-9,66=57-4,08=58-18,00=20-2;19,47=38=173pkt
-Cybulska Aleksandra -00r.-9,55=50-4,07=58-15,00=14-2;14,86=47=179pkt
-Łabaj Oliwia -01r.-10,70=31-3,40=34-17,00=18-2;36,14=12=95pkt
-Krawiec Katarzyna-01r.-11,16=20-2,96=12-17,00=18-2;36,26=11=61pkt
-Adamczyk Joanna-01r.-11,25=19-2,94=18-20,00=24-2;58,13=0=61pkt
-Szarek Joanna-00r.11,41=16-3,14=25-24,00=32-2;56,61=0=73pkt
13.SPNr13 Mielec-553pkt
-.Szul Kamila -00r.-9,85=52-3,90=50-25,00=34-2;11,89=52=188pkt
-Janus Paulina-00r.10,33=40-3,40=33-24,00=32-2;27,11=24=129pkt
-Bar Marcelina-01r.-10,65=32-3,13=25-20,00=24-2;58,29=0=81pkt
-Cyran Mariola -01r.-11,39=16-3,12=24-15,00=14-2;32,75=16=70pkt
-Sobuś Małgorzata-00r.-11,41=16-3,14=25-20,00=24-3;02,98=0=65pkt
-Surdej Karolina-00r.-                   -3,40=33-32,00=52             = 85pkt PK
14.SP Borowa -528pkt
-Ćwięka Karolina -00r.-10,25=42-3,40=34-23,00=30-2;24,09=30=136pkt
-Waręda Monika -00r.-11,67=12-3,03=21-15,00=14-3;04,40=0=47pkt
-Mierzwińska Monika-00r.-10,75=30-3,05=22-18,00=20-3;25,11=0=72pkt
-Ciejka Paulina-00r-10,51=36-3,50=37-23,00=30-2;30,16=20=123pkt
-Leśniak Wiktoria -00r.-11,09=22-3,32=31-18,00=20-2;47,52=0=73pkt
-Zielińska Wiktoria-00r.-9,93=50-3,52=38-26,00=36-2;51,69=0=124pkt
15.SP Wola Wadowska -510pkt
-Miga Anna-00r.-10,56=34-3,07=23-23,00=30-2;23,75=31=118pkt
-Kubat Ewelina-00r.-10,11=46-3,30=30-24,00=32-3;04,20=0=108pkt
-Dereń Maria-00r.-10,43=37-2,90=17-19,00=22-2;36,88=11=87pkt
-Kabat Marcelina-00r.-10,57=34-3,26=29-20,00=24-2;16,44=44=131pkt
-Bobro Marlena-00r-10,77=29-2,95=19-18,00=18-2;54,69=0=66pkt
16.SP Rzędzianowice-507pkt
-Kręcigłowa Magdalena-00r.-9,93=50-3,60=40-23,00=30-3;00,77=0=120pkt
-Krawiec Aleksandra-00r.-10,51=36-3,50=37-21,00=26-2;17,12=42=141pkt
-Kobylarz Weronika-00r.-10,11=46-3,76=46-24,00=32-3;19,06=0=124pkt
-Żelazko Katarzyna-00r,-9,86=52-3,53=38-24,00=32-3;18,94=0=122pkt
17.SPNr12 Mielec-442pkt
-Krukurka Agnieszka-01r.-9,71=56-105=25-28,00=41-2;31,44=18=140pkt
-Cebula Paulina-01r.-11,,35=17-95=12-16,00=16-2;52,29=0=45pkt
-Smolis Magda-01r.-10,74=30-95=12-20,00=24-3,17,43=0=66pkt
-Żmuda Wiktoria-01r.-9,99=49-95=12-14,00=14-3;13,34=0=73pkt
-Kozik Katarzyna-02r.-10,49=36-105=25-27,00=39-2;31,64=18=118pkt
18.SP Wadowice Górne -396pkt
-Dąbrowska Katarzyna-00r.-10,92=25-100=18-27,00=39-2;58,81=0=82pkt
-Dąbrowska Anna-00r.-10,78=29-95=12-26,00=36-2;41,25=5=82pkt
-Lolo Natalia -00r.-10,60=33-105=25-25,00=34-2;20,37=37=129pkt
-Kasprzak Sabina-01r.-11,85=10-90=7-17,00=18-2;57,25=0=35pkt
-Krawiec Jowita-00r.10,87=27-90=7-25,00=34-2;52,73=0=68pkt
19.SP Jamy-214pkt
-Bednarz Anna-01r.-10,16=44-3,82=48-17,00=18-2;22,98=32=142pkt
-Tomczyk Katarzyna-01r.-11,10=21-3,20=27-20,00=24-DNS=0=72pkt
Chłopcy:
1.SP Nr2 Mielec- 834pkt
-Dudek Patryk-00r.-9,25=46-4,10=44-46,00=57-4;21,79=10=157pkt
-Piechota Łukasz-00r,-8,82=60-4,36=53-54,00=83-3;45,39=38=224pkt
-Sarama Krzysztof-00r.-9,67=34-3,90=37-35,00=35-4;04,51=22=128pkt
-Wróbel Bartłomiej-00r.-8,73=63-4,53=58-47,00=59-3;51,92=32=212pkt
-Pezda Jakub-01r.-10,83=11-3,32=17-34,00=33-4;25,58=8=69pkt
-Jarosz Tomasz-00r.-9,95=29-3,83=35-42,00=49-3;47,40=0=113pkt
2.SPNr1 Mielec -804pkt
-Skiba Dawid -00r.9,54=38-4,07=43-44,00=53-3;59,54=26=160pkt
-Leśniak Radosław-00r.-8,74=60-4,40=54- 44,00=53-4;02,56=24=191pkt
-Maberda Krzysztof-00r.-9,80=32-4,12=45-47,00=59-4;06,06=20=156pkt
-Kapinos Maciej-00r.-9,16=49-3,88=37-37,00=39-4;08,80=17=142pkt
-Żarów Bartosz-00r.-9,83=31-3,90=37-50,00=65-4;04,90=22=155pkt
-Padykuła Jakub-01r.-9,72-9,72=33-3,80=34-34,00=33- 3;57,19=28=128pkt
3.SPNr6 Mielec-803pkt
-Jacher Marcin-00r.-8,96=56-125=45-43,00=51-3,;17,21=71=223pkt
-Bukowski Marcin-00r-9,52=38-115=31-34,00=33-3;38,85=45=147pkt
-Kobos Krzysztof-00r.-9,50=39-120=38-29,00=23-4;17,46=13=113pkt
-Kotula Karol-00r.-9,56=37-125=45-37,00=39-3;36,41=48=169pkt
-Ciążadło Ireneusz-00r.-9,21=47-110=25-40,00=45-3;50,30=34=151pkt
-Węgrzyn Michał-00r.-10,12=25-115=31-31,00=27-4;16,52=15=96
4.SP Malinie-799pkt
-Dulik Paweł-00r.-10,12=25-4,14-=45-58,00=81-3;34,40=50=201pkt
-Kędzior Tomasz-00r.-9,50=39-4,05=42-36,00=37-3;40,45=43=161pkt
-Wieczerzak Albert-00r.-10,08=26-3,73=31-46,00=57-3;48,38=35=149pkt
-Sasor Jakub-00r.-10,27=22-3,40=19-37,00=39-3;53,70=31=111pkt
-Świątek Mateusz-00r.-9,39-=42-4,30=51-32,00=29- 3;37,56=46=168pkt
-Kusek Robert-01r.-9,93=29-3,80=34-40,00=45-4;20,04=11=119pkt
5.SP Przecław-751pkt
-Słomba Tomasz-00r.-10,68=14-4,40=54-50,00=65-3;23,25=63=196pkt
-Grochowina Jakub-00r.-9,70=34-3,98=40-36,00=37-4;13,69=15=126pkt
-Słomba Hubert-00r.-9,70=34-3,70=6-36,00=37- == 77pkt
-Marucha Wojciech-00r.-8,99=55-3,94=39-33,00=31-4;18,17=12=137pkt
-Cisło Tomasz-00r.-9,30=44-4,22=48-39,00=43-4;05,48=20==155pkt
-Strzelczyk Michał-00r-9,66=35-3,70=30-35,00=35-3;46,29=37=137pkt
6.SP Radomyśl Wielki-743pkt
-Cholewa Bartłomiej-00r.-9,21=47-125=45-48,00=61- 3;48,50= 35=188pkt
-Chmiel Dawid -00r.10,09=26-110=25-34,00=33-4;18,65=12=96
-Siuda Adrian-00r-9,74=33-120=38-40,00=45-4;17,63=12=128pkt
-Ryz Mateusz-00r.-9,40=42-135=60-44,00=53-4;08,37=18=173pkt
-Bawoł Patryk-00r.-8,84=60-115=31-43,00=51-4;11,88=16=158pkt
-Czuchra Adam-01r.-10,43=19-0=0-30,00=25-4;06,65=19=63pkt
7.SP Borowa-743pkt
-Magdziak Dawid -00r.-9,39=42-4,08=43-48,00=61-3;45,97=38=184pkt
-Piekara Arkadiusz-00r.-9,08=52-4,02=41-37,00=39-3;43,87=40=172pkt
-Stachowicz-Bartłomiej-00r.-10,51=17-3,84=35-37,00=39- 5;04,99=0=91pkt
-Mordec Sebastian-00r.-9,52=38-3,82=35-43,00=51-4;01,42=24=148pkt
-Cirbus Marcin- 00r-10,29=22-3,66=28-30,00=25-3;48,56=35=110pkt
-Paluch Hubert-00r-10,00=28-3,96=39-43,00=51-4;20,68=11=129
8.SPNr3 Mielec-736pkt
-Winiarz Eryk-00r.-9,01=54-4,30=51-41,00=47-3;53,49=31=183pkt
-Sznakop Norbert-00r.-9,26=46-4,16=46-43,00=51-3;40,81=43=186pkt
-Tylutki Hubert-00r.-9,58=37-4,01=41-37,00=39-3;40,26=44=161pkt
-Klimczyk Patryk-01r.-10,55=17-3,20=14-34,00=33-5;11,47=0=64pkt
-Mierzwa Damian-01r.-10,23=23-3,70=30-39,00=43-4;01,53=24=120pkt
-Łempa Przemysław-01r.-10,63=15-3,60=25-40,00=45-4;38,15=1=86pkt
9.SP Wadowice Dolne -690pkt
-Bator Bartłomiej-00r.-9,32=44-4,10=44-41,00=47-4;07,24=19=154pkt
-Sypek Paweł-00r.-9,96=28-3,60=25-27,00=19-4;02,82=23=95pkt
-Syper Dawid-00r.-9,33=43-3,70=30-34,00=33-4;22,95=10=116pkt
-Wyzga Wiktor-00r.-10,23=23-3,80=34-40,00=45-4;15,82=13=115pkt
-Kusek Dominik-00r.-10,02=27-3,20=14-34,00=33-4;25,47=8=74pkt
-Świątek Patryk-00r.-9,10=51-4,60=61-49,00=63-3;49,04=210pkt
10.SPNr9 Mielec-674pkt
-Barszcz Dominik-00r.-9,06=52-4,34=52-46,00=58-4;23,32=9=171pkt
-Gola Dominik-00r.-9,95=29-4,04=42-49,00=63-4;46,56=0=134pkt
-Gąska Michał-00r.-8,96=56-4,09=44-29,00=23-4;33,97=3=126pkt
-Kozioł Michał-00r.-9,67=34-4,03=42-35,00=35-4;48,97=0=111pkt
-Wachta Kamil-00r.-9,42=41-3,93=38-40,00=45-4;26,12=8=132pkt
-Wolak Dawid-00r.-9,91=29-3,80=34-40,00=45-5;35,29=0=108pkt
11.SP Wola Mielecka-640pkt
-Kania Bartosz-00r.-9,12=50-4,20=47-34,00=33-4;03,16=23=153pkt
-Sowa Karol-00r.-8,86=59-4,43=55-34,00=33-4;06,20=20=167pkt
-Kalita Karol-00r.-9,23=47-4,02=43-27,00=19- 4;09,00=17=126pkt
-Warzecha Tomasz-00r.-10,31=21-3,70=30-33,00=31-4;37,43=1=83pkt
-Parys Sebastian-00r.-9,77=32-3,82=35-31,00=27-4;09,21=17=111pkt
-Kania Maciej-00r.-10,46=18-3,6-=25-21,00=7-4;14,26=14=64pkt
12.SP Wadowice Gorne-615pkt
-Rosak Patryk-00r.-9,35=43-105=18-46,00=57-3;52,53=32=150pkt
-Fedor Filip-00r.-8,77=62-115=31-42,00=49-3;45,91=38=180pkt
-Hyrchel Grzegorz-00r.-9,95=29-100=12-34,00=33-4;18,17=12=86pkt
-Warzecha Kamil-00r,-9,97=28-95=8-42,00=49-4;09,61=17=102pkt
-Kilian Radek-00r.-10,37=20-95=8-30,00=25-4;12,89=15=68pkt
-Żelazko Wojciech-00r.-9,83=31-95=8-39,00=39-4;15,60=15=97pkt
13.SP Nr13 Mielec-605pkt
-Jemioło Oskar -01r.-10,72=13-3,82=35-41,00=47-6;26,67=0=95pkt
-Tyrpa Kacper-00r.-9,95=29-3,75=32-39,00=43-3;56;\,30=29=133pkt
-Piłat Mateusz-00r.-9,18=48-4,03=42-50,00=65-3;48,70=35=190pkt
-Krupa Mateusz-00r.-10,02=27-3,64=27-35,00=35-6;31,87=0=89pkt
-Grębowiec Dawid-00r.-10,35=21-3,70=30-38,00=41-4;27,97=6=98pkt
-Wesołowski Jakub-00r.-11,41=2-2,70=2-30,00=25-6;32,87=0=33pkt
14.SPJamy-586pkt
-Dykas Tomasz-00r.-9,74=33-3,45=21-33,00=31-4;52,61=0=85pkt
-Osora Michał-00r.-9,54=38-4,35=53-34,00=33-4;38,88=0=124pkt
-Doroż Marcin-00r.-8,69=65-4,30=51-38,00=41-4;03,81=23=180pkt
-Dudek Sebastian-01r.-10,02=27-3,58=24-31,00=27-4;45,32=0=78pkt
-Giża Artur-01r.-11,37=2-3,28=16-34,00=33-4;29,86=5=56
-Wąż Kamil-01r.-9,26=46-3,90=37-34,00=33-4;34,42=3=119pkt
15.NSP Górki-577pkt
-Pezda Wiktor-00r.-9,42=41-4,02=41-46,00=57-4;30,90=5=144pkt
-Pezda Karol-01r.-9,44=40-3,75=32-37,00=39-3;59,95=26=137pkt
-Golba Mariusz-00r.-9,95=29-3,58=24-33,00=31-4;19,95=11=95pkt
-Pezda Mateusz-01r.-9,28=45-4,16=46-35,00=35-3;59,54=26=152pkt
-Skop Adam-00r.-10,61=15-3,15=13-27,00=19-4;37,05=1=48pkt
-Łapa Damian-01r.-11,10=6-3,20=14-24,00=13-4;11,99=16=49pkt
16.SPNr12 Mielec-551pkt
-Cisło Marek-00r.-10,02=27-110=25-40,00=45-4;39,22=0=97pkt
-Gromny  Sebastian-00r.-9,56=37-120=38-37,00=39-4;45,33=0=114pkt
-Mazur Patryk-00r.-9,85=31-115=31-31,00=27-4;01,17=25=114pkt
-Pazdyk Jan-00r-9,04=53-125=45-34,00=33-3;34,42=49=180pkt
-Jopek Kamil-01r.-11,13=5-95=8-34,00=33-4;46,63=0=46pkt
-Bystrek Mateusz-01r.11,17=4-95=8-27,00=19-5;08,25=0=31pkt
17.SP Rzędzianowice-519pkt
-Myjak Patryk-00r.-9,04=53-4,20=47-43,00=51-3;53,06=31=182pkt
-Sanecki Mateusz- 00r.-9,43=41-4,07=43-37,00=39-4;06,19=20=143pkt
-Stachowicz Dariusz-00r.-10,59=16-3,58=24-41,00=47-4;20,58=11=98pkt
-Lasek Rafał-00r.-10,39=20-3,46=21-35,00=35-4;05,94=20=96pkt
18.SP ŁączkiBrzeskie-471pkt
-Solon Wiktor-00r.-10,27=22-3,60=25-39,00=43-3;53,06=31=121pkt
-Strzępka Michał-00r.-9,91=29-3,84=35-36,00=37-3;51,83=32=133pkt
-Piękoś  Patryk-00r.-10,45=19-3,50=22-32,00=29-4;05,33=20=90pkt
-Nicpoń Sebastian-00r.-11,23=2-3,15=13-26,00=17-4;17,01=13=45pkt
-Lelek Michał-01r.-10,80=10-3,20=14-37,00=39-4;12,27=15=78pkt
-Trawczyński Wiktor-01r.-11,32=2-3,30=17-24,00=13-4;09,37=17=49pkt
19.SP Zabrnie – 431pkt
-Dusza Jakub-00r.-10,06=26-3,84=35-21,00=7-4;22,98=10=78pkt
-Haracz Bartłomiej-00r.-9,81=31-3,15=13-34,00=33-4;24,97=8=85pkt
-Kąkol Marcin-00r,-10,29=22-3,30=17-36,00=37-4;16,91=13=89pkt
-Klimczak Rafał-01r.-9,89-=30-3,60=25-38,00=41-5,15,18=0=96pkt
-Szot Sebastian -01r.-9,79=32-3,70=30-22,00=9-4;18,01=12=83pkt
20.SP Wola Wadowska -370pkt
-Dorosz Marcin-00r.-10,74=13-3,60=25-26,00=17-3;57,21=28=83pkt
-Dorosz Mateusz—00r.-10,76=12-3,25=16-27,00=19-4;05,63=20=67pkt
-Sroka Czesław-00r.-10,18=24-3,30=17-30,00=25-5;02,24=0=66pkt
-Wąż Mateusz-00r.-10,23-23-3,70-30-34,00=33-4;13,99=15=101pkt
-Bzduch Przemysław-00r.-10,86=10-3,15=13-29,00=23-4;56,52=0=46pkt
-Strycharz Piotr-00r.-10,79-12-3,17=14-31,00=27-4;40,08=0=53pkt
21.SP Sadkowa Góra -358pkt
-Frask Patrk-00r.-8,74=63-4,92=71-43,00=51-4;00,82=25=210pkt
-Szymczyk Wiktor -00r.-10,81=11-3,28=16-24,00=13-4;52,05=0=40pkt
-Juranty Patryk-00r.-9,47=39-4,35=52-25,00=15-3;35,,69=2=108pkt
-Wójtowicz Kacper-99r-10,39=20-3,50=22-28,00=21-4;23,,48=9=72pkt PK
-Trzpis Mateusz-99r-11,14=5 -3,25=16-23,00=11-4;27,45=6=38pkt PK
-Siembab Piotr-99r-11.02=7-3,00=10-29,00=23-4;54,13=0=40 PK

Komunikat z barażu o wejście do Finału wojewódzkiego IMS
w mini
piłce ręcznej dziewcząt
Radomyśl Wielki dn.10.04.2013r.
1.SP Grabownica – SP Przecław- 7:9
2.SP Przecław – SP Gniewczyna – 15:3
3.SP Grabownica – SP Gniewczyna Łańcucucka – 9:12
Tabela :
1.SP Przecław- 4pkt –awans do finału wojewodzkiego
2.SP Gniewczyna Łańcucka -2pkt
3.SP Grabownica – 0pkt

Komunikat z finału powiatowego
IMS w mini piłce siatkowej dziewcząt – Mielec dn.05.04.2013r.
1.SP Trześń- SP Trzciana – 2:0
2.SP  Nr 6 Mielec –SP Trzciana – 2:0
3.SPNr6 Mielec –SP Trześń – 2:0
Tabela Końcowa :
1 SP Nr 6 Mielec – 4pkt
2.SP Trześni – 3pkt
3.SP Trzciana -2pkt
Najlepsze zawodniczki w finale powiatowym
-Konieczny Alicja- SP Nr6 Mielec
-Rusek Karolina i Rusek Kinga –SP Trześń
-Sienikowska Ola – SP Trzciana

Komunikat z finału powiatowego IMS
w mini siatkówce chłopców
Wola Mielecka 26.03.2013r.
Mecze:
Wola Mielecka - 1 Mielec 1-2 (25-19, 14-25, 13-15)
1 Mielec - Trzciana 0-2 (19-25, 28-30)
Wola Mielecka - Trzciana 2-0 (25-20, 25-19)
Tabela końcowa:
1. SP Wola Mielecka 3pkt. (3-2) - awans
2. SP Trzciana 3pkt. (2-2)
3. SP 1 Mielec 3pkt. (2-3)

Komunikat z finału rejonowego IMS

w mini koszykówce dziewcząt-Przecław dn.14.03.2013r
1.SP Żyraków –SP Przecław – 18:16
2.SP Góra Ropczycka – SP Nr1 Kolbuszowa – 12:18
3.SP Przecław – SP Nr1 Kolbuszowa – 24:12
4.SP Góra Ropczycka – SP Przecław – 5:24
5.SP Żyraków – SP Góra Ropczycka – 18:13
6.SP Nr1 Kolbuszowa – SP Żyraków – 10:19
Tabela końcowa:
1.SP Żyraków – 6pkt – 55:39 – awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Przecław – 5pkt – 64:35 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Nr1 Kolbuszowa – 4pkt – 40:55
4.SP Góra Ropczycka – 3pkt – 30:60

Komunikat z finału powiatowego IMS
w tenisie stołowym –Mielec dn.12.03.2013r
Dziewczęta:
1.SP Chorzelów – awans ao finału rejonowego
2.SP Trzciana -  awans do finału rejonowego
3.SP Jamy
4.SP Przecław
5.SP Czajkowa
Chłopcy:
1.SP Trzciana – awans do finału rejonowego
2.SP Jaślany – awans do finału rejonowego
3.SP Chorzelów
4.SP Jamy
5.SP Nr9 Mielec
6.SP Łączki Brzeskie
7.SP Nr12 Mielec

Komunikat z półfinału powiatowego
w mini siatkówce chłopców
14.03.2013 Wola Mielecka
Mecze:
Partynia - Wadowice Górne 2-0 (25-6.25-9)
Przecław - Wola Mielecka 0-2 (13-25.21-25)
Partynia - Przecław 2-0 (25-15.25-22)
Wadowice Górne - Wola Mielecka  0-2 (14-25.19-25)
Wadowice Górne - Przecław 0-2 (22-25.24-26)
Partynia - Wola Mielecka 0-2 (19-25.22-25)
Tabela końcowa
1. SP w Woli Mieleckiej - awans
2. SP w Partyni
3. SP w Przecławiu
4. SP w Wadowicach Górnych

Komunikat z finału powiatowego
w mini koszykówce:
Chłopcy: Mielec dn 05.03.2013r.
Mecze finałowe:
1.SP Rzędzianowice –SP Nr 2 Mielec – 17:10
2.SP Rzędzianowice – SP Padew Narodowa – 16:11
3.SP Nr 2 Mielec – SP Padew Narodowa -20:14
Wyróżnienia indywidualne :
Lasek Rafał – SP Rzędzianowice
Węgrzyn Piotr – SP Nr 2 Mielec
Jamrozy Jacek – SP  Padew Narodowa
Tabela końcowa:
1.SP Rzędzianowice -4pkt -33:21 –awans do finału rejonowego
2.SP Nr 2 Mielec  - 2pkt -30:31
3.SP Padew Narodowa – 0 pkt- 25:35
4.SP Przecław
5.SP Nr 11 Mielec
6.SP Malinie
7.SP Wadowice Gorne
8.SP Nr 3 Mielec
9.SP Partynia
10.SP Nr 6 Mielec
11.SP Nr 9 Mielec
12.SP Nr 13 Mielec
 
Dziewczęta –Malinie dn.11.03.2013r.
Mecze finałowe:
1.SP Malinie –SP Przecław -2:30
2.SP Malinie –SP Nr 2 Mielec -6:24
3 SP Przecław – SP Nr 2 Mielec -23:8
Wyróżnienia indywidualne:
Jemioło Wiktoria – SP Przecław
Gąsiorek Gabriela – SP Nr 2 Mielec
Kielek Magdalena – SP Malinie
Tabela Końcowa :
1 SP Przecław – 4pkt – 53:10 –awans do finału rejonowego
2.SP Nr 2 Mielec – 2pkt -32:29
3.SP Malinie – 0pkt – 8:54
4.SP Rzędzianowice
5.SP Nr 6 Mielec 
6.SP Padew Narodowa
7.SP Gawłuszowice
8.SP Dąbie
9.SP Nr 3 Mielec
10.SP Nr 11 Mielec
11.SP Nr 13 Mielec
12.SP Nr 9 Mielec

Komunikat z finału rejonowego JMS
w mini piłce ręcznej chłopców mielec dn.28.01.2013r
1.SP Lubzina – SP Dzikowiec – 3:8
2.SP Łęki Dolne – SP Nr11 Mielec -  8:14
3.SP Lubzina – SP Łęki Dolne – 6:15
4.SP Nr11 Mielec – SP Dzikowiec – 13:9
5.SP Lubzina – SP Nr11 Mielec – 7:14
6.SP Dzikowiec – SP Łęki Dolne – 8:10
Tabela końcowa;
1.SP Nr 11 Mielec – 6:0 pkt  - 41:24 – awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Łęki Dolne – 4:2 pkt – 31:28   - awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Dzikowiec -  2:4 pkt – 25:21
4.SP Lubzina – 0:6 pkt – 16:37

Komunikat z finału powiatowego IMS
w mini piłce ręcznej – Mielec dn. 06-07.12.2012r
Dziewczęta :
Mecze finałowe:
1.SP Malinie – SP Przecław – 3:6
2.SP Malinie – SPNr13 Mielec – 3:8
3.SP Przecław – SP Nr13 Mielec – 14:3
Tabela końcowa:
1.SP Przecław – 4pkt  - 20:6  - awans do finału rejonowego
2.SP Nr13 Mielec 2pkt – 11:17
3.SP Malinie – 0 pkt – 6:14
4.SP Izbicka
5.SP Nr3 Mielec
6.SP Czermin
7.SP Radomyśl Wielki
8.SP Nr9 Mielec
9.SP Gawłuszowice
10.SP Wola Mielecka
11.SP Nr 6 Mielec
12.SP Nr11 Mielec
13.SP Nr 12 Mielec 
!4. SP Nr2 Mielec
Chłopcy:
Mecze finałowe :
1.SP Przecław – SP Czermin – 7:7
2.SP Czermin – SPNr11 Mielec – 7:12
3.SP Przecław SPNr11 Mielec- 10:10
Tabela końcowa :
1.     SP Nr11 Mielec -3pkt- 22:17 –awans do finału rejonowego
2.     SP Przecław – 2 pkt  -17:17
3.     SP Czermin – 1 pkt- 14:19
4.     SP Nr2 Mielec
5.     SP Wola Mielecka
6.     SP Malinie
7.     SP Nr 13 Mielec
8.     SP Wadowice Górne
9.     SP Gawłuszowice
10.   SP Nr3 Mielec
11.   SP Dąbrówka Wisłocka
12.   SP Nr6 Mielec
13.   SP Nr1 Mielec
14.   SP Nr9 Mielec
 Wyniki  Półfinału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
rozegranego 29.11.2012 r. w Mielcu.
Grupa A:                                                                    
SP Nagoszyn             -                 SP nr 1Kolbuszowa      1 : 0        
SP Nagoszyn             -                 SP nr 13 Mielec             1 : 1                              
SP nr 1 Kolbuszowa  -                SP nr 13 Mielec             0 : 0
Tabela:                                                                                                           
1. SP Nagoszyn                      3                       2 : 1                                 
2. SP nr 13 Mielec                 2                       1 : 1                                      
3. SP  nr1  Kolbuszowa         1                       0 : 1
Grupa B                  
SP Kłyżów                       -                     SP Gawłuszowice         0 : 1                                              
SP Brzeźnica                   -                     SP Kłyżów                      2 : 0                                               
SP Brzeźnica                   -                     SP  Gawłuszowice        0 : 0
Tabela:                                                                                                                      
1. SP Brzeźnica                     3           2 : 0                                                                                         
2, SP Gawłuszowice             3           1 : 0                                                                                           
3. SP Kłyżów                          0           0 : 3
Finały:                                                                                                                                                
SP   Gawłuszowice                                -       SP Nagoszyn        0 : 2                                                       
SP Brzeźnica                                    -              SP nr 13 Mielec   3 : 1                                               
SP Gawłuszowice                         -                SP nr 13 Mielec    0 : 0                                                
SP Brzeżnica                                 -                SP Nagoszyn          1 : 0                                                   
SP Gawłuszowice                        -                 SP Brzeźnica          0 : 0    mecz w grupie                                            
SP Nagoszyn                                 -                SP nr 13 Mielec     1 : 1    mecz w grupie                           
Tabela końcowa:
1.SP Brzeźnica                       5 : 1                  4 : 1  awans do finału
2.SP Nagoszyn                       3 : 3                  3 : 2  awans do finału
3.SP Gawłuszowice               2 : 4                  1 : 3 awans do finału
4.SP nr 13 Mielec                  2 : 4                   2 : 4 
   SP Gawłuszowice lepszy bilans bramkowy  (-1)  w całym turnieju.

Półfinał Powiatowy w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt  gr. B
20.11.2012 r. Radomyśl Wielki
Izbiska  - Przecław                0-8  (0-4)
Wola Mielecka – Izbiska       4-9  (2-4)
Radomyśl W. – Przecław      3-11  (2-6)
Izbiska – Radomyśl W.         9-7  (4-2)
Przecław – Wola Mielecka   13-7  (7-5)
Radomyśl W. – Wola Mielecka  6-6 (2-3)
Kolejność końcowa:
1.Przecław         6 pkt  32-10
2.Izbiska            4 pkt  18-19
3.Radomyśl W.  1 pkt  16-26   (-10)
4.Wola Mielecka 1 pkt 17-28   (-11)
 
Półfinał Powiatowy w Mini Piłce Ręcznej chłopców gr. B
21.11.2012 r. Radomyśl Wielki
1.Przecław – Dąbrówka Wisł.               8-4  (4-1)
2.Wadowice Gr. -Wola Mielecka          5-6  (3-2)
3.Przecław – Wola Mielecka                  9-5  (2-1)
4.Wadowice Gr.– Dąbrówka Wisł.         6-3  (0-2)
5.Przecław – Wadowice Gr.                   9-5  (4-4)
6.Dąbrówka Wisł. – Wola Mielecka      4-13 (0-10)
Kolejność końcowa:
1.Przecław                      6 pkt  26-19
2.Wola Mielecka            4 pkt  24-18
3.Wadowice Górne     .  2 pkt  16-18  
4.Dąbrówka Wisłoka      0 pkt 11-27  

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży  Szkolnej w unihokeju chłopców
rozegranych 17.11.2012 r.
Grupa A:
SP Wola Mielecka    -    SP Gliny Małe       2 : 1                          
SP  Borowa          -   SP Gliny Małe              4 : 1               
SP Borowa       -    SP  Wola Mielecka        4 : 1
Tabela:
1.SP Borowa                 4               8 : 2
2.SP Wola Mielecka    2               3 : 4
3.SP Gliny Małe           0               2 : 6
Grupa B:
SP Gawłuszowice      -  SP nr 13 Mielec       5 : 0                                 
SP Tuszów Nar.         -   SP nr 13 Mielec       3 : 1                                                
SP  Gawłuszowice     -  SP Tuszów Nar         3 : 0
Tabela:
1.SP Gawłuszowice      4           8 : 0
2.SP Tuszów Nar.          2          3 : 4
3.SP nr 13 Mielec          0          1 : 8
Finały:
SP Borowa       -   SP Wola Mielecka      4 : 1  ( mecz z grupy)                              
SP Gawłuszowice   - SP Tuszów Nar.     3 : 0  (mecz z grupy)                                            
SP Borowa          -     SP  Tuszów Nar.    4 : 0                                                    
SP Wola Mielecka   -  SP tuszów Nar.   3 : 0                               
SP  Borowa          -   SP Gawłuszowice   1 : 1           
SP Wola Mielecka  -  SP Gawłuszowice  2 : 0  
Tabela końcowa:
1.SP Borowa                 5           10 : 2 - awans
2.SP Wola Mielecka    4              6 : 5 - awans
3.SP Gawłuszowice     3              4 : 3
4.SP Tuszów Nar.     0           0 : 10

Komunikat z finału rejonowego IMS
w szachach drużynowych – Mielec dn.14.11.2012r.
Wyniki turnieju:
1.SP Pilzno -  12 pkt  - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Wadowice Górne – 9 pkt – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Podleszany – 7pkt
4.SP Czarna Sędziszowska – 6 pkt
5.SP Nr2 Sędziszów Młp.
6.SP Nr5 Dębica – 2 pkt
7.ZS Cmolas – 1 pkt

Wyniki Powiatowych Igrzysk Młodzieży  Szkolnej w unihokeju dziewcząt
rozegranych 10.11. 2012 r. w  Mielcu.

SP Borowa   -   SP Gliny Małe              1 : 1
SP Tuszów Nar. -  SP Gawłuszowice     1 : 2
SP nr. 13 Mielec    -   SP Borowa             2 : 0
SP Gliny Małe        -    SP Gawłuszowice     1 : 3
SP Tuszów Nar.     -    SP nr. 13 Mielec       1 : 2
SP  Borowa    -        SP Gawłuszowice         0 : 3
SP Gliny Małe       -     SP  Tuszów Nar.       0 : 1
SP Gawłuszowice    -     SP nr. 13 Mielec     2 : 0
SP Borowa          -         SP Tuszów Nar.      0 : 0
SP Gliny Małe     -     SP nr 13 Mielec       2 : 0
Tabela:
SP Gawłuszowice               8                10 : 2
SP nr. 13 Mielec                 4                  4 : 5
SP Tuszów Nar.                  3                  3 : 4
SP Gliny Małe                     3                  3 : 5
SP Borowa                          2                  1 : 5
Drużyny  SP Gawłuszowice  i SP nr 13 Mielec awans do półfinału wojewódzkiego


Komunikat z finału powiatowego IMS
w szachach drużynowych – Mielec dn. 24-25.10.2012r.
Wyniki zawodów:
1.SP Wadowice Górne – 9 pkt – awans do finału rejonowego
2.SP Podleszany – 8 pkt – awans do finału rejonowego
3.SP Nr 13 Mielec – 6pkt
4.SP Tuszów Narodowy – 4pkt
5.SP Malinie – 2pkt
6.SP Nr 6 Mielec – 1pkt

Komunikat z finału powiatowego IMS
w sztafetowych biegach przełajowych-Mielec dn.26.10.2012r
Dziewczęta :
1.SP Przecław
2.SP Nr6 Mielec
3.SP Radomyśl Wielki
4.SP Malinie
5.SP Wadowice Górne
6.SP Wola Mielecka
Chłopcy:
1.SP Partynia
2.SP Przecław
3.SP Malinie
4.SP Radomyśl Wielki
5.SP Nr6 Mielec
6.SP Wola Mielecka
7.SP Wadowice Górne
8.SP Wadowice Dolne

Komunikat z finału powiatowego
IMS w biegach przełajowych. Mielec dn.05.10.2012r.
Dziewczęta;
500m .
1.Patuszyńska Paulina -02- SP Jaślany
2.Helowicz Zuzanna – 02 – SP Przecław
3.Bytnar Edyta -02- SP Radomyśl Wielki
4.Płaza Paulina -02- SP Chorzelów
5.Kielek Magdalena -02- SP Malinie
6.Wałęga Gabriela -02- Zdziarzec
7.Wola Wiktoria -02 –SP Dulcza Wielka
8.Kopacz Klaudia -02 – SP Przecław
9.Piłat Aneta -02 – SP Przecław –
10.Gałat Kinga -02- SP Radomyśl Wielki
11.Wałęga Karolina -02 – SP Partania
12.Żola Paulina -02 – SP Wola Mielecka
13.Furtak Wiola – 02 –SP tuszów Narodowy
14.Skiba Natalia -02 – SP Chorzelów
15.Słomba Julia – 02- SP Przecław
16.Tabisz Roksana -02 –SP Wola Mielecka
17.Kozik Katarzyna -02- SP Nr12 Mielec
18.Łącz Natalia -02- SP Czjkowa
19.Puła Jagoda -03- SP Dąbrówka Wisłocka
20.Skrzypek Gabriela -02- SP Przecław
21.Dolot Daria -03 – SP Ruda
22.Pawłowska Kamila – SP Chorzelów
23.Kula Monika – 02- SP Trzciana
24.Barnaś Aleksandra –02- SP Nr6 Mielec
25. Brożyna Roksana – 03- SP Jaślany
26.Skrzyniarz Wiktoria – 02 – SP Dulcza Wielka
27.Pazdro Magdalena – 02- SP Chorzelów
28.Pogoda Monika – 02- SP Złotniki
29.Graniczka Malwina – 02 SP Tuszów Narodowy
30.Zielińska Weronika – 02- SP Malinie
31,Maciejak Agnieszka -02 – SP wola Mielecka
32. Stec Aleksandra – 02- SP Wola Mielecka
33.Kusek Monika -02 – SP Breń Osuchowski
34.Stepczyk Paulina -02 – SP Breń Osuchowski
1000m
1.Raś Wiktoria – 00- SP Padew Narodowa
2.Jabłońska Adrianna – 00- SP Przecław
3.Juwa Izabella- 00- SP Przecław
4.Furgał Patrycja – 00- SP Janowiec
5.Cisińska Weronika – 00- SP Nr6 Mielec
6.Niedbała Natalia – 00- SP Nr6 Mielec
7.Stec Izabela – 00- SP Dąbrówka wisłocka
9.Winiarz Patrycja -00- SP Otałęż
10.Maziarz Klaudia -01- SP Jaślany
11.Czekaj Justyna -00- SP Tuszów Narodowy
12.Siembab Sabina -01 – SP Dulcza Wielka –
13.Naprawa Joanna -01 SP Otałęż
14.Kusek Marta – 00- SP Malinie
15.Skóra Aleksandra – 01 – SP Chorzelów
16.Bień Izabela – 00- SPNr6 Mielec
17.Dereń Aleksandra -00- SP Radomyśl Wielki
18.Wiczerzak Anna- 01 – SP Tuszów Narodowy
19.Kania Aleksandra 000- SP Wola Mielecka
20.Zuzanna Barbara -01 –SP Nr1 Mielec
21.Trela Agnieszka – 00- SP <Malinie
22.Lemiech Aleksandra -00-SP Nr6 Mielec
23.Mol Maria -00-SP Janowiec
24.Suchy Kamila – 01- SP Partania
25.Wałęga Lidia -00- SP Dąbie
26. Głodzik Paulina – 00 –SP Wola Mielecka –
27.Krukurka Agnieszka – 01- SP Nr12 Mielec
28.Koza Julia – 00-SP Nr6 Mielec
29.Banik Agnieszka – 00- SP Czermin
30.Czubak Oliwia -00- SP Nr6 Mielec
31.Lasek Paulina – 00- SP Przecław
32.Kowal Natalia -01 – SP Czajkowa
33.Cichoń Katarzyna -00- SP Malinie
34.Szkutnik Justyna – 00- SP Ruda
35.Skrzypek Natalia – 00-SP Ruda
36.Duszkiewicz Izabela – 00- SP Złotniki
37.Tabor Ola – 01 –SP Nr6 Mielec
38.Dolot Natalia -01 –SP Ruda
39.Staniewska Kalina -01- SP Chorzelów
40.Bikk Bernadeta -01- SP Czajkowa
41.Niziołek Kinga -00- SP Nr6 Mielec
42.pisarczyk Kinga -00- SP Czermin
43.Krzysztoforska Kinga -00- SpNr6 Mielec
44.Leś Weronika – 00- SP Wola Mielecka
45.Kardyś Aleksandra – 00- SP Wola Mielecka
46.Kasprzak Monika – 01 – SP Chorzelów
47.Ortyl Kinga -01- SP Trzciana
48.Walecka Weronika – 00-SP Trzciana
49.Krużel Agata – 01 – SP Trzciana
50.Leśniak Magdalena -00-SP Tuszów Narodowy
51.Motl Paulina – 01 –SP Chorzelów
52.Indyk Małgorzata -00-SP Złotniki
53.Machnik Dagmara -01 –SP Chorzelów
54.Ciemięga Patrycja -00- SP Złotniki
55.Kościelna Jolanta -01 –SP Chorzelów
56.Kucharska Kinga -00-SP Nr6 Mielec
57.Fis Katarzyna – 00- SP Czermin
58.Żelazko Dominika -00-SP Czermin
59.Wróbel Aleksandra – 01- SP Łysaków
60.Kowalska Patrycja – 01- SP Złotniki
61.Kania Martyna -01-SP Nr6 Mielec
62.Cebula Paulina -01- SP Nr12 Mielec
63.Wrońska Anna -01- SP Nr6 Mielec
64.Gruszka Paulina -00- SP Wola Mielecka
65.Wach Karolina -00-SP Nr6 Mielec
66.Pisarczyk Ewelina -00- SP Breń Osuchowski
Chłopcy:
500m.
1.Maj Przemysław- 02- SP Dąbrówka Wisłocka
2.Mazur Filiberto- 02- SP Tuszów Narodowy
3.Mucha Piotr -02- N SP Dulcza Mała
4.Kania Łukasz- 02- SP Wola Mielecka
5.Kulpa Hubert- 02- SP Partania
6.Kaykosuzyan Robert -02- SP Wola Mielecka
7.Grzelak Alan- 03- SP Jaślany
8.Hodur Kamil -02- SP Przecław
9.Dereń Grzegorz – 02 –SP Radomyśl Wielki
10.Bąk Jakub -02- SP Chorzelów
11.Głaz Paweł- 02 – SP Jaślany
12.Szczur Michał – 02 – SP Chorzelów
13.Kusibab Jakub- 02- SP Przecław
14.Konefał Kacper- 02- SP Czajkowa
15.Grzech Krystian – 02- SP Ruda
16.Piekarski Łukasz-03 – SP Jaślany
17.Burczy Kacper – 02 –SP Wola Mielecka
18.Kolecki Bartosz -02- SP Dąbie
19.Serafin Łukasz- 02 –SP Tuszów Narodowy
20.Kielek Maciej -03-SP Malinie
21.Wieczerzak Michał -02 –SP Tuszów Narodowy
22.Nadzieja Michał-02 –SPNr6 Mielec
23.Pazdro Szymon- 02 –N SP Złotniki
24.Żyła Adrian- 02 SP Nr6 Mielec
25.Motyka Konrad -02 –SP Radomyśl Wielki
26.Bauer Piotr – 02 – SP Malinie
27.Hyjek Łukasz- 02- SP Czajkowa
28.Czachor Marcin -02 -SP Czajkowa
29.Grzelak Kacper- 03 SP Malinie
30.Stachura Kacper- 02 –SP Nr13 Mielec
31.Kopera Bartek – 02 – SP Nr6 Mielec
32.Koza Bartłomiej -02- SP Nr6 Mielec
33.Kazimierski Eryk -03- SP Łysaków
34.Koba Dawid – 02 – SP Nr13 Mielec
35.Rymarowicz Kacper – 03 SP Malinie
36.Chruściel Norbert -02 –SP Nr13 Mielec
37 Woś Igor – 03 – SP Malinie
1000m.
1.Bugaj Kacper -00-SPCzermin
2.Słomba Tomasz. 00- SP Przecław
3.Warias Adrian -00-SP Dulcz Wielka
4.Cichoń Radosław- 00- SP Dąbrówka Wisłocka
5.Mucha Paweł -00-N SP Dulcza Mała
6.Dulik Paweł-00- SP Malinie
7.Falarz Filip- 00-SP Dąbrówka Wisłocka
8.Jacher Marcin- 00-SP Nr6 Mielec
9.Strzelczyk Michał – 00- SP Przecław
10.Kubek Tomasz- 00-SP Dulcza Wielka
11.Bawoł Marcin -00-SP Żarówka
12.Zygiel Wiktor -00- SP Chorzelów
13.Dudek Adam – 01- SP Breń Osuchowski
14.Trela Dawid -01 – SP Jaślany
15.Mazgaj Hubert -00- SP Czermin
16.Maziarz Konrad -01 –SP Jaślany
17.Cholewa Bartosz- 00-SP Radomyśl Wielki
18.Kowal Dawid -00-SP Czajkowa
19,Skóra Seweryn -00-SP Jaślany
20.Zybiel Patryk – 00-SP Nr6 Mielec
21.Pazdyk Jan -99- SP Nr12 Mielec  PK
22.Wójcik Paweł- 00-SP Wola Mielecka
23.Głaz Maksymilian – 00-SP Jaślany
24.Bukowski Marcin- 00-SPNr6 Mielec
25.Skrzypek Dominik -01 –SP Przecław
26.Smoleń Michał -00- SP Czermin
27.Kosiorowski Patryk -00-SP MNr6 Mielec
28.Wiczerzak Albert- 00-SP Malinie
29.Kędzior Tomasz-00- SP Malinie
30.Ryniewicz Łukasz -00-SP Chorzelów
31.Świerk Marek 01- SP Breń Osuchowski
32.Dubiel Patryk -00- SP Trzciana
33.Wgorzelec Kamil -00- SP Żarówka
34.Słaby Piotr -00-SP Breń Osuchowski
35.Głodzik Damian -00- SP Trzciana
36.Głdzik Kacper -00-SP Trzciana
37.Nowak Filip -01 –NSP Złotniki
38.Kalita Karol -00-SP Wola Mielecka
39.Mazur Patryk – 00- SP Nr12 Mielec
40.Stefanowicz Patryk -00-SP Otałęż
41.Parys Sebastian- 00- SP Wola Mielecka
42. Ryczek Mateusz -00-SP Partania
43.Dybski Maksymilian -01 – SP Chorzelów
44.Smykla Sebastian -01 –SP Tuszów Narodowy
45.Kania Bartosz – 00- SP Wola Mielecka
46.Polak Szymon -00-NSP Złotniki
47.Partyka Piotr-01 –SP Czajkowa
48.Kardyś Sebastian – 00- SP Tuszów Narodowy
49.Cisło Marek -01 SP Nr12 Mielec
50.Głodzik Paweł -00-SP Malinie
51.Świątek Mateusz- 00-SP Malinie
52.Łącz Adrian -01 –SP Czajkowa
53.Sowa Karol -00-SP Wola Mielecka
54.Gromny Sebastian -00-SP Nr12 Mielec
55.Weryński Jakub -00-SP Nr6 Mielec

Komunikat
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w lekkiej atletyce
Mielec dn. 25.05.2012r.
Wyniki:
Dziewczęta:
60m.Finał
1.Pezda Dominika -2000r.- SP Górki – 9,63
2.Działo Klaudia  - 2000r.- SP Radomyśl W.- 9,64
3.Dragan Oliwia  - 2001r. – SP Nr3 Mielec  - 9,88
4.Trela Agnieszka – 2000r – SP Malinie – 10,02
5.Świątek Anna -2000r – SP Radomyśl W. – 10,03
Seria I
1.Krawiec Karolina – 2000r- SP Wampierzów – 10,28
2.Sienicka Ewa -2000r- SP Nr9 Mielec – 10,53
3.Cebula Justyna -2000r- SP Borowa – 11,15
4.Stec Aleksandra -2000r- SP Wola Mielecka – 11,80
5.Węgrzyn Wiktoria -2002r. –SPNr6 Mielec -11,91
Seria II
1.Ciejka Kinga -2000r.- SP Zabrnie – 10,01
2.Soboń Justyna -2000r-SP Wadowice Dolne – 10,67
3.Leśniak Wiktoria -2000r.-SP Borowa – 10,96
4.Sasor Kinga -2001r. – SP Nr9 Mielec – 10,98
5.Kapusta Julia – 2001r –SP Nr6 Mielec – 17,40
Seria III.
1.Rychcik Laura -2000r.-SP Nr3 Mielec – 10,36
2.Lesiak Gabriela -2001r.-SPNr9 Mielec – 10,39
3.Miąso Karolina -2000r.-SPNr3 Mielec – 10,45
4.Dragan Kamila -2001r.-SP Tuszyma – 10,69
5.Dobrowolska Katarzyna -2000r.-SP Wadowice Górne – 10,72
Seria IV.
1.Trela Agnieszka -2000r.-SP Malinie – 9,49
2.Dolot Alicja -2000r.-SP Nr3 Mielec – 9,85
3.Oczoś Anna -2000r.-SPNr9 Mielec – 10,81
4.Dobrowolska Anna-2000r.-SP Wadowice Górne – 10,92
5.Szarek Joanna-2000r.- NSP Górki – 11,25
Seria V.
1.Dragan Oliwia -2001r.-SPNr3 Mielec – 9,73
2.Ochab Wiktoria-2000r-SP Tuszyma – 9,93
3.Żola Paulina -2002r.-SP Wola Mielecka- 10,42
4.Działo Paulina – 2000r.-SPNr9 Mielec – 11,09
5.Jażwiec Dagmara -2001r.-SP Wadowice Górne – 11,21
Seria VI.
1.Świątek Anna -2000r.-SP Radomyśl W.- 9,55
2.Pezda Dominika – 2000r.-NSP Górki -9,70
3.Stachowicz Kinga – 2000r.-SPNr9 Mielec – 10,52
4.Godek Beata -2001r. –SP Wola Mielecka – 10,79
5.Tabisz Roksana -2002r. SP Wola Mielecka – 11,17
Seria VII.
1.Działo Klaudia -2000r.- SP Radomyśl W.- 9,73
2.Ziomek Alicja -2001r. –SP Nr9 Mielec -10,55
3.Kardyś Aleksandra -2000r. – SP Wola Mielecka – 10,99
4.Niedbała Wiktoria -2001r. –SP Wola Mielecka – 11,12
5.Maciejak Agnieszka – 2002r. – SP Wola Mielecka – 11,32
Seria VIII.
1.Głodzik Paulina -2000r.-SP Wola Mielecka – 9,86
2.Ziółkowska Gabriela -2000r.-SPNr9 Mielec -9,99
3.Leś Weronika – 2000r.-SP Wola Mielecka – 10,30
SeriaIX.
1.Stypa Oliwia -2001r.-SP Nr9 Mielec – 10,02
2.Krzyżak Martyna -2000r-SP Tuszyma – 10,39
3.Mucha Daria -2000r.SP Radomyśl W.
600m.
1.Raś Wiktoria – 2000r.- SP Padew Narodowa – 1;58,84
2.Juwa Izabela – 2000r. –SP Przecław – 2;02,63
3.Jabłońska Adrianna -2000r.- SP Przecław – 2;03,72
Seria I
1.Juwa Izabela -2000r. – SP Przecław- 2;02,63
2.Niedbała Natalia- 2000r- SPNr6 Mielec- 2;07,76
3.Maziarz Klaudia -2001r-SP Jaślany- 2;14,92
4.Kania Aleksandra -2000r-SP Wola Mielecka -2;17,82
5.Hasek Iwona -2001r.-SP Jaślany -2;19,05
6.Wilczyńska Julia -2001r. –SP Tuszyma – 2;21,86
7.Zdziebło Anna-2001r. SPNr6 Mielec- 2;28,95
8.Litwin Weronika -2000r.-SP Wadowice Górne -2;29,73
9.Kowal Natalia -2001r-SP Czajkowa – 2;32,79
10.Skowron Karolina -2000r- SPNr3 Mielec
11.Barbarzak Marlena -2001r. –SP Nr3 Mielec
12.Gałda Patrycja -2001r. – SP Tuszyma – 2;42,67
13.Lolo Natalia -2000r.-SP Wadowice Górne – 2;57,52
14.Gwóżdż Monika -2001r.- SP Wola Wadowska- 3;00,93
Seria II.
1.Raś Wiktoria -2000r.-SP Padew Narodowa- 1;58,84
2.Jabłońska Adrianna-2000r. –SP Padew Narodowa – 2;06,26
3.Nakonieczna Marcelina -2000r.-SP Łączki Brzeskie-2;06,26
4.Gwóżdż Kinga -2001r.-SP Izbicka -2;06,93
5.Cisińska Weronika -2000r.-SPNr6 Mielec-2;11,61
6.Lonczak Milena -2000r.- SP Izbicka – 2;13,46
7.Dunaj Klaudia -2000r. SP Izbicka -2;13,98
8.Lemiech Alicja -2000r.- SP Nr6 Mielec- 2;16,70
9.Dereń Maria -2001r. – SP wola Wadowska- 2;43,27
10.Kopera Klaudia -2000r. SP Tuszyma – 3;00,20
11.Miłoś Alicja -2001r.-SPNr6 Mielec – 3;09,68
12.Longosz Klaudia -2000r. SP Tuszyma – 3;20,19
Seria III.
1.Patuszyńska Paulina -.2002r.-SP Jaślany – 2;04,73
2.Mazurek Alina -2000r.- SPNr3 Mielec – 2;08,05
3.Mądra Julia -2000r.SP Książnice -2;08,55
4.Dereń Aleksandra -2000r.-SP Radomyśl W.- 2;08,60
5.Żola Monika -2000r. SP Radomyśl W.- 2;15,77
6.Cichoń Katarzyna -2000r.-SP Malinie-2;17,61
7.Rup Paulina -2002r. – SP Nr6 Mielec -2;18,56
8.Wójcik Jadwiga -2000.r.SP Wola Mielecka- 2;19,75
9.Mazur Weronika -2000r.- SP Tuszyma – 2;24,96
10.Wieczerzak Wernika -2001r. – SP Malinie – 2;25,23
11.Niziołek Kinga -2000r. – SPNr6 Mielec – 2;29,74
12.Nieckarz Oliwia -2001r. SP Nr9 Mielec- 2;35,74
13.Kucharska Kinga -2000r.-SP Nr6 Mielec-2;47,65
14.Pietras Justyna -2000r.-SP Padew Narodowa – 2;55,90
15.Krzysztoforska Kinga -2000r. SPNr6 Mielec – 2;55,98
Skok w dal.
1.Hodur Alicja – 2000r. – SP Przecław- 4,06
2.Torba Gabriela – SP Nr9 Mielec – 4,02
3.Cybulska Aleksandra – 2000r. – Niepubl.SP w Górkach – 3,80
4.Kusek Karolina -2001r. SP Borowa – 3,75
5.Koza Julia -2000r.- SP Nr6 Mielec – 3,65
6.Rusin Iga -2001r. SP Malinie – 3,60
7.Maziarz Natalia -2001r. SP malinie – 3,60
8.Łachut Bernadeta -2002r. – SP N13 Mielec
9.Strojna Dagmara -2000r. –Sp Radomyśl W.- 3,25
10. Ćwięka Karolina -2000r.-SP Borowa- 3,25
11. Łabaj Agnieszka – 2000r. – SP Wadowice Górne – 3,25
12. Ciejka Paulina 2000r.- SP Borowa – 2,96
13.Borowiec Joanna – 2001r.- SP Borowa- 2,85
14. Magdziak Julia – 2001r. –SP Borowa – 2,80
Skok wzwyż.
1.Ralle Wiktoria -2000r.- SP Radomyśl W.- 125cm.
2.Czachor Klaudia – 2000r. SP Czajkowa – 125cm
3.Bolon Julia – 2001r.- SP Malinie – 120cm
4.Kusek Marta -2000r. SP Malinie -115
5.Konieczny Alicja -2000r. SP Nr6 Mielec- 110
6.Jasiak Aneta -2001r. SP Wadowice Górne – 110
7.Bień Izabela -2000r.- SPNr6 Mielec – 110
8.Fila Oliwia -2000r.-SP Nr3 Mielec – 110
9.Bogdan Sylwia -2001r. –SP Książnice - NKL
Rzut piłeczką palantową.
1.Lasek Paulina – 2000r.- SP Przecław – 43,00m.
2.Król Alicja – 2000r. – SP Nr6 Mielec – 40,00m
3.Bec Weronika – 2000r. – SP Nr3 Mielec – 37,00m
4.Ejnik Weronika -2000r.-SPNr9 Mielec – 34,50
5.Stróż Edyta -2000r. –SP Nr1 Mielec – 35,00
6.Gózek Periera Sara -2000r. SP Nr9 Mielec – 35,00
7. Gruszka Paulina -2000r. SP wola Mielecka – 35,00
8.Helowicz Katarzyna -2000r. –Sp Przecław – 34,50
9.Skiba Katarzyna -2000r.- SP Nr3 Mielec – 33,00
10. Rzeszutek Katarzyna -2000r,-SPNr3 Mielec – 33,00
11. Trela Karolina -2002r.-SP Malinie -32,00
12.Knap Aleksandra -2000r. –SP Tuszyma – 30,50
13.Dyjak Patrycja -2001r.-SPnr9 Mielec- 30,50
14.Pawełczak Karolina -2000r.-SP Przecław- 29,00
15.Chrząstowska Oliwia -2001r. –SP Radomyśl W.- 29,00
16.Działo Natalia -2001r.-SP Radomyśl W.-28,50
17.Zielińska Wiktoria -2001r. SP Sadkowa Góra- 28,50
18. Janus Klaudia -2001r. – SP Nr9 Mielec – 26,50
19. Żuchowska Olga -2002r. SP Tuszyma – 26,00
20.Załucka Justyna – 2001r,- SP Padew Narodowa- 25,00
21.Bienias Dominika -2000r.-SP Nr9 Mielec – 25,00
22.Furgał Kinga -2001r. –SP Nr9 Mielec- 24,50
23.Mizera Weronika -2000r.-SP Nr9 Mielec – 21,00
24. Smolicka Maja -2001r.-SP nr9 Mielec – 20,50
25.Węgrzyn Daria -2000r. – SP Borowa -20,00
26.Krawiec Jowita – 2000r. – SP Wadowice Górne – 20,00
27. Kryspel Martina -2001r. SPNr 9 Mielec – 19,00
28.Bąk Wiktoria -2001r.-SP Wola Mielecka – 12,00
29.Gruz Marcelina 2002r. SP Nr13 Mielec – 12,00

Chłopcy:
60m. Finał
1.Frask Patryk – 2000r. – SP Sadkowa Góra – 8,95
2.Fedor Filip – 2000r. – SP Wadowice Górne – 8,99
3.Kozioł Michał – 2000r. – SP Nr9 Mielec – 9,08
4.Piekara Arkadiusz- 2000r.-SP Borowa – 9,38
5.Barszcz Dominik-2000r.-SP Nr9 Mielec -9,47
Seria I.
1.Wilk Patryk -2001r.-SP Książnice- 9,63
2.Szot Sebastian-2001r.-SP Zabrnie – 9,85
3.Kania Łukasz -2002r.-SP Wola Mielecka- 10,03
4.Rzeszut Patryk -2000r.-SP Borowa- 10,65
Seria II.
1.Kalita Karol -2000r.-SP Wola Mielecka -9,63
2.Maziarz Łukasz -2000r.-SP Wampierzów – 9,85
3.Stafiej Bartłomiej -2001r.SP Borowa -9,88
4.Wąż Tomasz-2002r.-SP Wola Mielecka -10,35
5.Chruściel Norbert- 2002r.-SP Nr13 Mielec -10,37
Seria III.
1.Fedor Filip -2000r.-SO Wadowice Górne – 8,96
2.Pietryka Paweł-2001r.-SPNr3 Mielec -9,55
3.Jachym Jakub-2001r.-SP Borowa – 9,60
4.Kusek Dominik -2002r.-SP Nr13 Mielec-10,70
Seria IV
1.Siuda Adrian -2000r- SP Radomyśl W. -9,87
2.Opaliński Wiktor -2000r. – SP Nr9 Mielec – 10,06
3.Skrzyniarz filip-2002r. SP Ne13 Mielec – 10,39
4.Kozioł Jonasz- 2002r.-SPNr6 Mielec – 10,40
5.Hyrchel Grzegorz -2001r. SP Wadowice Górne – 10,60
Seria V.
1.Frask Patryk -2000r. –NSP Sadkowa Góra- 8,94
2.Piekara Arkadiusz-2000r.-SP Borowa – 9,48
3.Kozioł Michał-2000r.-SP Nr9 Mielec – 9,50
4.Turczyn Jakub-2000r.-SP Nr3 Mielec-9,55
5.Krupa Mateusz – 2000r.-SP Nr13 Mielec- 9,75
Seria VI
1.Gromny Sebastian-2000r.-SP Nr12 Mielec – 9,96
2.Pazdro Bartosz – 2001r.-SP Borowa -10,13
3.Skrzypek Michał-2000r.-SP Tuszyma -1o,15
4.Kramarz Filip-2001r.-SP Borowa -10,34
5.Sokół Patryk-2000r.-SPNr 9 Mielec- 10,39
Seria VII.
1.Barszcz Dominik-2000r.-SPNr9 Mielec-9,50
2.Juranty Patryk -2000r.-NSP Sadkowa Góra – 9,76
3.Stugała Mikołaj -2000r.-SP Borowa -10,03
Seria VIII.
1.Klekocinski Kacper-2001r.-SP Nr13 Mielec-9,51
2.Sypek Jakub-2000r.-SP Wampierzów -9,69
3.Sypek Michał-2001r.-SP Wampierzów -9,80
4.Wąż Mateusz-2000r.-SP Wola Wadowska – 10,73
5.buduch Przemysław-2001r.-SP Wola Wadowska – 11,07
Seria IX.
1.Golba Mariusz-2000r.-NSP Górki – 10,31
2.Skop Adam-2000r.-NSP Górki-10,49
3.Szymczyk Wiktor -2000r.-NSP Sadkowa Góra- 10,65
4.Maziarz Kamil-99- SP Nr6 Mielec- 10,95
1000m.
1.Jacher Marcin – 2000r. – SP Nr6 Mielec – 3;29,69
2.Słomba Tomasz – 2000r.- SP Przecław – 3;32,16
3.Szwakop Norbert – 2000r. – SP Nr3 Mielec -3;41,60
Seria I.
1.Słomba Tomasz- 2000r.- SP Przecław-3;32,16
2.Bukowski Marcin-2000r.-SPNr6 Mielec-3;46,57
3.Kowal Dawid-2000r.-SP Czajkowa-3;53,60
4.Solon Wiktor -2000r.-SP Łączki Brzeskie-3;58,60
5.Głaz Maksymilian-2000r.-SP Jaślany – 4;00.07
6.Chudzik Kamil -2001r.-SP Malinie-4;03,92
7.Żurek Jakub-2000r.-SPNr3 Mielec -4;06,25
8.Bawoł Kacper – SP Radomyśl W.-4;08,35
9.Bayger Ryba Emil -2000r.-SP Wadowice Górne- 4;26,36
10.Mycek Piotr- 2002r.-SP Padew Narodowa-4;29,25
11.Lombard Damian-2000r,-SP Padew Narodowa- 4;37,10
12.Torba Wojciech -2001r.-SP Padew Narodowa-4;43,64
13.Łoniewski Sebastian-2001r.-SP Wampierzów- 4;54,96
seriaII.
1.Jacher Marcin-2000r-SP Nr6 Mielec-3;29,69
2.Szwakop norbert- 2000r.-SPNr3 Mielec-3;41,60
3.Dulik Paweł- 2000r.-SP Malinie -3;43,59
4.Sudra Seweryn-2000r.-SP Jaślany-3;48,13
5.Wyzga Wiktor-2000r.-SPWadowice Dolne- 3;50,90
6.Dorosz Marcin-2000r.-SP Wola Wadowska- 3;54,35
7.Zygiel {Patryk-2000r.-SPNr6 Mielec-3;57,07
8.Dorosz Marcin-2000r.-SP Wola Wadowska-3;59,37
9.Skowron Kamil -2001r.-SP Nr3 Mielec-4;02,09
10.Przemyski Dawid-2000r.-SP Radomyśl W.-4;04,98
11.Wieczerzak Albert-2000r.-SP Malinie- 4;14,52
12.Kania Maciej -2001r.-SP Wola Mielecka-4;29,03
13.Piękoś Patryk -2000r,-SP Łączki Brzeskie-4;43,92
14.Warzecha Kamil-2001r.-SP Wadowice Górne -4;46,57
15.Trybus Adrian-2000r.-SP Wadowice Górne – 5;01,42
Skok w dal.
1.Gadziała Łukasz – 2000r. – SPNr3 Mielec – 4,33
2.Sowa Karol – 2000r.- SP Wola Mielecka – 4,15
3.Pietras Kamil – 2000r. – SP Podleszany – 4,10
4.Miłoś Bartosz-2000r-SP Borowa – 3,90
5.Paluch Hubert-2000r.-SP Borowa – 3,85
6.Bawół Patryk -2000r.-SP Radomyśl W -3,80
7.Kowalik Bartek -2001r. SP Padew Narodowa -3,75
8.Mazur Patryk -2000r.-SP Nr12 Mielec -3,70
9.Sypek Paweł-2000r.-SP Wadowice Dolne – 3,70
10.Drąg Wiktor -2000r.-SP Radomyśl W.-3,65
11.Pezda Mateusz – 2001r. NSP Górki – 3,65
12.Żródło Mateusz- 2000r.-SP Borowa – 3,65
13.Tylutki Hubert- 2000r.-SP Nr3 Mielec- 3,65
14.Pezda Karol-2001r.NSP Górki – 3,63
15.Zuzel Karol 2000r. –SP Radomyśl W. – 3,60
16.Podleszański Krzysztof -2000r.-SP Borowa- 3,55
17.Brożyna Radosław-2000r.-SP Tuszyma -3,55
18.Burczy Kacper -2002r.-SP Wola Mielecka – 3,45
19.Malczyński Hubert-2001r.-SP Borowa- 3,30
20.Kalicki Konrad -2001r. – SP Zabrnie – 3,20
21.Mikrut Paweł- 2001r.-SP Borowa -3,20
22.Białek Mikołaj -2000r.-SP Tuszyma – 3,20
23.Zakręcki Michał-2000r.-SP Borowa- 3,00
24.Sypek Wojciech -2001r. SP Wola Mielecka- 2,95
Skok wzwyż .
1Jamrozy Jacek -2000r. – SP Padew Narodowa – 130cm
2.Ryz Mateusz – 2000r SP Radomyśl W. – 130cm
3.Świątek Mateusz – 2000r. SP Malinie – 125 cm
4.Kania Bartosz -2000r.-SP Wola Mielecka -125cm
5.Głodzik Paweł -2000r.-SP Malinie – 120cm
6.Cisło Marek -2000r.-SPNr12 Mielec – 120cm
7.Piątek Jakub -2000r. – SP Malinie – 115cm
8.Bauer Piotr -2002r. – SP Malinie – 115cm
9.Ciejka Patryk -2000r.-SP Padew Narodowa – 105cm
10. Bernat Tomasz -2001r. – SP Wola Mielecka – 105cm
11. Robak Krystian -2001r. –SP
Rzut piłeczką palantową .
1.Gola Dominik – 2000r.-SP Nr9 Mielec- 49,00m
2.Świątek Patryk – 2000r.- SP Izbicka – 47,50m
3.Mordec Sebastian – 2000r. – SP Borowa – 46,00m
4.Żarów Bartosz -2000r.-SPNr1 Mielec- 45,50
5.Pezda Wiktor -2000r.-NSP Górki – 45,00
6.Klimczak Rafał -2001r.-SP Zabrnie- 45,50
7.Korczak Jakub.-2000r.-SPNr3 Mielec – 43,00
8.Robak Patryk-2000r. SP Wadowice Górne – 41,00
9.Światłowski Norbert-2000r.-SPNr1 Mielec- 40,50
10.Magdziak Dawid -2000r.-SP Borowa – 40,50
11.Konefał Huber-2000r.-SP Czajkowa -40,00
12.Czernik Adrian –2000r.-SPNr9 Mielec – 40,00
13.Babiński Michał-2001r.-SP Padew Narodowa- 40,00
14.Skiba Dawid -2000r.-SPNr1 Mielec- 40,00
15.Pachoł Sebastian – 2000r.-SPNr3 Mielec-40,00
16.Tyrpa Kacper -2000r.-SP Nr13 Mielec – 39,50
17.Stachowicz Bartłomiej -2000r.-SP Borowa -39,50
18.Żelazko Wojciech -2000r. SP Wadowice Górne – 38,50
19.Trzpis Damian -2000r.-SP Borowa -38,50
20.Butryn Jakub -2000r.-SP Nr3 Mielec – 38,00
21.Soja Szymon-2000r.-SP Nr1 Mielec- 38,00
22.Cholewa Bartłomiej -2000r. SP Radomyśl Wielki – 38,00
23.Kopera Kacper -2000r.-SPNr3 Mielec – 37,50
24.Tokarz Michał-2001r.-SP Tuszyma -36,50
25.Knap Patryk -2000r.-SP Nr3 Mielec -36,50
26.Tabor Rafał -2000r.-SP Wola Mielecka – 36,00
27.Światowiec Dawid -2001r. SP Malinie – 35,50
28. Pietryka Karol -2000r.-SP Borowa – 35,50
29.Grochowina Jakub -2000r. –SP Przecław – 35,50
30.Piechota Mateusz -2001r. SP Tuszyma – 35,50
31.Warzecha Tomasz-2000r.-SP Wola Mielecka – 34,50
32.Skrzypek Grzegorz -2000r. SP Tuszyma -35,00
33.Trybulec Marcel -2001r. SPNr3 Mielec – 34,50
34.Kopacz Arkadiusz -2001r. –SP Wola Wadowska – 34,00
35.Greczkowski Piotr -2001r.-SP Wola Wadowska – 32,50
36.Strzępka Michał-2000r.-SP Łączki Brzeskie- 32,50
37.Łysoń Konrad-2001r.-SP Wola Mielecka – 31,50
38.Słomba Hubert -2000r.-SP Przecław – 31,50
39. Rzeżnik Michał-2000r.- SP Łączki Brzeskie – 30,50
40.Sałagaj Tobiasz-2000r.-SP Nr13 Mielec- 30,00
41.Fronc Wojciech -2000r. SP Wola Mielecka -30,00
42.Lonczak Patryk -2001r.-SP Nr13 Mielec- 30,00
43.Maćkowski Kamil-2001r.-SP Tuszyma -30,00
44. Wesołowski Jakub-2000r.-SP Nr13 Mielec -29,00
45. Kapinos Piotr-2000r.-SP Wampierzów- 28,50
46.Masajada Dawid -2000r.-NSP Górki- 28,50
47.Miłoś Paweł -2001r. – SP Borowa- 27,50
48.Miłoś Bartłomiej -2001r.-SP Borowa – 27,50
49.Rybka Konrad -2000r.-SP Wadowice Górne – 25,50
50.Radzaj Oskar -2001r. – SPNr13 Mielec – 24,50


Komunikaty zawodów Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2011/2012


Komunikat z półfinału powiatowego IMS
w piłce nożnej - grupa B - Wola Mielecka 30.05.2012
Mecze:
Wadowice Dolne - Dąbrówka Wisłocka 2-2
Dobrynin - Wola Mielecka 1-2
Dąbrówka W - Dobrynin 4-3
Wadowice D - Dobrynin 7-0
Dąbrówka W - Wola Mielecka 2-3
Wadowice D - Wola Mielecka 1-1
Tabela końcowa
1. SP Wola Mielecka 7pkt (6-4) - awans
2. SP Wadowice Dolne 5pkt (10-3)
3. SP Dąbrówka Wisłocka 4pkt (8-8)
4. SP Dobrynin 0pkt (4-13)
 
Komunikat z finału powiatowego IMS
w konkursie „Baw się z nami”-Mielec dn.24.05.2012r.
1.SP Malinie -43,5 pkt – awans do finału rejonowego
2.SP Wola Mielecka – 41 pkt
3.SP Nr9 Mielec -39 pkt
4.SP Trzciana – 22,5 pkt.
5.SP Nr1 Mielec – 22 pkt
6.SP Tuszyma – 21 pkt.
7.SP Tuszów Narodowy- 19-pkt

Komunikat z finału powiatowego IMS
w czwórboju lekkoatletycznym – Mielec dn.22.05.2012r.
Punktacja drużynowa :
Dziewczęta:
1.SP Przecław – 819 pkt   - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Borowa   - 804 pkt
3.SP Nr6 Mielec – 767 pkt
4.SP Nr1 Mielec – 761 pkt
5.SP Nr3 Mielec – 725 pkt
6.SP Malinie – 691 pkt
7.SP Nr9 Mielec – 658 pkt
8.SP Wadowice Górne – 609 pkt
9.SP Wola Mielecka – 553 pkt
10.SP Wadowice Dolne – 514 pkt
11.SP Nr11Mielec – 487 pkt
12.SP Chorzelów – 468 pkt
13.SP Górki – 456 pkt
14.SP Rzędzianowice – 448 pkt
15.SP Nr13 Mielec – 362 pkt
Chłopcy:
1.SP Nr11 Mielec – 847 pkt.  awans do finału wojewodzkiego
2.SP Malinie – 737 pkt
3.SP Nr1 Mielec – 736 pkt
4.SP Borowa – 710 pkt
5.SP Chorzelów – 675 pkt
6.SP Wadowice Dolne – 665 pkt
7.SP Nr6 Mielec – 625pkt
8.SP Wola Mielecka – 555 pkt
9.SP Przecław – 546 pkt
10.SP Nr12 Mielec – 522 pkt
11.SP Wadowice Górne – 493 pkt
12.SP Nr3 Mielec – 485 pkt
13.SP Wampierzów – 459 pkt
14.SP Gorki – 419 pkt
15.SP Rzędzianowice – 390 pkt
16.SP Zabrnie – 346 pkt
17.SP Nr13 Mielec – 289 pkt
Komunikat z finału powiatowego IMS
w czwórboju lekkoatletycznym – Mielec dn,22.05.2012r.
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta:
1.SP Przecław – 819 pkt
-Jemioło Natalia – 99- 10,54- 35 – 3,40 – 34 – 33,00 -54- 2;39,21 – 8 =131
-Król Alicja – 00- 10,60 – 33 – 3,32 – 31 – 36,50 – 63 – 2;25,48 -27 = 154
-Lasek Paulina – 00- 10,72 – 30 – 3,35 – 32 – 34,50 – 58 – 2;25,06 -28=148
-Juwa Izabela – 00- 9,64- 57 – 3,70 – 44 – 28,00 – 41 – 2;04,68-65 =207
-Hodur Alicja -00- 9,76 – 54 – 3,67 – 43 – 26,00 – 36 -2;15,00-46= 179
-Kubicka Weronika – 00- 10,71- 31 – 2,90-16- 26,00- 36- 2;24,56- 29 =112
2.SP Borowa – 804 pkt
-Stachowicz Anna-99-9,26 – 69- 3,85 – 49 – 31,50- 51- 2;14,47-47 = 216
-Wiącek Aleksandra -99- 10,21-43- 3,50- 37- 28,00- 41 – 2;25,17-28=149
-Wiącek Julia – 99- 10,00- 48 – 3,75- 45- 33,00- 54- 2;26,82-25 = 172
-Wiącek Marlena – 99- 10,48-36 – 3,50 – 37- 27,50 – 40- 2;28,80- 22=135
-Wieczerzak Marta-99-10,34- 40- 3,60- 40- 29,00- 44- xxx-0=124
-Załucka Weronika -99- 10,00-48- 3,26- 29- 26,50 – 37- 2;31,57 -18= 132
3.SPNr6 Mielec – 767 pkt
-Bień Izabela -00- 10,57 -34 -115- 43 – 20,00- 24- 2;25,98- 26=127
-Niedbała Natalia -00- 9,84 – 52- 115- 42- 18,00- 20- 2;24,60 =144
-Konieczny Agnieszka-99-10,62-33-120-53-25,00-34- 2;39,60-7 =127
-Małecka Monika -99- 9,51- 61- 120-53- 22,00-20- 2;14,33-48 = 190
4.SPNr1 Mielec – 761 pkt
-Kierys Milena -99-11,07-22- 3,30- 30- 24,00- 32- 3;29,48 – 0 =84
-Bik Kamila -00- 10,30- 41- 3,40- 34- 29,50 – 45 – 2;18,53 -40=160
-Stróż Edyta – 00- 10,40- 38- 3,75 -45 – 34,00-57- 2;26,51-25 =165
-Łącz Klaudia – 00- 10,45- 37- 3.44- 35 -22,50- 29- 2;08,93- 57=158
-Parys Justyna – 00-10,39-39-3,65-42- 23,00- 30- 2;13,59- 49 =160
-Bąk Daria -00- 10,08-46-3,20-27-16,00-16- 2;24,51- 29=118
-PK-Bżdzikot Aleksandra -00-10,96-24-3,24-28-2;32,51-16 = 82
5.SP Nr3 Mielec- 725 pkt
-Skiba Katarzyna -00-10,78-29-3,40-34-31,00-49-2;49,13-0=112
-Mazurek Alina -00-10,43-38-3,48-36- 26,00-36-2;17,94-41=151
-Bec Weronika -00-10,66-31-3,2027-30,00-47- 2;38,00-9 = 115
-Małodzińska Natalia-99-10,26-42-3,58-40-29,00-44-2;27,08-25=151
-Kazimierzak Emilia -99-10,14-45-3,46-36-33,50-56-2;08,04-59=196
-Łukaszewska Daria-99-10,54-35-3,64-42-21,00-26- 2;5320-0=103
6.SP Malinie – 691 pkt
-Trela Agnieszka-00-9,86-52-3,70-44-31,00-49-2;11,36-53=198
-Kusek Marta -00-10,45-37-3,60-40-29,50-45-2;18,20-41=163
-Piekarska Alicja-00-11,15-20-3,13-25-24,00-32-2;34,41-12=91
-Klich Oliwia- 99-10,29-41-3,30-30-24,00-32-2;49,93-0=103
-Rusin Ola -99-10,97-24-3,24-28-25,00-34-2;28,71-22=108
-Ciemięga Patrycja -00-10,47-37-3,30-30- 23,50-31-2;29,40-21=119
7.SP Nr9 Mielec – 658 pkt
-Jeż Paulina – 99- 9,80 53-115-43 20,00- 24- 2;50,13 0-=128
-Karaś Karolina -99- 10,97- 24-110-33-44,00-83-2;39,70 =147
-Leśniak Laura – 99- 10,57 – 115-43- 25,50- 35-252,96-0=112
-PK-Klaus Izabela -99- 11.08 -22- 105-25- 21,00- 26- 2;46,93-0 =73
-Patuszniak Gabrysia-99- 10,57-34- 115-43-30,50-48-2;4070-6 =131
-Tulejska Natalia -99- 10,13-45-105-25-15,00-14-2;47,68-0= 84
-Foczek Klaudia -99- 10,46- 37-110-33- 34,50- 58 – 2;35,59-12=140
8.SP Wadowice Górne – 609pkt
-Babiec Monika -99-9,98-49-3,45-35-43,00-81 -2;12,47-51 =216
-Guła Magdalena -99-9,49-61-4,15- 62-38,00-67 2;17,29- 232
-Kapinos Katarzyna -99-xxx-o -2,46-5- 38,00-67 –xxx-0=72
-Wałęga Karolina -99- 10,04- 47- 3,05- 22- 33,00-54- 2;49,57-0=123
-Kilian Aneta -99- 10,94- 25-3,10-24- 22,00-28- 3;07-96-0=77
-Dobrowolska Katarzyna -99-11,54-14-2,55-7-20,00-24-3;11,01-0=59
9.SP Wola Mielecka – 572 pkt
-Kania Aleksandra -00-1087-27-3,15-25-21,00-26-2;27,12-24=102
-Strugała Iwona -99- 10,92-25-3,30-30-25,50-35- 2;50,33-0=90
-Wójcik Jadwiga -00- 10,97-24- 3,25- 29- 15,00- 14-2;43,27-3=70
-Głodzik Paulina – 00- 10,22- 43-3,30- 30 – 20,00- 24- 2;15,54-45=142
-Gruszka Paulina – 00-11,09- 22- 3,28- 30- 36,00- 62- 3;03,62- 0=114
-Kusek Aleksandra -99- 10,59-34-3,10- 24- 30,00- 47 – 2;30 ,97-19=124
10.SP Wadowice Dolne -514 pkt
-Lonczak Kinga -99- 10,83-28-3,25- 29- 20,00-24- 2;21,39-35=116
-Łabaj Joanna-99- 10,66-32-3,25- 29-20,00-24- 2;31,23- 18=103
-Kramarz Iwona -99- 10,72-30-3,30-30- 30,00- 47- 2;19,33-39=146
-Bednarz Anna -99- 10,86-27- 3,20- 27- 19,50- 23- 2;46,47-0= 77
-Łabaj Agnieszka -00- 11,35-17-3,00-20-25,50- 35- xxx-0 =72
-Lonczak Wiktoria -00- 11,30-18-2,92-18- 15,00 -14- 2;40,54-6=56
 11.SPNr11 Mielec -487 pkt
-Kolbusz Julia -99- 10,41- 38- 3,33- 31- 22,00-28- 2;40,86- 6=103
-Stokłosa Kinga – 99- 10,93- 25- 3,40-34- 20,00- 24- 2;59,10- 0=83
-Soboń Julia -99- 10,46- 37- 2,80- 14- 33,00-54- 2;37,45- 10=115
-Paliga Angela -99- 10,78- 29- 3,34-32- 15,00-14- 2;21,98- 34=109
-Krawczyk Klaudia -99- 11,44-15-3,00-20-22,00-28- 3;00,64-0=63
-Bielaska Weronika -99- 11,21-19- 3,34-32- 21,00-26- 2;48,35-0=77
12.SP Chorzelów- 468pkt.
-Trela Beata -99- 10,30-41- 3,58-40- 30,00-47-2;37,80-10=138
-Naprawa Gabriela -99- 10,02-48- 3,40- 34 -21,00- 26- 2;34,17- 14=122
-Skóra Aleksandra -01- 10,59- 34- 3,15- 25- 30,00- 47-2;22,38- 33=139
-Staniewska Kalina- 01- 11,00-23-3,08- 23- 18,00-20- 2;44,26-2=68
13.SP Górki – 456 pkt
-Pezda Kinga -99- 10,00-48-3,65-42- 13,50-11- 2;28,34-22=123
-Pezda Dominika -00- 10,0048- 3,62-41- 13,50-11- 2;28 58- 22=122
-Cybulska Aleksandra-00- 10,85 27-3,40-34-19,50-23-2;18,18-22=125
-Szarek Joanna-00-11,60-13-2,97-19- 14,00- 12-3;03,09-0=44
-Mierzwińska Monika -00-12,45 -3- 2,80- 14- 15,00-14- 2;59,96-0= 31
-Leśniak Wiktoria- 00- 11,42-16-2,80-14-14,00- 12- 2;53,06- 0=42
14.SP Rzędzianowice – 448pkt
-Widlińska Kinga -99- 11,16-20-3,35- 32- 27,00-39- 2;04,69-65=156
-Surowiec Ewa 99- 10,78-29-3,62- 41- 24,00-32- 2;25,48- 27=129
-Mądra Dominika 99- 11,28- 18- 3,30- 30 18,00- 20- 2;41,55-5=73
-kobylarz Weronika -00- 11,07- 22- 3,35-32- 26,00- 36- 2;59,10-0=90
SP Nr13 Mielec -362 pkt
-Streb Anna -00- 10,39-39- 3,55- 39 -34,50- 58- DNF -0= 136
-Szul Kamila -00- 10,42- 38- 3,47- 36- 20,00- 24- 2;11,66- 52 =150
-Gacek Zuzanna -00- 11,47- 15- 2,45- 5- 26,00- 36- 2;53,83- 0=76
Chłopcy:
1.SP Nr11 Mielec – 847 pkt
-Rybski Piotr-99- 9,27- 45- 4,10 -44- 52,00- 69- 4;20,39- 11=214
-Dymek Daniel – 99- 8,94- 56- 4,00- 41- 45,00 – 55- 4;12,10 -16 = 168
-Magda Daniel -99- 9,41- 41- 3,86 – 36 -50,00- 65 – 3;52,49- 32=174
-Lubieniecki Wojciech -99- 10,00-28-3,60- 25- 30,00-25 – 4;22,08- 10=88
-Miga Jakub -99- 8,72- 64- 4,50- 57- 33,00- 31 – 4;09,49- 17=169
-Pietryka Dominik-99-9,54-38- 3,83- 35- 30,00- 25- 4;02,42- 24=122
-PK.Kusek Konrad-99- 10,30 -22-3,54- 23- 43,00- 51- 4;24,38- 9=105
2.SP Malinie – 737 pkt
-Radłowski Marek -99-8,98- 55- 4,54- 59- 52,00-69- 3;41,42-42=225
-Walczak Maciej -99-10,09-26- 4,64-62- 53,00-71- 3;38,43-45=204
-Dulik Paweł-00- 10,27- 22- 3,65-27- 45-55- 4;13,07-15=119
-Wieczerzak Albert-00-10,05- 27-3,40-19- 31,00-27- 4;23,06- 9=82
-Głodzik Paweł-00-10,21- 23-3,72- 31- 44,00-53- 4;41,43 -0=107
-Mierzwa Krzysztof-99- 11,29- 3-3,20- 16- 33,00- 31-5;25,62- 0= 50
3.SP Nr1 Mielec -736 pkt.
-Babula Jakub -99- 10,41-19- 3,50-22- 48,00-61-4;52,49-0=102
-Łaz Kamil-99-10,27-22-3,53-23- 43,00-51- 4;51,87-0=96
-Nowosielski Michał-99-9,90-30-3,90-37- 49,00-63- 4;56,96-0=133
-Cymbor Dawid-99-10,11-25-3,46-21- 39,00-43- 4;28,30-6=95
-Soja Szymon-00-10,05- 27-3,54-23-40,00- 45- 4;13,30- 16=111
-Pk.Korzeń Adrian-99-10,40- 20-3,20-14- 22,00-9-5;02,38-0=43
-PK.Węgrzyn Norbert-99- 9,83- 31-3,90-37-34,50-34-3;48,06-36=138
4.SP Borowa – 710 pkt
-Tomaszek Wiktor -99-9,30-44-4,00-41-28,50-22- xxx-0=107
-Stafiej Piotr-99- 849-72-5,10-77-59,50-84-3;34,52-49=282
-Mikrut Krystian-99-10,34-21-3,70-30-36,00-37-4;01,15-25=113
-Magdziak Dawid -99- 10,50-18 -3,20-14- 37,50-40- 4;12,31-16=88
-Malczyński Norbert-99-10,47-18- 3,60-25- 35,00-35-4;23,70-10=88
-Leśniak Dominik -99-979-32-3,85-36-35,00-35-4;10,14-17=120
-PK.Anuszewski Artur -99-9,80-32-3,90-37-20,00-5-4;05,37-21=95
5.SP Chorzelów -675 pkt
-Ochalik Mateusz- 99- 10,05-27-4,23-48-36,50-38-3;45,33-39=152
-Smykla Krystian-99- 10,68-14-3,54-25-31,50-28-3;41,60-43=110
-Szumacher Damian- 99-10,81-11-3,35-18-28,00-21-3;41,68-43=93
-Piechota Norbert-99- 9,57- 37- 4,08-43-34,50-34- 4;20,38-11=125
-Ryniewicz Łukasz-00- 10,10-26- 3,40-19-34,00-33- 4;35,12-2=80
-Graniczka Wojciech-99-8,94-56-4,26-49-40,00-45- 3;39,17-45=195
6.SP Wadowice Dolne – 665 pkt
-kubiczek Kamil-99- 9,95-29-3,53-23- 39,00- 43- 4;28,10-6=101
-Kużdżał Kamil-99- 9,56- 37-3,60- 25-44,50- 54- 3;46,89- 37=153
-Katon Wojciech-99- 9,80-32- 3,64- 27- 38,00- 41- 4;18,14-12=112
-Głód Przemysław-99-8,79-61-4,22-48- 46,00-57- 3;53,24-24=197
-Wyzła Wiktor-00-10,50-18-3,30-17-36,00-37- 3;54,22-22=102
-Bator Mikołaj-00-10,18-24-3,54-23-33,50-32-4;31,56-4=83
7.SPNr6 Mielec-625 pkt
Jacher Marcin-00-9,65-35-3,80-34-28,50-22-3;35,74-48=139
-Zaskalski Bartosz-99-9,52- 38-4,05-42-28,00-21- 4;19,54-11=112
-Indyk Jan-99- 9,63-35-3,58-24-42,50-50-3;44,19-40=149
-Miłosz Maksymilian-99-9,97-28-3,10-14-33,50-32- 3;45,32-38=112
-Sączawa Kacper-99-10,44-19-3,76-33-40,00-45-4;25,36-8=105
-bukowski Marcin-00-10,30-22-3,88-37-29,50-24-3;54,74-30=113
-PK.Kosiorowski Patryk-00-11,36-2-3,35-19-31,00-27-4,41,66-0=48
8.SP Wola Mielecka-555 pkt.
-Rec Mateusz- 99-10,19-24-3,80-34-38,00-41-4;14,26-14=113
-Marek Kamil-99-9,40-42- 4,10-44- 30,00-25- 3;57,59-28=139
-Kaykosuyan Artur-99- 10,01-27-3,75-32-25,00-15-4;18,45-12=86
-Kania Bartosz-00-9,22-47-3,85-36-30,00-25-4;28,95-6=114
-Sowa Karol-00-9,48-39-3,77-33- 31,00-27-4;48,99- 0=99
-Krawiec Patryk-00-10,20-24-3,55-23-36,00-37-4;27,51-6=90
-PK>kania Maksymilian-00-11,16-4-3,02-11-28,00-21-5;01,84-0=36
9.SP Przecław-546 pkt
-Kubek Dawid -99-10,97-8-3,82-35-36,50-38-5;29,37 -0=81
-Żmuda Adrian-99-10,01-27-3,50-22-30,00-25-5;17,53-0=74
-Słomba Tomasz-00-9,88-30-3,85-36-41,50-48-3;38,84-50=164
-Cisło Tomasz-00- 9,81-31-3,68-29-29,50-24-4;15,19-14=98
-Grochowina Jakub-00-9,91-29-3,90-37-37,00-39-4;15,58-14=119
-Słomba-Hubert-00-10,25-23-3,10-12-36,00-37-4;18,85-12=84
11.SP Nr12 Mielec-522 pkt
-Kusek Robert-99-9,62-36-125-45-30,00-25-4;12,94-15=121
-Bucharski grzegorz-99-9,88-30-125-45-28,00-21-4;20,38-11=107
-Harla Bartek-99-9,60-36-130-53-41,00-47-4;25,36-8=144
-Hyjek Jakub-10,52-17-110-25-xxx-0- 4;41,40-0=42
-cisło Marek-12,13-0-120-38- 28,00-4,41,70-0=59
-Mazur Patryk-99- 10,48-18- 120-38-33,00-31-4;32,88- 4=91
12.SP Wadowice Górne -493 pkt
-Strycharz Damian-99-9,92-29-3,55-23-48,50-62-4;04,99-22=136
-ŻelazkoWojciech-99-1053-17-3,00-10-35,00-35-4;06,84-19=81
-Wrzesień Bartosz-99-9,72-33-3,65-27-42,50-50-4;45,40-0=110
-Robak Patryk-99-10,42- 19-3,25-16-38,00-41-4;36,82-1=77
-Fedor Filip-99-9,66-35-3,70-30-23,50-12-4;19,60-12=89
 -Kilian Radosław-99-10,21-23-2,90-9-30,00-25-4;51,73-0=57
10.SPNr3 mielec-531pkt
-Gadziała Łukasz-00-9,70-34-4,30-51 39,00-43-4;09,78-17=145
-Pachoł Sebastian-00-11,33-2-3,30-17-32,50-30-4;50,52-0=62
-Butryn Jakub-00-10,70-14-3,27-16-32,50-30-4;50,52-0=60
-Tylutki Hubert-00-9,96-28-4,04-42-34,00-33-3;40,52-46=146
Żurek Jakub-00-10,47-18-3,52-22-36,00-37-4;47,54-0=77
-Kopera –Kacper-00-10,18-24-3,90-37-36,00-37-4;52,89-0=98
13.SP Wampierzów-459 pkt
-Wnuk Łukasz-99-9,43-41-4,20-47-38,00-41-4;35,56-2=131
-Naprawa Sebastian-99-10,39-20-3,28-16-41,00-47-4;14,70-14=97
-Galica Sebastian-99-10,01-27-3,12-13-35,00-35-4;53,44-0=75
-Witek Dominik-99-9,91-29-3,15-13-38,50-42-4;36,26-2=86
-Sypek Jakub-00-10,44-19-3,16-13-35,50-36-4;55,63-0=68
-Maziarz Łukasz-00-10,48-18-3,30-17-35,00-35-4;38,94-0=70
14.SP Górki- 419 pkt
-Ozga Mateusz-99-9,92-29-3,96-39-34,00-33-4;21,08-11=112
-Rusek Mateusz-99-9,99-29-3,85-36-31,00-27-5;17,34-0=91
-Pezda Wiktor-00-10,01-27-3,70-30-40,00-45-4;18,45-12=114
-Golba Mariusz-00-10,97-8-3,15-13-33,00-31-4;30,30-5=57
-Skop Adam-00-10,95-9-3,35-18-26,50-18-4;40,63-0=45
-Masajada-Dawid-00-11,15-5-3,00-10-31,00-27-4;56,30-0=42
15.SP Rzędzianowice -390pkt
-Stefanowicz Dariusz-00-10,79-12-3,60-25-36,00-37-3;55,19-30=104
-Pietras Daniel-00-9,90-30-3,25-16-27,00-19-4;24,61-9=74
-Myjak Patryk-00-9,81-31-3,50-22-38,00-41-3;44,91-39=133
-GrzelakBartosz-00-10,45-19-3,45-21-37,00-39 –xxx-0=79
16.SP Zabrnie- 346 pkt
-Kozioł Maciej-99-9,97-28-3,57-24-35,50-36-4;49,70-0=88
-Halada Patryk-99-10,68-14-3,08-12-34,00-33-5;02,70-0=59
-Wilk Wiktor-99-10,52-17-3,20-14-26,00-17-4;38,94-4=44
-Sroka Łukasz-99-10,63-15-3,25-16-29,00-23-5;03,03-0=54
-Haracz Bartek-00-10,51-17-3,00-10-26,00-17-5;06,44-0=44
-KąkolMarcin-00-10,69-14-2,75-6-34,00-33-4;51,74-0=53
17.SPNr13 Mielec-289 pkt
-Sałagaj Tobiasz- 00-1044-19-3,00-10-30,00-25-5;03,35-0=54
-Pakkos Mateusz- 00-10,76-12-3,07-12-31,00-27-4;20,43-11=62
-Tyrpa Kacper-00-10,30-22-3,55-23-38,00-41-4;16,46-13=99
-Krupa Mateusz-00-10,05-27-3,20-14-34,00-33-4;5949-0=74


Komunikat z finału powiatowego IMS
w trójboju lekkoatletycznym – Mielec dn.21.05.2012r.
Punktacja drużynowa:
Dziewczęta:
1.SP Malinie      -  332 pkt  -  awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr3 Mielec-313 pkt
3.SP Nr1 Mielec-296 pkt
4.SP Nr6 Mielec -290 pkt
5.SP Łączki Brzeskie – 287pkt
6.SP Nr11 Mielec – 227pkt
7.SP Chorzelów – 220 pkt
8.SP Borowa – 187 pkt
9.SP Wadowice Górne – 169 pkt
10.SP Nr13 Mielec – 100 pkt
11.SP Wola Mielecka – 96 pkt
Chłopcy :
1.SP Nr11 Mielec    -  256 pkt  - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr3 Mielec  - 254 pkt
3.SP Borowa – 227 pkt
4.SP Nr1 Mielec – 217pkt
5.SP Kiełków – 190 pkt
6.SP Wadowice Górne - 190 pkt
7.SP Górki – 183 pkt
8.SP Malinie – 160 pkt
9.SP Wola Mielecka – 146 pkt
10.SP Nr13 Mielec – 110 pkt
11.SP Chorzelów – 93 pkt
Komunikat z finału powiatowego w trójboju LA
Mielec dn.21.05.2012r.
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta:
1.SP Malinie – 332pkt.
-Bolon Julia  - 01- 10,23 – 43pkt – 3,45 – 35pkt – 19,00-22pkt=100pkt
-WieczerzakWeronika-01- 10,73-31 – 3,20 – 27 – 17,00-18 =76
-Maziarz Natalia – 01- 10,39 – 39 – 3,40 – 34 – 14,00 – 12 =85
-Rusin Iga – 01- 11,21 – 19 – 3,30 – 30 – 19,00 – 22 = 71
-Zielińska Weronika – 01 – 11,44 – 15 – 3,15 – 25 – 20,00 – 24 = 64
 2.SP Nr3 Mielec -313 pkt
-Dragan Oliwia – 01- 10,90 – 26 – 3,55 – 40 – 27,00 – 39 =105pkt
-Dubiel Oliwia -01 – 11,18 – 20 – 3,30 – 30 – 18,00 – 20 = 70
-Mazur Karolina – 01- 11,21 – 19 – 3,05 – 22 – 20,00 – 24 = 65
-Chlost Katarzyna – 01 – 11,02 – 23 – 3,20 – 27 – 15,00 – 14 = 64
-Barbarzak Marcelina – 01- 10,92- 25- 3,30 – 30 – 17,00 – 18 = 73
-PK Gancarz Wiktoria – 01- 11,66 – 12 – 3,08 – 23 – 18,00 – 20 =55
3.SP Nr1 Mielec – 296 pkt
- Mądry Laura – 01- 10,82 – 28 – 3,20 – 27 – 15,00 – 14 = 69
-Rarus Natalia – 01- 10,38 – 39 – 3,45 – 35 – 20,00 – 24 =98
-Mrozik Oliwia – 01- 11,03 – 23 – 3,05 – 22 – 14,00 – 12 = 57
-Sanecka Wiktoria -01- 11,41 – 16 – 3,10 – 24 – 14,00 -12 = 42
-Fijał Ola – 01- 10,68 – 31 – 3,20 – 27 – 15,00 – 14 = 72
-PK Tylutka Natalia – 01 – 11,54 – 14 – 3,15 – 25 – 17,00 -18 =57
4.SPNr6 Mielec – 290 pkt
-Tabor Aleksandra -01- 10,95 – 25 – 3,05 – 22 – 22,50 -29 =76
-Bec Nicole – 01 – 11,80 -11 – 3,00 – 20 – 27,50 – 40 = 71
-Zdziebło Anna – 01 – 11,55 – 14 – 2,80 – 14 – 23,50 – 31 = 59
-Kania Martyna – 01 – 10,76 – 29 – 3,30 – 30 – 20,50 – 25 = 84
5.SP Łączki Brzeskie – 287 pkt.
- Krężel Klaudia – 01 – 10,24 – 39 – 3,30 – 30 – 25,00 – 34 =103
-Ryś Sylwia – 01 – 10,99 – 24 – 3,15 – 25 – 24,00 – 32 =81
-Tąporowska Magdalena -01- 11,45 – 15 – 3,00 – 10 – 18,00 – 20 =61
-Pleban Dajana – 01 – 11,72 – 12 – 2,70 – 10 – 18,00 – 20 = 42
-szot Patrycja – 01 – 13,35 – 0 – 2,50 – 6 – 12,00 – 8 = 14
6.SP Nr11 Mielec – 227 pkt
-Wilczek Patrycja – 01- 12,02 – 8 – 2,96 – 19 – 19,00 – 22 = 49
-Buś Łucja – 01 – 10,88 – 26 – 3,15 – 25 – 17,00 – 18 = 69
-Krawczyk Natalia – 01 – 11,67 – 12 – 2,60 – 8 – 14,50 – 13 = 33
-Weryńska Karolina – 01- 11,12 – 21 – 3,05 – 22 – 24,50 – 33 = 76
-Babula Natalia – 01 – 13,35- 0 – 2,15 – 1 – 17,00 – 18 = 19
-PK Dziewit Wiktoria – 01 – 11,57 – 13 – 3,35 – 32 – 22,50 – 29 =74
7.SP Chorzelów – 220 pkt
-Machnik Dagmara – 01 – 11,66 – 12 – 2,80 – 14 – 17,50 – 19 =45
-Staniewska Kalina – 01 – 11,19 – 20 – 2,35 – 0 – 15,00 – 14 = 34
-Skóra Aleksandra – 01 – 10,89 – 26 – 3,10 – 24 – 28,00 – 41 = 01
-Kościelna Jolanta – 01 – 11,66 – 12 – 2,80 – 14 – 17,00 – 18 =44
-Kasprzak Monika – 01 – 11,24 – 19 – 2,55 – 7 – 15,00 – 14 = 40
8.SPNr 13 Mielec – 162 pkt
-Bar Marcelina – 01 – 11.50 – 14 – 2,96 – 9 – 15,00 – 14 = 37
-Hałata Natalia – 01 – 11,32 – 17 – 3,45 – 21 – 15,50 – 15 =53
-Rybińska Oliwia – 01 – 12,57 – 2 – 3,05 – 11 – 18,50 – 21 = 34
-Drozdowska Karolina – 01 – 11,45 – 15 – 2,90 – 9 – 15,00 – 14 – 38 = 38
PK Grądzka Wiktoria – 01 – 13,22 – 0 – 2,40 – 3 – 14,50 – 13 =16
9.SP Wadowice Górne – 161 pkt
-Kasprzak Sabina – 01 – 13,09 – 0 – 2,50 – 6 – 18,00 – 20 = 26
-Jasiak Aneta – 01- 11,62 – 13 – 3,20 – 27 – 24,00 – 32 = 32
-Jażwiec Dagmara – 01 – 11,80 – 11 – 2,55 – 7 – 19,00 – 22 = 40
-Kulpa Justyna – 01- 12,09 – 7 – 2,77 – 13 – 15,00 – 14 = 22
-Ryś Gabryela – 01 – 12,09 – 7 – 2,25 – 2 – 15,00 – 14 = 23
-Wachta Urszula – 01 – 12,53 – 2 – 2,12 – 1 – 13,00 – 10 = 13
PK Krawiec Wiktoria – 01 – 11,79 – 11 – 2,05 – 0 – 19,00 – 22 =33
10.SP Borowa – 156 pkt.
-Trzpis Magdalena – 01 – 11,93 – 9 – 2,55 – 7 – 18,50 – 21 = 37
-Kalicka Oliwia – 01 – 11,92 – 9 – 3,20 – 27 – 17,00 – 18 = 54
-Koszyk Wiktoria – 01 – 11,96 – 9 – 2,50 – 6 – 15,50 – 15 = 30
- Magdziak Julia – 01 – 12,26 – 5 – 2,60 – 8 – 14 – 12 = 25
- Wojtas Anna – 01 – 13,42 – 0 – 2,25 – 2 – 15,00 – 14 = 16
-PK Borowiec Joanna – 01- 11,55 – 14 – 2,55 – 7 – 15,00 – 14 =35
11. SP Wola Mielecka
- Bąk Wiktoria – 01 -12,44 – 3 – 2,65 – 9 – 13,00 – 10 = 22
-Godek Beata – 01- 11,98 – 8 – 2,50 – 6 – 16,50 – 17 = 31
-Niedbała Wiktoria – 01 – 11,73 – 11 – 2,80 – 14 – 17,00 – 18 = 43
Chłopcy:
1.SP Nr11 Mielec – 256 pkt
-Kołacz Kamil – 01 – 11,70 – 0 – 3,16 – 13 – 26,00 – 17 = 30
-Wierzbowski Rafał – 01 – 9,85 – 31 – 4,06 – 43 – 37 – 39 – 113
-Koba Dawid – 01 – 10,63 – 15 – 3,42 – 20 – 27,50 – 20 = 55
- Mrozik Kamil – 01 – 10,86 – 6 – 3,50 – 22 – 26,50 – 18 = 50
-PK. Koza Hubert – 01 – 11,06 – 6 – xxx – 0 – 25,,00 – 15  = 21
- Kopala Mateusz – 01 – 11,22 – 3 – 3,10 – 12 – 29,00 – 23 = 38
2.SP Nr3 Mielec – 254 pkt
-Pietryka Paweł – 01 – 9,97 – 28 – 3,70 – 30 – 32,00 – 29 = 87
-Boryczka Konrad – 01 – 11,03 – 7 – 3,15 – 13 – 24,00 – 13 = 33
-Ziętek Mateusz – 01 – 10,19 – 24 – 3,70 – 30 – 26,00 – 17 = 71
-Trybulec  Marcel – 01 – 10,80 – 12 – 3,30 – 17 – 34,50 – 34 = 63
-Skowron Kamil – 01 – 11,09 - 6 – 3,15 – 13 – 25,00 – 15 =33
3.SP Borowa – 227 pkt
-Kramarz Filip – 01 – 10,44 – 19 – 3,40 – 20 – 31,00 – 27 = 66
-Stafiej Bartosz – 01 – 11,17 – 4 – 322 – 16 – 26,50 – 18 = 38
-Jachym Jakub – 01 – 10,12 – 25 – 3,85 – 36 – 28,00 – 21 = 82
-Pazdro Bartosz – 01 – 10,27 – 22 – 2,93 – 9 – 22,50 – 10 = 41
-Dziadzio Hubert – 01 – 11,55 – 1 – 2,90 – 9 – 20,00 – 5 = 15
PK Leśniak Józef – 01 – 10,93 – 9 – 3,26 – 14 – 27,00 – 19 = 42
4.SPNr1 Mielec – 217 pkt
-Kierepka Szymon – 01 – 11,71 – 0 – 2,65 – 5 – 25,50 – 16 = 21
-Padykuła Rafał – 01 – 10,38 – 20 – 3,10 – 19 – 30,00 – 25 = 64
-Kurczyk Rafał – 01 – 12,12 – 0 – 3,10 – 12 – 25,00 – 15 = 27
-Sztuka Bartek – 01 – 10,21 – 23 – 3,55 – 23 – 34,50 – 34 = 88
-Bosak Kamil – 01- 12,20 0 – 2,40 – 3 – 20,50 – 6 =9
PK>Nowak Kamil – 01 – 11.02 – 7 – 3,30 – 17 – 24,50 – 14 = 38
PK.Bieś Rafał – 01 – 11,54 – 1 – 2,80 – 7 – 24,00 – 13 = 21
5.SP Kiełków – 190 pkt
-Mądziel Mateusz – 01 – 13,09 – 0 – 2,67 – 5 – 14,00 – 0 = 5
-Dorociak Konrad – 01 -  10,45 – 19 – 2,85 – 8 – 34,00 – 33 = 60
-Walas Rafał – 01 – 12,42 – 0 – 2,85 – 8 – 17,00 – 0 = 8
- Świątek Andrzej – 01 – 11,19 – 4 – 3,30 – 17 – 22,00 – 9 = 30
-Kwaśniowski Jakub – 01 – 11,00 – 8 – 3,30 – 17 – 28,00 – 21 = 46
6.SP Wadowice Górne – 190 pkt
-Warzecha Kamil – 01 – 10,28 – 22 – 3,45 – 21 – 30,50 – 26 = 69
-Robak Krystian – 01 – 10,95 – 9 – 3,15 – 13 – 35,00 – 35 = 57
-Hyrchel Grzegorz -01- 11,17 – 4 – 3,02 – 11 – 28,50 – 22 = 37
-Kowalski Jakub – 01 – 12,40 -0 – 2,80 – 7 – 25,50 – 16 =23
-Lolo Adrian – 01 – 12,17 – 0 – 2,30 -2 – 30,00 – 25 = 27
-Duracz Jakub – 01 – 11,67 – 0 – 2,94 – 9 – 15,00 - 0 = 9
7.SP Górki – 183 pkt
-Pezda Karol – 01 – 9,82 – 31 – 3,57 – 24 – 29,50 – 24 = 79
-Pezda Mateusz – 01 – 9,99 – 28 – 3,40 – 19 – 28,00 – 21 = 68
-Łapa Damian – 01 – 11,91 – 0 – 2,72 – 6 – 20,00 – 5 = 11
-Pezda Sylwester – 01 – 12,77 – 0 – 2,50 – 4 – 24,00 – 13 = 17
-Jasiński Hubert – 11,05 – 4 – 3,15 – 13 – 18,50 – 2 = 19
-PK .Misiak Szymon – 01 – 11,71 ) – 2,55 – 4 – 14,00 – 0 = 4
8.SP Malinie – 160 pkt
-Kusek Robert – 01 – 10,16 – 24 – 3,30 – 17 – 30,00 – 25 = 66
-Chudzik Kamil – 01 – 11,12 – 5 – 290 – 9 – 23,50 – 12 = 26
-Skiba Kamil – 02 – 11,30 – 3 – 3,20 – 14 – 25,00 – 15 = 32
-Bauer Piotr – 02 – 11,35 – 2 – 3,25 – 16 – 26,50 – 18 = 36
-Woś Igor – 03 – 11,03 – 7 – 3,10 – 12 – 16,50 0 = 19
9.SP Wola Mielecka – 146 pkt
-Sypek Wojciech – 01 – xxx – 0 – 2,65 – 5 – 21,00 – 7 = 12
-Bernat Tomasz – 01 – 11,80 – 0 – 2,70 – 6 – 28,50 – 22 = 28
-Łysoń Konrad – 01 – 10,57 – 16 – 3,18 – 14 – 26,50 – 18 = 48
-Kamuda Kacper – 01 – 11,35 – 2 – 2,85 – 8 – 24,50 – 14 = 24
-Słąba Damian – 01 – 10,71 – 13 – 3,15 – 13 – 27,50 – 20 = 46
-PK .Strugała Mariusz – 01 – 11,61 – 0 – 2,75 – 6 – 28,00 – 21 = 27
10. SP 13 Mielec – 110 pkt
-Jemioło Oskar – 01 – 11,06 – 6 – 3,15 – 13 – 23,50 – 12 = 31
-Ciemięga Oskar – 01 – 11,69 – 0 – 2,95 – 9 – 34,50 – 34 = 43
-Klekociński Kacper – 01 – 10,06 – 26 – 3,25 – 16 – 30,00 – 25 = 67
-Ramos Filip – 01- 11,53 – 2 – 3,17 – 14 – 24,50 – 14 =30
-Machaj Wojciech – 01 – 11,54 – 1 – 3,38 – 19 22,50 – 10 = 30
-PK .Lonczak Patryk – 01 – 11,27 – 3 – 3,23 – 15 – 25,50- 16 = 34
11.SP Chorzelów – 93 pkt
-Stolarz Dominik – 01 – 11,84 – 0 – 2,90 – 9 – 26,50 – 18 = 27
-Lelakowski Kamil – 01 – 11,42 – 2 – 3.06 – 11 – 23,00 – 11 = 24
-Zieliński  Kamil – 01 – 11,00 – 8 – 2,90 – 9 – 23,00 – 11 = 28
-Malek Konrad – 01 – 11,60 – 1- 2,85 – 8 – 20,00 – 5 = 14

Komunikat z finału rejonowego
w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.12.04.2012r.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
Dziewczęta:10x800m
1.SP Korzeniów - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Pilzno  -   awans do finału wojewódzkiego
3.SP Ocieka
4.SP Ostrowy Tuszowskie
5.SP Wola Raniżowska
6.SP Nr6 Mielec
7.SP Sędziszów Młp.
8.SP Radomyśl Wielki
Chłopcy:10x800m
1.SP Nr3 Sędziszów Młp.- awans do finału wojewódzkiego
2.SP Cmolas – awans do finału wojewódzkiego
3.SP Ruda
4.SP Raniżów
5.SP Pilzno
6.SP Siedliska Bogusz
7.SP Ropczyce
8.SP Jaślany

Komunikat z finału rejonowego IMS
w mini koszykówce dziewcząt
Przecław dn. 13.03.2012r.
1.SP Żyraków –SP Przecław – 29:10
2.SP Czarna Sędz.- SP Przecław – 16:9
3.SP Czarna Sędz.- SP Żyraków – 14:26
Tabela :
1.SP Żyraków – 4pkt – 55:24 – awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Czarna Sędz. -2pkt -30:35 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Przecław – 0pkt – 19:45

Komunikat z finału powiatowego
IMS w tenisie stołowym – Mielec dn.12.03.2012r.
Dziewczęta:
1.SP Chorzelów - awans do finału rejonowego
2.SP Tuszów Narodowy – awans do finału rejonowego
3.SP Jamy
4.SP Trzciana
5.SP Nr13 Mielec
6.SP Dobrynin
7.SP Nr3 Mielec
Chłopcy:
1.SP Trzciana – awans do finału rejonowego
2.SP Chorzelów – awans do finału rejonowego
3.SP Jaślany
4.SP Jamy
5.SP Nr3 Mielec
6.SP Kiełków
7.SP Nr13 Mielec

Komunikat z półfinału wojewódzkiego IMS
w piłce ręcznej chłopców Mielec dn.16.03.2012r.
1.SP Nr11 Mielec – SP Nr11 Stalowa Wola – 16:6
2.SP Nr3 Tarnobrzeg – SP Raniżów – 8:18
3.SP Nr11 Mielec – SP Nr3 Tarnobrzeg – 18:4
4.SP Raniżów – SP Nr11 Stalowa Wola – 19:3
5.SP Nr11 Mielec – SP Raniżów – 16:14 –wynik zaliczony z rejonu
6.SP Nr11 Stalowa Wola – SP Nr3 Tarnobrzeg -11:10 –wynik zal.z rejonu
Tabela :
1.SP Nr11 Mielec – 6 pkt – 50:24- awans do finału wojewódzkiego
2.SP Raniżów       -  4Pkt – 51:22 – awans do baraży
3.SP Nr11 Stalowa Wola – 2pkt-20:45
4.SP Nr3 Tarnobrzeg – 0pkt- 22:47

Komunikat z półfinału powiatowego IMS
w mini siatkówce chłopców - grupa B
5.03.2012 r. - Wola Mielecka
Mecze:
Wola Mielecka - Dabie 0-2 (12-25, 17-25)
Tuszyma - Wadowice Dolne 2-0 (25-7, 25-15)
Dąbie - Tuszyma 2-0 (25-22, 25-22)
Wola Mielecka - Wadowice 2-1 (25-10, 12-25, 15-8)
Dąbie - Wadowice 2-12 (25-6, 23-25, 15-10)
Wola mielecka - Tuszyma 2-0 (25-11, 26-24)
Tabela końcowa
1. SP Dąbie - awans
2. SP Wola Mielecka
3. SP Tuszyma
4. SP Wadowice Dolne

Komunikat z finału powiatowego
IMS w mini koszykówce:
Chłopcy :
Mecze finałowe- Mielec dn.21.02.2012r
1.SPNr2 Mielec – SP Rzędzianowice – 15:10
2.SPNr2 Mielec -  SP Trzciana   - 18:15
3.SP Trzciana – SP Rzędzianowice – 18:9
Tabela końcowa:
1.SPNr2 Mielec – 4pkt – 33:25 – awans do finału rejonowego
2.SP Trzciana -     2pkt – 33:27
3.SP Rzędzianowice – 0pkt – 19:33
4.SPNr9 Mielec
5.SP Malinie
6.SP Przecław
7.SP Nr6 Mielec
8.SPPadew Narodowa
9.SP Tuszyma
10.SP Nr13 Mielec
11.SP Radomyśl Wielki
12.SPNr3 Mielec
Dziewczęta:
Mecze finałowe: Malinie dn.24.02.2012r.
1.SP Przecław – SP Malinie –  16:10
2.SPNr2 Mielec – SP Przecław – 12:15
3.SP Nr 2 Mielec – SP Malinie –  28:9
Tabela końcowa:
1.SP Przecław – 4pkt  - 31:22 – awans do finału rejonowego
2.SP Nr2 Mielec -2pkt  - 40:24
3.SP Malinie – 0pkt – 19:38
4.SPTuszyma
5.SP.Nr3 Mielec
6.SP Padew Narodowa
7.SP Ruda
8.SP Książnice
9.SP Nr6 Mielec
10.SP Trzciana
11.SP Wola Mielecka
12.SP Nr13 Mielec

Komunikat z finału powiatowego Igrzysk Młodzieży
Szkolnej w mini piłce ręcznej –Mielec dn.06-07.12.2011r.
Dziewczęta:
Mecze finałowe:
1.SP Malinie –SP Wadowice Górne – 5:8
2.SP Nr9 Mielec – SP Wadowice Górne -1:14
3.SP Malinie - SP Nr9 Mielec – 5:1
Tabela końcowa:
1.SP Wadowice Górne – 4pkt -22:6 –awans do finału rejonowego
2.SP Malinie  - 2pkt- 10:9
3.SPNr9 Mielec – 0pkt -2:19
4.SP Przecław
5.SP Jaślany
6.SP Nr13 Mielec
7.SP Dulcza Wielka
8.SP Nr 2 Mielec
9.SP Nr11 Mielec
Chłopcy:
Mecze finałowe:
1.SP Jaślany – SP Ruda – 9:4
2.SP Nr11 Mielec – SP Jaślany – 14:6
3.SP Nr 11 Mielec – SP Ruda – 17:4
Tabela końcowa:
1.SPNr11 Mielec – 4pkt – 31:10 –awans do finału rejonowego
2.SP Jaślany – 2pkt -15:18
3.SP Ruda – 0pkt – 8:26
4.SP Podleszany
5.SP Malinie
6.SP Nr13 Mielec
7.SP Wadowice Górne
8.SP Nr1 Mielec
9.SP Dulcza Wielka
10.SP Tuszyma
11.SP Nr9 Mielec
12.SP Czermin
13.SP Trzciana

Mini piłka ręczna dziewcząt IMS gr. B 
24.11.2011 r. Radomyśl Wielki

1.     Wadowice Grn. – Przecław                12-5
2.     Dulcza Wielka  - Przecław                    1-8
3.     Wadowice Grn. – Dulcza Wielka        14-2
Tabela
1.     S.P.Wadowice Górne     4 pkt    26-7
2.     S.P. Przecław                   2 pkt     13-13
3.     S.P.Dulcza Wielka           0 pkt    3-22

Mini piłka ręczna chłopców  IMS gr. B
28.11.2011 r. Radomyśl Wielki

1.     Podleszany -  Ruda                              3-8
2.     Tuszyma – Wadowice Grn.                 4-5
3.     Tuszyma – Podleszany                       3-8
4.     Wadowice Grn. – Ruda                      4-9
5.     Podleszany – Wadowice Grn.           5-3
6.     Ruda – Tuszyma                              11-2
Tabela
1.     S.P. Ruda                           6 pkt   28-9
2.     S.P. Podleszany                4 pkt   16-14
3.     S.P. Wadowice Górne     2 pkt   12-18
4.     S.P. Tuszyma                    0 pkt    9-24 

Komunikat z finału rejonowego IMS
w szachach –gry drużynowe-Mielec dn.21.11.2011r.
1.SP Pilzno- 14pkt  -awans do finału wojewodzkiego
2.SP Cmolas -12pkt  - awans do finału wojewódzkiego
3.SP Nr13 Mielec
4.SP Nr5 Dębica
5.SP Nr3 Sędziszów Młp.
6.SP Tuszów Narodowy
7.SP Hucisko
8.SP Wielopole Skrzynskie

Komunikat
Finał Powiatowy IMS w unihokeju chłopców
12.11.2011r. - SP 13 Mielec

Eliminacje:
Grupa A:
SP Gawłuszowice   -  SP Tuszów Nar.    1  :  0
SP Gawłuszowice   -  SP nr  13 Mielec   4  :  0
SP Tuszów Nar.      -   SP nr  13 Mielec   4  :  1
Tabela:
1. SP Gawłuszowice            4            5  :  0
2. SP Tuszów Nar.               2            4  :  2
3. SP nr 13 Mielec               0            1  :  8
Grupa B:
SP  Borowa     -    SP Gliny Małe             3  :  0
SP Borowa      -    SP Wadowice Dolne  2  :  0
SP Gliny Małe  -  SP Wadowice Dolne   3  :  1
Tabela:
1. SP Borowa                       4               5  :  0
2.SP Gliny Małe                 2               3  :  4
3. SP Wadowice Dolne      0               1  :  5
Finał:
SP Gawłuszowice      -    SP Tuszów Nar.      1  :  0
SP Borowa            -      SP Gliny Małe             3  :  0
SP Borowa             -     SP Gawłuszowice       4  :  0
SP  Gliny Małe      -     SP Tuszów Nar.           4  -  1
SP Gliny Małe       -     SP Gawłuszowice        2  :  0
SP  Borowa         -      SP Tuszów Nar.          6  :  1 
Tabela końcowa
1. SP Borowa                            6              13  :  1  awans
2. SP Gliny Małe                       4               6   :  4  awans
3. SP Gawłuszowice               2                 1  :  6
4. SP Tuszów Nar.                    0                2  :  11
5. SP  Wadowice Dolne
    SP nr 13 Mielec

Komunikat
Finału Powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej  w unihokeju dziewcząt

5.11.2011 w Mielcu- sala SP nr 13 Mielec
Eliminacje:
Grupa A:
SP Tuszów Nar.  -    SP Gawłuszowice    0  :   2
SP Gawłuszowice   -  SP Borowa              0  :   0  k. 4 : 3
SP Borowa            -     SP Tuszów Nar.      2  :   0
Tabela:
SP Gawłuszowice               2            3 : 1        2 : 0  k. 4:3
SP Borowa                           2            3 :  1        2 : 0  k. 3:4
SP Tuszów Nar.                   2            0  : 4       0  : 4
Grupa B:
SP Gliny Małe              -           SP  Wadowice Dolne     2  :  0
SP Gliny Małe              -          SP  nr 13  Mielec             2  :  0
SP  Wadowice Dolne  -          SP   nr 13 Mielec             1  :  0
Tabela:
SP Gliny Małe                      2           4  :  0          4  :  0
SP Wadowice Dolne            2           2  :  2          1  :  3
SP  nr 13 Mielec                   2           0  :  4          0  :   3
Półfinały:
SP Borowa         -        SP Gliny Małe        2  :  0
SP  Wadowice Dolne  - SP Gawłuszowice   0  :  0  k. 2  :  0
Finały: 
I – II miejsce :  SP Borowa – SP Wadowice Dolne  1  :  0
III  -  IV  miejsce:  SP Gliny Małe – SP Gawłuszowice  2  :  2  k. 2 : 1
Tabela końcowa

1.SP Borowa - awans
2.SP  Wadowice Dolne - awans
3.SP Gliny Małe
4.SP Gawłuszowice
5.SP Tuszów Narodowy
   SP 13 Mielec


Komunikat

z finału powiatowego w sztafetowych biegach
przełajowych w ramach IMS-.Mielec dn.27.10.2011r.
Dziewczęta:
1.SP Nr6 Mielec- awans do finału rejonowego
2.SP Radomyśl Wielki – awans do finału rejonowego
3.SP Malinie
Chłopcy:
1.SP Jaślany – awans do finału rejonowego
2.SP Ruda – awans do finału rejonowego
3.SP Przecław
4.SP Malinie

Komunikat
Z finału powiatowego IMS szachach drużynowych
Mielec dn.10,10.2011r.
1.SP Nr 13 Mielec             - awans do finału rejonowego
2.SP Tuszów Narodowy   - awans do finału rejonowego
3.SP Podleszany
4.SP Wola Mielecka
5.SP Ksiąznice
6.SP Nr 6 Mielec


Komunikat z finału powiatowego w indywidualnych biegach przełajowych
w ramach IMS.- Mielec dn .28.09.2011r.
500m dziewcząt:
1.Patuszyńska Paulina-02-SP Jaślany
2.Gwóżdż Kinga-01-SP Izbicka
3.Hasek Iwona-01-SP Jaślany
4.Naprawa Joanna-01-SP Otałęż
5.Wałęga Lidia-01-SP Dąbie
6.Zdziebło Anna-01-SPNr6 Mielec
7.Siembab Sabina-01-SP Dulcza Wielka
8.Hałata Natalia-01-SPNr13 Mielec
9.Mazur Martyna-01-SP Dąbie
10.Słomba Dominika-01-SP Przecław
11.Dragan Kamila-01- SP Tuszyma
12.Krukurka Agnieszka-01- SP Nr12 Mielec
13.Ortyl Kinga-01- SP Trzciana
14.Wilczyńska Julia-01- SP Tuszyma
15.Wieczerzak Anna-01- SP Tuszów Narodowy
16.Bartkowicz Iwona-01-SP Dąbie
17.Kowal Paulina-01-SP Dąbie
18.Milewczyk Klaudia-01-SP Padew Narodowa
19.Warzecha Patrycja-01-SP Trzciana
20.Maziarz Klaudia-01- SP Jaślany
21.Kubat Ewelina-01-SP Wola Wadowska
22.Wałęga Karolina-01-SP Partania
23.Wróbel Aleksandra-01-SP Łysaków
24.Załucka Justyna-01-SP Padew Narodowa
25.Chłopek Weronika-01-SP Tuszów Narodowy
26.Cichoń Aleksandra-01-SP Trześń
27.Grzech Edyta-01- SP Janowiec
28.Kielek Magdalena-02-SP Malinie
29.Dybska Daria-01-SP Dobrynin
30.Bolon Julia-01-SP Malinie
31.Rusin Iga-01-SP Malinie
32.Zielińska Weronika-01-SP Malinie
33.Barnaś Alicja-01-SP Nr6 Mielec
34.Święch Joanna-01-SP Wadowice Górne
35.Krawiec Patrycja-01-SP Wola Mielecka
36.Ortyl Patrycja-01-SP Tuszów Narodowy
37.Krawiec Natalia-01-SP Wadowice Górne
38.Wrzesień Wioletta-01-SP Wadowice Górne
39.Pilawiecka Wiktoria-01-SP Wadowice Dolne
40.Rybak Natalia-01-SP Wadowice Dolne
41.Maziarz Natalia-01-SP Malinie
42.Walas Patrycja-01-SP Wadowice Dolne
43.Cebula Paulina-01-SP Nr12 Mielec
44.Krasoń Weronika-01-SP Tuszów Narodowy
45.Rubińska Oliwia-01-SP Nr13 Mielec
46.Bar Marcelina-01-SP Nr13 Mielec
47.Łącz Karolina-01-SP Tuszów Narodowy
48.Sarek Patrycja-01-SP Wola Wadowska
49.Trela Karolina-02-SP
500m chłopców:
1.Trela Dawid-01-SP Jaślany
2.Torba Wojciech-01-SP Padew Narodowa
3.Maziarz Konrad-01-SP Jaślany
4.Kokoszka Kacper-01-SP Zdziarzec
5.Wojtuszak Bartłomiej-01-SP Czermin
6.Najuch Kamil-01-SP Dobrynin
7.Świątek Łukasz-01-SP Tuszów Narodowy
8.Kusek Robert-01-SP Malinie
9.Chudzik Kamil-01-SP Malinie
10.Piątek Szymon-01-SP Padew Narodowa
11.Serafin Łukasz-02-SP Tuszów Narodowy
12.Świerk Marek-01-SP Breń Osuchowski
13.Dziekan Adrian-01-SP Nr13 Mielec
14.Jemioło Oskar-01-SPNr13 Mielec
15.Skrzypek Dominik-01-SP Przecław
16.Działo Bartłomiej-01-SP Otałęż
17.Kołek Dawid-01-SP Jaślany
18.Guła Michał-01-SP Wola Milecka
19.Rup Damian-01-SPPadew Narodowa
20.Bigda Adrian-01-SP Wadowice Dolne
21.Bauer Piotr-02-SP Malinie
22.Warzecha Kamil-01-SP Wadowice Górne
23.Piękoś Mateusz-01-SP Trześń
24.Smykla Sebastian-01-SP Tuszów Narodowy
25.Machaj Wojciech-01-SPNr13 Mielec
26.Giża Kamil-01-SP Dulcza Wielka
27.Cichoń Dominik-01-SP Podborze
28.Mazgaj Bartłomiej-01-SP Czermin
29.Kania Maciej-01-SP Wola Mielecka
30.Nowak Jan-01-SP Izbicka
31.Maćkowski Kamil-01-SP Tuszyma
32.Szantula Łukasz-01-SP Nr13 Mielec
33.Biernat Tomasz-01-SP Wola Mielecka
34.Robak Krystian-01-SP Wadowice Górne
35.Cichoń Bartosz-01-SP Dąbrówka Wisłocka
36.Kusek Dominik-)1-SP Wadowice Dolne
37.Waręda Kamil-01-SP Łysków
38.Bukała Adrian-01-SP Trześń
39.Bik Krystian-01-SP Padew Narodowa
40.Lubera Igor-01-SP Trzciana
41.Walas Konrad-01-SP Wadowice Górne
42.Walas Norbert-01-SP Wadowice Górne
43.Piłat Gabriel-01-SP Czermin
44.Kowalski Jakub-01-SP Wadowice Górne
45.Kukla Gabriel-01-SP Nr13 Mielec
46.Ciemięga Oskar-01-SP Nr13 Mielec
47.Naprawa Hubert-01-SP Padew Narodowa
48.Wieczerzak Michał-02-SP Tuszów Narodowy
49.Walczak Bartłomiej-02-SP Malinie
50.Zimny Wiktor-01-SP Wadowice Górne
51.Kupiec Tomasz-01-SP Wadowice Górne
1000m dziewcząt:
1.Raś Wiktoria-00-SP Padew Narodowa
2.Lonczak Milena-00-SP Izbicka
3.Babiec Monika-00-SP Wadowice Górne
4.Załucka Maria-99-SP Padew Narodowa
5.Klacza Dominika-99-SPNr12 Mielec
6.Betlej Kinga-99-SP Tuszyma
7.Niedbała Natalia-00-SP nr6 Mielec
8.Siuda Karolina-00-SP Ruda
9.Winiarz Patrycja-00-SP Otałęż
10.Mydlarz Katarzyna-00-SP Dąbie
11.Jabłońska Adrianna-00-SP Przecław
12.Suchy Kamila-00-SP Partania
13.Juwa Izabela-00-SP Przecław
14.Głodzik Paulina-00-SP Wola Mielecka
15.Mądra Julia-00-SP Książnice
16.Warenda Wioletta-99-SP Trzciana
17.Mydlarz Beata-99-SP Dąbie
18.Furgot Patrycja-99-SP Janowiec
19.Maziarz Aleksandra-99-SP Chorzelów
20.Dunaj Klaudia-00-SP Izbicka
21.Hodur Alicja-00-SP Przecław
22.Lonczak Kinga-99-SP Wadowice Dolne
23.Kusek Marta-00- SP Malinie
24.Leśniewska Oliwia-99-SP Łysaków
25.Trela Agnieszka-00-SP Malinie
26.Surowiec Agnieszka-00-SP Przecław
27.Cachor Natalia-00-SP Tuszyma
28.Zięba Ewa-00-SP Breń Osuchowski
29.Ciemięga Paulina-99-SP Tuszów Narodowy
30.Walecka Wernika-00-SP Trzciana
31.Wójcik Jadwiga-00-SP Wola Mielecka
32.Kolis Natalia-99-SP Dobrynin
33.Bąk Aleksandra-99-SP Chorzelów
34.Zuba Angelika-99-SP Trzciana
35.Lonczak Wiktoria-00-SP Wadowice Dolne
36.Ceber Gabriela-00-SP Padew Narodowa
37.Naprawa Gabriela-00-SP Chorzelów
38.Róg Klaudia-99-SP Tuszów Narodowy
39.Jemioło Natalia-99-SP Przecław40.Krężel Katarzyna-99-SP Przecław
40.Kozioł Klaudia-99-SP Podleszany
41.Kania Aleksandra-00-SP Wola Mielecka
42.Szarek Katarzyna-99-SP Wola Wadowska
43.Talarek Ewa-00-SP Nr6 Mielec
44.Szeliga Marta-99-SP Wola Wadowska
45 Janeczko-Tucholska Marynika-99-SP Książnice
46.Sudoł Beata-99-SP Czermin
47.Kopacz Magdalena-99-SP Nr12 Mielec
48.Zabrzyńska Bernadetta-00-SP Wadowice Dolne
49.Borowiec Karolina-99-SP Breń Osuchowski
50.Leś Weronika-00-SP Wola Mielecka
51.Borowiec Katarzyna-99-SP Breń Osuchowski
52.Streb Anna-00-SP Nr13 Mielec
53.Snopkowska Paulina-00-SP Nr13 Mielec
54.Gazda Agata-00-SP nr6 Mielec
55.Surdej Karolina-00-SP Nr13 Mielec
56.Łabaj Joanna-99-SP Wadowice Dolne
57.Badnarz Anna-99-SP Wadowice Dolne
58.Słaby Aleksandra-99-SP Czermin
59.Paterak Karolina-99-SP Padew Narodowa
60.Tenczyńska Maria-99-SP Padew Narodowa
61.Gruszka Paulina-00-SP Wola Mielecka
62.Rembowicz Oliwia-00-SPNr6 Mielec
63.Wach Karolina-00-SP nr6 Mielec
64.Witek Katarzyna-00-SPWola Mielecka
65.Flis Adrianna-00-SP Chorzelów
1000m chłopców
1.Ochalik Mateusz-99-SP Chorzelów
2.Rzeżnik Adrian-99-SP Jaślany
3.Ziomek Dawid-99-SP Dobrynin
4.Radłowski Marek_99-SP Malinie
5.Cichoń Damian-99-SP Żarówka
6.Słomba Tomasz-00-SP Przecław
7.Stachura Mateusz-00-SP Ruda
8.Pęczek Marek-99-SP Janowiec
9.Klich Adrian-99-SP Trzciana
10.Walecki Przemysław-99-SP Trzciana
11.Indyk Jan-99-SP Nr6 Mielec
12.Adaś Maciej-99-SP Padew Narodowa
13.Misiak Sebastian-00-SP Partania
14.Jacher Marcin-00-SPNr6 Mielec
15.BlicharskiGrzegorz-00-SP nr12 Mielec
16.Dulik Paweł-00-SP Malinie
17.Chruściel Kamil-99-SP Trześń
18.Kużdżał Kamil-99-SP Wadowice Dolne
19.Białoń Artur-99-SP Podleszany
20..Strzelczyk Michał-00-SP Przecław
21.Miłoś Maksymilian-99-SP Nr6 Mielec
22.Ruta Konrad-99-SP Padew Narodowa
23.Zboch Mateusz-00-SP Ruda
24.Surdel Wiktor-00-SP Tuszyma
25.Glaz Maksymilian-00-SP Jaślany
26.Bugaj Kacper-00-SP Czermin
27.Marek Kamil-99-SP Wola Mielecka
28.Rogala Robert-00-SP Padew Narodowa
29.Dorosz Mateusz-00-SP Wola Wadowska
30.Pieróg Sebastian-99-SP Padew Narodowa
31.Czyż Michał-99-SP Padew Narodowa
32.Walczak Maciej-99-SP Malinie
33.Rec Mateusz-99-SP Wola Mielecka
34.Świątek Patryk-00-SP Izbicka
35.Marek Seweryn-99-SP trześń
36.Hojec Tomasz-99-SP Książnice
37.Tyrpa Kacper-00-SP Nr13 Mielec
38.Graniczka Wojciech-99-SP Chorzelów
39.Kołton Wojciech-99-SP Wadowice Dolne
40.Domagała Michał-99-SP Padew Narodowa
41.Dorosz Marcin-00-SP Wola Wadowska
42.Słaby Krystian-99-SP Breń Osuchowski
43.Krupa Mateusz-00-SP Nr13 Mielec
44.Strycharz Damian-99-SP Wadowice Górne
45.Smykla Krystian-99-SP Chorzelów
46.Ciemięga Kamil-99-SP Tuszów Narodowy
47.Gazda Kacper-00-SP Tuszyma
48.Fedor Filip-99-SP Wadowice Górne
49.Głodzik Kacper-00-SP Trzciana
50.Dąbek Kamil-00-SP Czermin
51.Wieczerzak Albert-00-SP Malinie
52.Aksamit Paweł-99-SP Izbicka
53.Pieróg Paweł-99-SP Tuszów Narodowy
54.Kubek Dawid-99-SP Przecław
55.Wyzga Wiktor-00-SP Wadowice Dolne
56.Sypek Paweł-00-SP Wadowice Dolne
57.Stefanowicz Patryk-00-SP Otałęż
58.Kusek Robert-99-SP Nr12 Mielec
59.Bator Mikołaj-00-SP Wadowice Dolne
60.Kolisz Aleksander-99-SP Dobrynin
61.Kędzior Tomasz-00-SP Malinie
62.Maćkowski Patryk -99-SP Tuszyma
63.Ryniewicz Łukasz-99-SP Chorzelów
64.Parys Sebastian-00-SP Wola Mielecka
65.Harla Bartłomiej-99-SP Nr12 Mielec
66.Świątek Mateusz-00-SP Malinie
67.Węgrzyn Michał-00-SP Nr6 Mielec
68.Krakowski Dawid-99-SP Podleszany
69.Balor Krystian-99-SP Podleszany
70.Szarek Wiktor-99-SP Wola Wadowska
71.Strzelczyk Arkadiusz-99-SP Książnice
72.Słaby Piotr-00-SP Breń Osuchowski
73.Król Maciej-00-SP Nr6 Mielec
74.Świątek Dawid-99-SP Przecław
75.Robak Patryk-99-SP Wadowice Górne
76.Kania Bartosz-00-SP Wola Mielecka
77.KołodziejMarcin-99-SP Wola Mielecka
78.Kania Maksymilian-99-SP Wola Mielecka
79.Piłat Krzysztof-99-SP Nr12 Mielec
80.Wąż Mateusz-00-SP Wola Wadowska
81.Mierzwa Krzysztof-99-SP Malinie
82.Sowa Karol-00-SP Wola Mielecka
83.Sałagaj Tobiasz-00-SP Nr13 Mielec
84.Stolarz Patryk-00-SP Nr13 Mielec
85.Wesołowski Jakub-00-SP Nr13 Mielec
86.Pogoda Daniel-00-SPNr13 Mielec
87.Lipa Paweł-99-SP Książnice
88.Chruszczyn Konrad-99-SP Nr13 Mielec
89.Malicki Daniel-99-SP Nr13 Mielec
90.Karkut Aleksander-99-SP Nr13 Mielec

Komunikat
Z finału powiatowego IMS w indywidualnej LA
Mielec dn. 21.09.2011r.
Dziewczęta
60m
Seria I
1
. Klacza Dominika 99 12 Mielec 9.55
2. Pezda Kinga 99 Górki 10.04
3.Chęcińska Julia 99 3 Mielec 10.29
4. Iwona Strugała 99 Wola Mielecka 10.50
Seria II
1. Jaśkiewicz Małgorzata 00 6 Mielec 10.84
2. Misiał Izabela 99 9 Mielec 12.00
Seria III
1. Guła Magdalena 99 Wadowice Górne 9.70
2. Witek Katarzyna 00 Wola Mielecka 10.39
3. Grębosz Adrianna 99 3 Mielec 10.40
4. Talarek ewa 00 6 Mielec 11.41
Seria IV
1. Żola Roksana Tuszyma 10.19
2. Leś Weronika 00 Wola Mielecka 10.31
3. Czubak Oliwia 00 6 Mielec 10.54
4. Kubat Marcelina Wola Wadowska 11.30
Seria V
1. Tulejska Natalia 99 9 Mielec 10.21
2. Głodzik Paulina 00 Wola Mielecka 10.35
3. Klaus Izabela 99 9 Mielec 11.20
4. Wach Karolina 00 6 Mielec 11.65
Seria VI
1. Zużel Diana 99 9 Mielec 10.16
2. Łukaszewska Daria 99 3 Mielec 10.32
3. Nidbała Natalia 00 6 Mielec 10.36
4. Wójcik Jadwiga 00 Wola Mielecka 11.77
Seria VII
1. Stachowicz Anna 99 Borowa 9.53
2. Szewc Zuzanna 00 Chrząstów 9.94
3. Perkowska Izabela 99 3 Mielec 10.19
4. Kardyś Aleksandra 00 Wola Mielecka 11.09
 Seria VIII
1. Kolb Joanna 99 Ruszyma 10.13
2. Trela Agnieszka 00 Malinie 10.14
3. Łabaj Joanna Wadowice Dolne 10.63
4. Szeliga Marta Wola Wadowska 12.30
Seria IX
1. Wałęga Karolina 99 Wadowice Górne 10.05
2. Kurdziel Patrycja 99 9 Mielec 10.37
3. Borowiec Julia 00 13 Mielec 10.63
4. Kielur Klaudia 99 Przecław 10.86
60m Finał B
1. Wałęga Karolina 99 Wadowice Górne 9.80
2. Pezda Kinga 99 Górki 9.83
3. Kolb Joanna 99 Tuszyma 9.96
4. Trela Agnieszka 00 Malinie 10.11
60m Finał A
1. Stachowicz Anna 99 Borowa 9.43
2. Guła Magdalena 99 Wadowice Górne 9.52
3. Klacza Dominika 99 12 Mielec 9.60
4. Szewc Zuzanna 00 Chrząstów 10.04
600m
1. Babiec Monika 99 Wadowice Górne 2.09.62
2. Kazimierczak Emilia 99 3 Mielec 2.10.57
3. Jabłońska Adrianna 00 Przecław 2.11.15
4. Wilk Agata 99 Wylów 2.15.51
5. Kobos Patrycja 99 Wylów 2.16.57
6. Kamila Szul 00 13 Mielec 2.19.61
7. Konieczny Małgorzata 99 6 Mielec 2.22.36
8. Wieczerzak Marta 99 Borowa 2.23.65
9. Mądra Julia 00 Książnice 2.27.63
10.Ciochoń Katarzyna 00 Malinie 2.32.44
11.Surdej Anna 99 Wylów 2.34.22
12.Reguła Natalia 00 13 Mielec 2.35.78
13.Kapel Izabela 99 3 Mielec 2.37.72
14.Kucharska Kinga 00 6 Mielec 2.38.20
15.Kramarz Iwona Wadowice Dolne 2.38.51
16.Lemiech Aleksandra 00 6 Mielec 2.38.81
17.Pleban Oliwia 01 Wylów 2.41.88
skok w dal
1. Kania Aleksandra 99 6 Mielec 4.30
2. Jeż Paulina 99 9 Mielec 3.90
3. Wiącek Marlena 99 Borowa 3.85
4. Łukaszewska Daria 99 3 Mielec 3.82
5. Wiącek Aleksandra 99 Borowa 3.81
6. Wiącek Julia 99 Borowa 3.80
7. Hodur Alicja 00 Przecław 3.61
8. Krzysztoforska Kinga 00 6 Mielec 3.54
9. Mazurek Alina 00 3 Mielec
10.Gazda Agata 00 6 Mielec 3.39
11.Załucka Weronika 99 Borowa 3.20
12.Maciejak Katarzyna 99 Wola Mielecka 3.15
13.Pacholczak Karolina 99 Tuszyma 3.12
14.Kania Aleksandra 00 Wola Mielecka 3.08
15.Lonczak Kinga Wadowice Dolne 3.05
16.Woźniak Magadalena 99 Zabrnie 2.93
17.Betlej Kinga 99 Tuszyma 2.74
skok wzwyż
1. Goryczka Paulina 99 6 Mielec 115
2. Czacho Natalia 00 Tuszyma 110
    Piekarska Alicja 99 Malinie 110
4. Małodzińska Natalia 99 3 Mielec 105
5. Fila Oliwia 00 3 Mielec 100
6. Skowron Karolina 00 3 Mielec 100
7. Lonczak Wiktoria Wadowice Dolne 90
piłeczka palantowa
1. Karaś Karolina 99 9 Mielec 39.50
2. Król Alicja 00 Przecław 37.50
3. Konieczny Agnieszka 99 6 Mielec 35.50
4. Gruszka Paulina 00 Wola Mielecka 35
5. Piękoś Alicja 99 3 Mielec 34
6. Ogorzałek Edyta 99 Zabrnie 33
7. Parys Jagoda 99 6 Mielec 32.50
8. Pawełczak Karolina 00 Przecław 32.50
9. Kapinos Katarzyna 99 Wadowice Górne30.50
10. Kusek Marta 00 ........... 30.50
11. Szarek Katarzyna 99 Wola Wadowska 30
12. Streb Anna 00 13 Mielec 30
13. Bec Weronika 00 3 Mielec 28.50
14. Koza Julia 00 6 Mielec 28
15. Rzeszutek Katarzyna 3 Mielec 28
16. Laskowska Katarzyna 01 Zabrnie 25.50
17. Ziętek Kinga 00 6 Mielec 24.50
18. Knap Aleksandra 00 Tuszyma 23.50
19. Krawiec Dominika 99 Wola Mielecka 21
20. Guca Klaudia 99 9 MIelec 19
Chłopcy
60m
Seria I
1. Żółty Paweł 99 3 Mielec 9.51
2. Sowa Karol 00 Wola Mielecka 9.69
3. Ozga Mateusz 99 Górki 10.00
4. Nowak Damian 00 Chrząstów 10.31
Seria II
1. Kokoszka Mariusz 99 3 Mielec 9.65
2. Kasprzak Damian 99 Czajkowa 9.76
3. Gawzyński Piotr 99 Borowa 10.12
4. Stolarz Patryk 99 13 Mielec 10.48
Seria III
1. Gwizdak Bartłomiej 99 3 Mielec 9.54
2. Surdel Wiktor 00 Tuszyma 9.61
3. Strugała Mikołaj 00 Borowa 9.75
4. Golba Mariusz 00 Górki 10.63
Seria IV
1. Witek Dominik 99 Wampierzów 9.76
2. Jacher Marcin 00 6 Mielec 9.83 (pk)
3. Rzeszutek Hubert 00 3 Mielec 10.23
4. Brzostecki Mateusz 00 Wadowice Górne 10.44
Seria V
1. Łukaszewski Tobiasz 00 3 Mielec 10.11
2. Maciołek Wiktor 00 6 Mielec 10.18
3. Kogut Bartosz 01 Wola Wadowska 14.07
Seria VI
1. Blicharski Grzegorz 99 12 Mielec 9.90
2. Krupa Mateusz 00 13 Mielec 10.00
3. Tylutki Hubert 00 3 Mielec 10.07
4. Walas Przemysław 99 Wampierzów 10.37
Seria VII
1. Wnuk Łukasz 99 Wampierzów 9.28
2. Gadziała Łukasz 00 3 Mielec 9.32
3. Kolb Kamil 00 3 Mielec 10.18
4. Sambor Mateusz 01 Wadowice Górne 12.10
Seria VIII
1. Stafiej Piotr 99 Borowa 8.58
2. Łącz Krystian 99 Czajkowa 9.84
3. Krupa Daniel 99 13 Mielec 9.99
4. Wilk Sebastian 99 3 Mielec 10.31
60m Finał B
1. Gwizdak Bartłomiej 99 3 Mielec 9.55
2. Sowa Karol 00 Wola Mielecka 9.72
3. Surdel Wiktor 00 Tuszyma 9.74
4. Kokoszka Mariusz 99 3 Mielec 9.76
60m Finał A
1. Stafiej Piotr 99 Borowa 8.57
2. Wnuk Łukasz 99 Wampierzów 9.15
3. Gadziała Łukasz 00 3 Mielec 9.21
4. Żółty Paweł 99 3 Mielec 9.59
1000m
1. Turczyn Jakub 00 3 Mielec 3.36.25
2. Radłowski Marek 99 Malinie 3.37.69
3. Indyk Jan 99 6 Mielec 3.43.47
4. Miłoś Maksymilian 99 6 Mielec 3.49.53
5. Dulik Paweł 00 Malinie 3.55.36
6. Wieczerzak Albert 00 Malinie 3.57.50
7. Kaczanowski Kacper 99 3 Mielec 3.59.64
8. Ryś Dawid 00 Wylów 4.01.61
9. Giza Rafał 00 3 Mielec 4.04.79
10. Rec Mateusz 99 Wola Mielecka 4.07.54
11. Wyzga Wiktor Wadowice Dolne 4.08.80
12. Skrzypek Patryk 00 Wylów 4.11.15
13. Naprawa Sebastian 99 Wampierzów 4.14.30
14. Dorosz Mateusz 00 Wola Wadowska 4.14.96
15. Krawiec Patryk 99 Wola Mielecka 4.18.32
16. Dorosz Marcin 00 Wola Wadowska 4.22.33
17. Galica Sebastian 99 Wampierzów 4.31.88
18. Anuszewski Artur 99 Borowa 4.34.90
19. Surdej Kamil 01 Wylów 4.35.39
20. Miłoś Bartosz 00 Borowa 4.47.97
21. Węgrzyn Michał 00 6 Mielec 4.50.43
22. Bzduch Przemysław 00 Wola Wadowska 5.01.56
23. Wąż Mateusz 00 Wola Wadowska dnf
24. Żmuda Adrian 99 Przecław dnf
25. Szarek Wiktor 99 Wola Wadowska dnf
skok w dal
1. Kępa Konrad 99 Chrząstów 4.50
2. Kubek Dawid 99 Przecław 4.26
3. Kamil Marek 99 Wola Mielecka 4.19
4. Kużdżał Kamil Wadowice Dolne 4.08
5. Hyjek Kamil 99 Czajkowa 4.04
6. Jacher ........ 6 Mielec 4.02
7. Tomaszek Wiktor 99 Borowa 3.96
8. Malczyński Norbert 99 Borowa 3.80
9. Szwakopf Kacper 99 Borowa 3.77
10. Pezda Karol 01 Górki 3.63
11. Kołton Wojciech Wadowice Dolne 3.60
12. Brożyk Radosław 00 Tuszyma 3.58
13. Maziarz Arkadiusz 99 Wadowice Górne 3.58
14. Tyrpa Kacper 00 13 Mielec 3.52
15. Romaniak Michał 00 3 Mielec 3.50
16. Butryn Jakub 00 3 Mielec 3.32
17. Kania Bartosz 00 Wola Mielecka 3.26
18. Wilk Wiktor 99 Zabrnie 3.24
19. Chmara Łukasz 99 Wadowice Górne 3.21
20. Sałagaj Tobiasz 00 13 Mielec
21. Sroka Łukasz 99 Zabrnie 3.08
22. Kowalski Jakub 01 Wadowice Górne 2.50
skok wzwyż
1. Walczak Maciej 99 Malinie 130
2. Głodzik Paweł 00 Malinie 120
3. Harla Bartłomiej 99 12 Mielec 120
4. Kusek Robert 99 12 Mielec 120
5. Kulig Hubert 99 Tuszyma 120
6. Białek Mikołaj 00 Tuszyma 100
piłeczka palantowa
1. Posłuszny Michał 99 Tuszyma 47.50
2. Słomba Tomasz 00 Przecław 44.50
3. Strycharz Damian 99 Wadowice Górne 41.50
4. Głód Przemysław Wadowice Dolne 40.50
5. Sowa Dawid 99 Czajkowa 39.50
6. Źródło Mateusz 00 Borowa 39
7. Mierzwa Krzysztof 99 Malinie 39
8. Pezda Wiktor 00 Górki 38.50
9. Miś Łukasz 99 Chrząstów 38
10. Magdziak Dawid 00 Borowa 38
11. Stachowicz Bartłomiej 00 Borowa 36.50
12. Kapinos Piotr 00 Wampierzów 35
13. Borowiec Michał 99 Wola Mielecka 34.50
14. Zięba Piotr 00 3 Mielec 34.50
15. Kołodziej Marcin 99 Wola Mielecka 34
16. Kruk Kamil 99 Tuszyma 34
17. Rusek Mateusz 99 Górki 34
18. Sypek Jakub 00 Wampierzów 33.50
19. Mikrut Krystian99 Borowa 32.50
20. Kozioł Maciej 99 Zabrnie 32
21. Kopera Kacper 00 3 Mielec 32
22. Pakłos Mateusz 00 30
23. Warzecha Kamil 01 Wadowice Górne 29.50
24. Piechota Sebastian 01 Tuszyma 29.50
25. Kolb Kamil 00 3 Mielec 24.50
26. Głód Dominik 01 Wola Wadowska 24

Komunikaty zawodów Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2010/2011


Komunikat

Z finału powiatowego IMS w mini piłce nożnej chłopców
Mielec dn. 09.06.2011r.
Mecze finałowe:
1.SP Czajkowa  - SP Nr6 Mielec  - 2:0
- SP Wadowice Górne  nie dojechały na zawody
Tabela końcowa:
1.SP Czajkowa
2.SP Nr6 Mielec
3.SP Wadowice Górne
4.SP Padew Narodowa
5.SP Nr11 Mielec
6.SP Radomyśl Wielki
7.SP Malinie
8.SP Nr9 Mielec
9.SP Borowa
10.SP Tuszów Narodowy
11.SP Nr13 Mielec
12.SP Wola Mielecka
13.SP Trzciana
14.SP Nr3 Mielec
15.SP Chorzelów
16.SP Nr 1 Mielec

Komunikat
z finału powiatowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym
Mielec dn.27.05.2011r.
Dziewczęta:
1.SP Przecław           -  417 pkt. – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr.3 Mielec      -  403
3.SP Nr1 Mielec       -  387
4.SP Nr13 Mielec     -  364
5.SP Nr6 Mielec       -  354
6.SP Wola Mielecka -  352
7.SP Malinie             -  328
Chłopcy:
1.SP Nr3 Mielec         -  392pkt. – awans do finału wojewódzkiego
2.SP  Borowa             -  381
3.SP Malinie             -  374
4.SP Przecław           -  348
5.SP Wola Mielecka -  343
6.SP Nr6 Mielec       -  334
7.SP Górki                 - 313
8.SP Nr13 Mielec      - 291
9.SP Nr1 Mielec        - 289
10.SP Nr12 Mielec    - 232
Wyniki:
1.SP Przecław      -    417 pkt.
-Pawełczak Karolina  - 11,23   -  19pkt.  3,05  -  22pkt. 27,0 -  39pkt. =  80pkt
-Król Alicja                -  10,50  -  36         3,30 -  30       31,0 -  49       = 115
-Juwa Izabela              - 10,61  -  33         3,30  -  30       20,0 -  24      =   87
-Lasek Paulina            -  11,05 -   22        3,35  -  32       24,0 -  32      =   86
-Hodur Alicja              - 10,24  -  43         3,70  -  44       28,0 -  41      =  129
-Gazda Magda            -  11,0    -  23         3,64  -  42       18,0 -  20      =    85  PK
2.SP Nr3 Mielec           - 403 pkt.
-Bec Weronika            - 10,23 -  44 pkt.  3,48  -  35pkt.  26,0  -  36pkt.  =  115pkt
-Mazurek Alina           - 10,24 -  43         3,27  -  29        26,0  -  36         =  102
-Dolot Alicja               - 10,51  - 36          3,31  -  31       20,0  -  24         =   97
-Fila Oliwia                 - 10,89  - 26          3,12  -  24       27,o  -  39         =  89
-Skiba Katarzyna         - 11,15 -  20          3,00  -  20       22,0  - 28         =  68
-Rzeszutek Katarzyna  - 11,78 -  11          2,80  -  14       28,0  -  41        =  66  PK
3.SP Nr1 Mielec           - 387 pkt.
-Łącz Klaudia               - 10,70  -  31pkt.  3,50  -  37 pkt. 17,0  - 18pkt.  =  86pkt.
-Bik Kamila                  - 10,04  -  50        3,30  -  31        24,0  -  32       =  113
-Parys Justyna               - 10,63  -  33        3,49  -  37        16,0  -  86       =  86
-Bąk Daria                    -  10,20  -  45        3,20  -  27        12,0  -   8        =  80
-Stróż Edyta                  -  10,21  -  44        3,28  -  30        22,0  -  28      =  102
4.SP Nr13 Mielec         -  364 pkt.
-Szul Kamila                 -  10,19  -  45pkt  3,27  -  29 pkt.  20,0  -  24pkt = 98pkt
-Streb Anna                   -  10,13  -  47       3,28  -  30         30,0  -  47      = 124
-Łępa Dominika            -  10,34   - 41       3,28  -  30         20,0  -  24      =  95
-Schab Wiktoria            -  10,74   -  30       2,35 -  3           10,0  -  37
-Gacek Zuzanna            -  11,07   -  22       2,20  -  1           20,0 -  24
5.SPNr6 Mielec            -  354pkt.
-Niedbała Natalia          -  9,90  -  54pkt   3,70  -  44pkt  23,0  -  30pkt    = 128pkt
-Krzysztoforska Natalia-  10,17 -  45       3,15  -  25        18,0 -  20         =  90
-Bień Izabela                 -  10,84 – 27        3,29  -  30       15,0  -  14         = 71
-Talarek Ewa                 -  10,92 – 25        3,05  -  22       17,0  -  18         = 65
-Wrażeń Aleksandra      -  11,60 – 13        2,80  -  14        18,0 -  20         = 47
6.SP Wola Mielecka      -  352 pkt
-Gruszka Paulina            -  10,73  -  30pkt  3,20  -  27pkt  39,0  -  70pkt  =  127pkt
-Leś Weronika                -  10,35  -  40       3,37  -  33       15,0  -  14       =   87
-Kania Aleksandra          -  10,75  -  30       3,08  -  23        16,0  -  16     =    69
-Kardyś Aleksandra        -  11,05  -  22       3,02  -  21        16,0  -  16      =   59
-Witek Katarzyna            -  10,42  -  39       2,70  -  10        18,0  -  20     =   69
-Wójcik Jadwiga             -  11,32  -  17       2,60  -  8          19,0  -  22     =    47 PK
7.SP Malinie                  -  328 pkt
-Kusek Marta                 -  10,25  -  43pkt   3,67  -  42pkt  28,0  -  41pkt  =  126pkt
-Cichoń Katarzyna         -  11,11  -  21        3,15  -  25       18,0  -  20       =   66
-Wieczerzak Weronika  -  10,94  -  25         3,15  -  25       15,0  -  14       =   64
-Maziarz Natalia            -   10,49  -  36        3,05  -  22       15,0  -  14      =   72
-Balon Julia                    -  11,08  -  22         3,22  -  28       15,0  -  14      =    64
-Kiełbasa Patrycja          -  10,96  -  24         3,21  -  27        13,0 -   10     =  64  PK
Chłopcy:
1.SPNr3 Mielec              -  392pkt
-Gadziała Łukasz             -  9,42  -  44pkt  4,08  -  41pkt   31,0  -  37pkt  =  122pkt
-Turczyn Jakub                -  9,90  -  31        3,65  -  26        33,0  -  41      =   98
-Romaniak Michał           -  9,97  -  29        3,60  -  25        30,0  -  35      =    89
-Butryn Jakub                   -10,18  -  24        3,50  -  22        31,0 -  37       =   83
-Florek Bartosz                 -10 ,71 -  13        3,21  -  15        29,0  -  33      =   61
-Kopera Kacper                - 10,05 -   27       3,71  -  28        35,0  -  45      =   100PK
2.SP Borowa                   - 381pkt.
-Piekara Arkadiusz          - 9,81  -  33pkt  3,95 -  37pkt  36,0 -  47pkt     =  117pkt
-Podleszański Krzysztof  - 10,35 – 21       3,30 -  17       30,0 -  35         =   73
-Stugała Mikołaj              - 9,76   -  35       3,77 -  31       25,0 -  25         =   91
-Żródło Mateusz               -10,30 -  22       3,55  -  23      40,0 -  55         =  100
-Filip Tomasz                   - 10,32 -  21       3,20  -  14      30,0 -  35         =   70
-Magdziak Dawid             - 11,18 -  4         3,08  - 12       34,0 -  43         =   59PK
-Cirbus Marcin                 -  10,41 -  19      3,40   -  19     29,0  -  29        =   67PK
3.SP Malinie               -  374 pkt
-Dulik Paweł                   -  10,48  -  18pkt  3,67  -  27pkt   38,0  -  51pkt  =  96pkt
-Wieczerzak Albert         -  10,10  -  26        3,66  - 27        41,0  -  57       =  110
-Kędzior Tomasz            -   10,35  -  21       3,50  -  22        28,0  -  31       =   74
-Sebastian Korycki         -   10,00  -  29        3,44  -  20        35,0 -  45       =   94
-Sasor Jakub                   -    10,28  -  22        3,01  - 10        27,0  -  29      =   61
4.SP Przecław               -   348pkt
-Słomba Tomasz             -  9,83  -  33pkt    3,80  -  32pkt   44,0  -  63 pkt  =  128pkt
-Leś Nikodem                 -  10,49 -  18         3,30  -  17        28,0  -  31        =   66
-Strzelczyk Michał          -  10,27 -  22         3,17  -  14        31,0  -  37        =   73
-Stochmal Szymon          -  10,45 -  19         3,48  -  21        33,0  -  41        =   81
-Słomba Hubert               -  11,57 -  1           2,50  -  4          27,0  -  29        =   34
5.SP Wola Mielecka       -   343pkt 
-Sowa Karol                     -  9,67  -  37pkt    3,68  -  27pkt   26,0  -  27pkt   =  91pkt
-Kania Bartosz                  -  9,95  -  30        3,98  -  38         32,0 -  39        =   107
-Kalita Karol                    -  9,81  -  33          3,66  -  27          23,0  -  21         =  81
-Tabor Rafał                     -  10,93 – 9            3,42  - 20           24,0  -  23        =  52
-Warzela Tomasz             -  10,40  - 20          3,32  -  17          26,0  -  27        =  64
-Parys Sebastian               -  10,41 -  19          3,48  -  21          23,0  -  21        =  61
6.SP Nr6 Mielec                -  334 pkt.
-Jacher Marcin                  - 9,50  -  42pkt    3,67 -  27pkt  35,0  -  45pkt         =  114pkt
-Wyzina Mateusz              - 10,13 – 25        3,46  -  21       31,0  -  37             =   83
-Maciałek Wiktor              - 10,44  - 19        3,37  -  19       31,0  -  37            =    75
-Kosiorowski Patryk         -  10,62 -  15       3,10  -  12       30,0  -   35            =   62
7.SP Górki                        -  313pkt.
-Golba Mariusz                  -  10,65  -  15pkt  3,38  - 19pkt  28,0  -  31pkt      =  65pkt
-Pezda Wiktor                    -  10,43   -  19      3,42  -  20      36,0  -  47            =  86
-Pezda Karol                      -   9,85    -  32       3,78  -  31     28,0  -   31           =  94
-Pezda Mateusz                  -  10,69   -  14       3,45  -  21     29,0  -   33           =  68
-Pezda Sylwester               -   12,37   -  0         2,80  -  7       25,0  -   25           =  32
9.SP Nr13 Mielec              -  291pkt.
-Krupa Mateusz                 -  10,09  -  26pkt  3,37  -  18pkt  32,0  -  39pkt          =  83pkt
-Sałagaj Tobiasz                -   11,27  -  3         3,00  -  10       28,0  -  31              =  44PK
-Pakłos Mateusz                 -  10,85   -  11      2,60   -  5         32,0  -  39              = 55
-Tyrpa Kacper                    -  10,21   -  23       3,42  -  20       31,0  -  37              =  80
-Stolarz Patryk                    -  10,42   -  19      2,40   -  3         27,0  -  29              = 51
-Grębowiec Dawid              -  10,81  -  11       3,48   - 21        33,0  -  41             =  73
8.SP Nr1 Mielec                 -  293pkt
-Trzpis Kamil                     -  10,94  -  9pkt  3,10  - 12pkt  29,0  -  33pkt          =  54pkt
-Wojdyła Mikołaj               -  10,48  -  18     3,34  -  18     28,0  -  31               =  63
-Broniewski Mikołaj           -  10,29  -  22     3,20  -  14     27,0  -  29               =  67
-Soja Szymon                      -  10,05  -  27      3,50  -  22     38,0  -  51              =  100
-Maberda Krzysztof             -  11,08  -  6       3.08  -  12     34,0   - 43              =  61
-Żarow Bartosz                    -  11,11   -  5       2,29  -  5       37,0   -  49             =  56PK
-Kapinos Maciej                   -  10,74  -  13      3,49  -  22     22,0  -  19             =  54PK 
10.SP Nr12 Mielec             -  232pkt
-Cisło Marek                      -  10,86  -  10pkt  3,31  - 17pkt   30,0  -  35pkt       =  62pkt
-Gromny Sebastian             -  10,28  -  22       3,44  -  20       32,0  -  39           =  81
-Mazur Patryk                     -  10,44  -  19       2,90  -  9          31,0  -  37          =  65
-Markulis  Mateusz             -  11,66  -   0        2,40  -  3          23,0  -  21          =  24
-Jabłoński Michał                -  11,47  -   1        2,20  -  1          16,0  -  7            =  9
-Franczyk Kamil                 -   16,56  -   0        2,00  -  0          15,0  -   5           =   5PK

Komunikat
z Finału Powiatowego IMS "Baw się z nami"
1.SP Trześń - 12pkt -awans do finału rejonowego
2.SP.Tuszyma - 9pkt

Komunikat
z Finału Powiatowego IMS w 4-boju LA - Mielec 18.05.2011r.
Dziewczęta
1. SP 6 Mielec 1087 pkt - awans do finału wojewódzkiego
2. SP 3 Mielec 1027
3. SP Wola Mielecka 794
4. SP 11 Mielec 747
5. SP Borowa 709
6. SP 1 Mielec 698
7. SP 13 Mielec 688
8. SP Chorzelów 658
9. SP Przecław 648
10.SP Wampierzów 582
11.SP 12 Mielec 557
12.SP Wadowice Górne 527
13.SP Górki 505
Największą ilość punktów zdobyły:
1. Kaczor Monika - SP Wola Mielecka - 263
2. Krakowska Wiktoria - SP 3 Mielec - 261
3. Kolis Klaudia - SP 6 Mielec - 232
Chłopcy
1. SP Przecław 931 pkt. - awans do finału wojewódzkiego
2. SP Wadowice Górne 920
3. SP Wampierzów 855
4. SP 6 Mielec 843
5. SP 1 mielec 781
6. SP 11 Mielec 759
7. SP 3 Mielec 740
8. SP Chorzelów 736
9. SP Wola Mielecka 662
10.SP Borowa 653
11.SP 13 Mielec 604
12. SP Wadowice Dolne 553
13.SP Górki 458
14.SP 12 Mielec 443
Największą ilość punktów zdobyli:
1. Markulis Artur - SP Przecław - 269
2. Maziarz Wojciech - SP Wampierzóe - 259
3. Jacher Piotr - SP 6 Mielec - 245

Komunikat

z półfinału wojewódzkiego IMS w mini piłce ręcznej dziewcząt –Mielec dn.11.04.2011r.
1.SP Nisko         -  SP Przecław              -  10:11
2.SP Dzikowiec – SP Nr10 Tarnobrzeg  -  15:3
3.SP Przecław    -  SP Nr10 Tarnobrzeg -  13:7
4.SP Dzikowiec -  SP Nisko                   -   9:8
5.SP Przecław   -  SP Dzikowiec            -   12:11- wynik zaliczony z rejonu
6.SP Nisko         -  SP Nr10 Tarnobrzeg -   12:15 – wynik zaliczony z rejonu
Tabela :
1.SP Przecław               - 6pkt  -  36:28 bramki – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Dzikowiec           -  4pkt  -  35:23              -  awans do barażu
3.SPNr10 Tarnobrzeg  -  2pkt  -  27:40
4.SP Nisko                   -  0 pkt -  30:35

Komunikat
z finału rejonowego IMS w sztafetowych biegach przełajowych – Mielec dn. 08.04.2011r.
 Chłopcy:
1.SP Wola Raniżowska      -  awans do finału wojewódzkiego
2.SP Pilzno                         -  awans do finału  wojewódzkiego
3.SP Czarna Sędziszowska
4.SP Nr 2 Kolbuszowa
5.SP Przecław
6.SP Nr 6 Mielec
   SP Nr 9 Dębica     -  nie ukończyła biegu
 Dziewczęta:
1.SP Nr 6 Mielec                   - awans do finału wojewódzkiego
2.SP Przecław                      - awans do finału wojewódzkiego
3.SP Ocieka        
4.SP Zagórzyce Dolne
5.SP Nr 9 Dębica
6.SP Kolbuszowa Górna
7.SP Pilzno
8.SP Nr 2 Kolbuszowa

Komunikat
z finału rejonowego IMS w mini koszykówce dziewcząt – Przecław dn.01.04.2011r.
1.SP Przecław              -  SP Góra Ropczycka  -  15:12
2.SP Kolbuszowa         -  SP Żyraków              -    4:6
3.SP Żyraków              -  SP Góra Ropczycka  -    9:7
4.SP Przecław              -  SP Kolbuszowa         -    3:6
5.SP Kolbuszowa         -  SP Góra Ropczycka  -   9:4
6.SP Żyraków              -  SP Przecław               -  16:10
Tabela końcowa:
1.SP Żyraków            -  6 pkt.  -  31:21 kosze  - awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Kolbuszowa      -  5 pkt.  -  19:13            - awans do  półfinału wojewódzkiego
3.SP Przecław           -  4 pkt.   -  28:34
4.SP Góra Ropczycka- 3 pkt    -  23:33

Komunikat
z finału powiatowego IMS w mini piłce siatkowej – Mielec dn.21-22.03. 2011r.
Chłopcy:
Mecze finałowe:
1.SP Dąbie          -   SP Trzciana   -  2:1
2.SP Nr3 Mielec  -   SP Trzciana   -  2:1
3.SP Nr3 Mielec  -   SP Dąbie       -  1:2
Tabela końcowa:
1 SP Dąbie            -  4 pkt.  – 4:2 sety  - awans do finału rejonowego
2.SP Nr3 Mielec    -  2 pkt   -  3:3 sety
3.SP Trzciana        - 0 pkt   -  2:4  sety
4.SP Przecław
5.SP Nr12 Mielec
6.SP Tuszów Narodowy
7.SP Wadowice Górne
8.SP Nr9 Mielec
9.SP Trześń
10.SP Nr6 Mielec
11.SP Wola Mielecka
12.SP Nr2 Mielec
Dziewczęta:
Mecze finałowe:
1.SP Nr6 Mielec  -  SP Zdziarzec                -  2:0
2.SP Nr6 Mielec   -  SP Tuszów Narodowy -  2:0
3.SP Zdziarzec    -  SP Tuszów Narodowy  - 0:2
Tabela końcowa:
1.SP Nr6 Mielec              -  4 pkt   - 4:0 sety
2.SP Tuszów Narodowy -  2pkt   -  2:2 sety
3.SP Zdziarzec               -   0 pkt  -  0:4 sety
4.SP Nr3 Mielec
5.SPTrzciana
6.SP Trześń
7.SP Nr9 Mielec
8.SP Przecław
9.SP Nr11Mielec
10.SP Wadowice Dolne
11.SP Nr2 Mielec
12.SP Nr13 Mielec

Komunikat
z finału powiatowego IMS w tenisie stołowym Mielec dn. 07.03.2011r.
Dziewczęta:
1.SP Chorzelów    - awans do finału rejonowego
2.SP Jamy             -  awans do finału rejonowego
3.SP Trzciana
4.SP Przecław
Chłopcy:
1.SP Chorzelów    - awans do finału rejonowego
2.SP Wampierzów – awans do finału rejonowego
3.SP Trzciana
4.SP Czajkowa
5.SP Przecław

Komunikat
z finału powiatowego IMS w mini koszykówce
Dziewczęta: -Przecław dn.22.02.2011r.
Mecz finałowy:
1.SP Przecław – SP Padew Narodowa  - 10:4
 SP Nr 2 Mielec nie dojechało na zawody.
Tabela końcowa:
1.SP Przecław               - 2pkt  -awans do finału rejonowego
2.SP Padew Narodowa – 1pkt
3.SP Nr 2 Mielec
4.SP Radomyśl Wielki
5.SP Malinie
6.SP Wola Mielecka
7.SP Nr 6 Mielec
8.SP Tuszyma
9.SP Nr.13 Mielec
10.SP Nr 9 Mielec
11.SP Nr 3 Mielec
12.SP Borowa
Chłopcy: Przecław dn.23.02.2011r.
Mecze finałowe:
1.SP Przecław      -  SP Nr 6 Mielec            -  23:12
2.SP Przecław      -  SP Padew Narodowa -  46:8
3.SP Nr 6 Mielec  -  SP Padew Narodowa -   14:6
Tabela końcowa :
1 SP Przecław                - 4pkt    - 69:20  kosze – awans do finału rejonowego
2.SP Nr 6 Mielec            -  3pkt  -  26:29
3.SP Padew Narodowa  -  2pkt  -  14:60
4.SP Rzędzianowice
5.SP Nr 1 Mielec
6.SP Malinie
7.SP Wola Mielecka
8.SP Nr 13 Mielec
9.SP Borowa
10 SP Radomyśl Wielki
11.SP Nr 9 Mielec
12.SP Tuszyma

Komunikat
z finału powiatowego IMS w mini piłce ręcznej
Mielec dn.16.12 – 2012.2010r
Chłopcy – dn.16.12.2010r.
Mecze finałowe:
1.SP Malinie     -  SP Nr2 Mielec  -  10:7
2.SP Nr2 Mielec-  SP Przecław     -   8:10
3.SP Nr2 Mielec-  SP Malinie       -  13:8
Tabela końcowa:
1.SP Przecław             -  4:0 pkt  -  23:16 bramki – awans do finału rejonowego
2.SP Malinie               -  2:2        -  18:20
3.SP Nr2 Mielec          -  0:4        -  15:20 
4.SP Wadowice G
5.SP Trzciana
6.SP Nr11Mielec
7.SP Radomyśl Wielki
8.SPNr  Mielec
9.SP Podleszany
10.SP Nr3 Mielec
11.SP Nr12 Mielec
12.SPNr 13 Mielec
Dziewczęta – dn.20.12.2010r.
Mecze finałowe:
1.SP Nr1 Mielec    -  SP Przecław    -  1:6
2.SP Nr1 Mielec    -  SP Trzciana     -  2:4
3.SP Przecław       -  SP Trzciana     -  13:3
Tabela końcowa:
1.SP Przecław       -  4:0 pkt  -  19:4 bramki –awans do finału rejonowego
2.SPTrzciana        -   2:2       -   7:15
3.SP Nr1 Mielec    -  0:4       -   3:10
4.SP Wadowice Górne
5.SP Malinie
6.SPNr2 Mielec
7.SP Wola Mielecka
8.SPNr3 Mielec
9.SP Dąbie
10.SPNr13 Mielec
11.SPNr6 Mielec
12.SPNr12 Mielec

Komunikat
z półfinału wojewódzkiego IMS w mini unihokeju chłopców
Mielec dn.15.12.2010r.
Mecze eliminacyjne:
Grupa A
1.SP Nr 5 Dębica         -  SP Hucisko      -  5:1
2.SP Nr 13 Mielec       -  SP Ślęzaki        -  0:0
3.SP Nr 5 Dębica         -  SP Nr 13 Mielec-  2:1
4.SP Hucisko              -  SP Ślęzaki       -  1:2
5.SP Nr 5 Dębica         -  SP Ślęzaki       -  2:1
6.SP Hucisko              -  SP Nr 13 Mielec-  0:1
Tabela Gr.A
1.SP Nr 5 Dębica       -  6:0pkt - 9:3 bramki – awans do finału
2.SP Ślęzaki            -  3:3     - 3:3            - awans do finału
3.SP Nr 13 Mielec     -  3:3      - 2:2
4.SP Hucisko           - 0:6      - 0:6
Grupa B
1.SP Brzeżnica       -  SP Klatki                   -  4:1
2.SP Brzeżnica       -  SP Wadowice Dolne    -  0:1
3.SP Klatki            -  SP Wadowice Dolne    -  2:2
Tabela Gr.B
1.SP Wadowice Dolne    -  3:1 pkt  - 3:2 bramki
2.SP Brzeżnica          -  2:2       - 4:2
3.SP Klatki               -  1:3       - 3:6
 Mecze finałowe  - z zaliczeniem meczy z grup eliminacyjnych
1.SP Wadowice Dolne  - SP Ślęzaki             - 2:1
2.SP Nr 5 Dębica           - SP Brzeżnica         -  0:2
3.SP Nr 5 Dębica          - SP Wadowice D.   -  1:2
4.SP Ślęzaki                - SP Brzeżnica         -  0:6
5.SP Brzeżnica            - SP Wadowice D.    -  0:1 – wynik z eliminacji
6.SP Nr 5 Dębica           - SP Ślęzaki             -  2:1 – wynik z eliminacji
Tabela końcowa:
1.SP Wadowice Dolne – 6:0 pkt  - 5:2 bramki –awans do finału wojewódzkiego
2.SP Brzeżnica            - 4:2       - 8:1             - awans dofinału wojewódzkiego
3.SP Nr 5 Dębica          - 2:4       - 3:5             - awans do finału wojewódzkiego
4.SP Ślęzaki                - 0:6       - 2:10
5.SP Nr 13 Mielec   
6.SP Klatki
7.SP Hucisko

Komunikat
z półfinału powiatowego grupy B w piłce ręcznej
9.12.2010r. Radomyśl Wielki - chłopcy
Mecze
Wadowice - Radomyśl 9-2
Podleszany-  Przecław 2-10
Radomyśl - Przecław 2-13
Wadowice - Podleszany 8-5
Wadowice - Przecław 5-12
Radomyśl - Podleszany 14-2
Tabela końcowa
1. SP Przecław 6pkt (35-9) - awans
2. SP Wadowice Górne  4pkt (22-19)
3. SP Radomyśl Wielki 2pkt (18-24)
4. SP Podleszany 0pkt (9-32)
10.12.2010r. Radomyśl Wielki - dziewczęta
Mecze
Przecław - Dąbie 13-4
Wola Mielecka - Wadowice 0-11
Dąbie - Wadowice 4-11
Przecław - Wola Mielecka 8-4
Przecław - Wadowice 9-4
Dąbie - Wola Mielecka 1-3
Tabela końcowa
1. SP Przecław 6pkt (30-12) - awans
2. SP Wadowice Górne 4pkt (26-13)
3. SP Wola Mielecka 2pkt (7-20)
4. SP Dąbie 0pkt (9-27)

Komunikat

Z finału powiatowego IMS w mini unihokeju dziewcząt
Mielec dn.13.11.2010r.
Mecze eliminacyjne:
Grupa A
1.SP Gliny Małe    -  SP Nr13 Mielec           -  1:0
2.SP Nr13 Mielec  -  SP Tuszów Narodowy -  1:0
3.SP Gliny Małe    -  SP Tuszów Narodowy -  1:0
Tabela Gr.A
1.SP Gliny Małe             -  4:0
2.SP Nr13 Mielec           -  2:2
3.SP Tuszów Narodowy -  0:4
Grupa B
1.SP Gawłuszowice  -  SP Wola Mielecka  -  1:0
2.SP Wola Mielecka -  SP Borowa              -  1:3
3.SP Gawłuszowice  -  SP Borowa              -  4:0
Tabela Gr.B
1.SP Gawłuszowice  -  4:0
2.SP Borowa             -  2:2
3.SP Wola Mielecka  -  0:4
Mecz o miejsce V – VI
  - SP Wola Mielecka – SP Tuszów Narodowy  -  1:0
Mecze finałowe:
1.SP Borowa – SP Gawłuszowice          – 0:4 – wynik zaliczony z eliminacji
2.SP Nr13 Mielec – SP Gliny Małe         - 0:1 -  wynik zaliczony z eliminacji
3.SP Gliny Małe   -  SP Borowa             - 1:1
4.SP Nr13 Mielec -  SP Gawłuszowice – 1:0
5.SP Nr13 Mielec -  SP Borowa             - 1:1
6.SP Gliny Małe   -  SP Gawłuszowice  - 0:1
Tabela końcowa:
1.SP Gawłuszowice  - 4: 2  - awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Gliny Małe        - 3:3  - awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Nr13 Mielec      - 3:3
4.SP Borowa              - 2:4
5.SP Wola Mielecka 
6.SP Tuszów Narodowy   

Komunikat
z finału rejonowego IMS w szachach drużynowych
Mielec dn.08.11.2010r.
1.SP Pilzno                      - 14pkt.    -  27,5 pkt .małe – awans do finału wojewódzkiego
2.SP Nr13 Mielec            - 11          -  18,0                 -  awans do finału wojewódzkiego
3.SPNr6 Mielec               - 10          -  16,0
4.SP Kolbuszowa Górna - 7.           -  14,5
5.SP Nawsie                    - 6            -  12,5
6.SP Nr5 Dębica             -  4            - 12,0
7.SP Nr1 Kolbuszowa    -  4            -  10,5
8.SP Wielopole Skrz.     -  0             - 1,5

Komunikat
z finału powiatowego IMS w mini unihokeju chłopców
Mielec dn.06.11.2010r.
Mecze eliminacyjne:
Grupa A
1.SP Gawłuszowice  -  SP Tuszów Narodowy  - 0:1
2.SP Nr13 Mielec     -  SP Borowa                    - 0:2
3.SP Gawłuszowice  -  SP Nr13 Mielec            - 0:1
4.SP Borowa             -  SP Tuszów Narodowy - 0:1
5.SP Nr13 Mielec      - SP Tuszów Narodowy  - 3:0
6.SP Borowa             -  SP Gawłuszowice        -  1:1
Tabela Gr.A
1.SPNr13 Mielec             - 4:2 pkt   -  4:2 bramki
2.SP Tuszów Narodowy  - 4:2         -  2:3
3.SP Borowa                    - 3:3         -  3:2
4.SP Gawłuszowice         - 1:3          - 1:2
Grupa B
1.SP Gliny Małe            -  SP Wadowice Dolne  -  1:3
2.SP Gliny Małe            -  SP Wola Mielecka      -  1:1
3.SP Wadowice Dolne  -  SP Wola Mielecka      -  0:0
Tabela Gr. B
1.SP Wadowice Dolne  -  3:1 pkt.    -  3:2 bramki
2.SP Wola Mielecka      -  2:2           -  1:1
3.SP Gliny Małe            -  1:3           -  2:4
Mecze półfinałowe:
1.SP Nr13 Mielec            -  SP Wola Mielecka     - 2:0
2.SP Tuszów Narodowy  - SP Wadowice Dolne – 1:2
Mecze finałowe:
1.SP Tuszów Narodowy  -  SP Wola Mielecka   - 0:3  - o miejsce 3-4
2.SP Nr 13 Mielec            - SP Wadowice Dolne- 3:0  - o miejsce 1-2
Tabela końcowa:
1.SP Nr13 Mielec         - awans do półfinału wojewódzkiego
2.SP Wadowice Dolne – awans do półfinału wojewódzkiego
3.SP Wola Mielecka
4.SP Tuszów Narodowy
5.SP Borowa
6.SP Gliny Małe
7.SP Gawłuszowice

Komunikat

z finału powiatowego IMS w szachach drużynowych
Mielec dn. 03.11.2010r.
1.SP Nr 6 Mielec             - 7 pkt.  – awans do finału rejonowego
2.SP Nr 13 Mielec           - 5 pkt.
3.SP Malinie                   - 2 pkt.
4.SP Tuszów Narodowy -1,5 pkt.
 SP Nr 13 Mielec               - 3,5 pkt. PK

Komunikat 
z finału powiatowego IMS w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.27.10.2010r.
Dziewczęta:
1.SP Nr 6 Mielec   - awans do finału rejonowego
2.SP Przecław      -  awans do finału rejonowego
Chłopcy:
1.SP Nr 6 Mielec  -  awans do finału rejonowego
2.SP Przecław      -  awans do finału rejonowego
3.SP Wadowice Dolne
4.SP Wola Mielecka
5.SP Nr 13 Mielec

Komunikat
z finału powiatowego IMS w indywidualnych biegach przełajowych
Mielec 8.10.2010r.
Dziewczęta 500 m
1. Raś Wiktoria 2000 SP Padew Narodowa
2. Niedbała Natalia 2000 SP 6 Mielec
3. Juwa Izabela 2000 SP Przecław
4. Jabłońska Ada 2000 SP Przecław
5. Suchy Kamila  2000 SP Partynia
6. Hodur Alicja 2000 SP Przecław
7. Mol Maria 2000 SP Janowiec
8. Stec Izabela 2000 SP Dąbrówka Wisłocka
9. Dereń Aleksandra 2000 SP Radomyśl Wielki
10.Mądry Julia 2000 SP Książnice
11.Furgał Patrycja 2000 SP Janowiec
12.Głodzik Paulina 2000 SP Trzciana
13.Leś Weronika 2000 SP Wola Mielecka
14.Pisarczyk Sylwia 2000 SP Książnice
15.Płaza Natalia 2000 SP Jaślany
16.Dąbek Klaudoa 2001 SP Jamy
17.Czapiga Paulina 2000 SP Breń Osuchowski
18.Janus Paulina 2000 SP 13 Mielec
19.Banik Agnieszka 2000 SP Czermin
20.Wójcik Jadwiga 2000 SP Wola Mielecka
21.Dudzik Julia 2000 SP Tuszów Narodowy
22.Czekaj Justyna 2000 SP Tuszów Narodowy
23.Chruściel Katarzyna 2000 SP Tuszów Narodowy
24.Kusek Marta 2000 SP Malinie
25.Gwóźdź Kinga 2001 SP Izbiska
26.Ćwięka Karolina 2000 SP Borowa
27.Kania Aleksandra 2000 SP Wola Mielecka
28.Winiarz Patrycja 2000 SP Otałęż
29.Lonczak Wiktoris 2000 SP Wadowice Dolne
30.Zabrzyńska Bernadetta 2000 SP Wadowice Dolne
31.Pisarczyk Ewelina 2000 SP Breń Osuchowski
32.Zboch Dominika 2000 SP Tuszów Narodowy
33.Szul Kamila 2000 SP 13 Mielec
34.Sowa Patrycja 2000 SP Jaślany
35.Trela Natalia 2000 SP Tuszów Narodowy
36.Kucharska Kinga 2000 SP 6 Mielec
37.Sęk Martyna 2000 SP Trześń
38.Mazur Martyna 2000 SP Padew Narodowa
39.Juwa Karolina 2000 SP Trześń
40.Kardyś Aleksandra 2000 SP Wola Mielecka
41.Majcherczyk Julia 2000 SP Czermin
42.Leśniak Magdalena 2000 SP Tuszów Narodowy
43.Kłoda Natalia 2000 SP TRześń
44.Łępa Dominika 2000 SP 13 Mielec
45.Szymańska Justyna 2000 SP Trześń
46.Snopkowska Paulina 2000 SP 13 Mielec
47.Skrzyniarz Anna 2000 SP Czermin
48.Streb Anna 2000 SP 13 Mielec
49.Surdej Karolina 2000 SP 13 Mielec
50.Mojek Natalia 2000 SP 13 Mielec
51.Leś Magda 2000n SP 13 Mielec
Chłopcy 500m
1. Jacher Marcin 2000 SP 6 Mielec
2. Dąbek Kamil 2000 SP Czermin
3. Bugaj Kacper 2000 SP Czermin
4. Dulik Paweł 2000 SP Malinie
5. Ryniewicz Łukasz 2000 SP Chorzelów
6. Lasota Wiktor 2000 SP Czermin
7. Mazgaj Hubert 2000 SP Czermin
8. Świątek Paweł 2000 SP Izbiska
9. Tyrpa Kacper 2000 SP 13 Mielec
10.Cichoń Radosław 2000 SP Dąbrówka Wosłocka
11.Misiak Sebastian 2000 SP Partynia
12.Falarz Filip 2000 SP Dąbrówka Wisłocka
13.Wyzga Wiktor 2000 SP Wadowice Górne
14.Piękoś Tomasz 2000 SP Trześń
15.Dubiel Patryk 2000 SP Trzciana
16. Mordec Sebastian 2000 SP Borowa
17.Cirbus Marcin 2000 SP Borowa
18.Gałat Arkadiusz 2000 SP Podborze
19.Fedor Filip 2000 SP Wadowice Górne
20.Strugała Mikołaj 2000 SP Borowa
21.Matuszczak Bartłomiej 2000 SP Otałęż
22.Hajec Szymon 2000 SP Książnice
23.Cholewa Bartosz 2000 SP Radomyśl Wielki
24.Strzelczyk Michał 2000 SP Przecław
25.Piekara Arkadiusz 2000 SP Borowa
26.GŁaz Maksymilian 2000 SP Jaślany
27.Stachowicz Bartłomiej 2000 SP Borowa
28.Żelazko Wojciech 2000 Sp Wadowice Górne
29.GłodzikKacper 2000 SP Trzciana
30.Dyś Dawid 2000 SP Wylów
31.Grochowina Jakub 2000 SP Przecław
32.Szeliga Krystian 2000 SP Trzciana
33.Solon Wiktor 2000 SP Łączki Brzeskie
34.Krysa Damian 2000 SP Trześń
35.Cyran Konrad 2000 SP Trześń
36.Sałagaj Tomasz 2000 SP 13 Mielec
37.Podleszański Krzysztof 2000 SP Borowa
38.Dulik Marcin 2000 SP Jaślany
39.Paterak Kamil 2000 SP Jaślany
40.Bator Mikołaj 2000 SP Wadowice Dolne
41.Mordec Rarosław 2000 SP Borowa
42.Parys Sebastian 2000 SP Wola Mielecka
43.Zakręcki Michał 2000 SP Borowa
44.Krupa Mateusz 2000 SP 13 Mielec
45.Grębowiec Dawid 2000 SP 13 Mielec
46.Piękoś Patryk 2000 SP Łączki Brzeskie
47.Wesołowski Jakub 2000 SP 13 Mielec
48.Robak Krystian 2000 SP Wadowice Górne
49.Mazur Wiktor 2000 SP Tuszów Narodowy
50.Łachut Szymon 2000 SP Trześń
51.Kardyś Sebastian 2000 SP Tuszów Narodowy
52.Smoleń Michał 2000 SP Czermin
53.Golba Mariusz 2000 SP Górki
54.Pezda Woktor 2000 SP Górki
55.Kalita Karol 2000 SP Wola Mielecka
56.Sasor Jakub 2000 SP Malinie
57.Kania Bartosz 2000 SP Wola Mielecka
58.Szostek QWojciech 2000 SP Wadowice Górne
59.Słaby Piotr 2000 SP Breń Osuchowski
60.Skrzypek Grzegorz 2000 SP Wylów
61.Sowa Karol 2000 SP Wola Mielecka
62.Krzypek Michał 2000 SP Wylów
63. Skrzypek Patryk 2000 SP Wylów
64.Warzecha Kamil 2000 SP Wadowice Górne
65.Pietryka Sebastian 2000 SP Tuszów Nardowy
66.Furdyna Piotr 2000 SP Tuszów Narodowy
67.Brzostecki Mateusz 2000 SP Wadowice Górne
68.Peret Wiktor 2000 SP Wadowice Górne
Dziewczęta 1000m
1. Królewicz Konstancja 98 SP 6 Mielec
2. Piłat Angelika 98 SP Wylów
3. Kamuda Patrycja 98 SP 6 Mielec
4. Stopa Janina 98 SP Dulcza Mała
5. Kużdżał Patrycja 98 SP Radomyśl Wielki
6. Mydlarz Beata 99 SP Dąbie
7. Szrom Patrycja 98 SP Otałęż
8. Niziołek Paulina 98 SP Trześń
9. Kysiak Weronika 98 SP 6 Mielec
10.Kolisz Klaudia 98 SP 6 Mielec
11.Leszczyńska Klaudia 98 SP Partynia
12.Kania Aleksandra 99 SP 6 Mielec
13.Skiba Julia 98 SP Trześń
14.Krukowska Aleksandra 99 SP Czermin
15.Małecka Monika 99 SP 6 Mielec
16.Naprawa Gabriela 99 SP Chorzelów
17.Pazdro Sylwia 98 SP Tuszów Narodowy
18.Słomba Ilona 98 SP Przecław
19.Głodzik Wiktoria 98 SP Jamy
20.Bator Anna 98 SP Wadowice Dolne
21.Krzysztofik Magdalena 98 SP Izbiska
22.Żola Katrzyna 98 SP Wola Mielecka
23.Wieczerzak Marta 99 SP Borowa
24.Polak Natalia 99 SP Jamy
25.Taran Agata 99 SP Jaślany
26.Działowska Wiktoria 98 SP Borowa
27.Kaczor Monika 98 SP Wola Mielecka
28.Motyl Justyna 98 SP Breń Osuchowski
29.Pszeniczna Ewelina 98 SP Padew Narodowa
30. Burakowska Justyna 98 SP Czermin
31.Krężel Joanna 98 SP Przecław
32.Witaszek Martyna 98 SP Otałęż
33.Gonet Joanna 99 SP Padew Narodowa
34.Załucka Maria 99 SP Padew Narodowa
35.Stafiej Aleksandra 98 SP Borowa
36.Młynek Daria 98 SP Wola Mielecka
37.Bomba Angelika 98 SP Czermin
38.Ciemięga Paulina 99 SP Tuszów Narodowy
39.Ogorzałek Angelika 99 SP Trzciana
40.Goryczka Paulina 99 SP 6 Mielec
41.Młynek Wiktoria 98 SP 6 Mielec
42.Sapała Anna 98 SP Borowa
43.Kos Aleksandra 98 SP Wadowice Dolne
44.Schab Parycja 98 SP Wadowice Dolne
45.Gudz Patrycja 99 SP 13 Mielec
46. Lonczak Kinga 99 SP Wadowice Dolne
47.Szarek Katarzyna 98 SP Wola Wadowska
48.Borowiec Katarzyna 99 SP Breń Osuchowski
49.Krężel Katarzyna 99 SP Przecław
50.Augustyn Jagoda 99 SP Przecław
51.Borowiec Karolina 99 SP Breń Osuchowski
52.Ozimek Małgorzata 99 SP Tuszów Narodowy
53.Głaz Magdalena 99 SP Padew Narodowa
54.Mieszkowicz Wioletta 98 SP Chorzelów
55.Maziarz Aleksandra 99 SP Chorzelów
56.Bednarz Anna 99 SP Wadowice Dolne
57.Snopkowska Ola 99 SP 13 Mielec
58.Kramarz Iwina 99 SP Wadowice Dolne
59.Szymczyk Faustyna 98 SP 13 Mielec
60.Zielińska Kinga 98 SP 13 Mielec
61. Sulisz Anna 98 SP 6 Mielec
62.Trela Beata 99 SP Chorzelów
63.Łachut Emilia 99 SP 13 Mielec
Chłopcy  1000m
1. Wyzga Daniel 98 SP Wadowice Górne
2. Jacher Piotr 98 SP 6 Mielec
3. Staroń Paweł 98 SP Malinie
4. Suchy Mateusz 98 SP Wadowice Górne
5. Kubek Dawid 99 SP Przecław
6. Ochalik Mateusz 99 SP Chorzelów
7. Kobat Jarosław 98 SP Wadowice Dolne
8. Rzeźnik Karol 98 SP Jaślany
9. Polak Tomasz 98 SP Otałęż
10.Hodur Mateusz 98 SP Przecław
11.Dykas Dawid 98 SP Zdziarzec
12.Bała Tomasz 98 SP Ruda
13.Litwin Jakub 98 SP Partynia
14.Głowa Michał 98 SP Padew Narodowa
15.Dolot Krystian 98 SP Ruda
16.Sypek Adam 98 SP Czermin
17.Pezda Piotr 98 SP Czermin
18.Ćwik Rafał 98 SP Przecław
19.Mytych Daniel 98 SP Jamy
20.Serafin Paweł 98 SP Ruda
21.Holada Mirosław 98 SP Wadowice Górne
22.Rzeźnik Damian 9 SP Jaślany
23.Midura Jakub 98 SP Izbiska
24.Motyl Damian 98 SP Chorzelów
25.Mazur Adam 98 SP Jamy
26.Dul Marcin 98 SP Czermin
27.Ogara Grzegorz 98 SP Jamy
28.Świątek Grzegorz 98 SP Wola Wadowska
29.Stec Krystian 98 SP Wola Mielecka
30.Malczyński Norbert 99 SP Borowa
31.Kranowski Bartosz 99 SP Trześń
32.Ciemięga Rafał 98 SP Tuszów Narodowy
33.Pieróg Michał 98 SP Tuszów Narodowy
34.Mytych Krystian 99 SP Jamy
35.Woźniak Tadeusz 98 SP Padew Narodowa
36.Czeż Michał 99 SP Padew Narodowa
37.Kużdżał Kamil 99 SP Wadowice Dolne
38.Rec Mateusz 99 SP Wola Mielecka
39.Mikrut Krystian 99 SP Borowa
40.Ćwięka Albert 99 SP Trzciana
41.Bugaj Damian 98 SP Łysaków
42.Chruściel Kamil 99 SP Trześń
43.Kościelny Wiktor 98 SP Malinie
44.Walczak Maciej 99 SP Malinie
45.Kużdżał Sebastian 98 SP Wadowice Dolne
46.Marzec Konrad 98 SP Chorzelów
47.Anuszewski Artur 99 SP Borowa
48.Szwakopr Kacper 99 SP Borowa
49.Ruła Konrad 99 SP Padew Narodowa
50.Adaś Maciej 99 SP Padew Narodowa
51.Graniczka Wojciech 99 SP Chorzelów
52.Adamczyk Marcin 99 SP Trzciana
53.Wilk Karol 98 SP Książnice
54.Pieróg Sebastian 99 SP Padew Narodowa
55.Pasela Patryk 98 SP Książnice
56.Struzik Dawid 98 SP Wylów
57.Bernacik Mateusz 98 SP Wola Mielecka
58.Kajkusuzjan Artur 98 SP Wola Mielecka
59.Wyzga Adrian 98 SP Łączki Brzeskie
60.Wesołowski Karol 98 SP 13 Mielec
61.Ossoliński Jakub 98 SP 13 Mielec
62.Fitał Konrad 99 SP Trześń
63.Szarek Mateusz 98 SP Wola Wadowska
64.Kubiczek Kamil 99 SP Wadowice Dolne
65.Skoroś Patry 98 SP Chorzelów
66.Rusek Mateusz 99 SP Górki
67.Rzeszutek Kacper 98 SP Chorzelów
68.Babula Kamil 98 SP 13 Mielec
69..Borowski Szymon 99 SP 13 Mielec
70.Krupa Daniel 99 SP 13 Mielec
71.Chruszczyk Konrad 99 SP 13 Mielec
72.Karkut Olek 99 SP 13 Mielec
73.Ciemiga Kacper 98 SP 13 Mielec
74.Wolak Łukasz 98 SP 13 Mielec

Komunikat

z finału powiatowego IMS w lekkiej atletyce  Mielec dn.21.09.2010r.
Dziewczęta:
60m eliminacje:
Seria I
1.Kusiak Weronika         - 98  - SPNr6 Mielec    - 9,12
2.Krakowska Wiktoria    - 98  - SP Nr3 Mielec   - 9,31
3.Zych Dominika            - 98  -  SP Borowa        - 10,00
4.Buczek Ewa                 -  98 -  SP Nr9 Mielec  -  10,02
5.Pezda Kinga                 -  99 -  SP Górki           -  10,40
6.Trela Beata                   - 99  -  SP Chorzelów   -  10,52
Seria II
1.Fietko Agata                -  98 -  SP Nr3 Mielec        -  9,61
2.Grzelak Wiktoria         -  98 -  SP Borowa            -   9,99
3.Klacza Dominika        -  99  -  SP Nr12 Mielec    -  10,23
4.Kos Aleksandra          -  98  - SP Wadowice Dolne- 10,56
5.Borowiec Karolina     -  98 -  SP Nr3 Mielec         -  10,75
6.Nowak Angelika         -  98 -  SP Nr9 Mielec        -  11,19
Seria III
1.Popera Wiktoria          -  98 -  SP Nr3 Mielec       -  9,89
2.Załucka Weronika       -  99 -  SP Borowa            -  10,36
3.Soboń Karolina           -  98 -  SP Nr9 Mielec       -  10,65
4.Słąba Oliwia               -  98 -  SP Nr9 Mielec       -  10,80
5.Harsze Izabela            - 98 -  SP Książnice           -  11,34
Seria IV
1.Rogala Angelika         - 98- SP Wampierzów    -   9,83
2.Strycharz Agnieszka  -  98 – SP Wampierzów   -  10,24
3.Kobos Patrycja           - 99 – SP Wylów             -  10,84
4. Wenc Aneta               - 98-  SP Wadowice Górne – 11,05
Seria V       
1.Ogorzałek Angelika    - 98- SP Zabrnie            -  9,79
2.Białek Monika            -  98 – SP Wadowice Górne – 10,33
3.Wożniak Magdalena  -  99 -  SP Zabrnie             -  10,81
60m. Finał
1.Krakowska Wiktoria   -  98 – SP Nr3 Mielec   -  9,18
2.Fietko Agata                -  98 -  SP Nr3 Mielec  -  9,36
3.Kysiak Weronika        -  98 -  SP Nr 6 Mielec  -  9,38
4.Ogorzałek Angelika    -  98 -  SP Zabrnie         -  9,63
5.Rogala Angelika         -  98 -  SP Wamoierzów – 9,70
6.Grzelak Wiktoria        -  98 –SP Borowa           -  9,75
7.Popera Wiktoria          -  98 -  SPNr3 Mielec     -  9,80
600m –serie na czas.
Seria I
1.Królewicz Konstancja  - 98 – SP Nr6 Mielec            -  2;04,99
2.Kamuda Patrycja          - 98 – SP Nr6 Mielec            -  2;10,27
3.Błaż Oliwia                  -  98 – SP Wadowice Górne  - 2;10,97
4.Wrona Angelika           - 99 -  SP Nr6 Mielec            - 2;14,15
5.Krężel Katarzyna         - 99 -  SP Przecław                - 2;15,76
6.Wilk Agata                   - 99 -  SP Wylów                  - 2;21,97
7.Bątor Anna                   - 98 – SP Wadowice Dolne – 2;22,26
8.Słomba Ilona                - 98 -  SP Przecław              -  2;24,83
9.Szczepanek Karolina    - 98 – SP Nr3 Mielec           -  2;29,09
10.Maziarz Aleksandra   - 98 – SP Chorzelów            -  2;43,58
11.Wałęga Karolina        - 99 -  SP Wadowice Gorne  - 2;50,30
12.Kołpa Sandra             - 98 – SP Nr9 Mielec            - 3;03,47
Seria II
1.Piłat Angelika              - 98 – SP Wylów                   -2;10,43
2.Kusz Klaudia               - 98 – SP Nr6 Mielec            - 2;10,57
3.Małecka Monika          - 98 – Sp Nr6 Mielec            - 2;12,91
4.Worosz Adriana           - 98 – SP Nr1 Mielec            - 2;19,61
5.Wrażeń Anna               - 98 – SP Książnice               - 2;21,67
6.Skowron Sabina           - 98 – SP Nr3 Mielec            - 2;24,97
7.Piłat Agnieszka            - 99 – SP Wylów                  - 2;28,60
8.Lonczak Kinga            - 99 – SP Wadowice Dolne    -2;31,93
9.Juwa Magdalena         - 99 – SP Czajkowa                - 2;32,12
10.Kapinos Katarzyna    - 99 – SP Wadowice Górne    - 2;32,31
11.Róg Natalia                - 98 – SP Nr3 Mielec             - 2;36,18
12.Sulisz Anna                - 98- SP Nr6 Mielec              - 2;50,70
13.Kramarz Iwona          - 99 – SP Wadowice Dolne   - 2;52,71
Seria III
1.Mieszkowicz Wioletta  - 98 – SP Chorzelów              -2;14,53
2.Soja Sylwia                   - 98 – SP Nr3 Mielec             - 2;18,46
3.Babiec Monika             - 99 – SP Wadowice Górne    - 2;21,66
4.Weryńska Katarzyna    - 98 – SP Nr3 Mielec             -  2;24,60
5.Żelazko Kamila            - 98 – SP Nr9 Mielec             - 2;33,93
6.Jaszcz Anna                  - 98 – SP Książnice               -  2;33,70
7.Guła Magdalena           - 99 – SP Wadowice Górne    - 2;37,49
8. Leśniowska Wiktoria  - 98 – SP Nr9 Mielec              - 2;45,11
9.Daniluk Kaja                - 99 – SP Nr6 Mielec              - 2;51,60
10.Działowska Kamila    - 98 – SP Nr1 Mielec              - 2;56,19
11.Babiec Monika           - 99 – SP Wadowice Górne    - DNS
Skok w dal
1.Wróbel Marcelina        - 98-  SP Nr9 Mielec            - 4,55
2.Krakowska Wiktoria    - 98- SP Nr 3 Mielec            - 4,40
3.Lasek Martyna             - 98- SP Nr3 Mielec             - 4,22
4.Kania Ola                     - 99 – SP Nr 6 Mielec          - 4,13
5.Borowiec Karolina       - 98 – SP Nr3 Mielec           - 3,87
6.Wiącek Julia                 - 99 – SP Borowa                 - 3,80
7.Dereń Marzena             - 98 – SP Wola Mielecka     - 3,76
8.Kołek Patrycja              - 98 – SP Nr3 Mielec           - 3,62
9.Naprawa Gabriela        - 99- SP Chorzelów              - 3,61
10.Kamuda Angelika       - 99- SP Nr3 Mielec            - 3,48
11.Młynek Daria              - 98 – SP Wola Mielecka    - 3,26
12.Stafiej Aleksandra       - 98 – SP Borowa                - 3,21
13.Kapinos Magdalena    - 98 – SP Nr9 Mielec           - 3,15
14.Łabaj Joanna               - 99 – SP Wadowice Dolne
Skok wzwyż
1.Żola Katarzyna              - 98- SP Wola Mielecka       - 115
2.Kaczor Monika              - 98 – SP Wola Mielecka     -  105
Rzut piłeczką palantową
1.Jędrzejowska Regina          - 98- SP Przecław                     - 39,0
2.Sypek Sandra                      - 98- SP Nr3 Mielec                 - 37,0
3.Kapinos Angelika               - 98- SP Nr1 Mielec                 - 35,0
4.Krężel Joanna                     - 98- SP Przecław                     - 35,0
5.Głuszak Maja                      - 98 – SP Nr3 Mielec               - 34,0
6.Rzeszutek Karolina            - 98 – SP Nr3 Mielec                - 34,0
7.Schab Patrycja                    - 98 – SP Wadowice Dolne      - 34,0
8.Hawron Justyna                  - 98 – SP Nr3 Mielec                - 33,0
9.Lisowska Anna                   - 98 – SP Nr6 Mielec                - 32,0
10. Rusin Sylwia                    - 98- SP Wola Mielecka           - 31,0
11.Trelka Justyna                   - 98 – SP Nr3 Mielec               - 30,0
12. Midura Justyna                - 98 – SP Wadowice Górne      - 30,0
13.Początek Monika             - 98 – SP Nr1 Mielec                 - 29,0
14. Rugała Natalia                - 98 – SP                                    - 28,0
15.Szelest Konstancja           - 98 – SP Nr 9 Mielec                - 28,0
16.Wiśniewska Anna             - 98 – SP Nr3 Mielec                - 27,0
17. Kierys Milena                  - 99 – SP Nr1 Mielec                - 26,0
18.Piguła Dominika               - 98 – SP Nr9 Mielec                - 25,0
19.Śpiewak Katarzyna           - 98- SP Nr6 Mielec                  - 24,0
20.Masajada Kinga                - 98 – SP Górki                          - 24,0
21. Borowiec Karolina           - 99 – SP Borowa                      - 23,0
22.Wiącek Aleksandra           - 99 – SP Borowa                      - 21.0
Chłopcy:
60m.eliminacje:
Seria I
1.Ochalik Mateusz                 - 99 -  SP Chorzelów            -  9,56
2.Mazan Dominik                  - 98 -  SPNr3 Mielec            -  9,72
3.Dąbrowski Kacper              - 99 -  SPNr1 Mielec            -  10,20
4.Żdziebło Piotr                     - 98 -  SP nr6 Mielec            -  10,25
5.Rzeszutek Dawid                - 98 -  SPNr13 Mielec          -  10,52
6.Dóżdż Marcin                     -  98 -  SP Górki                   -  11,25
Seria II
1.Stafiej Piotr                         - 99 -  SP Borowa                 - 9,47
2.Krakowski Konrad             -       -  SP Nr9 Mielec           - 9,68
3.Machała Kamil                   - 98 -  SP Nr1 Mielec           - 9,70
4.Ryniewicz Łukasz              - 00 -  SP Chorzelów             -10,11
5. Trybulec Konrad               - 98-  SP Nr3 Mielec             - 10,54
Seria III
1.Kurdziel Kacper                 - 98 -  SP Nr9 Mielec            - 9,39
2. Dziekan Dawid                  - 98 -  SPNr3 Mielec             - 10,01
3.Marek Kamil                      - 99  -  SP Wola Mielecka     - 10,24
4.Ozga Mateusz                     - 99 -  SP Górki                     - 10,30
5.Pazdro Adrian                     - 98 -  SP Przecław                - 10,47
6. Mikrut Krystian                 - 99 -  SP Borowa                  - 10,81
Seria IV
1.Kilian Łukasz                     - 98 -  SP Nr1 Mielec            -  9,24
2.Blicharski Grzegorz            - 99 -  SP Nr12 Mielec         -  9,88
3.Rec Mateusz                       - 99 -  SP Wola Mielecka     -  10,27
4.Kokoszka Piotr                   - 98 -  SP Wadowice Dolne  -  10,30
5.Malczyński Norbert            - 99 -  SP  Borowa                - 10,57
6.Smykla Krystian                 - 99 -  SP Chorzelów            - 10,60
Seria V
1.Jagusiak Bartłomiej            - 98 – SP Borowa                 -  9,32
2.Betel Mateusz                     - 98 -  SP Wampierzów        -  9,49
3.Janeczko Radosław            - 98 -  SP Książnice              -  9,57
4.Stypa Dawid                       - 98 -  SP Nr9 Mielec           -  10,20
5.Hołowicki Filip                  - 98 -  SP Nr13 Mielec         -  10,30
6.Pietras Patryk                     - 98 -  SP                               -  10,43
Seria VI
1.Maziarz Wojciech               - 98 -  SP Wampierzów        -  9,50
2.Wnuk Łukasz                      - 99 -  SP Wampierzów       -  9,72
3.Fedor Filip                          - 00 -  SP Wadowice Górne -  10,22
4. Witek Dominik                  - 99 -  SP Wampierzów       -  10,57
5.Kogut Kamil                       - 98 -  SP Wola Wadowska  -  11,13
Seria VII
1.Zieliński Dawid                  - 98 -   SP Czajkowa              -  9,05
2.Suchy Mateusz                    - 98 -  SP Wadowice Górne  -  9,71
3.Zużel Radosław                  - 98 -  SP nr9 Mielec             -  9,88
4.Ciemięga Kacper                - 98 -  SP nr13 Mielec           -  10,26
5.Maziarz Arkadiusz             - 99 -  SP Wadowice Górne   -  10,30
6.Szarek Piotr                        - 98-   SP Górki                     -  10,72
 60m.finał
1.Maziarz Wojciech               - 98 -  SP Wampierzów        -  8,76
2.Kiliam Łukasz                     - 98 -  SP Nr1 Mielec           -  8,79
3.Zieliński Dawid                   - 98 – SP Czajkowa             -  8,84
4.Kurdziel Kacper                  - 98 -  SP Nr9 Mielec           -  8,90
5.Jagusiak Bartłomiej             - 98 -  SP Borowa                 - 9,00
6.Betel Mateusz                      - 98 -  SP Wampierzów        - 9,25
7.Stafiej Piotr                         - 99 -  SP Borowa                  - 9,51
 Janeczko Jarosław                 - 98 -  SP Książnice                DNS
1000m
1.Wyzga Daniel                     - 98- SP Wadowice Górne     - 3;27,06
2. Jacher Piotr                        - 98 – SP Nr6 Mielec             - 3;30,29
3.Świątek Grzegorz               - 98 -  SP Wola Wadowska    - 3;39,24
4.Hodur Mateusz                   - 98 -  SP Przecław                 - 3;41,72
5.Kubat Jarosław                   - 98 -  SP Wadowice Dolne    - 3;51,20
6.Wachta Michał                   - 98 -  SP Wampierzów          - 3;59,58
7.Motyl Damian                    - 98 -  SP Chorzelów              - 3;59,58
8.Miąso Patryk                      - 98 -  SP Nr3 Mielec             - 4;03,77
9.Indyk Jan                            - 99 -  SP Nr6 Mielec             - 4;03,96
10.Graniczka Wojciech         -99 -  SP Chorzelów               - 4;15,69
11.Dunal Mateusz                 - 98 -  SP Chorzelów              - 4;19,07
12.Broniewski Jakub             - 98 -  SP Nr1 Mielec             - 4;20,85
13. Anuszewski Artur            - 99 -  SP Borowa                  - 4;28,66
14.Skrzyniarz Oskar              - 98 -  SP Nr9 Mielec             - 4;28,68
15.Urban Karol                      - 98 -  SP Nr1 Mielec            - 4;34,00
16.Kusel Kacper                   - 99 -  SP Wadowice Górne    - 5;06,60
Skok w dal
1.Halada Mirosław                - 98 -  SP Wadowice Górne   - 4,72
2.Kilian Maksymilian          - 98- SP Nr1 Mielec              - 4,20
3.Tomaszek Wiktor              - 99- SP Borowa                    - 4,10
4.Wątorek Mateusz              - 98 – SP Przecław                - 4,08
5.Kużdżał Sebastian             - 98- SP Wadowice Dolne    - 4,01
6.Lodarski Kacper                - 98- SP Nr6 Mielec             - 4,00
7.Kużdżał Kamil                  - 99- SP Wadowice Dolne    - 3,88
8.Stec Krystian                    - 98 – SP Wola Mielecka      - 3,83
9.Kaykosuzyan Artur           - 99 – SP Wola Mielecka      - 3,82
10.Jacher Marcin                 - 00 – SP Nr6 Mielec             - 3,63
11.Leśniak Dominik             - 99 – SP Borowa                  - 3,62
12.Nowosielski Michał        - 99 – SP Nr1 Mielec             - 3,61
13.Basztura Jakub                - 98 – SP Borowa                  -  3,58
14. Szarek Mateusz              - 98 – SP Wola Wadowska   -  3,55
15.Czachor Adam                 - 98 – SP Nr13 Mielec          - 3,50
16.Klimczyk Damian            - 98 – SP Nr3 Mielec           -  3,50
17. Szwakopf  Kacper           - 99 – SP Borowa                 - 3,40
18.Chmara Łukasz                - 98 – SP Wadowice Górne  - 3,28
19.Markowski Bartłomiej     - 98- SP Nr9 Mielec              - 3,11
20.Mazur Kamil                    - 99- SP Borowa                    - 3,05
21.Babula Kamil                   - 98 – SP Nr13 Mielec          -  2,92
22.Kusek Robert                   - 99 – SP Nr12 Mielec          - 2,91
Skok wzwyż
1.Marczewski Dawid            - 98- SP Czajkowa               - 129
2.Pieróg Tomasz                   - 98 – SP Czajkowa             - 129
3.Gawrzoł Kamil                  - 98- SP Nr 12 Mielec          - 129
4.Bernacik Mateusz              - 98 – SP Wola Mielecka     - 126
5.Sypek Krzysztof                - 98 – SP Wola Mielecka     - 115
Rzut piłeczką palantową
1.Wilk Karol                          - 98- SP Książnice            - 49,0
2.Płatek Adrian                      - 98 – SP Nr9 Mielec        - 47,0
3.Reguła Marek                     - 98- SP Nr13 Mielec        - 46,0
4.Marzec Konrad                  - 98- SP Chorzelów           - 46,0
5.Babula Jakub                     - 99 – SP Nr1 Mielec         - 46,0
6. Boreński Dawid                - 98 – SP Nr1Mielec          - 44,0
7.Augustyn Maksymilian      - 98 – SP Nr1 Mielec         - 41,0
8.Krempa Oskar                     - 98- SP Nr6 Mielec          - 41.0
9.Bernat Dawid                      - 98- SP Nr6 Mielec          - 39,0
10.Kaczmarczyk Józef           - 98 – SP                            - 38,0
11.Głód Przemysław              - 99 –SP Wadowice Dolne – 37,0
12.Płatek Aleksander             - 98 – SP Nr13 Mielec       - 37,0
13.Ogorzałek Kamil               - 98 -                                  - 37,0
14.Rusek Mateusz                  - 99 – SP Górki                  - 36,0
15.Kołodziej Michał               - 98 – SP Wola Mielecka  -  36.0
16.Wilk Alan                          - 98 – SP Zabrnie              - 35,0
17.Wilk Sebastian                  - 99 –SP Nr3 Mielec          - 35,0
18.Jasiak Grzegorz                 - 99- SP Wadowice Górne – 35,0
19. Walas Przemysław           - 99 – SP Wampierzów      - 34,0
20.Strycharz Damian             - 98 – SP Wadowice Górne – 34,0
21.Piechota Norbert               -       - SP Chorzelów          - 33,0
22. Gałat Wiktor                    - 99 – SP Wampierzów       - 33,0
23.Rożniał Konrad              - 98 – SP Nr13 Mielec         - 33,0
24.Witek Mateusz               - 98 – SP Wola Wadowska  - 33,0
25.Bajger- Ryba Marcel     - 98- SP Wadowice Górne   - 28,0
26.Krawiec Patryk             - 99 – SP Wola Mielecka      - 26,0
27.Walski Mateusz             - 98 – SP Chorzelów            - 22,0
28.Worek Kamil                 - 98 – SP Górki                    - 17,0