Archiwum · Licealiada archiwum

ARCHIWUM

 

Wyniki - rok szkolny 2016/2017

 

Wyniki Powiatowego współzawodnictwa szkół ponadgimnazjalnych za rok szk. 2016/17    

     1. II LO Mielec          360 pkt
     2. ZST Mielec            337 pkt
     3. V LO Mielec          259 pkt

     4. ZS Groszk.            157 pkt
     5. ZSB Mielec           154 pkt
     6. ZSE Mielec            131 pkt
     7. NSMS Mielec         120 pkt
     8. I LO Mielec           103 pkt
     9. ZS Radomyśl W.   73 pkt
   10.ZS RCKU Rzemień 12 pkt
   11. LO Przecław           6 pkt

                                                                                                                   

 Wyniki wojewódzkiego współzawodnictwa szkół ponadgimnazjalnych za rok szk. 2016/17

miejsce

     szkoła

punkty

16

    II LO Mielec

433

30

    ZST  Mielec

300

40

    V LO Mielec

222

59

    ZS Groszkowskiego

135

65

    ZSB Mielec

124

72

    I LO Mielec

103

74

    NLMS  Mielec

101

75

    ZSE Mielec

95

111

    ZS Radomyśl Wielki

46

145

    ZS RCKU  Rzemień

12

152

    LO Przecław

7

Sklasyfikowano 163 szkoły ponadgimnazjalne


 Pika nożna chłopców - 19.06.2017

Tabela końcowa:

  1. 1.ZST Mielec
  2. 2.ZS Radomyśl
  3. 3.ZSB Mielec
  4. 4. II LO Mielec
  5. 5. V LO Mielec
  6. 6.  ZS im. Groszkowskiego Mielec
  7. 7. I LO Mielec
  8. 8. ZSE Mielec

 

Siatkówka plażowa chłopców - 7,9.062017

Finały: VLO-ZS Radomyśl 2-0(12,11) VLO-ZS Groszk 2-1(-11,13,10) VLO-ZST 2-1(13,-12,9) ZS Radomyśl-ZS Groszk 2-1(12,-14,12) ZS Radomyśl-ZST 2-0(12,6) ZS Groszk-ZST 2-0(12,17)

  1. Klasyfikacja końcowa:

  2. 1. V LO Mielec
  3. 2. ZS Radomyśl
  4. 3. ZS im Groszkowskiego
  5. 4. ZST Mielec
  6. 5. ZSE Mielec
  7. 6. ZSB Mielec


Siatkówka plażowa dziewczat - 7,9.06.2017

Finały: ZSE - ZST 2-0(19,11) ZSE-ZSB 2-1(-21,13,15) ZST-ZSB 2-0(14,11)

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. ZSE Mielec
  2. 2. ZST Mielec
  3. 3. ZSB Mielec
  4. 4-7. V LO Mielec
  5.        II LO Mielec
  6.        ZS Radomyśl
  7.        ZS im Groszkowskiego

 

 

Piłka nożna dziewcząt - 05.06.2017

Miejsce

    ZSE   Radomyśl   ZST    II LO   ZSB   ZS Groszk  pkt   bramki

1

ZSE X 1-0 1-0 6-0 7-0 3-0 15 18-0

2

Radomyśl 0-1 X 0-0 5-0 1-0 2-1 10 8-2

3

ZST 0-1 0-0 X 2-0 3-0 0-0 8 5-1

4

II LO 0-6 0-5 0-2 X 3-1 1-1 4 4-15

5

ZSB 0-7 0-1 0-3 1-3 X 1-0 3 2-14

6

ZS Groszk  
0-3 1-2 0-0 1-1 0-1 X 2 2-7

Król strzelców - Krysa Paulina (9 bramek) - ZSE
Najlepsza zawodniczka - Giża Dominika - Radomyśl
Najlepsza bramkarka - Janus Klaudia - ZST

ZSE Mielec: Krysa Paulina, Kazimierczak Emilia, Strzępka Karolina, Jasińska Paulina, Kamuda Patrycja, Szpigiel Aleksandra, Giermata Monika, Krawiec Karolina, Hyjek Dominika, Łachut Magdalena, Kusek Katarzyna, Cichoń Izabela, Mikoś Wioleta - opiekun mgr Marek Chamielec


 Rejonowe Biegi przełajowe indywidualno-drużynowe - 6.04.2017 r.  Mielec    

Dziewczęta:
1. II LO Dębica 34 pkt(1,5,6,9,10) finał
2. LO Kolbuszowa 39 pkt(,3,4,7,812) finał
3. I LO Dębica 69 pkt(2,11,14,15,16,17)
4. II LO Mielec 74 pkt(1,14,15,21,21)
Nie wystartowała drużyna ZST w Mielcu. 

Miejse;
Ind.                                 Druż:
1. Jabłońska Adrianna  II LO Mielec  1
2. Widlińska Kinga      V LO Mielec
15 Juwa Izabela         II Lo Mielec  14
16. Cisińska Weronika  II LO Mielec  15

chłopcy:
1. ZST Mielec 67 pkt(3,6,14,20,24,30) finał
2. II LO Dębica 71 pkt(7,8,15,20,21) finał
3. ZST Kolbuszowa 81 pkt(1,5,17,28,30)
4. LO Kolbuszowa 83 pkt(4,10,13,25,31)
5. ZSB Mielec 84 pkt(2,9,16,23,34)
6. LO Jodłowa 95 pkt(11,12,19,26,27,33)

 Ind.:                                                        Druż.:
 2. Dulik Paweł    ZSB Mielec                          2
3. Szymański Mateusz     ZST Mielec                3
7. Machowski Filip         ZSE Mielec                  
8. Serafin Paweł          ZST Mielec                    6 
11.Kolis Aleksander      ZSB Mielec                    9
16. Dźwięga Patryk     ZST Mielec                    14
18. Strugała Adrian  ZSB Mielec                       16 
20. Parys Dominik     ZST Mielec                      18
25. Magda Daniel      ZSB Mielec                      23
26. Stobierski Krystian     ZST Mielec                24 
32. Tara Sebastian  ZST Mielec                         30 



Unihokej chłopców - 06.12.2016

Grupa A: II LO - ZS Goszk 1-2, II LO - I LO 2-0, ZS Groszk - I LO 0-0

Grupa B: ZST - ZSB 6-0, ZST - ZSE 3-1, ZSB - ZSE 5-2

Finały: ZSB-ZS Groszk 1-0, ZST-II LO 2-0, ZSB-II LO 5-0, ZS Groszk-ZST 2-1

  1. Tabela końcowa:

  2. 1. ZST Mielec - awans do półfinału wojewódzkiego
  3. 2. ZS im.Groszkowskiego - awans do półfinału wojewódziego
  4. 3. ZSB Mielec
  5. 4. II LO Mielec
  6. 5-6. ZSE Mielec
  7.        I LO Mielec

 

Unihokej dziewcząt - 05.12.2016

Grupa A: ZSB-ZS Groszk 0-0, ILO-IILO 2-0, ZSB-ILO 0-2, ZS Groszk-IILO 0-0, ZSB-IILO 2-2, ZS Groszk-ILO 1-2

Grupa B: ZST-LO Kolbuszowa 3-1, ZST-ZSE 2-0, ZSE-LO Kolbuszowa 1-1

Finały: ILO-LO Kolb 4-0, ZS Groszk-ZST 0-5, ZS Groszk-LO Kolb 0-2, ILO-ZST 0-0

  1. Tabela końcowa:

  2. 1. ZST Mielec - awans do półfinału wojewódzkiego
  3. 2. I LO Mielec - awans do półfinału wojewódziego
  4. 3. LO Kolbuszowa
  5. 4. ZS im.Groszkowwskiego
  6. 5-7. ZSE Mielec
  7.       II LO Mielec
  8.       ZSB Mielec

 

Koszykówka chłopców

Gupa A:IILO-ZS imGroszk 38-3, II LO-VLO 21-9, IILO-Radomyśl 31-6, VLO-ZS imGroszk 18-7, VLO-Radomyśl 28-13, Radomyśl-Zs imGroszk 23-12

Grupa B: ZST-ILO 23-15, ZST-Przecław 33-6, ILO-Przecław32-12

Turniej finałowy: IILO-ZST 39-17, IILO-VLO 44-16, IILO-ILO 29-9, ZST-VLO 26-23, ZST-ILO 30-8, VLO-ILO 31-7

Tabela końcowa:

  1. 1. IILO Mielec -Urban Karol, Burkot Maciej, Ortyl Bartłomiej, Celarek Victor, Żelazko Jakub, Gąsior Maciej, Zduński Mateusz, Przebieglec Przemysław, Korzeń Adrian, Machnik Jakub, opiekun - mgr Krzysztof Lis
  2. 2. ZST Mielec
  3. 3. VLO Mielec
  4. 4. ILO Mielec
  5. 5-6. ZS Radomyśl, LO Przecław
  6. 7. ZS im. Groszkowskiego


Koszykówka dziewcząt

Grupa A: 1.ZSE  2.ILO  3.Rzemień  4.VLO

Grupa B: 1.IILO  2.ZST  3.Radomyśl  4.Przecław

Turniej finałowy: ILO-ZST 17-10, ILO-ZSE 31-19, ILO-IILO 19-10, ZST-ZSE 24-11, ZST-IILO 14-10, ZSE-IILO 19-13

Tabela końcowa:

  1. 1. ILO Mielec -Bieniek Beata, Krzysztofik Magdalena, Knap Klaudia, Juwa Ilona, Błaź Sylwia, Rokoszak Klaudia, Barszcz Karolina, Gonet Joanna, Skowron Iwona, Lolo Natalia, opiekun-mgr Krzysztof Herchel
  2. 2. ZST Mielec
  3. 3. ZSE Mielec
  4. 4. II LO Mielec
  5. 5. Rzemień
  6. 6-8. VLO,Przecław,Radomyśl


Piłka siatkowa chłopców

  1. Grupa A: ILO-IILO 0-2, Przecław-ZS Groszk 0-2, ILO-Przecław 2-0, IILO-ZS Groszk 2-0, ILO-ZS Groszk 0-2, IILO-Przecław 1-2
  2. Grupa B: ZST-VLO 2-1, ZST-ZSB 2-0, VLO-ZSB 2-1
  3. Półfinały: VLO - IILO 1-2(29,-15,-10), ZS Groszk.-ZST 2-1(19,-12,10)
  4. o III miejsce: VLO - ZST 1-2(-23,22,-12)
  5. o I miejsce: ZS Groszk. - IILO 2-1(-6,21,11)

Klasyfikacja końcowa:

  1. 1. ZS im.Groszkowskiego -Baran Michał, Bartosiak Mateusz, Januś Krzysztof, Wych Krystian, Działo Tomasz, Krużel Dawid, Ćwięka Albert, Dybski Kamil, Niziołek Grzegorz, Adamczyk Marcin, Trela Kacper, opiekun mgr Leszek Osipiak
  2. 2. II LO Mielec
  3. 3. ZST Mielec
  4. 4. V LO Mielec
  5. 5-6. I LO Mielec, ZSB Mielec
  6. 7-8. LO Przecław, ZSE Mielec

     


Piłka siatkowa dziewcząt - 29.11.2016

  1. Grupa A: ZST-ZSE 2-1, ZST-ILO 2-1, ZST-Radomyśl 2-0, ZSE-ILO 2-1, ZSE-Radomyśl 2-0, ILO-Radomyśl 2-0
  2. Grupa B:VLO-IILO 2-1,VLO-Rzemień 2-0,VLO-ZSB 2-0,IILO-Rzemień 2-1,IILO-ZSB 2-0,Rzemień-ZSB 2-0
  1. Półfinały: V LO - ZSE 2-0(7,9)  II LO - ZST 2-0(13,20)
  2. o III miejsce: ZSE - ZST 2-1 (21,-17,10)
  3. o I miejsce: V LO - II LO 2-1 (18,-14,11)

Klasyfikacja końcowa

  1. 1. V LO Mielec -Babula Małgorzata, Maziarz Małgorzata, Kasprzak Kinga, Rusin Sylwia, Rydza Sylwia, Soboń Karolina, Lenart Weronika, Skrzypek Agnieszka, Mizera Weronika, Piękoś Alicja, Karaś Karolina, opiekun mgr Izabela Rutkowska
  2. 2. II LO Mielec
  3. 3. ZSE Mielec
  4. 4. ZST Mielec
  5. 5-6. I LO Mielec
  6.        ZS Rzemień
  7. 7-8. ZSB Mielec
  8.       ZS Radomyśl

Tenis stołowy chłopców - 25.11.2016

  1. 1. ZSB Mielecawans do zawodów rejonowych
  2. 2. ZS im. Groszkowskiego - awans do zawodów rejonowych 
  3. Kamil Guła, Krystian Wych - opiekun mgr Marek Szwaja

  4. 3. ZST Mielec
  5. 4. I LO Mielec
  6. 5. ZSE Mielec
  7. 6. II LO Mielec


Tenis stołowy dziewcząt - 25.11.2016

  1. 1. ZSE Mielec - awans do zawodów rejonowych
  2. Aleksandra Szpigiel, Patrycja Guźla - opiekun mgr Grzegorz Wcisło

  3. 2. I LO Mielec - awans do zawodów rejonowych
  4. Alicja Pszeniczna, Karolina Rzeszutek, Anna Lubera -opiekun mgr Michał Zieliński

  5. 3. ZST Mielec
  6. 4. ZSB Mielec
  7. 5. ZS im. Groszkowskiego
  8. 6. II LO Mielec


Szachy drużynowe - 04.11.2016

  1. 1. II LO Mielec     8pkt (15,5) - awans o zawodów rejonowych
  2. Kacper Dmuchała, Michał Maksoń, Bartłomiej Szwakop, Katarzyna Karnasiewicz, opiekun-mgr Adam Kusak

  3. 2. ZST Mielec      8pkt (15) -awans o zawodów rejonowych
  4. Tomasz Szedlowski, Filip Wołowiec, Kamil Chlebicki, Magdalena Babula, opiekun-mgr Marcin Woźniak
  5.  
  6. 3. I LO Mielec      7pkt (14)
  7. 4. ZSE Mielec      3pkt (6,5)
  8. 5. ZS im. Groszk. 2pkt (4,5)
  9. 6. ZSB Mielec      2pkt (4,5)

  1. Najlepsi zawodnicy:
  2. szachownica 1: Tomasz Szedlowski - ZST
  3. szachownica 2: Wołowiec Filip - ZST
  4. szachownica 3: Krzysztofik Lidia - I LO
  5. szachownica 4: Katarzyna Karnasiewicz - II LO

 

Piłka ręczna dziewcząt

Grupa A: VLO - ZSE 3-1, VLO - ZST 12-4, VLO - ZSB 9-4, ZSB - ZSE 7-5, ZSB - ZST 8-7, ZSE - ZST 8-6

Grupa B: ILO - IILO 9-6, ILO - ZS im. Groszk 8-3, IILO - ZS im. Groszk 10-1

o III miejsce: II LO Mielec - ZSB Mielec 8-8d(6-6,4-4) karne 5-4

o I miejsce :  V LO Mielec - I LO Mielec 10-7 (4-3)

  1. V LO Mielec - awans o zawodów rejonowych
  2. Kożlik Kinga, Gawlak Martyna, Labak Mariola, Wilk Karolina, Parys Alicja, Początek Monika, Kusik Patrycja, Witas Klaudia, Karaś Karolina, Kozioł Klaudia, Bednarska Justyna, Piękoś Alicja, Zużel Diana, Widlińska Kinga, opiekun-mgr Łukasz Rybak


Piłka ręczna chłopców

  1. Półfinały:   II LO - ZST  13-11d(11-11,8-4)
  2.                ZSB  - ZS im. Groszkowskiego 11-8
  3. o III miejsce:   ZST - Zs im. Groszkowskiego  15-10
  4. o I miejsce:     II LO Mielec - ZSB Mielec  13-8

  1. II LO Mielec - awans o zawodów rejonowych
  2. Lodarski Kacper, Sieńkowski Konrad, Fryc Dominik, Rzeźnik Karol, Urban Karol, Skrzypek Łukasz, Celarek Viktor, Wolak Bartosz, Leśniowski Nikodem, Ćwięka Wojtek, Bawoł Michał, Szynal Jan, Soja Szymon, Lebida Dawid, Smoleń Jan, Maziarz Tomasz, opiekun-mgr Agnieszka Kusak

 

Indywidualno-drużynowe biegi przełajowe - 21.10.2016

 Dziewczęta:

  1. Drużynowo:1. ZST Mielec -29pkt - awans o zawodów rejonowych
  2.                  2. II LO Mielec -33pkt - awans do zawodów rejonowych
  3.                  3. ZSCKR Rzemień -56pkt

 

  1. 1. Jabłońska Adrianna  - II LO -awans do zawodów rejonowych
  2. 2. Widlińska Kinga   - V LO  - awans do zawodów rejonowych
  3. 3. Mądra Julia   - ZS im. Groszk.  - awans do zawodów rejonowych
  4. 4. Dunaj Martyna  - ZSE
  5. 5. Krukowska Aleksandra - II LO
  6. 6. Strzępka Sylwia   - I LO
  7. 7. Assman Wiktoria  - ZST
  8. 8. Juwa Izabela  - II LO
  9. 9. Dunaj Klaudia  - ZS im. Groszk.
  10. 10. Lasota Klaudia  - ZST
  11. 11. Florek Patrycja  - ZST
  12. 12. Cyran Dominika  - ZST
  13. 13. Czubak Oliwia   - ZST
  14. 14. Bryła Aurelia  - ZSCKR Rzemień
  15. 15. Sipiora Julia  - ZSCKR Rzemień
  16. 16. Rybak Daria  - ZSCKR Rzemień
  17. 17. Nakonieczna Marcelina - ZST
  18. 18. Wolecka Weronika - ZST
  19. 19. Cichoń Izabela  - ZSE
  20. 20. Kasprzyk Marta  - ZST
  21. 21. Trumniarz Aleksandra - ZST
  22. 22. Janus Klaudia - ZST

 

  Chłopcy:

  1. Drużynowo: 1.ZST Mielec  -32pkt  - awans do zawodów rejonowych
  2.                  2.ZSB Mielec  -44pkt  - awans do zawodów rejonowych
  3.                  3.ZS im. Groszk.  -65pkt
  4.                  4.II LO Mielec  -81pkt

 

  1. 1. Dulik Paweł - ZSB - awans do zawodów rejonowych
  2. 2. Machowski Filip - ZSE - awans do zawodów rejonowych
  3. 3. Warias Adrian - Rzemień - awans do zawodów rejonowych
  4. 4. Woźniak Tadeusz - V LO
  5. 5. Świątek Grzegorz - II LO
  6. 6. Parys Dominik - ZST
  7. 7. Serafin Paweł - ZST
  8. 8. Kulpa Łukasz - ZSB
  9. 9. Dźwięga Patryk - ZST
  10. 10. Kolis Aleksander - ZSB
  11. 11. Krakowski Dawid - ZS im. Groszk
  12. 12. Maciąg Radosław - I LO
  13. 13. Szymański Mateusz - ZST
  14. 14. Sztobierski Krystian - ZST
  15. 15. Serafin Mateusz - I LO
  16. 16. Ćwięka Albert - ZS im. Groszk
  17. 17. Chmiel Dawid - ZST
  18. 18. Niziołek Grzegorz - Zs im. Groszk
  19. 19. Wójcik Paweł - ZSB
  20. 20. Adamczyk Marcin - ZS im. Groszk
  21. 21. Stafiej Piotr - II LO
  22. 22. Czachor Adam - ZSB
  23. 23. Foltak Dominik - Rzemień
  24. 24. Wawrzyński Tomasz - V LO
  25. 25. Czepiel Maksymilian - ZSE
  26. 26. Walczak patryk - Zs im. Groszk
  27. 27. Kużdżał Sebastian - Zs im. Groszk
  28. 28. Lecnar Paweł - II LO
  29. 29. Jurkowski Patryk - II LO
  30. 30. Florek Bartłomiej - II LO
  31. 32. Jeż Mateusz - II LO

 

 

Sztafetowe biegi przełajowe - 04.10.2016

  1. Dziewczęta: 1. ZST Mielec - awans do zawodów rejonowych
  2.                  2. I LO Mielec - awans do zawodów rejonowych
  3.                  3. II LO Mielec

 

  1. Chłopcy:     1. ZSB Mielec - awans do zawodów rejonowych
  2.                  2. ZST Mielec - awans do zawodów rejonowych
  3.                  3. II LO Mielec
  4.                  4. ZS im.Groszkowskiego


Wyniki współzawodnictwa sportowego szkół prowadzonego przez Podkarpacki Wojewódzki SZS w Rzeszowie w roku szkolnym 2015/2016:

 

1. V LO Rzeszów       1239 pkt

2. ZSL Leżajsk           688 pkt

3. Sam. LO Stalowa Wola 678 pkt

...

16. ZST Mielec          492 pkt

17. II LO Mielec         477 pkt

33. V LO Mielec         290 pkt

67. ZS im.Groszk.      134 pkt

70. ZSE Mielec          128 pkt

76. I LO Mielec          104 pkt

91. NLMS Mielec         80 pkt

102. ZSB Mielec         70 pkt

146. ZS RCKU Rzemień 15 pkt

153. LO Przecław        10 pkt

154. ZS Radomyśl       10 pkt

Wyniki - rok szkolny 2015/2016

Siatkówka plażowa dziewcząt -

Finały: ZST - VLO 2-1, ZST - ZSE 2-0, ZST - ZSB 2-1, VLO - ZSE 2-0, VLO - ZSB 2-0, ZSE - ZSB 2-0

TABELA:

1. ZST Mielec    6pkt    6-2

2. VLO Mielec    5pkt    5-2

3. ZSE Mielec     4pkt    2-4

4. ZSB Mielec     3pkt    1-6

 

 

Finały: ZST - VLO 2-0, ZST - ZS Grosz. 1-2, ZST - ZSB 2-0, ZST - ZSE 2-0, VLO - ZS Grosz. 2-0, VLO - ZSB 2-1, VLO - ZSE 2-0, ZS Grosz. - ZSB 1-2, ZS Grosz. - ZSE 2-0, ZSB - ZSE 2-0

TABELA:

1. ZST Mielec             7pkt   7-2

2. V LO Mielec            7pkt   6-3

3. ZS im.Groszkowsk.  6pkt   5-5

4. ZSB Mielec             6pkt   5-6

5. ZSE Mielec              4pkt   1-6

 

 Piłka nożna dziewcząt - 13.06.2016

Wyniki: ZST - ZS Groszk. 4-0, ZSE - II LO 2-0, ZST - ZSB 2-0, II LO - ZS Groszk. 2-1, ZSE - ZSB 3-0, II LO - ZST 5-0, ZSB - ZS Groszk. 0-0, ZST - ZSE 1-0, ZSE - ZS Groszk. 4-0, II LO - ZSB 5-0

TABELA KOŃCOWA:

1. II LO Mielec         9 pkt    12-3

2. ZSE Mielec           9 pkt     9-1

3. ZST Mielec           9 pkt     7-5

4. ZS im. Groszk.     1 pkt     1-10

5. ZSB Mielec           1 pkt     0-10

 

 

Unihokej chłopców - zawody rejonowe - 11.12.2015

Wyniki: ILO -ZS im. Groszk. 2-1, ZST -ZSB 2-1, ILO -IILO 4-1, ZSB -ZS Groszk. 0-0, ZST -IILO 3-0, ILO -ZSB 2-2, ZST -ZS Groszk. 3-3, ZSB -IILO 2-0, ZST -ILO 5-3, ZS Groszk. -IILO 4-1

Tabela końcowa:

1. ZST w Mielcu    7pkt   13-7  - awans do półfinału wojewódzkiego
2. I  LO w Mielcu  5pkt   13-9  -awans do półfinału wojewódzkiego
3. ZS im. Groszkowskiego w Mielcu   4pkt   8-6
4. ZSB w Mielcu    4pkt   5-4
5. II LO w Mielcu  0pkt   2-13

 

Unihokej dziewcząt - zawody rejonowe - 10.12.2015

Grupa A: ZSB - ZSE 0-4, ZSE - ZST 1-2, ZST - ZSB 3-0

Grupa B: I LO - LO Kolbuszowa 4-0, I LO - ZS im. Groszk. 5-0, LO Kolb. - ZS Groszk. 5-0

Finały: ZST - LO Kolbuszowa 5-0, I LO - ZSE 2-1, ZSE - LO Kolb. 0-0, ZST - I LO 2-1

Tabela końcowa:

1. ZST w Mielcu  - awans do półfinału wojewódzkiego
2. I LO w Mielcu - awans do półfinału wojewódzkiego
3. ZSE w Mielcu 
4. LO w Kolbuszowej
5-6. ZSB w Mielcu, ZS im. Groszkowskiego w Mielcu

 Koszykówka dziewcząt - 01.02.2016

Turniej finałowy:

I LO - II LO 22-16, I LO - ZST 14-6, I LO - CKR Rzemień 29-11, ZST - II LO 12-6, ZST - CKR Rzemień 16-4, II LO - CKR Rzemień 18-10

Klasyfikacja końcowa:

1. I LO Mielec  6pkt   65-33 - awans do zawodów rejonowych

2. ZST Mielec  5pkt    34-24

3. II LO Mielec 4pkt   40-44

4. CKR Rzemień 3pkt  25-63

5-6. LO Przecław, ZSE Mielec

7. V LO Mielec

 

Koszykówka chłopców:

Grupa A: ZS im. Groszk.- LO Przecław 14-13, II LO -LO Przecław 41-18, II LO -ZS im. Groszk. 32-13

Grupa B: V LO - I LO 20-18, I LO - ZST 27-18, ZST - V LO 23-8

Turniej finałowy: II LO - ZST 33-13, I LO - ZS Groszk. 24-23, II LO - ZS Groszk. 28-13, ZST - I LO 18-11, II LO - I LO 27-10, ZST - ZS Groszk. 25-14

Tabela końcowa:

1. II LO Mielec

2. ZST Mielec

3. I LO Mielec

4. ZS im. Groszk.

5-6. LO Przecław, V LO Mielec


Tenis stołowy: chłopcy - 20.11.2015

 1.II LO Mielec - awans do zawodów rejonowych
 2. ZST Mielec - awans do zawodów rejonowych
 3. ZS im. Groszkowskiego Mielec
 4.ZSB Mielec
 5. I LO Mielec
 6. ZSE Mielec

 

Tenis stołowy: dziewczęta - 19.11.2015

1.I LO Mielec - awans do zawodów rejonowych
2. ZSE Mielec - awans do zawodów rejonowych
3. ZS im. Groszkowskiego Mielec
4.ZSB Mielec
5. ZST Mielec
6. II LO Mielec


Piłka siatkowa chłopców

Grupa A: ZST - ZSB 2-0(21,18), ZST - I LO 2-0(11,21), ZST - LO Przecław 2-0(13,7), I LO - LO Przecław 2-0(23,18), I LO - ZSB 2-1(24,-16,16), ZSB - LO Przecław 2-0(20,19)

Grupa B: V LO - II LO 2-0(25,20), V LO - ZS im. Groszk. 2-1(23,-16,10), II LO - ZS im. Groszk. 2-1(16,-24,8)

Półfinały: ZST - II LO 2-0(6,18), I LO - V LO 2-0(18,18)

o III miejsce: II LO Mielec - V LO Mielec 2-0(21,17)

o I miejsce: ZST Mielec - I LO Mielec 2-0(16,8)


Piłka siatkowa dziewcząt

Grupa A: II LO - ZST 2-0(16,16), II LO - ZSB 2-0(12,12), ZST - ZSB 2-0(7,13)

Grupa B: I LO - ZSE 2-0(15,23), V LO - I LO 2-0(10,22), ZSE - V LO 2-0(21,13)

Grupa C: ZS Radomyśl - CKR Rzemień 2-0, ZS Radomyśl - LO Przecław 2-0, CKR Rzemień - LO Przecław 2-0

Finał: SMS - II LO 2-0(5,17), SMS - ZSE 2-0(10,5), II LO - ZSE 2-1(20,-16,11)

Klasyfikacja końcowa:

1. SMS Mielec
2. II LO Mielec

3. ZSE Mielec
4. ZS Radomyśl Wielki
5-7. ZST Mielec, V LO Mielec, CKR Rzemień

8-10. I LO Mielec, ZSB Mielec, LO Przecław


Piłka ręczna dziewcząt 30-31.10.2015

Grupa A: V LO - ZSB 13-5, V LO - I LO 11-5, ZSB - I LO 9-7

Grupa B: II LO - CKR Rzemień 17-4, II LO - ZSE 14-6, ZSE CKR Rzemień 9-2

o III miejsce: ZSE - ZSB 4-3

 o I miejsce:  II LO - V LO 19-10

Klasyfikacja końcowa:

 1.II LO Mielec
 2.V LO Mielec
 3.ZSE Mielec
 4.ZSB Mielec
 5-6. I LO Mielec,   ZS CKR Rzemień

 

 

Szachy drużynowe - 29.10.2015

 1. II LO Mielec  -   5 pkt - awans do zawodów rejonowych
 2. ZST Mielec  -     4 pkt - awans do zawodów rejonowych
 3. I LO Mielec  -    3 pkt

 

Sztafetowe biegi przełajowe - 27.10.2015

Chłopcy: 1. ZST Mielec
             2. ZS im. Groszkowskiego
             3. V LO Mielec

Dziewczęta: 1. ZSE Mielec


Piłka ręczna chłopców - 23.10.2015

Półfinał A : ZST Mielec - II LO Mielec 19:6
                ZST Mielec - ZS im. Groszk. 14:6
                II LO Mielec - ZS im. Groszk. 5-12
Półfinał B :  V LO Mielec - ZSB Mielec 15-13

o III miejsce : ZSB Mielec - ZS im. Groszk. 13:5

o I miejsce :  V LO Mielec - ZST Mielec 16:10

Klasyfikacja końcowa:

1. V LO Mielec
2. ZST Mielec
3. ZSB Mielec
4. ZS im. Groszkowskiego
5. II LO Mielec



Indywidualne biegi przełajowe - Mielec - 16.10.2015

1.

Krukowska

Aleksandra

II LO Mielec  - awans do FW

2.

Kozioł

Karolina

II LO Mielec  - awans do FW

3.

Kamuda

Patrycja

ZSE Mielec   - awans do FW

4.

Irla

Izabela

ZST Mielec   - awans do FW 

5.

Dubiel

Gabriela

ZSE Mielec   - awans do FW

6.

Małaszewicz

Natalia

ZSE Mielec

7.

Młynek

Daria

ZST Mielec

8.

Grzyb

Agnieszka

II LO Mielec

9.

Gancarz

Patrycja

II LO Mielec

10.

Kawa

Weronika

II LO Mielec

11.

Opiela

Iwona

CKR Rzemień

12.

Rusin

Kinga

CKR Rzemień

13.

Dworkiewicz

Julia

II LO Mielec

14.

Szpigiel

Aleksandra

ZSE Mielec

15.

Kramarz

Iwona

ZST Mielec

16.

Pelc

Sandra

ZST Mielec

17.

Lazur

Natalia

ZST Mielec

18.

Rusin

Sylwia

CKR Rzemień

19.

Jędrzejowska

Regina

CKR Rzemień

 

1

Woźniak

Tadeusz

V LO Mielec   - awans do FW 

2

Golba

Kuba

II LO Mielec   - awans do FW

3

Machowski

Filip

ZSE Mielec    - awans do FW

4

Serafin

Paweł

ZST Mielec    - awans do FW

5

Dźwięga

Patryk

ZST Mielec   - awans do FW

6

Śwątek

Grzegorz

II LO Mielec

7

Wypasek

Łukasz

ZST Mielec

8

Miłoś

Norbert

V LO Mielec

9

Osmola

Daniel

ZS im. Groszkowskiego

10

Łabaj

Krystian

V LO Mielec

11

Ryniewicz

Rafał

ZS im. Groszkowskiego

12

Kużdżał

Sebastian

ZS im. Groszkowskiego

13

Rzeszutek

Wiktor

V LO Mielec

14

Wawrzyński

Tomasz

V LO Mielec

15

Cisowski

Piotr

II LO Mielec

16

Obuchowicz

Jakub

V LO Mielec

17

Chmara

Wojciech

CKR Rzemień

18

Duszkiewicz

Dawid

ZSE Mielec

19

Walczak

Patryk

ZS im. Groszkowskiego

20

Dudzik

Aleksander

ZST Mielec

21

Pęczek

Marek

ZSB Mielec

22

Kilian

Michał

II LO Mielec

23

Kolis

Aleksander

ZSB Mielec

24

Padykuła

Paweł

ZSE Mielec

25

Mieszkowski

Michał

V LO Mielec

26

Olszowy

Sebastian

II LO Mielec

27

Ziomek

Dawid

ZST Mielec

28

Soja

Daniel

CKR Rzemień

29

Lelakowski

Kamil

ZST Mielec

30

Czepiel

Maksymilian

ZSE Mielec

31

Kozak

Kamil

II LO Mielec

32

Peret

Patryk

V LO Mielec

33

Jarosz

Piotr

V LO Mielec

34

Pazdro

Wojciech

ZST Mielec

35

Bik

Cezary

II LO Mielec

36

Urban

Marcin

ZSE Mielec

37

Celarek

Victor

II LO Mielec

38

Aszklar

Jakub

II LO Mielec

39

Soboń

Tomasz

II LO Mielec

Wyniki Amatorskiej Ligi Unihokeja Powiatu Mieleckiego
Mielec 21.03.2015r.

 

Półfinały:
Pustków - Beduini 11 : 2 ( 4:0, 2:0, 5:2)
Rekiny Gliny Małe - Gladiatorzy 14 : 1 (3:0, 6:1, 5:0)
Finały:
miejsca III - IV:
Beduini - Gladiatorzy - 7 : 4 (2:2, 1:0, 4:2)
miejsca I - II :
Pustków - Rekiny Gliny Małe 14 : 9 (3:1, 4:3, 7:5)
Kolejność końcowa:
1. Pustków
2. Rekiny Gliny Małe
3. Beduini
4. Gladiatorzy
Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców : Ćwik Adrian (Pustków)
Najlepszy zawodnik: Koszyk Piotr (Rekiny)
Najlepszy bramkarz: Smoleń Mateusz ( Beduini)
Wyróżnienia w drużynach:
Sołowski Jakub (Pustków)
Wiatrowski Piotr ( Rekiny)
Trzpis Damian(Beduini)
Wrażeń Jakub ( Gladiatorzy)
Śliwa Łukasz (Gladiatorzy)

 

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, zawodnicy trzech pierwszych drużyn medale
oraz wyróżnieni zawodnicy pamiątkowe statuetki.

 

Wyniki ostatniego turnieju Amatorskiej Ligi Unihokeja Powiatu Mieleckiego 
rozegranego 26.04. 2014r

 

ZSB Beduini - Old Stars Gepard 0 :10
Gladiatorzy - Harc Team 10 :0
ZSB Beduiny - Pustków 1 : 9
Harc Team - Old Stars Gepard 0 : 10
Rekiny Gliny Małe - ZSB Beduiny 3 : 8
Old Stars gepard - Pustków 0 : 7
Tigers - ZSB Beduiny 2 : 3
Tabela:
1. Pustków 7 12 61 : 13
2. Old Stars Gepard 7 12 44 : 13
3. Gladiatorzy 7 9 38 : 14
4. Tigers 7 7 31 : 23
5. Rekiny Gliny Małe 7 6 27 : 17
6. ZSB Beduiny 7 6 21 : 42
7. Harc Team 7 2 7 : 54
8. Gepard 7 0 2 : 72
Najskuteczniejsi:
1.Piłat Tomasz ( Pustków) - 20 bramek
2. Ćwik Adrian ( Pustków) - 14 bramek
3-4 Chrabąszcz Dariusz ( ZSB Beduiny) - 8 bramek
Mazur Rafał ( (Gladiatorzy) - 8 bramek

 

Wyniki Amatorskiej Ligi Unihokeja Powiatu Mieleckiego.
29.03.2014 r. Mielec
Gladiatorzy - Old Stars Gepard 2 : 3 (0:1,0:1,2:1)
Tigers - Old Stars Gepard 2 : 7 (0:1,0:2, 2:4)
Gladiatorzy - Tigers 3 : 3 (2:0,1:2,0:1)
Gladiatorzy - Pustków 5 : 4 (1:1,2:2,2:1)
Harc Team - Rekiny Gliny Małe 0 : 5 (0 :3,0:0,0:2)
Harc Team - Pustków 0 : 13 (0:3,0:3,0:7)
Old Stars Gepard - Rekiny Gliny Małe 4 :2 (2:1,0:1,2:0)
Tabela:
1. Pustków 5 8 : 2 46 : 12
2. Old Stars Gepard 3 6 : 0 14 : 6
3. Gladiatorzy 5 5 : 5 18 : 14
4. Tigers 5 5 : 5 19 : 20
5. Rekiny Gliny Małe 5 4 : 6 15 : 14
6. ZSB Beduiny 2 2 : 2 9 : 8
7. Harc Team 5 2 : 8 7 : 34
8. Gepard 2 0 : 4 2 : 22
Najskuteczniejsze zawodniczki:
1. Rzeszutek Wiktoria ( Harc Team) 4 bramki
2. Nowak Izabela (Gepard) 2 Bramki
Najskuteczniejsi zawodnicy:
1. Piłat Tomasz (Pustków) - 12 bramek
2. Ćwik Adrian ( Pustków) - 10 bramek
3. Mazur Rafał (Gladiatorzy) - 8 bramek
4 - 5. Wójcik Wiktor (Old Stars) - 7 bramek 
Wrażeń Jaku (Gladiatorzy) - 7 bramek

 

Wyniki Amatorskiej Ligi Unihokeja Powiatu Mieleckiego - 1.03.2014 r.
Gladiatorzy - ZSB Beduiny 6 : 1 (2:0,1:0,3:1)
Tigers - Pustków 4 : 7 (1:3,0:3,3:1)
Gladiatorzy - Rekiny Gliny Małe 2 : 3 (1:2,1:0,0:1)
Harc Team - ZSB Bediuny 2 : 8 (0:3,1:4,1:1)
Tigers - Rekiny Gliny Male 4 : 2 (3:1,0:1,1:0)
Gepard - Pustków 0 : 18 (0:2,0:6,0:10)
Tigers - Harc Team 6 : 1 (1:0,2:0,3:1)
Rekiny Gliny Małe - Pustków 3 : 4 (1:0,0:1,2:3)
Gepard - Harc Team 2 : 4 (0:0,0:4,2:2)
Tabela:
1. Pustków 3 6 : 0 29 : 7
2. Tigers 3 4 : 2 14 : 10
3. Gladiatorzy 2 2 : 2 8 : 4
4. ZSB Beduiny 2 2 : 2 9 : 8
5. Rekiny Gliny Małe 3 2 : 4 8 : 10
6. Harc Team 3 2 : 4 7 : 16
7. Gepard 2 0 : 4 2 : 22

Najskuteczniejsze Zawodniczki:
1. Rzeszutek Wiktoria (Harc Team) 4 bramki
2. Nowak Izabela ( Gepard) 2 bramki

Najskuteczniejsi zawodnicy:
1. Piłat Tomasz ( Pustków) 8 bramek
2. Ćwik Adrian ( Pustków) 6 bramek
3. Bielański Andrzej (Pustków) 5 bramek
Mieszkowski Sebastian ( Tigers) 5 bramek

Następne mecze rozegrane zostaną 29.03.2014 r.

 

Powiatowa Amatorska Liga Unihokeja 2014
Drużyny biorące udział w rozgrywkach:
- Gladiatorzy
- Tigers
- Gepard
- Harc Team
- Old Stars Gepard
- Rekiny Gliny Małe
 -Pustków
- ZSB Beduini
Runda wiosenna zostanie rozegrana w następujących terminach:
01.03.2014 - 29.03.2014 - 12.04.2014

 

I runda – 01.03.2014 – Gimnazjum nr 4 w Mielcu, ul. Łąkowa
nr godz Drużyna 1 Drużyna 2
1. 9.00 Gladiatorzy - ZSB Beduini
2. 9.40 Tigers - Pustków
3. 10.20 Gladiatorzy - Rekiny
4. 11.00 Harc Team - ZSB Beduini
5. 11.40 Tigers - Rekiny
6. 12.20 Gepard - Pustków
7. 13.00 Tigers - Harc Team
8. 13.40 Rekiny - Pustków
9. 14.20 Gepard - Harc Team

 

Komunikat.
Stowarzyszenie Razem Dla Ziemi Mieleckiej i Powiatowy Szkolny Zwiazek Sportowy w Mielcu informują ,że organizowana jest kolejna edycja Amatorskiej Ligi Unihokeja Powiatu Mieleckiego.
Zgłoszenia do 20. 02. 2014 r. przyjmuje nauczyciel wych. fiz. w ZST mgr Grzegorz Kardyś.
Pierwsze mecze będą rozegrane 1.03.2014 r. Mecze będą rozgrywane w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Mielcu ul. Łąkowa 6. Szczegółowy Regulamin znajduje się na stronie Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Mielcu.(poniżej)

 

Wyniki meczów finałowych Amatorskiej Ligi Unihokeja Powiatu Mieleckiego
rozegranych 14.12.2013 r.
o III - IV miejsce:
Tigers - Gladiatorzy 7 :6 (3:2,2:2, 2:2)
o I - II miejsce:
FC Pupile - Rekiny Gliny Małe 13 : 11 (5:4,5:4, 3:3)

 

Końcowa kolejność:
1. FC Pupile 
2. Rekiny Gliny Małe
3. Tigers
4. Gladiatorzy
5. ZSB Beduiny
6. Alfa Borowa

Nagrody indywidualne:
Najlepszy zawodnik Ligi: - Andrzej Zakręcki ( Rekiny Gliny Małe)
MVP: - Maciej Kita ( FC Pupile)
Najlepszy bramkarz: - Piotr Bukowski ( Tigers)
Najskuteczniejsi: - Tomasz Piłat ( FC Pupile) - 17 bramek
Rafał Mazur ( Gladiatorzy) - 16 bramek

 

Wyróżnienia w drużynach:
Piotr Wiatrowski ( Rekiny Gliny Małe )
Daniel Baran (Tigers)
Jakub Gazda ( Gladiatorzy) 
Mateusz Smoleń ( ZSB Beduiny)
Paweł Borowiec ( Alfa Borowa)

Zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymali medale, a wszystkie drużyny puchary. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki . Wyróżnieni zawodnicy oraz najlepsza drużyna otrzymali nagrody ufundowane przez Firmę Interplastik - Roger Żółtowski z Gdyni.

Nagrody wręczali: Józef Smaczny - członek Zrządu Powiatu Mieleckiego, Z-ca Prezesa Stowarzyszenia Razem Dla Ziemi Mieleckiej, Elzbieta Moskal i Jan Mysona - członkowie Zarządu Stowarzyszenia, Arkadiusz Gałkowski - Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Mielca.
Ryszard Gąbka - Z-ca Prezesa Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Mielcu oraz Zbigniew Radłowski - Powiatowy Organizator Zawodów SZS wręczyli Elżbiecie Moskal dla Stowarzyszenia Razem Dla Ziemi Mieleckiej oraz Józefowi Smacznemu i Janowi Mysonie okolicznościowe statuetki za dużą pomoc przy organizacji tych rozgrywek .

Rozgrywki zostały sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Mielcu.

 


 Regulamin.
1. Cel:
           -   upowszechnianie aktywnego wypoczynku wśród mieszkańców Powiatu Mieleckiego, 
            - popularyzacja unihokeja,
            -  organizacja czasu wolnego dla uczniów szkół ponad  gimnazjalnych, 
                przygotowanie drużyn szkolnych do rozgrywek.

 

2. Organizatorzy: 
- Stowarzyszenie Razem dla Ziemi Mieleckiej.
- Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu
- Zespół Szkół Nr 2 w Mielcu
- Jan Mysona -Stowarzyszenie Razem dla Ziemi Mieleckiej (rozliczenia finansowe).
- Adam Miraś – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Mielcu(organizacja i sędziowanie)
- Zbigniew Radłowski – Powiatowy Szkolny Związek Sportowy (organizacja)
- Grzegorz Kardyś - organizator
- Grzegorz Fijałkowski - gospodarz

 

4.  Miejsce:
              Hala Zespołu Szkół Nr 2 w Mielcu ul. Łąkowa 6.
5.  Uczestnictwo:
Drużyna składa się, z (występuje na boisku) 4 zw. w polu i bramkarza. W drużynie mogą grać mężczyźni i kobiety. 
Do rozgrywek drużyn może zgłosić maksymalnie 15 zawodników. Zawodnik może reprezentować tylko jedną drużynę.
Listę zgłoszeniowa należy przedstawić  do  dnia  20.02.2014 r. a uzupełnić najpóźniej w dniu pierwszego turnieju. 
Lista musi zawierać imię i nazwisko, datę urodzenia i adres zamieszkania wszystkich zawodników oraz 
kontakt ( nr telefonu) z opiekunem (kapitanem) . Każda drużyna  musi mieć nazwę oraz opiekuna (kapitana) pełnoletniego. 
Tożsamość zawodników mogą sprawdzać kapitanowie (opiekunowie) w obecności sędziego 
do końca ostatniej przerwy pomiędzy częściami meczu. Zawodnik , który zagra w dwóch drużynach będzie zdyskwalifikowany
 i nie będzie mógł grać w żadnej drużynie. Dwa walkowery  dla drużyny spowoduje dyskwalifikacje drużyny.

Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika powoduje v.o. 5:0 dla przeciwnika.
Zawodnicy podczas turnieju zobowiązani są posiadać ze sobą dowód tożsamości(dowód osobisty, legitymacja szkolna, paszport).

Każda  drużyna   wpłaca  50 zł.  wpisowego.
6.  Sposób  rozgrywania zawodów.
 Liga będzie rozegrana  w systemie dwóch rund:

        I  runda:    luty – marzec
        II  runda :   październik – grudzień.
 System i czas gry  w rundzie będzie ustalony po zamknięciu listy zgłoszeń .
7.  Przepisy gry.
Turniej będzie rozgrywany zgodnie z przepisami Polskiego Związku Unihokeja. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje -2 pkt., za remis -1 pkt., za porażkę - 0 pkt.
Za rażące naruszenie przepisów oraz dyscypliny przed, w czasie  lub po meczu zawodnik lub drużyna mogą zostać usunięte z rozgrywek.

8. Nagrody.
 Drużyny z miejsc 1-3 otrzymują pamiątkowe puchary, zawodnicy medale. Pozostałe  nagrody będą ustalone po uzyskaniu niezbędnych  funduszy.
9.  Postanowienia końcowe. 
 Prawo interpretacji niniejszego regulaminu przysługuje organizatorom. Zawodnicy biorą udział w rozgrywkach na własna odpowiedzialność, 
organizatorzy nie ubezpieczają zawodników od NNW.
Za  zniszczenia dokonane na obiektach sportowych wyrządzonych przez członków zespołu odpowiada opiekun (kapitan) zespołu. 
Szatnie są traktowane jako przebieralnie , za rzeczy pozostawione w szatni organizator nie ponosi odpowiedzialności. 
Kapitan (opiekun) podpisuje w imieniu zespołu oświadczenie o zapoznaniu się z niniejszym regulaminem.

 Przewidywany termin  turnieju – od 1 marca 2014 r.

Zgłoszenia  drużyn  - do 20. II  2014 r  Zgłoszenia przyjmuje Pan mgr Grzegorz Kardyś – nauczyciel wych fiz. w  ZST w Mielcu.
 Wszystkie  informacje o turnieju na stronie Powiatowego Szkolnego Związku  Sportowego w Mielcu www.powiatowyszs.mielec.pl
 Informacje o turnieju można uzyskać pod numerami telefonów:
     604194822 ,  698382206



Komunikaty zawodów 2014/2015

Wyniki wspóółzawodnictwa Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Sportowego w Rzeszowie - szkoły z Powiatu Mieleckiego.

ZST Mielec           8 miejsce        570 pkt
II LO Mielec         26                  358
V Lo Mielec          63                 127
NLMS Mielec        87                  82
ZSB Mielec          97                  68
ZSE Mielec          99                  65
I LO Mielec         106                 56
ZS Groszk.         108                 51
ZS RCKU Rzemień 137                23
LO Przecław        145                 16
ZS Radomyśl W.  150                13 
 

Wyniki Finału piłki nożnej dziewcząt - Mielec  10.06.2015 r.
II LO Mielec  - ZSB Mielec   3:0
ZSE Mielec   -  ZS Mielec    1;0
II LO Mielec -  ZST Mielec    2:0
ZSB Mielec  -  ZSE Mielec  1:1
ZS Mielec   -   ZST Mielec  1:0
II LO Mielec -   ZSE Mielec  2:2
ZSB Mielec  -   ZS Mielec   0 :0
ZST Mielec  -   ZSE Mielec  1:0
II LO Mielec  -  ZS Mielec   4:0
ZSB Mielec  -  ZST Mielec   0:1

Tabela:
1.II Lo Mielec       10     11:2
2. ZST Mielec        6       2:3
3. ZSE Mielec        5       4:4 
4. ZS im. Prof. Groszkowskiego  4    1:5
5. ZSB Mielec        2       1:5

Wyniki Półfinału Licealiady w unihokeju chłopców 11.03. 2015 r. Mielec
Grupa A:
ZS nr 2 Nowa Dęba - ZST Mielec 1 : 6
ZS nr 2 Nowa Dęba - ZSZ nr 1 Dębica 0 : 8
ZST Mielec - ZSZ nr 1 Dębica 1 : 3

1. ZSZ nr 1 Dębica 4 11 : 1
2. ZST Mielec 2 7 : 4
3. ZS nr 2 nowa Dęba 0 1 : 14

Grupa B :
ZSB Mielec - ZS nr 1 Nowa Dęba 1 : 1
ZS nr 1 Nowa Dęba - II LO Dębica 0 : 3
II LO Dębica - ZSB Mielec 2 : 3

1. ZSB Mielec 3 4 :3
2. II LO Dębica 2 5 : 3
3. ZS nr 1 Nowa Dęba 1 1 : 4

Finał:
II LO Dębica - ZSZ nr 1 Dębica 0 : 3
ZSB Mielec - ZST Mielec 0 : 4
ZST Mielec - II LO Mielec 2 : 2
ZSZ nr 1 Dębica - ZSB Mielec 3 : 1
Z eliminacji: ZSZ nr 1 Dębica - ZST Mielec 1: 3
ZSB Mielec - II LO Dębica 3 : 2

Końcowa kolejność:
1. ZSZ nr 1 Dębica 6 9 : 2 awans do finału
2. ZST Mielec 3 7 : 5 awans do finału
3. ZSB Mielec 2 4 : 9
4. II LO Dębica 1 4 : 8
5_6 ZS nr 2 Nowa Dęba
ZS nr 1 Nowa Deba


Wyniki Półfinału Licealiady w unihokeju dziewcząt
10. 03. 2015 r. Mielec
Grupa A:
ZSP nr 2 Stalowa Wola - II LO Dębica 0 : 4
ZSP nr 2 Stalowa Wola - I LO Mielec 2 : 1
II LO Dębica - I LO Mielec 2 : 2
1. II LO Dębica 3 6 : 2
2. ZSP nr 2 Stalowa Wola 2 2 : 5
3. I LO Mielec 1 3 : 4
Grupa B:
Sam. Lic. Stalowa Wola - ZSE Dębica 1 : 1
Sam. Lic. Stalowa Wola - ZST Mielec 2 : 0
ZST Mielec - ZSE Dębica 0 : 5
1. ZSE Dębica 3 6 : 1
2. Sam. Lic. Stalowa Wola 3 3 : 1
3. ZST Mielec 0 0 : 7
Finał:
II LO Dębica Sam. Lic. Stalowa Wola 5 : 0
ZSP nr 2 Stalowa Wola - ZSE Dębica 3 : 3
ZSP nr 2 Stalowa Wola - Sam. Lic. Stalowa Wola 0 : 2
II LO Dębica - ZSE Dębica 2 : 0
Kolejność:
1. II LO Dębica 6 11 : 0 awans do finału
2. Sam. Lic. Stalowa Wola 3 3 : 6 awans do finału
3. ZSE Dębica 2 4 : 6
4. ZSP nr 2 Stalowa Wola 1 3 : 9

Komunikat z finału powiatowego Licealiady

w koszykówce:
Dziewczęta –dn.08.12.2014r
Mecze finałowe:
1.ZSRCKU Rzemień – ZST Mielec – 25:26
Tabela końcowa
1.ZST Mielec – awans do finał rejonowego
2.ZS RCKU Rzemień
3.I LO Mielec
4.II LO Mielec
5.ZSE Mielec
Chłopcy: dn.28.11.2014r
Mecze eliminacyjne : dn.07.11.2014r
Gr .A
1.LO Przecław –ZS Radomyśl Wielki -22:18
2.LO Przecław – ZSCKU Rzemień -18:16
3.ZS RCKU Rzemień – ZS Radomyśl Wielki – 21:17
Tabela Gr A
1.LO Przecław – 4pkt –awans do finału powiatowego
2.ZS RCKU Rzemień -2pkt
3.ZS Radomyśl Wielki -0pkt
Gr B.
1. I LO Mielec – II LO Mielec – 10:31
2.I LO Mielec – ZS im.J.Grosz,Mielec – 7:4
3. II LO Mielec – ZS im. J. Grosz, Mielec – 38:6
4.ZST Mielec – V LO Mielec – 38:6
5.I LO Mielec – V LO Mielec – 25:13
Tabela Gr B
1.II LO Mielec – awans do finału powiatowego
2.ZST Mielec – awans do finału powiatowego
3. I LO Mielec
4.V LO Mielec
5 ZS im. J. Grosz. Mielec
Mecze finałowe:
1 II LO Mielec – ZST Mielec – 49:24
2.ZST Mielec – LO Przecław – 21:20
3. II LO Mielec –LO Przecław -56:12
Tabela Końcowa
1.II LO Mielec -awans do finału rejonowego
2. ZST Mielec
3.LO Przecław 4.I LO Mielec
5.ZS RCKU Rzemień
6-7. ZS Radomyśl Wielki
V LO Mielec
8.ZS im.J. Grosz. Mielec

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w unihokeju Mielec dn.08-09.12.2014r.
Chłopcy:
Gr.A –mecze eliminacyjne
1.ZSB Mielec – II LO Mielec – 8:0
2.V LO Mielec – ZS Im. J. Grosz. Mielec -0:2
3.ZSB Mielec –V LO Mielec – 4:0
4.II LO Mielec – SZ im. J.Grosz. Mielec – 0:5
5.ZSB Mielec – ZS im .J.Grosz. Mielec -5:0
6.II LO Mielec – V LO Mielec – 2:0
Tabela gr. A
1.ZSB Mielec – 6pkt-17:0 - awans do finału turnieju
2.ZS im. J. Grosz. Mielec – 4pkt -7:5 – awans do finału turnieju
3.II LO Mielec – 2pkt- 2:13
4.V LO Mielec – 0 pkt- 0:8
Gr. B
1.I LO Mielec – ZST Mielec – 0:4
2.I LO Mielec – ZS RCKU Rzemień- 1:2
3.ZST Mielec – ZS RCKU Rzemień – 11:0
Tabela Gr B
1. ZST Mielec – 4pkt- 15:0 –awans do finału turnieju
2.ZS RCKU Rzemień -2 pkt- 2:12 –awans do finału turnieju
3.I LO Mielec – 0 pkt- 1:6
Mecze finałowe:-z zaliczeniem wyniku z eliminacji
1. ZSB Mielec – ZSRCKU Rzemień -4:1
2.ZS im.J Grosz, Mielec – ZST Mielec – 1:6
3.ZS im. J. Grosz. Mielec – ZS RCKU Rzemień – 3:5
4.ZSB Mielec – ZST Mielec – 1:3
Tabela Końcowa:
1. ZST Mielec – 6pkt- awans do półfinału wojewódzkiego
2.ZSB Mielec – 4pkt –awans do półfinału wojewódzkiego
3.ZS RCKU Rzemień – 2pkt
4.ZS im. J.Grosz. Mielec -0 pkt
5-6.-II LO Mielec
I LO Mielec
7.V LO Mielec
Dziewczęta:
Gr. A –mecze eliminacyjne
1.ZSE Mielec – I LO Mielec – 0:3
2.ZSE Mielec – ZSB Mielec – 0:0
3.I LO Mielec – ZSB Mielec – 1:0
Tabela Gr A
1.I LO Mielec – 4pkt -4:0
2. ZSB Mielec – 1pkt – 0:1
3.ZSE Mielec - 1 pkt- 0:4
Gr. B
1.ZST Mielec – II LO Mielec – 1:1
2.ZST Mielec – LO Kolbuszowa – 1:1
3.II LO Mielec – LO Kolbuszowa – 2:0
Tabela Gr B
1.II LO Mielec – 3 pkt- 3:1-awans do finału turnieju
2.ZST Mielec – 2 Pkt- 2:2 –awans do finału turnieju
3. LO Kolbuszowa – 1pkt- 1:3
Mecze finałowe :-z zaliczeniem wyniku z eliminacji
1.I LO Mielec – ZST Mielec – 2:2
2.ZSB Mielec – II LO Mielec – 0:2
3.ZSB Mielec – ZST Mielec – 1:2
4.I LO Mielec – II LO Mielec -1:0
Tabela Końcowa :
1. I LO Mielec – 5pkt -4:2- awans do półfinału wojewódzkiego
2.ZST Mielec – 4pkt- 5:4 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.II LO Mielec – 3 pkt- 3:2
4.ZSB Mielec – o pkt- 1:5
5-6.LO Kolbuszowa
ZSE Mielec -

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce siatkowej chłopców- Mielec dn. 11.12.2014r
Mecze eliminacyjne:
Gr A- Mielec dn.01.12.2014r
1.I LO Mielec – ZSB Mielec – 0:2 (18:25,14:25)
2.ZSE Mielec – ZST Mielec – 0:2(11:25,15:25)
3.I LO Mielec – ZSE Mielec – 0:2 (20:25,22:25)
4.ZSB Mielec – ZST Mielec –0:2 (12:25,15:25)
5.I LO Mielec –ZST Mielec – 0:2(10:25,14:25)
6.ZSE Mielec ZSB Mielec -1:2(24:26,25:21,8:15)
Tabela gr A
1.ZST Mielec – 6pkt- awans do finału powiatowego
2.ZSBMielec – 4pkt
3. ZSE Mielec – 2pkt
4.I LO Mielec -0pkt
Gr B
1.II LO Mielec – VLO Mielec -2:1
2.ZS Im.J.Grosz.Mielec –V LO Mielec -1:2
3.ZS im. J. Grosz. Mielec – II LO Mielec – 1:2
Tabela GrB
1.II LO Mielec – 4pkt. –awans do finału powiatowego
2.V LO Mielec -2pkt
3.ZS im. J.Grosz. Mielec -0pkt
Gr. C
1.LO Przecław- ZS Radomyśl Wielki – 2:0
Tabela Gr.C
1.LO Przecław -2pkt –awans do finału powiatowego
2.ZS Radomyśl Wielki -0 pkt
Mecze finałowe :Mielec dn. 12.12.2014r
1.LO Przecław – ZST Mielec – 0:2(18,15)
2.ZST Mielec –II LO Mielec – 2:0 (8,13)
3.LO Przecław – II LO Mielec – 2:0 (22,17)
Tabela Końcowa –
1.ZST Mielec -4pkt – awans do finału rejonowego
2.LO Przecław -2pkt
3.II LO Mielec -0pkt
4.ZSB Mielec
5.ZSE Mielec
6.V LO Mielec
7.I LO Mielec
8.ZS im. J. Grosz. Mielec
9. ZS Radomyśl Wielki
Dziewczęta :
Mecze eliminacyjne:
Gr A-Mielec dn.24.11.2014r.
ZST Mielec – SMS Mielec -0:2 ( 8,9)
2.II LO Mielec –SMS Mielec – (10,9)
3.ZST Mielec – II LO Mielec – 2:1(14,-20,6)
Tabela Gr A
1.SMS Mielec -4pkt- awans do finału powiatowego
2.ZST Mielec -2pkt
3.II LO Mielec –0pkt
Gr B
1.ZSE Mielec – V LO Mielec – 0:2
2.V LO Mielec – I LO Mielec – 2:0
3.ZSE Mielec –I LO Mielec – 2:1
Tabela Gr.B
1.V LO Mielec – 4pkt –awans do finału powiatowego
2.ZSE Mielec – 2Pkt
3. I LO Mielec -0 pkt
Gr.C
1.LO Przecław – ZS Radomyśl Wielki -1:2
2.ZS Radomyśl Wielki – ZS RCKU Rzemień- 2;0
3. ZSRCKU Rzemień – LO Przecław – 1:2
Tabela Gr.C
1. ZS Radomyśl Wielki – 4pkt –awans do finału powiatowego
2. LO Przecław – 2pkt
3.ZS RCKU Rzemień- 0pkt
Finał powiatowy – Mielec 
1.SMS Mielec – V LO Mielec – 2:0
2. V LO Mielec – ZS Radomyśl Wielki – 2:0
3. SMS Mielec – ZS Radomyśl Wielki – 2:0
Tabela końcowa
1.SMS Mielec – 4pkt –awans do finału rejonowego
2.V LO Mielec – 2pkt
3.ZS Radomyśl Wielki -0pkt
4.ZST Mielec
5.ZSE Mielec
6.LO Przecław
7.II LO Mielec
8.I LO Mielec
9.SZ RCKU Rzemień

Komunikat z finału rejonowego Licealiady w tenisie stołowym
Mielec dn. 08.12.2014r
Dziewczęta:
1.ZSE Dębica –awans do finału wojewódzkiego
2.ZSZ Nr1 Dębica – awans do finału wojewódzkiego
3.LO Kolbuszowa
4.LO Sędziszów Młp.
5.I LO Mielec
6.ZS Ropczyce
7.II LO Mielec
Chłopcy :
1.ZS Nr2 Dębica – awans do finału wojewódzkiego
2.ZS Ropczyce – awans do finału wojewódzkiego
3.ZST Mielec
4.LO Kolbuszowa
5.ZS im. J.Grosz. Mielec
6.LO Pilzno

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce ręcznej chłopców –Mielec dn.19.11.2014r.
wyniki meczy:
1.ZSB Mielec – V LO Mielec - 8:1 - awans do finału rejonowego
2.II LO Mielec – ZS im. J Grosz. Mielec – 4:10
3.ZST Mielec – V LO Mielec – 6:6
4.II LO Mielec – ZSB Mielec – 5:13
5.ZS im. J Grosz. Mielec – ZST Mielec – 10:10
6.V LO Mielec – II LO Mielec – 12:9
7.V LO Mielec – ZS im. J Grosz. Mielec – 12:4
8.ZSB Mielec – ZST Mielec -9:10
9.ZST Mielec –II LO Mielec – 11:5
10.ZSB Mielec – ZS Im J. Grosz. Mielec – 16:7
Tabela :
1.V LO Mielec – 7:1 – 41:27
2.ZST Mielec – 6:2 – 37:30
3.ZSB Mielec - 4:4 – 46:33
4.ZS im J Grosz. Mielec – 3:5 – 31:42
5.II LO Mielec – 0:8 – 23 :46

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w tenisie stołowym – Mielec dn. 21.11.2014r.
Turniej drużynowy:
Dziewczęta :
1.I LO Mielec – awans do finału rejonowego
2.II LO Mielec – awans do finału rejonowego
3.ZST Mielec
4.ZSE Mielec
5.ZSB Mielec
6.ZS im.J Grosz. Mielec
Chłopcy :
1.ZST Mielec - awans do finału rejonowego
2.ZS im. J Grosz. Mielec –awans do finału rejonowego
3.II LO Mielec
4.ZSB Mielec
5.ZSE Mielec
6.I LO Mielec

Z Finału Rejonowego Licealiady
w szachach drużynowych –Mielec dn.06.11.2014r.
1.II LO Dębica – 9pkt-14 pkt małe - awans do finału wojewódzkiego
2.I LO Dębica -7 – 13,5 - awans do finału wojewódzkiego
3.II LO Mielec – 7 – 13,0
4.ZST Kolbuszowa - 3 – 8
5.V LO Mielec – 2- 6,5
6.LO Kolbuszowa – 2 – 5

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce ręcznej dziewcząt :
mecze eliminacyjne-dn.20.10.2014r.
Grupa A
1.II LO Mielec – ZSE Mielec – 17:3
2.ZSE Mielec –I LO Mielec – 4:10
3.II LO Mielec – I LO Mielec – 15:4
Tabela gr.A
1.II LO Mielec -4pkt
2.I LO Mielec -2 pkt
3.ZSE Mielec -0pkt
Grupa B
1.V LO Mielec – ZS Radomyśl Wielki – 11:3
2.ZS Radomyśl Wielki – ZST Mielec – 3:15
3.V LO Mielec – ZST Mielec – 7:8
Tabela Gr. B
1. ZST Mielec -4pkt
2. VLO Mielec – 2pkt
3. ZS Radomyśl Wielki – 0Pkt
Mecze finałowe – 03.11.2014r.
1. I LO Mielec – II LO Mielec – 6:17
2.ZST Mielec – V LO Mielec – 13:4
3.II LO Mielec – ZST Mielec – 9:10
4.I LO Mielec – V LO Mielec – 7:16
5.I LO Mielec – ZST Mielec – 8:16
6. II LO Mielec – V LO Mielec – 9:8
Tabela końcowa:
1.ZST Mielec – 6pkt – 39:21 –awans do finału rejonowego
2.II LO Mielec – 4pkt-34:24
3.V LO Mielec – 2pkt -28:29
4.I LO Mielec -21:49
5.ZSE Mielec
6.ZS Radomyśl Wielki

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w szachach drużynowych – Mielec dn. 29.10.2014r.
1.II LO Mielec – 5 pkt- 10 pkt małe –awans do finału rejonowego
2.V LO Mielec -3 -6 - awans do finału rejonowego
3.ZST Mielec – 2 – 4
4.I LO Mielec – 2 - 4

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w indywidualnych biegach przełajowych-
Mielec dn.06.10.2014r.
Dziewczęta;
1.Jacher Małgorzata -97- ZS im.J.Grosz. Mielec
2.Augustyn Angelika -96- V LO mielec
3.Młynek Wiktoria – 98- ZST Mielec
4.Piechota Agata–96-Agata –II LO Mielec
5.Dunaj Martyna – 97 –ZSE Mielec
6.Krukowska –Aleksandra – 99- II LO Mielec
7.Dziekan Agnieszka – 96- II LO Mielec
8.Tabor Agnieszka –95- ZSE Mielec
9.Guła Karolina – 98- ZST Mielec
10.Brzostowicz Monika -97- II LO Mielec
11.Miodumka Wiktoria -96- II LO Mielec
12.helowicz Justyna – 98- ZS im.J.Grosz Mielec
13.Parys Patrycja – 98- ZST Mielec
14.Dżwięga Patrycja – 97- ZSE Mielec
15.Kamuda Patrycja -98- ZSE Mielec
16.Luka Karolina- 98- II LO Mielec
17.Sajek Justyna -96- ZSE Mielec
18.Rogala Angelika – 98- ZST Mielec
19.maj Karolina – 98- ZST Mielec
20.Bik Martyna -98- II LO Mielec
21.Fila Angelika -96- II LO Mielec
22.Borowiec Agnieszka -97- ZSE mielec
23.Zaskalska Magdalena – 96 – ZSE Mielec
24.Pszeniczna Ewelina -98= ZS im.J, Grosz. Mielec
25.Curyło Patrycja -98- II LO Mielec
26.Młynek Daria – 98- ZST Mielec
27.Ogorzałek Angelina -98- ZSE Mielec
28.Kaczor Monika – 98- ZSE Mielec
29.Brzostecka Sylwia-97- ZSE Mielec
Chłopcy :
1.Tara Sebastian -97- ZST Mielec
2.Chrabąszcz Dariusz- 97- ZSB Mielec
3.Jacher Piotr -98- Gimn. Nr 1 Mielec
4.Pasela Patryk -98- ZS im.J.Grosz. Mielec
5.Wożniak Tadeusz – V LO Mielec
6.Guła Mateusz – 96- ZST Mielec
7.Świątek Grzegorz – 98- II LO Mielec
8.Golba Jakub -97- II LO Mielec
9.Dżwięga Patryk – 97- ZST Mielec
10. Machowski Filip – 97- ZSE Mielec
11.Żmuda Łukasz- 96 – ZST Mielec
12.Padykuła Paweł- 96- ZSE mielec
13.Płaza Damian – 96 –ZST Mielec
14.Dudek Bartłomiej -96- II LO mielec
15.Jachyra marcin – 97- ZST Mielec
16.Koper Wojciech -95- ZSE Mielec
17.Kosowicz Łukasz – 97- ZST Mielec
18.Kużdżał Sebastian -98-ZS im. J. Grosz. Mielec
19. Wawrzyński Tomasz- 97- V LO Mielec
20 Kubik Karol – 96- II LO Mielec
21.Ochalik Jakub – 97- ZST Mielec
22.Skrzypek Bartosz – 97- II LO Mielec
23.Celarek Viktor – 98- II LO Mielec
24.Chmara Wojciech -97- ZSCKR Rzemień
25. Żelazko Mateusz – 96- ZSE Mielec
26.Czepiel Maksymilian -98- ZSE mielec
27.Kulig Kevin -96- ZSE mielec
28.Kurek Krystian -95- ZSim. J.Grosz. Mielec
29.Malikowski Kamil- 97 –ZS CKR Rzemień
30.Surowiec Wiktor – ZST Mielec
31.Drożak Adrian -98- ZSE Mielec
32. Brzeziński Krzysztof – 96- II LO Mielec
33.Marnura Patryk -98- ZS Im. J.Grosz. Mielec
34.Kania Adrian -96- II LO Mielec
35.Róg Jarosław -98- ZST Mielec
36.Róg Przemysław -98- ZST Mielec
37.Jer marcin – 97- II LO Mielec
38.Pieróg Tomasz- 98-ZST Mielec
39.Fila-Morytko Piotr- 96- II LO Mielec
40.Walczak Patryk -98- ZS im.J.Grosz. Mielec
41.Kilian Michał- 98- II LO Mielec
42.Peret Patryk -97- V LO Mielec
43.Kowal Radosław – 97- II LO Mielec
44.Rzeszutek Kacper – 98- ZSE mielec
45.Rak Artur -97- II LO Mielec
46.Chmielewski Damian – 98- ZSE Mielec
47. Padykuła Marcin – 98- ZSE Mielec


Komunikat z finału rejonowego szkolnej ligi

Lekkoatletycznej w ramach licealiady
Mielec dn.25.09.2014r
Punktacja drużynowa :
Dziewczęta :
1.II LO Dębica – 1047pkt
2.LO Kolbuszowa – 1029 pkt
3.ZST Mielec – 979 pkt
4.II LO Mielec – 939 pkt
5.ZSNr2 Dębica – 881 pkt
6.ZSE Mielec – 879 pkt
7.ZST Kolbuszowa – 828 pkt
8.I LO Dębica -785 pkt
9. ZSE Dębica – 731 pkt
10.V LO Mielec – 722 pkt
11.ZS Im. J. Grosz. Mielec – 597 pkt
12.ZSZ Nr1 Dębica – 554 pkt
13.RZSZ Pilzno – 469 pkt
Chłopcy :
1.ZST Mielec – 1085 pkt
2.ZSNr2 Dębica – 1059 pkt
3.II LO Dębica – 952 pkt
4.ZSZ Nr1 Dębica – 945 pkt
5.II LO Mielec – 883 pkt
6.I LO Dębica – 874 pkt
7.LO Kolbuszowa – 862 pkt
8.ZST Kolbuszowa – 821 pkt
9.ZS imJ. Grosz. Mielec – 808 pkt
10.ZSE Dębica – 802 pkt
11. ZSE Mielec – 740 pkt
12.V LO Mielec – 694 pkt
13.RZSZ Pilzno – 645 pkt
14. ZSB Mielec – 596 pkt
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta :
100m:
Seria I
1.Piechota Agata -96- II LO Mielec – 14,08 -=119 pkt
2.Szklarz Magdalena – 98- LO Kolbuszowa – 14,76 =102
3.Osora Marzena – 96 – ZSE Dębica – 15,84 = 78
4.Hałka – Aleksandra -95- ZST Kolbuszowa – 16,87 = 58
5.Podlasek Kinga -98- ZSNr2 Dębica – 21,50 =6
Seria II
1.Kulpa Karlota -96 – ZST Mielec -14,50 = 108pkt
2.Salach Alicja – 98- ZST Kolbuszowa – 15,97 =75
3.Szeliga Aneta -97- ZSE Mielec -16,14 =72
4.Świątek Karolina -96 –ZS im.J.Grosz. Mielec -16,73 =61
Seria III
1.Kożlik Kinga -98 – V LO Mielec -15,47 =86 pkt
2.Poielarz Kinga -95- ZST Kolbuszowa – 15,81 – 79
3.Kaczka Aleksandra -95- ZSE Dębica – 15,99 = 75
4.Wenc Aneta -98 – ZST Mielec – 16,25 =70
5.Pachut Angelika -97 –RZSZ Pilzno – 16,21 =71
Seria IV
1.Surdej Dominika -98- ZST Mielec – 14,76 ==102 pkt
2.Wałęga Natalia -97- ZSE Dębica – 16,02=74
3.Wodzień Anna –97 - I LO Dębica -16,38 =67
4.Nykiel Klaudia -98- ZSZNr1 Dębica – 17,22 = 52
Seria V
1.Olechowska Magdalena – 97- ZSNr2 Dębica – 14,92 =98pkt
2.Mokrzycka Aleksandra – 98- LO Kolbuszowa – 15,92 =78
3.Kajan Natalia – 98-RZSZ Pilzno -16,84=59
4.Golec Klaudia -97- I LO Dębica – 18,36 =35
Seria VI
1.Hendzel Inona -96- II LO Dębica – 15,12 =93pkt
2.Różak Ewa -97- ZSZNr1 Dębica -15,28 =90
3.Szendoł Izabela -96- V LO Mielec -15,56 =84
4.Szlachetka Katarzyna –97-ZSE Mielec – 15,59 =83
5.Sudoł Karolina -98- LO Kolbuszowa – 15,78=79
Seria VII
1.Rogala Angelika -98- ZST Mielec – 14,67 =104pkt
2.Chmura Agnieszka 97- LO Dębica -14,94 =98
3.Siwiec Klaudia -96 –IILO Mielec -15,33=89
4.Suknarowska Alicja -97- II LO Dębica – 16,32=68
5.Popera Wiktoria – 98- II LO Mielec -16,39 =67
6.Sypek Magdalena – 97- ZSE Mielec -16,55=64
400m:
Seria I
1.Ciszek Justyna -96- ZSNr2 Dębica -63,70=126pkt
2.Bielatowicz Maria- 98- II LO Dębica -66,30=112
3.Bączek Katarzyna -98- RZSZ Pilzno -78,67 =58
4.Grdeń Magdalena -98- ZSNr2 Dębica – 81,09 =50
5.Zielińska Wiktoria -98- ZST Kolbuszowa – 83,75 =42
6.Wójcik Adrianna -97 –I LO Dębica -93,74=18
Seria II
1.Szeliga Izabela -97- II LO Dębica – 76,87=65pkt
2.Leśniowska Wiktoria -98- V LO Mielec – 80,37 =52
3.Bartkowska Natalia – 96 –II LO Mielec – 81,01 =50
4.Stec Patrycja – 96 –ZST Kolbuszowa – 86,16 =35
5.Ćwik Żaneta -98- ZSZNr1 Dębica -86,75=33
6.Wyszyńska Aneta – 98= ZSE Dębica – 91,04=23
Seria III
1.Kapustka Magdalena -97- II LO Dębica – 67,49=106 pkt
2.Dunaj Martyna 97- ZSE Mielec -72,21 =84
3.Sitko Paulina -97 –ZST Kolbuszowa -78,03=61
4.Nowak Angelika- 98- VLO Mielec -80,57=52
5.Dyduła Agnieszka -97- ZST Mielec – 81,96=47
6.Szacik Aneta -97- ZSZNr1 Dębica – 86,75=33
Seria IV
1.Kusa Monika -96- LO Kolbuszowa -74,10=76pkt
2.Mazur Honorata -97- I LO Dębica – 75,94=71
3.Parys Patrycja -98- ZST Mielec -76,25=67
4.Wójcik Oliwia -98- ZSNr2 Dębica – 80,18=53
5.Skrzek Daria -97- ZSE Dębica – 81,80=48
Seria V
1.Dobranowska Katarzyna -97- ZSE Dębica -74,73 =73 pkt
2.Betlej Angelika -98- ZS im.J.Grosz. Mielec -77,37 =63
3.Dłużyńska Natalia – 98- LO Kolbuszowa – 77,60 =62
4.Pszczoła Karolina -97- ZST Mielec -77,95 – 61
5.Drop Julia – 98- II LO Mielec – 86,54 =34
Seria VI
1.Ogorzałek Angelina -98- ZSE Mielec – 73,22 =79pkt
2.Kolas Małgorzata -97- ZST Mielec – 74,55=74
3.Helowicz Justyna – 98- ZS im.J.Grosz.Mielec -80,99=50
Seria VII
1.Jaskot Joanna – 96- LO Kolbuszowa – 63,59=126pkt
2.Fijał Joanna 98- ZS im.J.Grosz. Mielec -75,30=71
3.Sajek Justyna – 96 – ZSE Mielec – 79,58 =55
4.Sołdyga Natalia – 98- II LO Mielec – 83,28=43
800m:
Seria I

1.Augustyn Angelika -96 – V LO Mielec – 2;38,41 =94 pkt
2.Jacher Małgorzata – 97 – ZS im. J.Grosz. Mielec – 2;41,50=87
3.Młynek Wiktoria -98- ZST Mielec – 2;45,46=78
4.Sroczyńska Paula -98- II LO Dębica – 2;45,95 =77
5.Krukowska Aleksandra -99- II LO Mielec -2;50,93 =67
6.Motylska Magdalena – 97 –LO Kolbuszowa – 2;51,81 =65
7.Dubiel Weronika – 98- ZST Mielec – 2;55,01 =59
8.Zboch Justyna – 97- ZST Mielec – 2;57,86 =54
9.Szyszka Joanna -98- II LO Mielec – 3;01,49=47
10.Przytuła Gabriela -98- ZSNr2 Dębica – 3;06,32=40
11.Żołdak Patrycja -98- ZST Kolbuszowa – 98- 3;08,22 =37
12.Mroczek Wioletta -98- ZSZNr1 Dębica – 3;19,84=22
Seria II
1.Pacanowska Ewa -97- ZSNr2 Dębica -2;52,93 =61pkt
2.Zuber Karolina -97- ZST Kolbuszowa -2;56,05 =57
3.Królewicz Konstancja -98- II LO Mielec – 2;58,63 =52
4.Krupa Emilia – 98- ZST Kolbuszowa – 3;00,75 = 49
5.Tomasik Angelika -98- ZSE Dębica -3;02,28= 46
6.Koznecka Karolina -95- RZSZ Pilzno – 3;05 ,81 =40
7.Folarz Anna -97- I LO Dębica – 3;09,25 =35
8.Borowiec Agnieszka -97- ZSE Mielec -3;10,43=34
9.Kopera Aleksandra -96- ZSE Mielec – 3;12,50 =31
10.Wlazło Aleksandra – 97- II LO Dębica – 3;15,28 =27
11.Pancerz Katarzyna – 96- RZSZ Pilzno – 3;46,16=2
Seria III
1.Jeniec Klaudia – 97- II LO Dębica – 2;53,09 =63pkt
2.Żak Aleksandra -97- II LO Dębica -2;53,94 =61
3.Wójcik Marta -95- ZSE Dębica – 2;58,62 = 52
4.Kędzior Bernadetta -96- ZS im.J.Grosz. Mielec - 3;00,07 =50
5.Chłopek Karolina -97 –I LO Dębica – 3;03 ,88=43
6.Sadecka Marlena -98- LO Kolbuszowa -3;03,89 =43
7.Grych Karolina -97- ZSNr2 Dębica – 3;11,43 = 32
8.Młynek Daria -98- ZST Mielec – 3;19,81 – 22
9.Górska Magdalena – 98- II LO Mielec – 3;21,16 =20
10.Pochucka Iga -96 –I LO Dębica – 3;22,75 =19
.Skiba Julia – 98 –ZST Mielec -DNS
Jeż Aneta – 97- ZSZNr1 Dębica –DNS
Rzemień Dominika -98- LO Kolbuszowa – DNS
Kula :3kg
1.Fryc Gabriela – 98- ZST Mielec – 9,67 =126pkt
2.Szlachetka Joanna -95 – ZSZNr1 Dębica -9,57 =125
3.Skóra Bernadetta -97- ZSE Dębica -9,13 =120
4.Midura Magdalena -97 – II LO Mielec – 118
5.Czaja Alicja -97 – RZSZ Pilzno -8,80=117
6.Wilk Karolina -98- V LO Mielec -8,70 =116
7.Rugała Natalia – ZSE Mielec – 8,30 = 111
8.Perz Małgorzata -97 – ZSNr2 Dębica – 8,27 =111
9.Łakomy Eryka – 98- LO Kolbuszowa – 8,27 =111
10.Godek Dominika – 98- II LO Mielec – 8,25 =111
11.Mazur Kinga -97- I LO Dębica – 8,24 =111
12.Bartuzel Agnieszka – 97 – ZST Kolbuszowa – 8,14 = 110
13.Tomczyk Marta – 97 –ZS im.J.Grosz. Mielec – 8,00= 108
14.Piękoś Aniela -97- II LO Dębica – 7,78 = 106
15.Krok Karolina -97- I LO Dębica – 7,73 = 105
16.Róg Agnieszka -97- LO Kolbuszowa – 7,65 = 105
17.Kubek Aneta – 97- II LO Dębica – 7,63 =104
18.Saj Anita -97 –ZST Kolbuszowa – 7,58 = 103
19.Szpigiel Aleksandra 98- ZSE Mielec – 7,25 =99
20.Buszek Angelika -97 – ZSNr2 Dębica – 7,22 =99
21.Falarz Katarzyna – 98- II LO Dębica – 7,13 =98
22.Harsze Izabela -98- ZS im.J.Grosz. Mielec -7,08 =97
23.Gil Małgorzata – 97- RZSZ Pilzno – 6,70 =93
24.Wojtaszek Natalia -98- ZSE Dębica – 6,53 =91
Kula -4kg
1.Kusik Sylwia -96- ZSE Mielec – 8,82 =132 pkt
2.Piękoś Klaudia – 96 – LO Kolbuszowa – 8,74 =131
3.Murdza Wiktoria – 96 – ZST Mielec – 8,18 =126
4.Hul Klaudia – 95 – ZST Mielec – 8,08 =125
5.Kucharczyk Ilona -96 –V LO Mielec – 7,23 =116
6.Bobro Paulina – 96 – ZST Mielec – 7,20 =116
7.Jadach Andżelika 95 – ZST Kolbuszowa – 7,00 = 114
8.Giza Olga -96 – ZSNr2 Dębica- 6,88 =112
9.Pierzchała Magdalena – 96 – V LO Mielec – 6,58 =109
Skok w dal:
1.Wojdyło Natalia – 97 LO Kolbuszowa – 4,46 =111pkt
2.Kopala Justyna – 98- IILO Dębica – 4,43 =110
3.Krakowska Wiktoria – 98- II LO Mielec -4,20 =101
4.Tabor Agnieszka – 95 – ZSE Mielec – 4,08 =97
5.Strzała Anna -96- II LO Dębica -4,06 =97
6.Zięba Aleksandra -97 –II LO Mielec – 4,04 =94
7.Działowska Anna -96- ZST Mielec -4,02 =93
8.Dziedzic Patrycja -97- ZSNr2 Dębica -3,98 =91
9.Niezgoda Aleksandra -98 ZST Kolbuszowa -3,93 =89
10.Jachym Wiktoria – 97 – I LO Dębica – 3,93 =89
11.Bogacz Aleksandra -97- LO Kolbuszowa – 3,92 = 89
12.Wawrzonek Karolina -98- LO Kolbuszowa – 3,85 =86
13.Hołota Justyna – 96- ZSE Dębica – 3,79 =84
14.Groch Anna -97- I LO Dębica – 3,75=82
15.Gorczyca Iwona – 95 – ZST Kolbuszowa – 3,75 =82
16.kilian Anna -96 –ZSE Mielec -3,73 – 81
17. Olszówka Agnieszka -96 – RZSZ Pilzno -3,73 =81
18.Jachym Katarzyna – 96 –ZSNr2 Dębica – 3,72 =81
19.Strzała Joanna – 96 – I LO Dębica – 3,69 =79
20.Kurdziel Elżbieta -98- ZST Kolbuszowa -3,62 =78
21.Sypek Justyna -97 – II LO Mielec – 3,56 =74
22.piechota – Aneta -98 – ZS im.J. Grosz. Mielec -3.54 =73
23.Wadas Natalia -98 –ZSZNr1 Dębica – 3,54 =73
24.Dziekan Karolina -98- ZST Mielec – 3,38 -67
25.Parys Alicja – 98 – V LO Mielec -3,38 =67
26.Nykiel Kamila -97 –ZSZNr1 Dębica – 3,28 =63
27.Początek Monika 98- V LO Mielec – 3,22 =60
28.Guła Karolina -98- ZST Mielec -3,11 =56
29.Śledziewska Agnieszka -=98- ZSE Dębica – 2,92 – 48
Sztafeta 4x100m
Seria I
1.II LO Dębica –(Suknarowska,Kopala,Kapustka,Bielatowicz)-55,61 =111pkt
2.ZSNr2 Dębica – (Jachym,Ciszek,Podlasek,Olechowska )-56,95 =102
3.II LO Mielec – (Piechota ,Siwiec,Popera,Zięba )-57,71 =96
4.ZST Mielec –(Kulpa,Parys,Kręcigłowa,Surdej)-58,62 =90
5.ZST Kolbuszowa –(Stec,Gorczyca,Niezgoda ,Kurdziel)-61,68=70
6.ZSE Dębica – 9Cieśla,Pociask,Falarz,Cymbor,)- 65,72 =46
Seria II
1.LO Kolbuszowa –(Mokrzycka,Szklarz,Wojdyło,Sudoł)-57,72=96pkt
2.ZSE Mielec –(- )-60,88 = 75
3.I LO Dębica – (Chmura,Wodzień ,Strzała,Groch)-62,26 =66
4.ZSZNr1 Dębica –( Wadas ,Różak,Mroczek,Jeż) _62,73 =63
5.V LO Mielec –(Sendoł,Kożlik,Wenecka) – 63,04 =62
6.RZSZ Pilzno – ( Boczek ,Pachut,Kojan,Czaja) – 63,48=59
Chłopcy:
100m;
Seria I
1,Miśkiewicz Tomasz-97- ZST Kolbuszowa – 2,79 -=94pkt
2.Polak Paweł- 97- ZSB Mielec – 12,80 =93
3.Kozioł Kamil -98- ZSE Dębica – 12,83=92
4.Ochalik Paweł – 96 – II LO Mielec -96 – 12,96 =88
5.Sojka Dominik – 98- II LO Dębica – 13,01 =86
6.Maziarz Wojciech -98- ZST Mielec – 13,13 =82
Seria II
1.Janeczko Radosław -98- ZST Mielec – 11,84 =130pkt
2.Wyszyński Jakub – 97 – ZSNr2 Dębica – 11,96 =125
3.Kos Bartosz -98- RZSZ Pilzno – 12,13 =119
4.Mróz Karol -97 – ZSE Dębica -12,64 – 99
5.Maziarz Patryk -96 –V LO Mielec – 13,26 =78
6.Kisiel Marcin – 96 – ZSZNr1 Dębica – 13,79 =61
Seria III
1.Wnęk Dariusz – 95 – ZSNr2 Dębica – 11,59 =141 pkt
2.Grych Michał -96 –I LO Dębica – 12,45 =106
3.Węglarz Grzegorz -97 –ZSE Mielec -12,61 =100
4.Serafin Mateusz – 98- ZSE dębica – 13,28 =77
5.Róg Dawid -98- ZST Kolbuszowa – 13,38 =74
6.Bal Paweł – 97 – RZSZ Pilzno -13,78 =61
Seria IV
1.Wnęk Dawid -97 –ZSZNr1 Dębica -11,95 =126 pkt
2.Wilczyński Arkadiusz -97 – ZSNr2 Dębica – 12,59 =101
3.Łącz Radosław – 98 –ZST Mielec – 12,63 =100
4.Guzior Wojciech -96 –ZST Kolbuszowa – 12,72 =96
5.Kulpa Mateusz -96 –ZSE Mielec – 13,16 =81
6.Stawarz Łukasz -98- II LO Dębica – 13,52 =69
Seria V
1.Pasela Patryk- 98 –ZS im.J.Grosz Mielec -12,13 =119pkt
2.Stanoch Dominik – 97- ZSZNr1 Dębica – 12,51=104
3.Koza Łukasz -98 –LO Kolbuszowa – 13,24 =78
4.Lelek Mariusz -98- ZSB Mielec – 13,29 =77
5.Pietrzyk Jakub -98- I LO Dębica – 13,39 =73
6 Burghardt Mateusz -96- II LO Mielec – 13,57 =68
Seria VI
1.Kaczor Patryk 97 –II LO dębica -12,38 =102pkt
2,Siemek Tomasz -97 –II LO Mielec – 12,56 =102
3.Ziółkowski Filip -98- V LO Mielec – 12,67 =97
4.Pyskaty Dawid – 97 –ZSNr2 Dębica – 13,40 =70
5.Żak Marcin -95 –I LO Dębica -13,51 =70
6.Czajkowski Piotr – 97 – LO Kolbuszowa – 14,13 =51
Seria VII
1.Ciurkot Łukasz- 95 –ZSZNr1 Dębica -13,18 =80pkt
2.Bernacik Mateusz -98 –ZST Mielec – 13,25 =78
3.Golg Patryk -97 ZS im.J.Grosz. Mielec -13,44=72
4.Piskor Kamil – 97 –ZSB Mielec – 15,42 =20
Seria VIII
1.Czachor Filip -96 –LO Kolbuszowa -12,36 =110pkt
2.Podolski Marcin -97 –ZSZNr1 Dębica -12,53 =103
3.Padykuła Marcin – ZSE Mielec -98- 14,08 =52
4.Dutkiewicz Mateusz -98- V LO Mielec – 15,34 =22
5.Bator Mateusz – 97 –ZS im.J Grosz.Mielec – 17,99 =0
400m
Seria I
1.Kutrzuba Bartek -95 – ZSNr2 Dębica – 56,53 =108pkt
2.Płaza Damian – 96 – ZST Mielec – 58,54 =93
3.Kozak Kamil – 97 –II LO Mielec – 59,26 =88
4.Drożdżowski Witold – 97 – II LO Dębica – 59,57= 86
5.Mokrzycki Szczepan – 97 – ZST Kolbuszowa – 66,68 =43
Seria II
1.Wożniak Tadeusz – V LO Mielec – 55,65 =114pkt
2.Szydło Wojciech -97 – II LO Dębica – 59,24 =88
3.Muchowski Piotr -97 – ZSNr2 Dębica – 62,27 =68
4.Fryc Dominik -98 –II LO Mielec – 65,57 =49
5.Gużda Daniel –98- ZST Kolbuszowa – 65,73 =48
Seria III.
1.Pietrucha Adam – 97 –ZSZNr1 Dębica – 58,05 =97pkt
2.Peret Patryk -97 –V LO Mielec – 59,93 =84
3.Kubas Michał -98- I LO Dębica – 60,30=81
4.Puszkin Mateusz – ZSNr2 Dębica – 61,97 =70
5.Kołodziej Marek -97 – ZSE Dębica – 61,98=70
Seria IV
1.Sawuła Paweł -98- LO Kolbuszowa – 57,09 =104pkt
2.Broda Dominik- 97 – ZSZNr1 Dębica – 57,49 =101
3.Łękawa Konrad -98- ZSNr2 Dębica – 64,29 =56
4.Kopacz Arkadiusz – 98- II LO Dębica – 71,62 =20
5.Chrabąszcz Mateusz – 96 – ZS im.J Grosz. Mielec – 80,84 =0
Seria V
1.Klich Kacper – 98- ZST Mielec – 58,44=94 pkt
2.Karkut Bartłomiej -97 –LO Kolbuszowa – 97 – 60,01 =83
3.Maciąg Dawid -96- ZSZNr1 Dębica – 60,90=77
4.Różak Bartłomiej -96 –ZSZNr1 Dębica – 62,71=66
5.Kusek Paweł -95 –ZSE Mielec -69,99=27
Seria VI
1.Nalepa Tomasz -95 –ZSE Dębica – 58,77 =92pkt
2.Łagoda Norbert -97 –LO Kolbuszowa – 61,42 =74
3.Saj Jakub -96 –ZST Kolbuszowa – 62,25 =69
4.Padykuła Paweł-96 –ZSE Mielec -62,44 -=67
5.Lelakowski Mateusz -95 –ZSB Mielec -95 -66,32 =45
Seria VII
1.Myjak Mateusz -96 –ZS im.J.Grosz.Mielec – 61,30 =75 pkt
2.Wilk Bartłomiej -96 –ZS im.J.Grosz. Mielec – 66,48 =50
Seria VIII
1.Marć Bartosz -97 –I LO Dębica – 59,60 =93pkt
2.Łomnicki Karol – 98- ZST Mielec -62,68 m=66
3.Kulig Kewin -96 –ZSE Mielec – 66,68 =43
1500m
Seria I
1.Król Jakub -97 –ZSB Mielec – 4;44,79 =63pkt
2.Chrabąszcz –Bartosz- ZSB Mielec – 4;46,73 =60
3.Paśko Tomasz -96 –LO Kolbuszowa -4;49,32=56
4.Golba Jakub – 97- II LO Mielec – 4;52,60 =52
5.Chrabąszcz Dariusz -95 –ZSBMielec – 4;53,11=51
6.Konsur Michał -98- ZS Nr2 Dębica -4;54,96 =49
7 Radon Jakub -96 –ZSE Dębica – 4;55,20=48
8. Brzoza Szymon -95 –ZST Kolbuszowa – 4;55,90 =47
9.Dygdoń Jakub – 96 – I LO Dębica – 4;58,20=45
10.Zydek Miłosz –98-ZSNr2 Dębica – 5;09,12 =32
11.Kurek Krystian -95 – ZS im.J. Grosz. Mielec -5;13,17 =28
12.Rakoczy Grzegorz – 96 –ZSE Dębica -5;19,12 =22
13.Wachta michał -98- ZST Mielec – 5;28,20 =15
14.Szerszeń Konrad -98 –II LO Dębica – 5;39,20 =9
Seria II
1.Tara Sebastian – 97- ZST Mielec – 4;33,08 -82
2.Brzostowski Kamil – 95 – ZSZNr1 Dębica – 4;33,96 =81
3.Krukowski Albert -96 –II LO Mielec – 4;41,73 =68
4.Kleszcz Mirosław -97 – II LO Dębica – 4;48,76=57
5.Mikoś Piotr – 96 – LO Kolbuszowa – 4;49,45 =56
6.Gąsior Sławomir – 95 – ZSZNr1 Dębica – 4;58,48 =44
7.Wyparło Paweł-97 –LO Kolbuszowa – 5;04,22 =37
8.Kowalski Bartek -97 –ZSNr2 Dębica – 5;06,94=34
9.Sudoł Jakub -97 –ZST Kolbuszowa -5;08,95 =32
10.Łachut Przemysław -98- ZST Mielec – 5;09,54 =31
11.Kujawski Kamil -96 –ZSE Dębica – 5;10,02 =31
12.Wawrzyński Tomasz -98- V LO Mielec –DNF
13.Hubka Seweryn -98- V LO Mielec – DNF
Seria III
1.Fołta Jakub – 97 – II LO Dębica -4;47,35 =59
2.Podolski Łukasz – 97 –ZSZNr1 Dębica – 4;55,89 =46
3.Machowski Filip -97 –ZSE Mielec – 4;58,35 =44
4.Strycharz Paweł-96- ZST Mielec – 5;00,30 =42
5.Stachowicz Tomasz -96 –ZS im.J.Grosz. Mielec – 5;01,61 =40
6.Dudek Bartłomiej 96 –II LO Mielec – 5;03,65 =38
7.Acenański Norbert -97 –I LO Dębica – 5;27,18 =16
8.Tęczarz Tomasz – 98- ZS im.J.Grosz.Mielec – 5;36,50 =10
9.Krycia Kamil -96 – ZSE Mielec -5;49,26 =4
Skok w dal
1.Lelakowski Kamil -97 –ZST Mielec – 6,11 =121pkt
2.Lisak Kamil – 98 –ZSNr2 Dębica – 5,63 =101
3.Bryk Jakub -96 –V LO Mielec -5,46=94
4.Pleban Bartłomiej -96 –ZST Mielec – 5,45 =93
5.Papiernik Paweł-96 –RZSZ Pilzno -526 =86
6.Ozga Michał-97 –II LO Dębica -5,22=84
7.Celek Sebastian -97- ZST Mielec – 5,15 =81
8.Szalony Marcin -97 –LO Kolbuszowa -5,14 =81
9.Dybowski Grzegorz -98- I LO Dębica -5,12 =80
10.Dudziński Konrad -98 –II LO Mielec -5,11=80
11.Podsiadło Piotr -96 –II LO Dębica – 5,11=80
12.Ciebień Patryk -97 –ZSZNr1 Dębica – 5,09 =79
13.Grzebień Przemysław – 97 –ZSE Dębica – 5,08 =79
14.Rzeszut Norbert 97- ZS im.J.Grosz. Mielec – 5,06 =78
15.Gancarski Paweł -96 –RZSZ Pilzno -5,05 =77
16.Erazmus Jacek 95 –ZSZNr1 Dębica – 5,04 =77
17.Rajpold Przemysław -97 –ZST Kolbuszowa – 5,04 =77
18.Tarnopolski Leszek 97 –ZSZNr1 Dębica – 5,01 =76
19.Kierbiec Dawid -95 – ZSNr2 Dębica – 5,00=76
20.Kołc Michał-95 –ZSZNr1 Dębica -4,99=75
21.Wasilewski Patryk -95 –ZSE Dębica -4,98 =75
22.Pyra Michał-97 –LO Kolbuszowa – 4,92 =73
23 Gyda Mateusz -98 –II LO Mielec – 4,85 =70
24.Kulpa Mateusz -96 –ZSE Mielec – 4,81 =68
25. Czepiel Maksymilian -98 –ZSE Mielec -476 =67
26.Pitera Kamil -97 –II LO Dębica – 4,75 =66
27.Rozmus Dawid – 95 –ZST Kolbuszowa – 4,69 -64
28.Lewandowski Dawid -98 –ZST Mielec – 4,68 =64
29.Kuca Dawid -98- ZST Kolbuszowa – 4,67 =63
30.Kuśnierz Jakub -98 – II LO Mielec – 4,64 =62
31.Koceniak Konrad -98 –ZSB Mielec -4,63 =62
32.Majka Sebastian –ZSNr2 Dębica – 4,58 =60
33.Pyra Maksymilian -96 –LO Kolbuszowa – 456=59
34.Kardys Bartek -96 V LO Mielec -4,52 =58
35.Szostek marek ZSE Mielec – 4,50 =57
36.jackowski Bartosz -98 –V LO Mielec -4,49 =57
37.Sajdak Michał- 98- ZSim. J.Grosz. Mielec -4,28 =49
38.klekot Piotr -97 – I LO Dębica -4,10 =43
39.Rzeszut Kacper – 98 –ZSE Mielec – 3,95 =41
40.Sokół Kryspin -96 –V LO Mielec -3,40 =34
Kula – 5kg
1.Mądro Przemysław –97- ZSNr2 Dębica -12,90 =136pkt
2.Nylec Maksymilian-97 –I LO Dębica -12,40 =130
3.Stagiera Andrzej -98- I LO Dębica – 11,38 =119
4.Staniszewski Waldemar -98 –ZSNr2 Dębica -11,35 =119
5.Ciszczoń Adrian-97- ZSZNr1 Dębica – 11,03 =116
6.Surga Wojciech -97 –ZSZNr1 Dębica – 11,00 =115
7.Rodzinka Łukasz -98 –ZST Mielec – 10,52 =111
8.Konieczny Kamil -98 –II LO Dębica - 10,48 =108
9.Zych Filip -98 –ZS im.J.Grosz.Mielec – 10,48 =110
10.Kozioł karol -97 – ZSE Dębica – 10,47 =110
11.Ptaszek Łukasz -97 –II LO Dębica – 10,30 =108
12.Stec Arkadiusz -98 –ZST Kolbuszowa – 10,22 =108
13.Jaworski Dominik – 97 –ZSNr2 Dębica – 10,15 =107
14.Mierzejowski Adrian -97 –LO Kolbuszowa – 10,11=106
15.Kurcz Grzegorz -97 –ZSE Dębica – 10,11 =106
16.Nowakowski Michał-97 –II LO Mielec -10,01 =105
17.Mazur Krzysztof -97 – ZS im.J.Grosz. Mielec – 10,00 =105
18.Drałus Marcin -98 –LO Kolbuszowa – 9,90 =104
19.Skorupa Kamil -97 – II LO Dębica -9,82 =103
20.Krasoń Mateusz -97 –ZSZNr1 Dębica -9,78 =103
21.Loch Jakub -97 ZSE Mielec – 9,50 =99
22.Buś Bartłomiej -97 – ZSE Mielec – 9,48 =99
23.Węglarz Kacper – 98- ZSB Mielec -9,40 =98
24.Bielec Paweł -97 –ZS im.J. Grosz, Mielec -9,25 =96
25.Hendzel Konrad -97 –II LO Mielec -8,68 =89
26.Olszowy Sebastian -98 –II LO Mielec – 7,58 =85
Kula -6kg
1.Łączak Przemyslaw -95 –ZSZNr1 Dębica – 10,48 =118pkt
2.Wilk Maksymilian -96 – LO Kolbuszowa – 10,22 =115
3.Koziol Dawid -96 –RZSZ pilzno – 9,98- 112
4.Mroczek Mateusz -98 –RZSZ Pilzno -9,96 =112
5.Janusz Sebastian 95 –ZST Mielec – 9,88 =111
6.Rzeżnik Kamil -95 –ZST Mielec -9,80 =110
7.Boryczka Mateusz – 96 – ZST Mielec – 9,78 =110
8. Książek Sebastian – 96 –ZST Kolbuszowa – 9,62 =108
9.juszyński Norbert –96-ZSE Mielec – 9,40 =106
10.Ligęska Dawid -95 –ZSE Dębica – 8,73 =98
11.Zięba Dawid -95 –ZSB Mielec -8,18 =92
12.Lipiński Oskar -96 –V LO Mielec – 7,76 =87
13.Świątek Daniel -96 –V LO Mielec – 728 =82
14.Czuchra Rafał- 96 –V LO Mielec -6,30 =70
Sztafeta 4x100m
Seria I
1.II LO Dębica –(Stawarz,Kaczor,Sojka ,Szydło )-50,11 =94pkt
2.I LO Dębica –( ) – 50,72 =88
3.ZST Kolbuszowa –(Guzior,Miśkiewicz,Saj,Książęk )-51,31 =83
4.ZSE Mielec - 52,78 =72
-ZSZNr1 Dębica –DQ—zmiana pałeczki przed strefą zmian
Seria II
1.ZST Mielec –(Bernacik,Janeczko,Klich,Sypek)-48,52 =108pkt
2.II MLO Mielec –(Ochalik,Burghardt,Stendz,Augustyn)-49,77=97
3.ZS Im.J,Grosz,Mielec-(Bator,Gola,Pasela,Mieckarz)-51,57 =82
4.RZSZ Pilzno –(Nalepka,Kos,Bal,Papiernik) -51,98 =78
5.ZSB Mielec –(Polak ,Delert,Lelek,piskor) -53,32 =68
Seria III
1.ZSNr2 Dębica- -(Kierbiedż,Wyszyński,Kutrzuba,Wnęk)-49,35-=100pkt
-ZSE Dębica--DQ – przekroczenie strefy zmian
-LO Kolbuszowa –DQ- przekroczenie strefy zmian
-V LO Mielec –DQ –przekroczenie strefy zmian

Komunikaty zawodów Licealiady 2013/2014

 

Miejsca i punkty szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Mieleckiego
we współzawodnictwie PWSZS w Rzeszowie
za rok szk. 2013/2014.

 

1. II LO Mielec 7 miejsce 596 pkt
2. ZST Mielec 18/ 438
3. I LO Mielec 56/ 162
4. ZSB Mielec 73/111
5. ZS Groszkowski 82/90
6. V LO Mielec 87/82
7. ZSE Mielec 88/82
8. NLMS Mielec 108/60
9. ZS RCKU Rzemień 125/31
10.ZS Radomyśl 136/18
11.LO Przecław 152/10

 

Komunikat z półfinału wojewódzkiego Licealiady w unihokeju
Mielec dn. 24-25.03.2014r.
Dziewczęta :
1.ZS Tarnobrzeg – II LO Mielec – 0:2
2.ZSP Nr2 Stalowa Wola – ZS Nr2 Dębica – 1:2
3.I LO Mielec – ZS Tarnobrzeg – 2:0
4.II LO Mielec – ZSP Nr2 Stalowa Wola – 0:5
5.ZS Nr2 Dębica – I LO Mielec – 1:1
6.ZS Tarnobrzeg – ZSP Nr2 Stalowa Wola – 0:2
7.II LO Mielec – ZS Nr2 Dębica – 0:2
8.I LO Mielec – ZSP Nr2 Stalowa Wola – 1:1
9.ZS Tarnobrzeg – ZSNr2 Dębica – 1:3
10.II LO Mielec – I LO Mielec – 0:2
Tabela końcowa:
1.ZS Nr2 Dębica – 7pkt – 8:3 bramk i- awans do finału wojewódzkiego
2.I LO Mielec – 6 pkt – 6:2- awans do finału wojewódzkiego
3.ZSP Nr2 Stalowa Wola – 5 pkt – 9:3
4.II LO Mielec – 2 pkt- 2:9
5. ZS Tarnobrzeg – 0 pkt – 1:9
Chłopcy:
Gr A
1.ZSP Nr3 Tarnobrzeg – ZSZ Nr1 Dębica – 0:6
2.ZSP Nr3 Tarnobrzeg – ZST Mielec – 0:8
3.ZSZ Nr1 Dębica – ZST Mielec – 6:6
Tabela Gr A
1.ZST Mielec – 3 pkt -14:6 - awans do finału turnieju
2.ZSZ Nr1 Dębica – 3pkt- 12:6 – awans do finału turnieju
3.ZSP Nr3 Tarnobrzeg – 0 pkt- 0:14
Gr.B
1.ZS Tarnobrzeg – I LO Dębica – 1:3
2.ZS Tarnobrzeg – ZSB Mielec – 0:2
3.I LO Dębica – ZSB Mielec – 3:5
Tabela Gr.B
1.ZSB Mielec – 4 pkt – 7:3 – awans do finału turnieju
2.I LO Dębica – 2 pkt- 6:6 – awans do finału turnieju
3.ZS Tarnobrzeg – 0 pkt – 1:5
Mecze finałowe z zaliczeniem wyników z fazy grupowej.
1.ZST Mielec – I LO Dębica – 6:0
2.ZSZ Nr1 Dębica – ZSB Mielec – 3:3
3.ZSZ Nr1 Dębica – I LO Dębica – 3:4
4.ZST Mielec – ZSB Mielec – 2:3
Tabela końcowa :
1.ZSB Mielec – 5 pkt – 11:8 –awans do finału wojewódzkiego
2.ZST Mielec – 3 pkt – 14:9 – awans do finału wojewódzkiego
3.I LO Dębica – 2 pkt – 7:14
4.ZSZ Nr1 Dębica - 2pkt – 12:17
5.ZS Tarnobrzeg – 0pkt -1:5
6.ZSP Nr3 Tarnobrzeg -0 pkt- 0:14

 

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w koszykówce Chłopców Mielec dn.17.02.2014r.
1.LO Pilzno –LO Kolbuszowa – 11:22
2.ZS Ropczyce – II LO Mielec – 14:29
3.LO Pilzno – ZSRopczyce – 14:29
4.LO Kolbuszowa – II LO Mielec – 9:31
5.LO Pilzno – II LO Mielec – 17:52
6.LO Kolbuszowa – ZS Ropczyce – 20:15
Tabela końcowa:
1.II LO Mielec – 6pkt – 112:40 - awans do półfinału wojewódzkiego
2.LO Kolbuszowa -4pkt -51:57 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.ZS Ropczyce – 2pkt – 58:63
4.LO Pilzno – 0 pkt – 42:103

 

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w koszykówce –Mielec dn. 09 i 11.12.2013r.
Chłopcy :
Mecze finałowe:
1.ZST Mielec – I LO Mielec – 16:12
2.ZSR CKR Rzemień – II LO Mielec - 9:33
3.ZST Mielec – ZSR CKR Rzemień – 28:20
4.I LO Mielec – II LO Mielec – 10:23
5.ZST Mielec – II LO Mielec – 15:20
6.I LO Mielec – ZSR CKR Rzemień – 17:23
Tabela końcowa :
1.II LO Mielec – 6 pkt – awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec – 4 pkt
3. ZSR CKR Rzemień – 2pkt
4.I LO Mielec -0pkt
5.ZSE Mielec
6.ZS im,J Grosz. Mielec –
7. LO Przecław
Dziewczęta :
Mecze eliminacyjne:
1.ZST Mielec – ZS Radomyśl Wielki – 31:6
2.II LO Mielec – I LO Mielec – 6:13
3.ZST Mielec – II LO Mielec – 7:10
4.ZS Radomyśl Wielki – I LO Mielec – 4:29
5.ZST Mielec – I LO Mielec – 6:15
6.ZS Radomyśl Wielki – II LO Mielec – 12:15
Tabela końcowa :
1.I LO Mielec – 6 pkt
2.II LO Mielec – 5pkt
3. ZST Mielec – 4 pkt
4.ZS Radomyśl Wielki -3 pkt
5.ZSE Mielec
6.ZS im. J.Grosz. Mielec
7.LO Przecław
8.V LO Mielec

 

Komunikat z półfinału wojewódzkiego Licealiady
w pływaniu – Mielec dn .05.12.2013r.
Dziewczęta :
Sztafeta 6x50m.
1.II LO Mielec – 3;11,95
2.II LO Dębica – 3;33,80
3.I LO Dębica – 4;13,23
4.V LO Mielec – 4;28,80
Konkurencje indywidualne:
50m motylkim
1.Niemiec Aleksandra- 97-LO Ropczyce -0;32,26
2.Piekarz Patrycja -95- II LO Mielec – 0;34,23
3.Dziekan Agnieszka – 96- II LO Mielec
4.Jędrysik Malwina – 95- LO Strzyżów -0;38,89
50m grzbietem
1.Rymut Gabriela -95- II LO Dębica – 0;35,89
2.Gozdecka Monika -95- V LO Mielec – 0;35,57
3.Burkot Anna – 96- II LO Mielec – 0;36,92
4.Żak Aleksandra – 97- II LO Dębica – 0;37,67
50m klasykiem
1.Ciszek Weronika – 97-II LO Dębica – 0;38,13
2.Zacharska Ada – 95- II LO Mielec – 0;39,70
3.Styczeń Magda -96- II LO Mielec – 0;44,80
4.Klecha Gabriela -97- LO Strzyżów – 0;45,23
50m dowolnym.
1.Kozioł Karolina – 97- II LO Mielec – 0;28,39
2.Żak Anna -96- I LO Dębica – 0;29,51
3.Tomanek Marlena – 95- V LO Mielec – 0;30,23
4.Cwynar Michalina – 96- I LO Dębica – 0;32,54
5.Pasierb Patrycja -97- LO Ropczyce- 0;35,27
6.Pasierb Gabriela – 97- LO Ropczyce – 0;36,75
Chłopcy :
Sztafeta 6x50m;
1.II LO Mielec – 2;42,17
2.LO Tarnobrzeg -2;43,29
3.II LO Dębica – 2;51,86
4.ZST Mielec – 2;59,20
5.ZSNr1 Nowa Dęba – 3;27,89
6.I LO Dębica – 3;33,29
Konkurencje indywidualne:
50m motylkiem
1.Safin Hubert-95- LO Tarnobrzeg -0;30,23
2.Wiatrowski Filip – 96- LO Tarnobrzeg- 0;30,45
3.Kapel Michał- 97- ZST Mielec – 0;30,57
4.Cynarski Łukasz – 95- LO Strzyżów- 0;30,98
5.Kołodziej Karol- 95- II LO Dębica – 0;31,29
6.Omiotek Oskar – 95- II LO Mielec
50m grzbietem
1.Hendzel Konrad-97- II LO Mielec – 0;27,82
2.Siembida Norbert- 95- II LO Dębica – 0;31,39
3,Pyszka Krzysztof -94- ZST Mielec – 0;33,23
4.Weselak Maciej – 96- I LO Dębica – 0;38,20
5.Michnal Patryk -95- LO Strzyżów -0;40,10
6.Matłosz Sebastian- 97- LO Strzyżów – 0;42,25
50m klasykiem
1.Kondrow Konrad -97- LO Tarnobrzeg- 0;31,02
2.Dyda Jakub- 97- II LO Dębica – 0;32,52
3.Juruś Radosław- 95- LO Tarnobrzeg -0;33,92
4.Kraska Mateusz – 95- II LO Mielec – 0;34,67

 

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
Grupa A w unihokeju –Mielec dn.03-04.12.2013r.
Dziewczęta:
1.ZSB Mielec – ZSE Mielec -1:2
2.ZST Mielec – II LO Mielec – 1:3
3.I LO Mielec – LO Kolbuszowa – 2:0
4.ZSB Mielec – ZST Mielec – 2:2
5.I LO Mielec – ZSE Mielec – 1:0
6.LO Kolbuszowa – II LO Mielec – 2:2
7.ZSB Mielec – I LO Mielec – 0:5
8.L O Kolbuszowa – ZST Mielec – 2:1
9.II LO Mielec – ZSE Mielec – 2:0
10.ZSB Mielec – LO Kolbuszowa – 2:3
11.II LO Mielec –I LO Mielec – 0:1
12.ZSE Mielec – ZST Mielec – 2:0
13,ZSB Mielec – II LO Mielec – 1:2
14. ZSE Mielec – LO Kolbuszowa – 1:1
15.ZST Mielec – I LO Mielec -0:0
Tabela końcowa :
1.I LO Mielec - 9 pkt – awans do półfinału wojewódzkiego
2.II LO Mielec – 7 pkt –awans do półfinału wojewódzkiego
3.LO Kolbuszowa – 6pkt
4.ZSE Mielec – 3pkt
5.ZST Mielec – 2pkt
6.ZSB Mielec – 1pkt
Chłopcy :
Mecze eliminacyjne :
Gr A
1.ZST Mielec – ZS im. J.Grosz. Mielec -6:0
2.ZSR CKR Rzemień- V LO Mielec – 2:1
3.ZST Mielec – ZSRCKR Rzemień- 4:1
4,ZSim. J.Grosz. Mielec – V LO Mielec – 1:1
5.ZST Mielec – V LO Mielec – 8:0
6.ZSim. J.Grosz. Mielec – ZSR CKR Rzemień – 0:3
Tabela Gr A
1.ZST Mielec – 6pkt –awans do finału turnieju
2. ZSRCKR Rzemień- 4pkt- awans do finału turnieju
3.V LO Mielec – 1 pkt
4.ZS im.J.Grosz.Mielec – 1pkt
Gr B
1.ZSB Mielec – I LO Mielec – 3:0
2.ZSB Mielec – II LO Mielec – 3:1
3.I LO Mielec –II LO Mielec – 0:2
Tabela Gr. B
1.ZSB Mielec – 4pkt –awans do finału turnieju
2.II LO Mielec -2pkt –awans do finału turnieju
3.I LO Mielec – 0pkt
Mecze finałowe:
1.ZST Mielec –II LO Mielec – 7:0
2.ZSRCKR Rzemień- ZSB Mielec – 1:5
3.ZSR CKR Rzemień – II LO Mielec -7:0
4.ZST Mielec – ZSB Mielec – 1:1
5.ZST Mielec - ZSRRCKU Rzemień-4:1 –wynik eliminacji
6.ZSB Mielec – II LO Mielec – 3:1 – wynik z eliminacji
Tabela końcowa :
1. ZST Mielec – 5pkt –awans do półfinału wojewódzkiego
2. ZSB Mielec -5pkt – awans do półfinału wojewódzkiego
3. ZSR RCKU Rzemień – 2 pkt
4. II LO Mielec -0pkt

 

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
W piłce siatkowej –Mielec dn.25.11. i 29.11.2013r
Dziewczęta :
Mecze finałowe:
1.I LO Mielec – SMS Mielec – 0:2- (9:25,14:25)
2.ZST Mielec – ZSE Mielec – 2:0 -(25:21,25:12)
3.I LO Mielec – ZST Mielec – 2:1- (18:25,25:21,15:10)
4.SMS Mielec – ZSE Mielec – 2:0 (25:22,25:11)
Tabela końcowa :
1.SMS Mielec – awans do finału rejonowego
2.I LO Mielec
3.ZST Mielec
4.ZSE Mielec
5-6.II LO Mielec
V LO Mielec
7-8.LO Przecław
ZS im. J.Grosz.Mielec
Chłopcy:
Mecze finałowe :
1.ZSB Mielec – II LO Mielec – 2:1-(23:25,25:17,15;11)
2.ZST Mielec –LO Przecław – 2:1 –(24:26,25:17,15:11)
3.V LO Mielec – ZSB Mielec - 2:1 –(24:26,27:25,15:2
4.II LO Mielec – LO Przecław – 2:1 – (25:23,10:25,16:14)
5.ZSB Mielec – LO Przecław -2:0
6.ZST Mielec – V LO Mielec – 2:1- (20:25,25:9,19:17)
7.V LO Mielec – II LO Mielec – 0:2 –(23:25,22:25)
8.ZST Mielec – ZSB Mielec – 2:0 – wynik z eliminacji
9.ZST Mielec – II LO Mielec – 2:0 –wynik z eliminacji
10.V LO Mielec – LO Przecław -2:1- wynik z eliminacji
Tabela końcowa:
1. ZST Mielec –awans do finału rejonowego
2. II LO Mielec
3. ZSB Mielec
4. V LO Mielec
5. LO Przecław
6. I LO Mielec
7-8. ZS im.J.Grosz.Mielec
ZSE Mielec

 

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
W tenisie stołowym –Mielec dn. 22.11.2013r.
Dziewczęta :
1.ZSE Dębica - awans do finału wojewódzkiego
2.ZS Ropczyce – awans do finału wojewódzkiego
3.I LO Dębica
4.LO Sędziszów Młp.
5.LO Kolbuszowa
6.ZS AE Werynia
7.II LO Mielec
8.I LO Mielec
Chłopcy
1.II LO Dębica - awans do finału wojewódzkiego
2.ZST Kolbuszowa – awans do finału wojewódzkiego
3.ZSZ Nr1 Dębica - awans do finału wojewódzkiego
4.II LO Mielec
5.LO Kolbuszowa
6.LO Ropczyce
7.ZS Ropczyce
8.ZST Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce ręcznej -Mielec dn.04.11. i 18.11.2013r.
Chłopcy:
1.ZST Mielec – ZS im.J.Grosz .Mielec- 18:12
2.V LO Mielec – ZSB Mielec – 12:13
3.V LO Mielec – ZS im.J.Grosz. Mielec – 23:11
4.ZST Mielec – ZSB Mielec – 13:9
5.V LO Mielec – ZST Mielec – 13:14
6.ZSim.J.Grosz. Mielec – ZSB Mielec – 8:17
Tabela końcowa:
1.ZST Mielec – 6pkt -45: 34 –awans do finału rejonowego
2.ZSB Mielec – 4pkt -39:33
3.V LO Mielec – 2pkt -48:38
4.ZS im.J.Grosz. Mielec – 0 pkt – 31:58
Dziewczęta :
1.II LO Mielec – ZSE Mielec – 9:2
2.ZS im.J. Grosz. Mielec – ZST Mielec – 1:15
3.ZSE Mielec –ZS im. J. Grosz. Mielec – 6:3
4.II LO Mielec – ZST Mielec – 5:3
5.II LO Mielec – ZZS im.J.Grosz, Mielec – 8:2
6.ZSE Mielec – ZST Mielec – 1:8
Tabela końcowa :
1.II LO Mielec – 6pkt – 22:7 – awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec - 4pkt -26:4
3.ZSE Mielec – 2pkt- 9:20
4.ZS im.J.Grosz. Mielec – 0pkt-6:29

 

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w szachach drużynowych Mielec dn.14.11.2013r.
1.II LO Dębica – 12pkt- 23 p.małe – awans do finału wojewódzkiego
2.LO Pilzno – 8pkt- 15 - awans do finału wojewódzkiego
3.II LO Mielec – 8pkt-13
4.LO Kolbuszowa – 6pkt- 12
5.V LO Mielec – 5pkt-11
6.LO Ropczyce – 2pkt- 5
7.ZSAT Ropczyce – 1pkt-5

 

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w tenisie stołowym- Mielec dn. 15,11.2013r.
Dziewczęta:
1.I LO Mielec –awans do finału rejonowego
2.II LO Mielec –awans do finału rejonowego
3.ZS im.J.Grosz.Mielec
4.ZST Mielec
5.ZSE Mielec
Chłopcy:
1.II LO Mielec –awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec –awans do finału rejonowego
3.ZSE Mielec
4.ZS.im.J.Grosz.Mielec
5.ZSCKR Rzemień
6.I LO Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.25.10.2013r.
Dziewczęta -10x1000m
1.II LO Mielec
2.ZST Mielec
3.ZSE Mielec
4.V LO Mielec
Chłopcy - 10x1200m
1.ZST Mielec
2.ZSB Mielec
3.II LO Mielec
4.ZS im.J. Grosz Mielec

 

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w szachach drużynowych- Mielec dn. 23.10.2013r.
1.V LO Mielec – 5pkt -9,0 pkt.małe
2.II LO Mielec – 5pkt- 8,5
3.ZST Mielec - 2 pkt
4.I LO Mielec – 0pkt

 

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w biegach przełajowych-Mielec dn. 11,10.2013r.
1200m dziewcząt;
1.Jacher Małgorzata – 97- ZSim.J.Grosz. Mielec
2.Augustyn Angelika – 96- V LO Mielec
3.juszak Paulina -97- I LO Mielec
4.Leśniak Marcelina – 94- ZSE Mielec
5.Brzostowicz Monika – 97- II LO Mielec
6.Dziekan Agnieszka – 96- II LO Mielec
7.Dżwięga Patrycja – 97- ZSE Mielec
8.Sajek Justyna – 96-ZSE Mielec
9.Borowiec Agnieszka – 97- ZSE Mielec
10.Zboch Justyna – 97- ZST Mielec
11.Mądra Aleksandra- 97- ZSE Mielec
12.Sypek Justyna – 97- II LO Mielec
13.Maziarz Katarzyna- 95- ZSE Mielec
14.Zaskalska Magdalena-96-ZSE Mielec
15.Kuczkowska Paulina- 96- ZST Mielec
16.Mierzwa Joanna – 96- ZST Mielec
17.Wenc Paulina -95- ZSE Mielec
18.Brzostecka Sylwia -97- ZSE Mielec
19.Batko Kornelia -96- II LO Mielec
20.Wilk Karolina – 96- ZST Mielec
21.Kilian Joanna- 96-II LO Mielec
22.Magda Roksana -97- ZST Mielec
23.Dyduła Agnieszka-97- ZST Mielec
24.Dudzik Katarzyna -95- ZST Mielec
25.Gruszecka Melania- 96- II LO Mielec
26.Kamińska Anna -96- II LO Mielec
27.Witek Klaudia – 95- II LO Mielec
1500m chłopcy:
1.Pszeniczny Piotr- 94- ZST Mielec
2.Król Jakub – 97-ZSB Mielec
3.Posłuszny Robert-94- ZST Mielec
4.Gudz Mateusz- 94-ZST Mielec
5.Chrabąszcz Bartosz- 95- ZSB Mielec
6.Strycharz Paweł -96- ZST Mielec
7.Betlej Mateusz- 96- ZS CKR Rzemień
8.Golba Jakub- 97- II LO Mielec
9.Kusek Arkadiusz- 95- V LO Mielec
10.Hyrchel Radosław- 97- ZS im.J.Grosz.Mielec
11.Marzec Hubert -97- ZST Mielec
12.Szady Tomasz- 96- ZST Mielec
13.Żak Kamil -95- II LO Mielec
14.Chrabąszcz Dariusz-96- ZSB Mielec
15.Krępa Filip -96- ZS im.J.Grosz. Mielec
16.Doroż Kamil- 97- ZST Mielec
17.Ogorzałek Bogusław- 96- ZSE Mielec
18.Furdyna Krzysztof -95- ZS CKR Rzemień
19.Koper Wojciech – 95-ZSE Mielec
20.Głodzik Wojciech -97-ZST Mielec
21.Magda Maciej -97- ZST Mielec
22.Muniak Rafał- 95- ZS CKR Rzemień
23.Kusak Kamil -97- II LO Mielec
24.Maziarz Patryk 96- V LO Mielec
25.Bugaj Patryk –96- ZST Mielec
26.Kilian Jarosław- 97- ZST Mielec
27.Soswa Seweryn -96- ZST Mielec
28.Sędłak Marcin – 94- ZSCKR Rzemień
29.Zięba Jakub -96-ZSim.J.Grosz.Mielec
30.Kosowicz Łukasz- 97- ZST Mielec
31.Dobrowolski Dawid -97- II LO Mielec
32.Trendak Krystian- 96- ZS CKR Rzemień
33.Henchel Konrad -97- II LO Mielec
34.Szałda Albert- 96- II LO Mielec
35.Chmara Wojciech -97- ZS CKR Rzemień
36.Cichoń Daniel -94- ZST Mielec
37.Surdej Damian -96- ZSE Mielec
38.Jachyra Marcin -97 –ZST Mielec
39.Hawro Marcin -96- ZSim.J.Grosz.Mielec
40.Kania Adrian -96- II LO Mielec
41.Lonczak Kamil -97- II LO Mielec’
42.Kusek Paweł-95- ZSE Mielec
43.Miśkiewicz Jakub- 95- ZST Mielec
44.Hyjek Kamil – 97- ZST Mielec
45.Pasik Jakub-96- ZST Mielec
46.Barszcz Dominik-97- ZST Mielec

 

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w lidze lekkoatletycznej –Mielec dn.30.09.2013r.
Punktacja drużynowa:
Dziewczęta:
1.II LO Mielec – 1071 pkt
2.ZST Mielec – 971 pkt
3.LO Kolbuszowa – 965 pkt
4.V LO Mielec – 883pkt.
5.ZSE Mielec – 867 pkt
6.II LO Dębica – 859 pkt
7.ZS Nr2 Dębica – 851 pkt.
8.I LO Mielec – 765 pkt.
9.I LO Dębica – 733 pkt
10.ZS Radomyśl Wielki – 614 pkt
11.ZST Kolbuszowa – 611pkt
12.RZSZ Pilzno – 554 pkt
13.ZS im J.Grosz..Mielec – 524 pkt
14.ZSZ Nr1 Dębica – 500 pkt
15.ZS CKR Rzemień – 418 pkt
16.ZSZ Pustków –Osiedle + 144pkt
Wyniki indywidualne:
100m.
Seria I
1.Olechowska Magdalena -97-ZS Nr2 Dębica -14,16 =116pkt
2.Kulpa Karlota -96- ZST Mielec – 14,49 =108
3.Działo Sabina – 96 – ZST Mielec – 14,65 =104
4.Bąk Justyna -97 –II LO Dębica -16,37 =67
5.Bielatowicz Justyna -95 –ZSZ Nr1 Dębica – 17,63 =46
6.Gleń Anastazja -96 –ZSZNr1 Dębica -18,42 =34
Seria II.
1.Szlachetka Katarzyna -97 –ZSE Mielec -15,45=86pkt
2.Jędrzejczyk Kinga -95 –ZSNr2 Dębica – 15,63 =82
3.Stachnik Aneta -97 –II LO Dębica -16,43=66
4.Lelakowska Joanna -96 –I LO Mielec – 16,85 =59
5.Tomaszek Ewelina -96 –VLO Mielec -17,30=51
6.Pryga Paulina -93- ZS Radomyśl Wielki – 18,09 =39
Seria III.
1.Hendzel Iwona -96- II LO Dębica -15,07 =95 pkt
2.Pachut Angelika -97 –RZSZ Pilzno -16,18=71
3.Czerwiec Małgorzata -96 –V LO Mielec -16,56=64
4.Zaskalska Elwira -97 –I LO Mielec -17,26=52
5.Chmura Kamila -94-ZS Radomyśl Wielki -17,30 =51
6.Kogut Paulina -96 –ZSZNr1 Dębica – 19,58=21
Seria IV.
1.Bielat Małgorzata –I LO Mielec -95- 15,15 =93pkt
2.Pogoda Katarzyna -97 –ZSE Mielec -15,17 =92
3.Jachym Katarzyna -96 –ZSNr2 Dębica -16,04 =74
4.Pelc Samanta -97 –ZST Mielec – 16,86-= 59
5.Żądło Katarzyna -95- ZST Kolbuszowa -17,00=56
6.Betlej Karolina -95 –ZSckr Rzemień -17,87=42
Seria V.
1.Piechota Agata – 96 – II LO Mielec -14,58=106pkt
2.Chmura Agnieszka -97 –I LO Dębica – 14,80 =101
3.Warzecha Agnieszka – 97 –ZS im.J.Grosz.Mielec – 16,78=60
4.Klaus Natalia -96- V LO Mielec -17,17 =53
5.Pytlak Magdalena -97 –LO Kolbuszowa – DNF
Seria VI.
1.Maziarz Beata -96 –ZST Mielec -15,33=89pkt
2.Światowiec Gabriela -96 –I LO Dębica -15,59=83
3.Borowiec Agnieszka -97 –ZSE Mielec -15,72 =80
4.Biestek Elżbieta -95 –LO Kolbuszowa -16,61=63
5.Jędrysek Klaudia -95- ZS CKR Rzemień -17,26=52
6.Świątek Karolina -96 –Zsim.J.Grosz.Mielec – 17,39=50
Seria VII.
1.Wróblewska Mariola – 95- LO Kolbuszowa – 14,67=104pkt
2.Siwiec Klaudia -96- II LO Mielec – 14,86=99
3.Sitko Paulina – 96- ZST Kolbuszowa -16,06 =74
4.Styczeń Magdalena – 96- II LO Mielec -16,70=61
5.Nylec Maria -97 –I LO Dębica -17,10=54
6.Durak Klaudia -95-ZST Kolbuszowa -17,18=53
400m:
Seria I.
1.Ciszek Justyna -96-ZS Nr2 Dębica -67,89=104pkt
2.Jaskot Joanna -96 –LO Kolbuszowa – 69,36=97
3.Nykiel Kamila – 97 –ZSZNr1 Dębica -78,09=60
4.Szczepańska Katarzyna -95- ZSCKR Rzemień -78,48=59
5.Dubiel Paulina – 96 –ZS Radomyśl Wielki -79,16=57
6.Cielak Karolina -97 –II LO Dębica – 80,59=52
Seria II.
1.Wilk Marcelina –ZST Mielec -96 -71,23=88pkt
2.Przywara Dominika -95- II LO Mielec – 75,88=69pkt
3.Wożna Dagmara -97 –ZSZNr1 Dębica -76,02=68
4.Tomanek Marlena -95 – V LO Mielec -77,37=63
5.Augustyn Bożena -96- ZSNr2 Dębica -79,45=56
6.Szeblec Patrycja -97- ZST Kolbuszowa –DQ
Seria III.
1.Walczyk Joanna -95- ZST Mielec – 73,30=79pkt
2.Strzałka Anna -96 –II LO Dębica – 75,29=71
3.Pryga Gabriela -97-ZS Radomyśl Wielki -79,07=57
4.Sarnik Aneta -94-ZSE Mielec -79,22=56
5.Bandyra Koleta -95 –I LO Dębica -79,97=54
6.Machocka Angelika –ZSCKR Rzemień -95- 86,40=34
Seria IV.
1.Bizewska Maria -96- ZST Mielec-71,11=89pkt
2.Łukaszek Izabela -97 –V LO Mielec -72,85=81
3.Zaskalska Magdalena -96- ZSE Mielec -77,45=62
4.Panserz Katarzyna -96–RZSZ Pilzno-85,35=37
5.Błotnicka Karolina -97- II LO Dębica -89,73=26
6.Pełka Magdalena -97 –ZST Kolbuszowa -93,78 =18
Seria V.
1.CudoAgnieszka -97 –LO Kolbuszowa -75,11=72pkt
2.Mądra Aleksandra -97 –ZSE Mielec -76,54=66
3.Wolak Ewelina -97-I LO Mielec-77,78=61
4.Pachut Angelika -97- RZSZ Pilzno-81,37=49
5.Mądra Anna -94- ZSE Mielec -83,56=42
6.Kozioł Karolina -96- I LO Mielec -86,66=34
Seria VI.
1.Kopacz Daria -96 –I LO Mielec -81,21=50pkt
2.Bartkowska Natalia -96-II LO Mielec -83,87=41
3.Grądzka Klaudia -97 –ZST Kolbuszowa – 87,81=31
4.Koziara Malwina –97-ZSNr2 Dębica – 94,20=17
Seria VII-
1.Rządzka Izabela -95- II LO Mielec -71,73=66pkt
2.Sajek Justyna -96-ZSE Mielec -75,80=69
3.Betlej Anna -95-LO Kolbuszowa- 77,06=64
800m:
Seria I
1.Jacher Małgorzata -97- ZSim.J.Grosz.Mielec -2;39,85=91pkt
2.Augustyn Angelika -96- V LO Mielec -2;42,26=85
3.Kapustka Magdalena -97- II LO Dębica -2;46,83=75
4.Kantorowska Barbara -95- V LO Mielec -2;47,67=73
5.Adamczyk Magdalena -95-I LO Mielec -2;51,34=66
6.Kusa Monika – 96 LO Kolbuszowa -2;58,94=52
7.Pacanowska Ewa-97 –ZSNr2 Dębica -3;01,49=47
8.Gołębiowska Kamila -97- I LO Dębica -3;05,43=41
9.Dubiel Marta -94-ZS Radomyśl Wielki -3;11,93=32
10.Augustyn Wiktoria -97-ZST Mielec -3;14,08=29
11.Szacik Aneta -97 –ZSZNr1 Dębica -3;17,81=24
12.Surman Gabriela 97- II LO Dębica -3;18,30=24
13.Morawczyńska Patrycja -95-ZSNr2 Dębica -3;23,09=18
14.Bodzioch Klaudia -95 –ZSNr2 Dębica -3;24,74=17
15.Stec Patrycja -96-ZST Kolbuszowa -3;32,47=10
16.Czapiga Joanna -96- ZS Radomyśl Wielki -3;57,25=0
17.Kos Gabriela -97 –RZSZ Pilzno -4;19,77=0
Seria II.
1.Leśniak Marcelina -94 –ZSE Mielec -2;54,54=60pkt
2.motylska Magdalena -97 –LO Kolbuszowa -2;54,66=60
3.Jewiec Klaudia -97-II LO Dębica -3;01,38=48
4.Krakowska Alicja -95- II LO Mielec -3;04,21=43
5.Nicpoń Magdalena -96- ZST Mielec -3;06,56=39
6.Kędzior Bernadetta-96- ZSim.J.Grosz.Mielec -3;07,75=38
7.Taraszka Izabela -97-II LO Mielec -3;09,96=34
8.Dyduła Agnieszka -97 –ZST Mielec -3;13,49=30
9.Wenc Paulina -95-ZSE Mielec – 3;15,94=26
10.Haracz Sabina -95-II LO Mielec -3;17,48=25
11.Maziarz Katarzyna -95-ZSE Mielec -3;17,71=24
12.Biesiadecka Patrycja -97- ZSCKR Rzemień -3;21,45=20
13.Sowa Katarzyna -96- I LO Mielec -3;26,48- 15
14.Adamczyk Olga -95- I LO Mielec -3;39,32=6
15.Ozga Zuzanna -96-ZST Kolbuszowa- 3;39,90=6
16.Dudek Ewelina -96-ZST Kolbuszowa -3;40,28=5
17.Posłuszny Izabela -97 –ZS CKR Rzemień- DNS
Skok w dal:
1.Wojdyło Natalia -97- LO Kolbuszowa – 4,43=110pkt
2.Dziewit Monika – 95- V LO Mielec -4,29=104
3.Naprawa Sylwia – 95 – IILO Mielec -4,27=103
4.Działowska Anna -96- ZST Mielec -4,26=103
5.Sztuka Kinga -96- II LO Mielec -3,98=91
6.Chmielowiec Emilia -96 –LO Kolbuszowa – 3,96=91
7 Falarz Mariola -97 –I LO Dębica -3,87=87
8.Tyrpin Kinga – 95 – LO Kolbuszowa – 3,82=85
9.Kantor Agata – 96- II LO Dębica – 3,79=84
10.Mroczek Paulina -95-I LO Dębica – 3,76=82
11.Kilian Anna -96 –ZSE Mielec -3,73=81
12.Olszówka Agnieszka – 96-RZSZ Pilzno – 3,70=80
13.Bury Paulina – 96-ZSE Mielec – 3,63 =77
14.Sypek Justyna -97-II LO Mielec -3,63=77
15.Klaus Aneta -97- I LO Mielec -3,61-76
16.Dziedzic Patrycja -97 – ZSNr2 Dębica- 3,61=76
17.Zielińska Aleksandra -97 –V LO Mielec -3,61=76
18.Suchy Mariola -97-I LO Mielec -3,60=76
19.Śpiewak Katarzyna -94- ZST Kolbuszowa – 3,60=76
20.Rydzy Kinga -96- ZS Radomyśl Wielki -3,60=76
21.Król Edyta – 96- II LO Dębica – 3,56 =74
22.Fik Katarzyna -97- II LO Dębica -3,55=74
23.Kasprzak Anna -96-ZST Mielec – 3,53=73
24.Popielarz Kinga – 95- ZST Kolbuszowa – 3,51=72
25.Łagowska Daria – 96-ZSCKR Rzemień-3,36=66
26.Gorczyca Iwona -95-ZST Kolbuszowa – 3,32=64
27.Głodzik Bernadetta- ZSim.J.Grosz. Mielec-95-3,28=63
28.Dudek Katarzyna – 97 –ZS Radomyśl Wielki -3,24-61
29.Rzeszowska Marcelina -96-RZSZPilzno- 3,23=61
30.Florczak Katarzyna -94-ZSE Mielec – 3,20=59
31.Cieśla Sabina -97- I LO Mielec -3,08=55
32.Barbarzak Marzena – 96- ZS Nr2 Dębica-2,87=46
33.Zielińska Bernadeta – 96- ZST Mielec -2,66=38
Pchnięcie kulą: -3 kg
1.Czerwiec Natalia -96- ZSZPustków –Osiedle -11,62=144pkt
2.Piękoś Lidia -96- LO Kolbuszowa – 9,42=123
3.Murdza Wiktoria – 96- ZST Mielec – 9,36=122
4.Dymek Marcelina -96-II LO Mielec – 9,14=135
5.Midura Magdalena -97-II LO Mielec – 9,18=121
6.Tomczyk Marta -97-ZSim.J.Grosz.Mielec – 8,86=117
7.Czaja Alicja -97-RZSZPilzno- 8,59=114
8.Gromny Aldona – 97-II LO Mielec – 8,56-114
9.Bobro Paulina -96-ZST Mielec -8,44=113
10.Kubek Aneta -97-II LO Dębica – 7,92-107
11.Mazur Kinga-97- I LO Dębica – 7,89=107
12.Łoch Klaudia -97-I LO Dębica – 7,87=107
13.Szymaszek Patrycja -96- ZSNr2 Dębica -7,72=105
14.Perz Małgorzata -97- ZS Nr2 Dębica -7,68=104
15.Krok Karolina -97-I LO Dębica – 7,62=104
16.Ziętek Andżelika- 97- ZSE Mielec – 7,57=103
17.Midura Aleksandra –II LO Mielec -7,43-PK
18.Saj Anita -97- ZST Kolbuszowa – 7,37=101
19.Bartuzel Agnieszka- 97- ZST Kolbuszowa – 7,37=101
20.Materowska Natalia -96- II LO Dębica -7,35=101
21.Kucharczyk Ilona -96-V LO Mielec -7,35=101
22.Reguła Patrycja -97- ZS Radomyśl Wielki – 7,33=100
23.Piękoś Aniela -97- II LO Dębica – 7,32=100
24.Kusek Małgorzata -97- ZST Mielec -7,28=100
25.Bednarz Angelika -96- ZS Radomyśl Wielki -7,26=100
26.Papiernik Patrycja -96-ZSZNr1 Dębica- 7,10=98
27.Buszek Angelika -97- ZSNr2 Dębica -6,78=94
28.Gil Małgorzata -97- RZSZ Pilzno-6,56=91
29.Czaja Aleksandra -97-ZS Radomyśl Wielki – 6,53=91
30.Ćwięka Magdalena -96-I LO Mielec -6,19=86
Pchnięcie kulą-4kg.
1.Bytnar Natalia -95- V LO Mielec -8,76=131pkt
2.Szlachetka Joanna – 95- ZSZNr1 Dębica -8,35=127
3.Hyla Lucyna -95- I LO Mielec -7,66=120
4.Krępa Marta – 95- ZSE Mielec -7,38=118
5.Jadach Andżelika -95- ZST Kolbuszowa – 7,33=117
6.Piechota Aneta -95- LO Kolbuszowa – 7.10=115
7.Strycharz Mariola -95- ZSE Mielec -6,85=112
8.Skiba Agnieszka -95- ZSE Mielec – 6,50=108
9.Maziarz Klaudia -95-I LO Mielec -6,44=89
10.Mroczek Joanna -95- ZSim.J.Grosz. Mielec – 6,26=105
11.Malikowska Monika – 95- ZSCKR Rzemień – 6,12=104
12.Matuszkiewicz Roksana -95-V LO Mielec -5,42=75
Sztafeta 4x100m:
Seria I.
1.ZST Mielec (Siembab,Kulpa,Maziarz,Działo)-56,85=102 pkt
2.I LO Dębica –(Chmura,Mroczek,Nylec,Światowiec)-61,55=71
3.V LO Mielec – (Czerwiec ,Tomaszek,Klaus,Dziewit_-64,69=52
4.ZST Kolbuszowa-(Sitko,Szeblec ,Śpiewak,Gorczyca,)-64,98-50
5.ZS Radomyśl Wielki-(Pryga ,Chmura,Dudek,Ryniewicz)-66,67=41
Seria II.
1.ZS Nr2 Dębica –(Olechowska ,Jachym,Ciszek,Jędrzejczyk)-57,58=97pkt
2.II LO Mielec -(Piechota ,Naprawa,Siwiec,Lis)-58,65=90
3.II LO Dębica –(Szymaszek,Bąk,Stachnik,Hendzel)-59,37=85
4.LO Kolbuszowa-(Sito,Biestek,Pytlak,Wrsolewska)-60,36=78
5.RZSZ Pilzno-(Olszówka ,Pachut,Kos,Czaja,)-65,00=50
SeriaIII.
1.ZSE Mielec –(……………………….)- 60,13=80pkt
2.I LOMielec –(Niedbała,Szakalska,Matuszkiewicz,Lelkowska)-63,30=60
3.ZSZ nr1 Dębica- (Bielatowicz,Nykiel,Wożna ,Gleń)-66,46=43
4.ZSCKR Rzemień-(Jędrysik,Machocka,Betlej,Łagowska)-66,85=41
Chłopcy :
Punktacja drużynowa:
1.ZST Mielec – 1013pkt
2.ZSB Mielec -945pkt
3.ZS Nr2 Dębica- 923pkt
4.II LO Dębica-919 pkt
5.ZSZ Nr1 Dębica -918pkt
6.ZST Kolbuszowa – 871 pkt
7.ZS CKR Rzemień- 846 pkt
8.ZSE Dębica -834 Pkt
9.LO Kolbuszowa – 827 pkt
10.ZS im. J. Grosz. Mielec -793 pkt
11.ZS Radomyśl Wielki- 778 pkt
12.RZSZ Pilzno -737 pkt
13.II LO Mielec – 660 pkt
14.V LO Mielec – 594- pkt
15.I LO Dębica – 545 pkt
16.ZSZ Pustków –Osiedle -114pkt
Wyniki Indywidualne :
100m
Seria I
1.Durak Tomasz- 95- LO Kolbuszowa – 12,98=87 pkt
2.Zgłobica Mateusz -96- II LO Dębica -13,26=78
3.Rymanowicz Jakub -97- ZSB Mielec – 13,66=65
4.Muniak Rafał -95- ZSCKR Rzemień – 13,70=64
5.Świątek Jakub -95- ZST Mielec -13,79=61
6.Knych Sebastian -95- I LO Dębica – 13,82=60
7.Wilczyński Arkadiusz – 95- ZSNr2 Dębica -14,18=50
Seria II
1.Grych Michał-96- I LO Mielec – 12,48=105pkt
2.Polak Paweł-97 – ZSB Mielec -12,69 =97
3.Łakomy Krystian -97-LO Kolbuszowa – 13,04=85
4.Pyskaty –Dawid -97 –ZSNr2 Dębica-13,16=81
5.Marciniec Kamil -95- II LO Dębica – 13,48=70
6.Pszeniczny Krystian -95 –ZSB Mielec -13,50=70
7.Mika Krzysztof – ZSCKR Rzemień -13,96=56
Seria III.
1.Surdel Dominik -95- I LO Dębica -12,61=100pkt
2.Gawęda Robert -94- ZSE Dębica – 12,96=88
3.Lamparty Konrad -97-II LO Dębica – 13,08=84
4.Dubiel Mateusz – 94- ZST Mielec – 13,10 83
5.Chmara Wojciech -97- ZSCKR Rzemień- 13,19=80
6.Sudoł Sebastian – 95- ZST Dębica – 13,96=56
Seria IV.
1.Wyszyński Jakub – 95- ZS Nr2 Dębica – 12,59=101pkt
2.Mądziel Krystian -96- ZS Radomyśl Wielki – 12,60 =101pkt
3.Ochalik Paweł-96- II LO Mielec – 13,41=73
4.Piątek Dawid -97-ZSim.J.Grosz. Mielec -13,56=68
5.Wiącek Dawid -97 – ZST Mielec – 13,60=67
6.Sulisz Damian – 96- ZSE Dębica – 14,00=55
Seria V.
1.Jóżwik Tomasz-95- LO Kolbuszowa – 12,70=97pkt
2.Bednarz Tomasz- 94-ZS Radomyśl Wielki – 12,86=91
3.Maziarz Patryk -96-V LO Mielec – 13,27=77
4.Kardyś Krystian – 95- ZSim.J.Grosz. Mielec -13,50=70
5.Sztyc Mateusz – 95- RZSZ Pilzno -13,80=61
6.Pietruszka Jakub -97 –ZSE Dębica – 13,92=57
Seria VI.
1.Kosiorowski Patryk -95- ZST Kolbuszowa – 12,57=102pkt
2.Bryk Jakub – 96 –V LO Mielec -13,04=85
3.Siemek Tomasz- 97 – II LO Mielec -13,15=81
4.Ciurkot Łukasz-95- ZSZNr1 Dębica – 13,33=75
5.Mróz Karol-97 –ZSE Dębica – 13,44=72
Seria VII.
1.Krępa Paweł -95-V LO Mielec -12,91=90pkt
2.Burghardt Mateusz -96-II LO Mielec – 13,00=86
3.Nicoś Paweł-94- ZSZNr1 Dębica – 13,15=81
4.Chajec Grzegorz -95- RZSZ Pilzno -13,20=80
5.Kubik Maciej -97- II LO Mielec – 13,74=62
-Dudek Piotr -95- ZSim.J.Grosz.Mielec – DNF
400m
Seria I.
1.Król Jakub -97- ZSB Mielec – 53,43=132pkt
2.Kutrzuba Bartłomiej -95- ZSNr2 Dębica – 57,57=100
3.Paduch Sebastian -94 –ZSE Dębica – 59,06=90
4.Maciąg Adrian -95 – LO Kolbuszowa – 61,74=72
5.Garus Piotr -96- II LO Dębica – 64,13=57
6.Pietras Robert -94- ZS Radomyśl Wielki –DQ(za nie sportowe zachowanie)
Seria II.
1.Wilkołek Dominik -94- ZSZ Nr1 Dębica – 56,49=108
2.Gudz mateusz- 94- ZST Mielec – 57,43=101
3.Miodunka Arkadiusz- 96-ZS Radomyśl Wielki – 59,81=84
4.Furdyna Krzysztof -95- ZSCKR Rzemień-61,02=76
5.Kawa Sebastian -94- ZSZNr1 Dębica – 61,21=75
6.Kubalica Mateusz- 95- I LO Dębica – 63,57=60
Seria III.
1.Trendak Krystian -96-ZS CKR Rzemień -57,69=99pkt
2.Chrabąszcz Mateusz- 96- ZS im.J.Grosz. Mielec -60,27=81
3.Głodzik Wojciech -97-ZST Mielec – 6o,76=78
4.Nowakowski Michał -97-II LO Mielec -62,14=69
5.Jałowiec Przemysław-96- RZSZ Pilzno -62,76=65
6.Bańka Paweł- 96- ZST Kolbuszowa -63,99=58
Seria IV.
1.Augustyn Janusz -94 ZST Kolbuszowa -55,98=112pkt
2.Stachowicz Tomasz-96- ZSim.J.Grosz. Mielec – 57,63=100pkt
3.Broda Dominik -97 –ZSZnr1 Dębica – 58,52=93
4.Gawron Piotr-97 –ZSnr2 Dębica -65,26=51
5.Rusin Sebastian -97 RZSZ Pilzno -67,10=41
6.Surowiec Damian -97 –ZST Mielec – 68,15=36
Seria V.
1.Różański Dawid -95-LO Kolbuszowa – 61,27=75
2.Czepiel Grzegorz -96- ZST Kolbuszowa -62,19=69
3.Rachwał Dawid -95-II LO Dębica -63,03=64
4.Puszkin Mateusz- 97- ZSNr2 Dębica -63,48=61
5.Wąsik Kamil -96- ZSE Mielec – 64,82=53
6.Lewandowski Paweł – 95 –V LO Mielec – 67,69=38
Seria VI.
1.Cichoń Daniel -94 –ZST Mielec – 57,46=101pkt
2.Drożdżowski Witold -97- II LO Dębica – 58,89=91
3.Kusek Arek -95-V LO Mielec -60,21=82
4.Wrona Wojciech -96-LO Kolbuszowa -62,28=68
5.Żmuda Dawid -96-ZSim.J.Grosz.Mielec -63,49=61
6.Bocheński Mikołaj -97 -ZSE Dębica -65,14=51
Seria VII.
1.Kosiorowski Konrad-96- II LO Dębica-60,44-PK
2.Lasota Piotr- ZSB Mielec – 62,47=67
3.Płaneta Radosław -97- V LO Mielec- 66,65=43
1500m
Seria I.
1.Fołta Jakub -97 –II LO Dębica -4;33,89=81pkt
2.Kowal Mateusz- 96-ZS Radomyśl Wielki -4;50,64=55
3.Brzostowski Kamil -95-ZSZNr1 Dębica – 4;50,96=54
4.Grych Jakub -95- II LO Dębica – 5;00,64=41
5.Jałowiec Przemysław-96 –RZSZ Pilzno-5;00,81=41
6.Wróbel Dariusz- 94 –ZST Mielec – 5;01,26=41
7.Koza Krystian 96 ZS Radomyśl Wielki – 5;04,66=37
8.Radoń Jakub -96-ZSE Dębica -5;05,99=35
9.Bugaj Patryk -96- ZST Mielec -5;14,98=26
10.Kubik Robert-94- ZS CKR Rzemień -5;17,27=24
11.Rakoczy Grzegorz -96 ZSE Dębica -5;21,09=21
12.Ciołek Rafał -97-ZSE Dębica -5;22,04=20
13.Marszałek Sławomir – 95- ZST Kolbuszowa – 5;26,79=16
14.Kalita Michał-96-ZSZNr1 Dębica -5;31,07=13
15.Mędrek Bartosz-97- II LO Dębica – 5;50,36=4
16.Węgrzyn Gabriel 96- ZSim.J.Grosz.Mielec-7;31,46=0
Litwin Marcin -94-ZS Radomyśl Wielki –DNF (za nie sportowe zachwanie)
Seria II.
1.Pszeniczny Piotr- 94 –ZST Mielec -4;29,11=89pkt
2.Posłuszny Robert-94- ZST Mielec -4;47,87=59
3.Rajpold Michał-96- V LO Mielec -4;51,20=54
4.Betlej Mateusz-96-ZSCKR Rzemień-4;57,67=45
5.Kowalski Bartłomiej 97- ZS Nr2 Dębica -4;59,20=43
6.Misiak Krystian -97- ZSim.J,Grosz.Mielec -4;59,72=43
7.Mikoś Piotr -96-LO Kolbuszowa – 5;00,18=42
8.Chrabąszcz Dariusz- 95 – ZSB Mielec – 5;00,79=41
9.Majka Sebastian -95- ZS Nr2 Dębica – 5;01,28=41
10.Hyrchel Radosław -97- ZSim.J.Grosz.Mielec -5;01,91=40
11.KujawskiKamil –97-ZSE Dębica -5;02,62=39
12.Kamiński Patryk – 97- V LO Mielec -5;03,08=39
13.Babula Sebastian -96- ZSB Mielec – 5;03,60=38
14.Muchowski Piotr – 97- ZSNr2 Dębica – 5;04,20=37
15.Lelakowski Mateusz-95- ZSB Mielec – 5;05,00=36
16.Rzeszutek Adam -97-ZST Kolbuszowa -5;06,18=35
17.Siwiec Michał-97 ZST Kolbuszowa -5;07,19=34
18.Kapinos Dominik-97- ZS CKR Rzemień- 5;21,78=20
19.Kłusek Marek-96- RZSZ Pilzno -5;23,10=19
20.Gołąbek Mateusz-96-LO Kolbuszowa -5;34,34=11
21 Brzeziński Krzysztof -96 II LO Mielec –DNF
Skok w dal
1.Delert Tomasz-96- ZSB Mielec – 5,93=113pkt
2.Lelakowski Kamil- 97 –ZST Mielec -5,74=105
3.Sitko Sebastian -94- ZST Kolbuszowa -5,47=94
4.Lisak Kamil -97 –ZSNr2 Dębica -5,42=92
5.Chudy Robert- 94- ZSZNr1 Dębica – 5,27=86
6.Rzeszut Norbert – 97- ZSim.J,Grosz. Mielec – 5,22=84
7.Papiernik Paweł-96- RZSZ Pilzno – 5,20=83
8.Kaczor Patryk – 97 – II LO Dębica -5,18=83
9.Grzebień Przemysław -97 –ZSE Dębica – 5,11=84
10.Sypek Patryk -95- II LO Mielec – 5,08=82
11.Panek Paweł- 96 –ZST Kolbuszowa -5,05=78
12.Pazdro Ernest -97- ZST Mielec -5,05=78
13.Brniak Erwin –96-ZSE Dębica – 5,03=77
14.Reazmus Jacek –95 –ZSZNr1 Dębica – 4,99=75
15.Kądzielawa Jakub -95- II LO Dębica -4,99=75
16.Gancarski Paweł-96 – RZSZ Pilzno -4,99=75
17.Szacik Rafał -95- ZSZNr1 Dębica -4,88=71
18.Pietras Seweryn-95- ZS CKR Rzemień- 4,80=68
19.Łagoda Norbert-97- LO Kolbuszowa – 4,80=68
20.Marut Daniel -95- LO Kolbuszowa -4,74=66
21.Skop Mateusz –97- ZSB Mielec -4,73=65
22.Gudz Daniel -96-ZST Mielec -4,60=61
23.Midura Tomasz- 95-ZS CKR Rzemień -4,58=60
24.Mazur Konrad -95- ZS Nr2 Dębica – 4,57=60
25 Szydło Wojciech -97- II LO Dębica -4,54=58
26.Grzanka Piotr – 96 –ZS Radomyśl Wielki -4.45=55
27.Celarek Michael-95-II LO Mielec – 4,33=51
28.Cholewa Dariusz- 96 –ZS Radomyśl Wielki -4,28=49
29.Gawryś Mateusz- 96- ZS CKR Rzemień-4,23=48
30.Zuzel Jakub -96- V LO Mielec – 3,50=24
Pchnięcie kulą-5kg.
1.Mądro Przemysław-97- ZSNr2 Dębica – 12,75=134pkt
2.Nylec Maksymilian -97 –I LO Dębica – 11,56=121
3.Boryczka Mateusz- 96 –ZST Mielec – 11,26=118
4.Nowak Kamil – 96- ZSB Mielec – 11,24=118
5.Chrabąszcz Damian -96- ZS CKR Rzemień- 11,15=117
6.Olejarz Paweł- 97- ZS Radomyśl Wielki -10,90=114
7.Różański Adam -96- ZSZ Pustków-Osiedle – 10,89=114
8.Ryś Dominik -97- ZSB Mielec – 10,59=111
9.Sączawa Kamil-97-ZST Kolbuszowa – 10,58=111
10.Zieliński Bartłomiej -96-ZSB Mielec – 10,39=109
11.Leśniak Kamil -97- ZSB Mielec – 10,21=107
12.Kurcz Grzegorz –ZSE Dębica -10,11=106
13.Kozioł Karol -97-ZSE Dębica -10,09=106
14.Kulig Karol -97- ZST Mielec – 10,09=106
15.Mazur Krzysztof -97- ZSim.J.Grosz.Mielec -10,04=106
16.Kozioł Dawid -96- RZSZ Pilzno -10,03=106
17.Krasoń Mateusz- 97- ZSE Dębica -9,79=103
18.Jaworski Dominik-97 ZSNr2 Dębica – 9,49=99
19.Migas Dawid -97- ZST Kolbuszowa – 9,36=98
20.Szostak Filip -96 LO Kolbuszowa – 9,22=96
21.Nalepa Damian -96- RZSZ Pilzno -9,20=96
22.Dąbrowski Maciej -97-ZSim.J.Grosz. Mielec -9,14=95
23.Wujcikowski Kacper – 96- II LO Mielec – 8,89=92
24.Kłosiński Filip -96- ZST Kolbuszowa -8,57=96
25.Klekot Piotr-97- I LO Dębica- 6,37=71
26.Zuzel Jakub-96 – V LO Mielec –DNS
27.Ćwięka Jakub -97 – V LO Mielec – DNS
Pchnięcie kulą -6kg.
1.Babiarz Bartłomiej -94- ZSim.J.Grosz, Mielec -11,64=130pkt
2.Bomba Mikołaj -94- ZSCKR Rzemień- 10,60=119
3.Myjak Kacper -95- II LO Mielec -10,57- 118
4.Janusz Sebastian -95- ZST Mielec -10,50=118
5.Wlezień Przemysław- 95- II LO Dębica-10,34=116
6.Łączak Przemysław – ZSZ Nr1 Dębica -10,30=116
7.Królikowski Alan-94- ZSZNr1 Dębica -10,17=114
8.Orkisz Adrian -94- ZSZNr1 Dębica – 9,90=111
9.Krogulec Mateusz-95- LO Kolbuszowa -9,84=111
10.Ligęska Artur -94- ZSE Dębica -9,69=109
11.Łączak Arkadiusz-95- ZSB Mielec – 9,52=107
12.Krawczy Jędrzej 95-II LO Mielec -9,51=107
13.Dubicki Dominik-95-LO Kolbuszowa -9,33=105
14.Siembida Norbert-95- II LO Dębica – 8,92=100
15.Niemiec Robert-95- ZS Nr2 Dębica – 8,85=100
16.Wróbel Arkadiusz-94- ZS Radomyśl Wielki – 8,61 =97
17.Peret Sebastian -95- V LO Mielec -8,01=90
18.Rusin Jakub -95-V LO MIelec –DNS
19.Nycek Marek 95-ZSCKR Rzemień –DNS
Sztafeta 4x100m
Seria I
1.ZS nr2 Dębica -9Wyszyński,Kutrzeba,Kiernieb,Wiczyński)-48,32=110pkt
2,II LO Dębica –(Lamparty,Marciniec,Kaczor,Zgłobica)_48,72=106
3.ZSZNr1 Dębica –(Ciurkot,Nicoś,Chudy,Łączak,)-49,02=103
4.ZS Radomyśl Wielki-(Mądziel,Bednarz,Grzanka,Kowal,)-49,93=95
5.ZSCKR Rzemień-(Mika,Chmara,Furdyna,Muniak,)50,11=94
6.RZSZ Pilzno –(Kłusek,Gancarski,Sztyc,Chajec)-53,05=70
Seria II
1.ZSB Mielec –(Król,Polak,Delert,Wędrychowski)-49,37=100pkt
2.LO Kolbuszowa –(_______________________)-50,17=93
3,I LO Dębica –(Surdel,Grych,Knych,Kubalica)-5,81=88
4.V LO Mielec –(Krępa,Kardyś,Bryk,Maziarz,)-50,84=87
5.ZSim.J.Grosz. Mielec –(Dudek,Kardyś,Piątkowski,Piłat)-52,82=71
Seria III.
1.ZST Mielec –(Cichoń,Gudz,Stefanowicz,Pazdro)-50,08=94pkt
2.ZST Kolbuszowa –(Kosiorowski,Sudoł,Bańka,Czepiel)-51,55=82
3.ZSE Dębica –(Gawęda,Mróz,Pietruszka,Sulisz)-51,62=81
4.II LO Mielec –(……………………………….)-51,81=79



Komunikaty zawodów licealiady 2012/2013


Komunikat z finału półfinału wojewódzkiego
Licealiady w unihokeju chłopców –Mielec dn23.01.2013r.
Mecze eliminacyjne:
Gr.A
1.ZS Tarnobrzeg – ZSZ Nr1 Dębica- 0:2
2.ZS Tarnobrzeg  - ZSB Mielec – 2:5
3.ZSZ Nr1 Dębica – ZSB Mielec – 2:2
Tabela Gr A
1.ZSB Mielec – 3:1 pkt – 7:4  - awans do finału turnieju
2.ZSZ Nr1 Dębica – 3:1 – 4:2  - awans do finału turnieju
3.ZS Tarnobrzeg – 0:4 – 2:7
Gr.B
1.ZST Mielec – ZS Nr2 Dębica – 4:0
2.ZST Mielec – ZS Nr2 Nowa Dęba – 7:0
3.ZS Nr2 Dębica – ZS Nr2 Nowa Dęba – 0:1
Tabela Gr B
1.ZST Mielec – 4:0 pkt – 11:0  - awans do finału turnieju
2.ZS Nr2 Nowa Dęba – 2:2 pkt – 1:7 – awans do finału turnieju
3.ZS Nr2 Dębica – 0:4 pkt – 0:5
Mecze finałowe – z zaliczeniem wyniku z eliminacji:
1.ZSB Mielec – ZS Nr2 Nowa Dęba – 4:0
2.ZSZ Nr1 Dębica – ZST Mielec – 2:2
3.ZSZ Nr1 Dębica – ZS Nr2 Nowa Dęba – 8:0
4.ZSB Mielec – ZST Mielec – 2:0
Tabela końcowa:
1.ZSZ Nr1 Dębica – 5:1pkt – 12:4 –awans do finału wojewódzkiego
2.ZSB Mielec – 5:1pkt – 8:2  - awans do finału wojewódzkiego
3.ZST Mielec – 3:3 pkt – 9:4
4.ZS Nr2 Nowa Dęba – 0:6 pkt – 0:19
5.ZS Nr2 Dębica
6.ZS Tarnobrzeg

Komunikat z półfinału wojewódzkiego
Licealiady w piłce ręcznej chłopców
Mielec dn.21.01.2013r.
1.ZST Mielec – Sam.LO Stalowa Wola- 28:13
2.RCEZ Nisko – LO Kolbuszowa – 12:24
3.ZST Mielec – LO Kolbuszowa – 9:11
4.RCEZ Nisko –Sam.LO Stalowa Wola – 16:11
5.LO Kolbuszowa – Sam.LO Stalowa Wola – 13:12
6.ZST Mielec – RCEZ Nisko – 27:19
Tabela końcowa:
1 LO Kolbuszowa  - 6:0 pkt – 48:33bramki –awans do finału wojewódzkiego
2.ZST Mielec -4:2 pkt  - 64:43 – awans do baraży o wejście do finału woj.
3.RCEZ Nisko- 2:4pkt  - 47:62
4.Sam.LO Stalowa Wola – 0:6pkt -36:57

Komunikat z finału powiatowego
Liceliady w koszykówce :
Dziewczęta – mecze finałowe –Mielec dn.14.12.2012r.
1.ZST Mielec – ZSE Mielec -17:11
2.I LO Mielec – II LO Mielec – 13:12
Mecz o III-e miejsce
II LO Mielec – ZSE Mielec – 17:13
Mecz o I –e miejsce
I LO Mielec – ZST Mielec – 12:8
Tabela końcowa :
1.I LO Mielec – 4pkt –awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec -  3pkt
3.II LO Mielec – 2pkt
4.ZSE Mielec
5.LO Przecław
6.ZS im.J.Grosz. Mielec
7.V LO Mielec
8.ZSCKR Rzemień
Chłopcy – mecze finałowe- 17.12.2012r.
1.ZSCKR Rzemień – ZST Mielec – 24:31
2.II LO Mielec – I LO Mielec – 22:20
Mecz o III-e miejsce
ZSCKR Rzemień – I LO Mielec – 20:40
Mecz o I-e miejsce
ZST Mielec – II LO Mielec – 15:28
Tabela końcowa:
1.II LO Mielec – 4pkt – awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec   - 3pkt
3.I LO Mielec -  3pkt
4.ZS CKR Rzemień -2pkt
5.LO Przecław
6.ZSim. J.Grosz. Mielec

Komunikat z półfinału wojewódzkiego Licealiady
w pływaniu – Mielec dn 12.12.2012r.
Dziewczęta:
Sztafeta 6x50m
1.II LO Mielec – 3;21,95
2.V LO Mielec – 3;45,58
3.II LO Dębica – 4;04,48
4.ZS Tarnobrzeg -4;48,00
5.ZS Nr2 Dębica – 5;21,89
Konkurencje indywidualne:
50m motylkiem
1.Tarnopolska Magdalena -94 - I LO Dębica – 33;13
2.Ciepiela Karolina – 94 – II LO Mielec – 33;51
3.Piekarz Patrycja – 95 – II LO Mielec – 34;43
50m grzbietem
1.Rupa Patrycja -96 – V LO Mielec – 34,89
2.Gozdecka Mariola – 95-V LO Mielec – 35;57
3..Burkot Anna -96- II LO Mielec – 36;01
50m klasykiem .
1.Zacharska Adrianna -95- II LO Mielec – 41;23
2.Siemek Agnieszka -94- II LO Mielec – 47;70
50m dowolnym.
1.Żak Anna – 95- I LO Dębica – 29;23
2.Tomanek Marlena -95 – V LO Mielec – 30;58
3.Dziekan Agnieszka -96- II LO Mielec – 31;26
4.Rymut Gabriela -96 – II LO Dębica – 32;26
5.Cwynar Michalina – 95 – I LO Dębica – 32;58
6.Chmura Ewelina – 94- LO Ropczyce – 33;60
7.Tabasz Klaudia -95- ZS Nr2 Dębica – 39;98
8.Augustyn Kinga – 94 – V LO Mielec – 42;54
Chłopcy:
Sztafeta 6X50m.
1.II LO Mielec  - 2;40,95
2.LO Tarnobrzeg – 2;53,883.
3.II LO Dębica – 2;46,86
4.ZS Tarnobrzeg – 2;58,39
5.ZST Mielec – 3;15,39
6.ZS Nr1 Nowa Dęba – 3;16,57
7.N SMS Mielec – 3;27,60
8.I LO Dębica – 3;31,45
9.V LO Mielec – 3;34,64
10.ZS Nr2 Dębica – 3;53,29
Konkurencje indywidualne:
50m motylkiem.
1.Ciepiela Kacper -94- II LO Mielec- 28,14
2.Madura Rafał – 94- ZSE Mielec – 28,88
3.Żuczek Piotr -94 – II LO Mielec – 28,98
4.Krzemyk Bartosz -96 –ZS Tarnobrzeg – 29,08
5.Kołodziej Karol – 95 – II LO Dębica – 29,50
6.Szaraniec Wojciech –95- ZS Tarnobrzeg – 29,60
7.Hubert Safin -95 – LO Tarnobrzeg – 29,83
8.Wilk Kamil -96 – ZST Mielec – 30,95
9.Tereba Rafał – 94- V LO Mielec – 36,98
10. Jóźwik Dawid – 95 – ZS Nr1 Nowa Dęba – 43,27
50m grzbietem.
1.Pudo Bartosz – 95- LO Ropczyce – 28,42
2.Bukowski Kamil – 94 – II LO Mielec – 29,51
3.Siembieda Norbert – 95 – I(I LO Dębica – 30,81
4.Pyszka Krzysztof – 94 – ZST Mielec – 35,20
5.Taraszka Kacper – 95- ZSNr1 Nowa Dęba – 41,07
50m klasykiem .
1.Różański Adam – 96 – II LO Dębica – 30,95
2.Gąsior Aleksander -95- N SMS Mielec – 31,50
3.Wieczorek Michał -94- II LO Mielec – 32,60
4.Juruś Radosław – 95- LO Tarnobrzeg – 34,16
5.Kraska Mateusz -95- II LO Mielec – 35,39
6. Łabaj Dawid -94- ZST Mielec – 49,20
50m dowolnym.
1.Grzegorz Walczyk -96 – LO Tarnobrzeg – 25,242.
2.Kulig Michał – 95-II LO Mielec – 25,39
3.Korzułap Maciej – 95- LO Tarnobrzeg- 25,67
4.Dziurgot Rafał- 94 – II LO Mielec – 25,80
5. Żybura Korneliusz – 95- II LO Dębica -26,16
6.Szyszka Maciej -94- II LO Dębica – 26,48
7.Jędruch Marcin -94- Mii LO Mielec – 30,21
8.Jaszczuk Dominik – 95- II LO Dębica – 30,48
9.Szteliga Damian -94- V LO Mielec – 31,42
10. Turbak Kamil -94- ZSNr1 Nowa Dęba – 32,45
11.Wilczek Konrad – 95- V LO Mielec – 34,22
12.Bus Grzegorz – ZSNr1 Nowa Dęba – 34,36
13.Bunio Maciej – 94 – ZSNr1 Nowa Dęba – 35,00
14.Guła Grzegorz – 95 – ZST Mielec – 35,10
15.Cieśla Dominik -96 – ZST Mielec – 35,89
16.Łabaj Bartłomiej -96 – ZST Mielec – 41,76

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w unihokeju – Mielec dn.05-06.12.2012r.
Dziewczęta:
Mecze eliminacyjne:
Gr.A.
1.LO Kolbuszowa – II LO Mielec – 4:2
2.LO Kolbuszowa – ZSim. J.Grosz.Mielec- 10:1
3.IILO Mielec – Zsim. J.Grosz. Mielec – 2:0
Tabela Gr A.
1.LO Kolbuszowa  - 4pkt – 14:3  - finał
2.II LO Mielec – 2pkt – 4:4  - finał
3.ZSim.J.Grosz. Mielec -0 pkt – 1:12
Gr.B.
1.ZST Mielec –ZSE Mielec – 3:1
2.ZST Mielec –I LO Mielec – 0:1
3.ZSE Mielec – I LO Mielec – 1:2
Tabela Gr B.
1.I LO Mielec – 4 pkt- 3:1  - finał
2.ZST Mielec – 2 pkt – 3:2 - finał
3.ZSE Mielec – opkt – 2:5
Mecze finałowe – z zaliczeniem wyników z eliminacji
1.LO Kolbuszowa – ZST Mielec – 2:2
2.II LO Mielec – I LO Mielec – 3:1
3.II LO Mielec ZST Mielec – 1:1
4.LO Kolbuszowa – I LO Mielec – 5:1
Tabela końcowa :
1.LO Kolbuszowa – 5 pkt – 11:5- awans do półfinału wojewódzkiego
2.II LO Mielec – 3pkt – 6:6 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.I LO Mielec – 2pkt – 3:4
4.ZST Mielec -2 pkt – 3:8
5.ZSE Mielec
6.ZSim.J.Grosz. Mielec
Chłopcy:
Mecze eliminacyjne:
Gr.A.
1.ZSB Mielec – I LO Mielec – 3:0
2.ZSB Mielec – II LO Mielec – 2:0
3.I LO Mielec – II LO Mielec – 0:3
Tabela Gr.A.
1.ZSB Mielec – 4 pkt -5:0 -finał
2.II LO Mielec -2 pkt – 3:2 - finał
3.I LO Mielec – 0pkt -0:6
Gr.B.
1.VLO Mielec – Zsim.J.Grosz. Mielec – 2:1
2.V LO Mielec – ZST Mielec – 1:8
3.ZST Mielec – Zsim.J Grosz, Mielec – 6:0
Tabela Gr B.
1.ZST Mielec – 4pkt 14:1 - finał
2.V LO Mielec – 2pkt – 3:9 - finał
3.ZSim.J.Grosz. Mielec – 0pkt – 1:8
Mecze finałowe –z zaliczeniem wyników z eliminacji.
1.ZSB Mielec – V LO Mielec – 8:1
2.II LO Mielec – ZST Mielec – 0:6
3.II LO Mielec – V LO Mielec – 6:2
4.ZSB Mielec – ZST Mielec – 5:2
Tabela końcowa:
1.ZSB Mielec – 6pkt – 15:3 –awans do półfinału wojewódzkiego
2.ZST Mielec – 4pkt – 16:6 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.II LO Mielec – 2pkt – 6:10
4.V LO Mielec – 0 pkt – 4:22
5.ZSim. J.Grosz. Mielec
6.I LO Mielec

Komunikat z finału rejonowego
Licealiady w piłce ręcznej chłopców
Mielec dn.03.12.2012r.
1.LO Kolbuszowa – ZSNr2 Dębica – 16:3
2.ZST Mielec – LO Sędziszów Młp. – 20:6
3.ZSNr2 Dębica – LO Sędziszów Młp. – 5:8
4.ZST Mielec – LO Kolbuszowa – 9:11
5.LO Kolbuszowa – LO Sędziszów Młp. – 16:6
6.ZST Mielec – ZSNr2 Dębica – 10:2
Tabela końcowa:
1.LO Kolbuszowa- 6pkt -43:18 bramki –awans do półfinału wojewódzkiego
2.ZST Mielec -  4pkt – 39:19  - awans do półfinału wojewodzkiego
3.LO Sędziszów – 2pkt – 20:41
4.ZSNr2 Dębica -0 pkt – 10:34

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w tenisie stołowym –Mielec dn.27.11.2012r.
Dziewczęta:
1.ZSE Dębica – awans do finału wojewódzkiego
2.I LO Dębica – awans do finału wojewódzkiego
3.LO Ropczyce
4.ZS Agro – Ekon.Werynia
5-6. II LO Mielec
        I LO Mielec
7-8. ZST Kolbuszowa
        ZS Agro-Tech. Ropczyce
Chłopcy:
1.II LO Dębica – awans do finału wojewódzkiego
2.ZST Kolbuszowa – awans do finału wojewódzkiego
3.ZSZNr1 Dębica
4.LO Ropczyce
5-6.LO Kolbuszowa
       ZS Ropczyce
7-8.II LO Mielec
       ZST Mielec

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w szachach drużynowych –Mielec dn. 16.11.2012r.
1.II LO Dębica – 11 pkt  -awans do finału wojewódzkiego
2.LO Ropczyce – 10 pkt – awans do finału wojewódzkiego
3.I LO Mielec -    7  pkt  -(15pkt małych)
4.LO Pilzno      -  7 pkt  -(14,5 pkt małych)
5.LO Kolbuszowa – 4pkt
6.ZST Kolbuszowa – 3pkt
7.ZST Mielec -0 pkt

Komunikat z finału powiatowego  Licealiady
w piłce siatkowej chłopców – Mielec dn.15.11.2012r
Mecze eliminacyjne :
Gr A
1.ZST Mielec – ZSE Mielec – 2:0
2.ZSE Mielec – II LO Mielec – 0:2
3.ZSB Mielec – ZSE Mielec – 2:0
4.ZST Mielec – II LO Mielec – 2:0
Tabela  Gr A
1.ZST Mielec – 6pkt
2.II LO Mielec -4pkt
3.ZSB Mielec – 4pkt
4,ZSE Mielec 2pkt
Gr B
1.V LO Mielec – LO Przecław -2:0
2.ZS im.J. Grosz. Mielec – I LO Mielec -2:0
3.I LO Mielec – LO Przecław – 2:0
4.V LO Mielec – ZS im. J. Grosz. Mielec -2:0
Tabela GrB.
1.V LO Mielec – 6pkt
2 ZSim. J.Grosz. Mielec – 6pkt
3.I LO Mielec – 4pkt
4. LO Przecław – 2pkt
Mecze finałowe:
 1.II LO Mielec – V LO Mielec -2:0
 2.ZST Mielec – ZS im.J. Grosz. Mielec – 2:0
 3.II LO Mielec – ZS im. J Grosz.Mielec 2:0
 4.ZST Mielec - V LO Mielec – 2:0
Tabela Końcowa :
1 ZST Mielec – 12 pkt – awans do finału rejonowego
2. II LO Mielec – 10pkt
3.V LO Mielec – 10pkt
4,ZS im.J.Grosz. Mielec – 8pkt
5-6.ZSB Mielec
      I LO Mielec
7-8. LO Przecław
  ZSE Mielec

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce siatkowej dziewcząt –Mielec dn.14.11.2112r.
Mecze eliminacyjne:-dn 06.11.2012r.
Gr.A
1.II LO Mielec – ZST Mielec – 2:0
2.ZSE Mielec – N SMS Mielec- 0:2
3.N SMS Mielec- II LO Mielec – 2:0
4.ZSE Mielec – ZST Mielec – 2:0
Tabela Gr.A
1.N SMS Mielec – 6 pkt – awans do finału
2.II LO Mielec – 4 pkt    - awans do finału
3.ZSE Mielec  -  4pkt
4.ZST Mielec  - 2pkt
Gr .B
1.LO Przecław – I LO Mielec – 0:2
2.ZSim.J.Grosz. Mielec – V LO Mielec – 0:2
3.LO Przecław – ZSim. J.Grosz.Mielec -  1:2
4.I LO Mielec – V LO Mielec – 0:2
Tabela Gr. B
1.V LO Mielec – 6pkt –awans do finału
2.I LO Mielec – 4pkt –awans do finału
3.ZS im. J.Grosz. Mielec -4 pkt
4.LO Przecław – 2pkt
Finał powiatowy:dn.14.11.2012r.
1.N SMS Mielec – V LO Mielec- 2:0
2.I LO Mielec – II LO Mielec – 0:2
3.II LO Mielec – V LO Mielec – 2:1
4.N SMS Mielec – I LO Mielec – 2:0
Tabela końcowa:
1.N SMS Mielec – 9 pkt – awans do finału rejonowego
2.II LO Mielec -7pkt
3.V LO Mielec – 7pkt
4.I LO Mielec – 6pkt
5-6.ZSE Mielec-4pkt
      ZSim.J.Grosz. Mielec -4pkt
 7-8.ZST Mielec – 2pkt
       LO Przecław- 2pkt

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w tenisie stołowym – Mielec dn.05.11.2012r.
Dziewczęta:
1.II LO Mielec – awans do finału rejonowego
2.I LO Mielec -   awans do finału rejonowego
3.ZSE Mielec
4.ZST Mielec
5.ZS im. J. Grosz. Mielec
Chłopcy:
1.II LO Mielec – awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec  -awans do finału rejonowego
3.I LO mielec
4.ZS CKR Rzemień
5.ZS im. J.Grosz. Mielec
6.ZSE Mielec

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w sztafetowych biegach przełajowych –Mielec dn.26.10.2012r
Dziewczęta -10x1000m
1.ZST Mielec
2.ZSE Mielec
3.V LO Mielec
Chłopcy-10x1500m
1.ZST Mielec
2.ZSB Mielec
3.ZSim.J.Grosz. Mielec

Komunikat z finału powiatowego licealiady
w szachach drużynowych – Mielec dn. 24-25.10.2012r.
Wyniki zawodów:
1.I LO Mielec – awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec –awans do finału rejonowego


Komunikat z finału powiatowego licealiady

w piłce ręcznej dziewcząt - Mielec dn. 22.10.2012r.
Mecze finałowe:
1.ZSim.J.Grosz. Mielec – ZSE Mielec -3:7
2.ZSim.J.Grosz. Mielec -  ZST Mielec – 4:17
3.ZSE Mielec – ZST Mielec – 1:16
Tabela końcowa :
1.ZST Mielec – 4:0 pkt  -awans do finału rejonowego
2.ZSE Mielec – 2:2
3.ZSim.J.Grosz.Mielec -0:4

Komunikat z finału powiatowego

Licealiady w piłce ręcznej chłopców- Mielec dn.15.10.2012r.
Mecze eliminacyjne :
Gr.A
1.ZST Mielec – I LO Mielec- 13:9
2.I LO Mielec – ZS im. J Grosz. Mielec – 12:7
3.ZST Mielec – ZS im.j. Grosz. Mielec – 17:6
Tabela Gr. A
1.ZST Mielec – 4:0pkt
2.I LO Mielec – 2:2
3.ZSim.J.Grosz.Mielec- 0:4
Gr.B
1.II LO Mielec – ZSB Mielec – 5:11
2.V LO Mielec – II LO Mielec – 15:9
3.ZSB Mielec –V LO Mielec – 10:9
Tabela Gr B
1.ZSB Mielec – 4:0 pkt
2.V LO Mielec – 2:2
3.II LO Mielec – 0:4
Finał :
ZST Mielec – ZSB Mielec – 8:7
Tabela końcowa;
1.ZST Mielec -6:0 pkt  - awans do finału rejonowego
2.ZSB Mielec -4:2 pkt
3-4.I LO Mielec - 2:2 pkt
       V LOMielec -2:2 pkt
5.ZSim.J.Grosz. Mielec- 0:4pkt
6.II LO Mielec – 0:4 pkt

Komunikat z finału powiatowego

Licealiady w biegach na przełaj- Mielec dn.05.10.2012r.
Dziewczęta:
1200m.
1.Maziarz Beata -94- ZST Mielec
2.Leśniak Marcelina -94 – ZSE Mielec
3.Girmata Magdalena -96- ZSE Mielec
4,Walczyk Joanna – 95 –ZST Mielec
5.Tabor Agnieszka – 96 –ZSE Mielec
6.Nicpoń Magdalena – 95 – ZST Mielec
7.Brzostecka Ewelina – 94- ZSE Mielec
8.Krakowska Aleksandra -95 – II LO mielec
9.Szczepańska Katarzyna – 95- ZS CKR Rzemień
10. Burkot Anna – 96- II LO Mielec
11.Sajek Justyna -96 – ZSE Mielec
12.Leś Natalia – 96 – II LO Mielec
13.Przybyło Agnieszka 96- ZST mielec
14.Styczeń Magda – 96 – II LO Mielec
15.Pietras Iwona -96- ZST Mielec
16.Wilk Marcelina -96 –ZST Mielec
17.Kasprzak Anna – 96- ZST Mielec
18.Zaskalska Magdalena – 96 –ZSE Mielec
19.Erazmus Sylwia – 96- ZST Mielec
20.Kuczkowska Paulina – 96 – ZST Mielec
21.Bugaj Agnieszka -94 – II LO Mielec
22.Maziarz Katarzyna – 95- ZSE Mielec
23.Smoleń Elżbieta -94 – ZSE Mielec
24.Majka Dagmara – 96- ZST Mielec
25.Trybulec Barbara – 96 – ZST Mielec
26.Lewicka Małgorzata -96 –ZST Mielec
27.Bobro Paulina – 96 – ZST Mielec
28.Dubiel Paulina – 96- ZST Mielec
29.Wiech Karolina – 95 – ZSE Mielec
30.Stępień Aleksandra -95 – ZSE Mielec
31.Olszowy Dominika – 96 –ZST Mielec
Chłopcy :
1.Pszeniczny Piotr. 94 –ZST Mielec
2.Strycharz Paweł- 96 – ZST Mielec
3.Wróbel Dariusz – 94- ZST Mielec
4.Sędłak Marcin – 94 – ZS CKR Rzemień
5.Wieczorek Michal- 94 – II LO Mielec
6.Jung Paweł -95- ZST Mielec
7.Koper Wojciech – 95 – ZSE Mielec
8. Krakowski Albert- 95- II LO Mielec
9.Szady Tomasz -96 –ZST Mielec
10.Strycharz Kamil – 95 – ZS Im,J .Grosz.Mielec
11.Sierpina Jakub -95 –ZST Mielec
12.Szpak Patryk 95- II LO Mielec
13.Ciepiela Kacper- 94 –II LO Mielec
14.Żak Kamil – 95- II LO Mielec
15.Babula Sebastian – 96 –ZST Mielec
16.Siewierski Jędrzej – 95 –II LO Mielec
17.Kurek Krystian – 95 – ZS Im. J,Grosz. Mielec
18.Hull Patryk 95 – II LO Mielec
19. Kubik Robert – 94 –ZS CKR Rzemień
20.Krzysztofik Pawel- 96 – ZSB Mielec
21.Nachyła Sebastian – ZST Mielec
22.Serafin Jakub -95 – ZST Mielec
23.Różycki Michal- 95- II LO Mielec
24. Krępa Michał- 96 –ZS IM. J. Grosz.Mielec
25.Hawro Marcin – 96 –ZS Im. J.Grosz. Mielec
26.Muniak Rafał- 95 – ZS CKR Rzemień-
27.Bartoszak Damian – 94 – ZSE Mielec
28.Furdyna Krzysztof – 95- ZS CKR Rzemień
29.Krawiec Piotr -94 – ZSE Mielec
30. Pieróg Dominik – 94 – ZSE Mielec
31.Tetlak Patryk – 96 –ZS Im. J. Grosz. Mielec
32..Tyksinski Marcin -96- ZST Mielec
33.Cichoń Daniel -94 – ZST Mielec
34.Król Rafał -94 – II LO Mielec
35.Mierzwa Kamil -94- ZST mielec
36.Kowalski Mateusz – 94 – ZSE Mielec
37.Gwóżdż Antoni -95 –II LO Mielec
38.Marek Mateusz – 95 – ZST Mielec
39.Mąsior Maksymilian 94- ZSE mielec
40.Pubrt Kornel -94 – ZSE Mielec
41.Gronkiewicz Dawid -94 – ZSE Mielec
42.Szydło Łukasz -95- ZSE Mielec
43.Wąsik Jarosław- 95 –II LO Mielec
44.Stokłosa Daniel -94 – ZSE Mielec
45.Kusek Paweł -95 – ZSE Mielec
46.Łącz Andrzej -96-ZST Mielec
47.Kuszal Tomasz- 96 – ZST Mielec
48.Strzępka Marek -95 – ZSE Mielec
49.Buś Wiktor 96 – ZST Mielec
50.Madura Rafał-94 – ZSE Mielec

Komunikat z finału rejonowego
Licealiady w Lidze LA –Mielec dn,27.09.2012r
Punktacja Drużynowa:
Dziewczęta :
1.ZST Mielec – 1037 pkt.
2.ZSNr2 Dębica – 984 pkt
3.II LO Mielec – 953 pkt
4.II LO Dębica – 913 pkt
5.V LO Mielec -904pkt
6.ZSE Mielec – 851 pkt
7.ZSZNr1 Dębica -839 pkt
8.ZS CKR Rzemień – 812 pkt
9.I LO Mielec – 774 pkt
10.ZST Kolbuszowa – 752 pkt
11. I LO Dębica – 515 pkt
12.R ZSZ Pilzno – 456 pkt
13.ZS Im.J Grosz. Mielec -144 pkt
Chłopcy :
1.ZS Nr2 Dębica – 1001 pkt
2.ZST Mielec – 968 pkt
3.ZSB Mielec – 948 pkt
4.ZSZ Nr1 Dębica – 947 pkt
5.ZST Kolbuszowa – 937 pkt
6.ZS CKR Rzemień – 934 pkt
7.II LO Dębica – 928 pkt
8.ZS Im. J. Grosz. Mielec -746 pkt
9.V LO Mielec -732 pkt
10.RZSZ Pilzno – 683 pkt
11. ZSE Mielec – 646 pkt
12.II LO Mielec – 632 pkt
13.I LO Dębica – 513 pkt.

Wyniki indywidualne:
Dziewczęta :
100m.
Seria I.
1.Gąbka Martyna -94- II LO Mielec- 14,14 – 117pkt.
2.Kantor Agata -96- I LO Dębica – 15,16  -93
3.Dec Weronika – 95- II LO Dębica – 15,71 – 81
4.Augustyn Kinga – 94 – V LO Mielec – 15,94 -76
Seria II.
1.Piechota Agata -96 – 13,91 – 123 pkt.
2.Działo Sabina -96 –ZST Mielec -14,29 -113
3.Wożny Justyna – 95- ZSZnr1Dębica – 14,96 – 97
4.Sojek Justyna -96- ZSE Mielec – 16,48 – 65
Seria III.
1.Siembab Karolina -95- ZST Mielec – 14,71 – 103 pkt
2.Grzelak Klaudia -95 – ZS CKR Rzemień – 15,06 – 95
3.Chudzik Agnieszka -94- V LO Mielec-15,63 -82
4.Dąbrowska Justyna – 96- ZSZNr1 Dębica – 16,61 -66
Seria IV
1.Hendzel Inona 96- II LO Dębica – 15,12 – 93pkt
2.Czerwiec Małgorzata -96- 15,62 – 83
3.Olszówka Agnieszka -96- RZSZ Pilzno – 18,48 -34
Seria V.
1.Tomczyk Agnieszka -94- II LO Mielec -13,87 -124 pkt
2.Jendrzejczyk Kinga – 95- ZSNr2 Dębica-14,46 – 109
3.Gąsior Aneta –95 - ZSE Mielec – 16,04 -74
4.Mazur Justyna -96- ZSE Mielec – 20,66-11
Seria VI.
1.Kopacz Daria -96 – I LO Mielec – 16,29 – 69 pkt
2.Rosół Barbara -96 –ZST Kolbuszowa -16,42  - 67
3.Węgrzyn Dominika -96- ZS Nr2 Dębica – 16,45 – 66
4.Kopera Dajana – 96 –I LO Mielec – 16,74 – 61
Seria VII.
1.Dydo Paulina -94 – II LO Dębica – 14,03 -120 pkt
2.Majka Patrycja – 95 –ZST Kolbuszowa -15,78- 79
3.Klisiewicz Dominika – 96 – ZSZnr1 Dębica – 16,82 – 59
Seria VIII.
1.Ferfecka Kamila -96 –ZSNr2 Dębica – 14,61 – 105 pkt
2.matuszkiewicz –Anna -95 – I LO Mielec – 15,71 – 81
3.Sołowska Daria -95- ZSE Mielec – 15,88 – 77
4.Śpiewak Katarzyna -94 – ZST Kolbuszowa – 16,15, - 72
Seria IX.
1.Kulpa Kulota 96 – ZST Mielec – 14,22 – 115pkt.
2Głowacka Sabina –ZS CKR Rzemień – 15,64 -82
3.Filipowska Katarzyna -96- ZSZNr1 Dębica – 17,07 – 55
4.Jałowiec Paulina -96 – RZSZ Pilzno – 17,59 -46
400m.
Seria I.
1.Naprawa Sylwia -95- II LO Mielec – 67,89 – 104pkt
2.Ochab Izabella -96 –ZSZ Nr1 Dębica – 73,31 – 79
3.Rachwał Małgorzata -96 RZSZ Pilzno – 88,85- 28
Seria II.
1.Zamorska Monika -94 –ZSZNr1 Dębica – 71,83 -86pkt
2.Torba Katarzyna -95 – ZS CKR Rzemień – 76 97- 64
3.Barbarzak Anna -95 –RZSZ Pilzno -90,67 -24
Seria III.
1.Krajenska Beata -94 –II LO Dębica -94 -74,61 -74 pkt.
2.Maziarz Katarzyna -95 –ZSE Mielec – 76,56 -,66
3.Fijolek Andzelika -96 –ZSNr2 Dębica – DNF
Seria IV
1.Sujdak Martyna -95 –ZSNr2 Dębica – 76,84 -65 pkt
2.Bandujra Koleta -95- I LO Dębica – 81,36 – 49
3.Wielocha Ilona -94 – ZS CKR Rzemień- 86,80 -33
Seria V.
1.Strzałka Anna -96 – II LO Dębica – 73,76 – 77pkt
2.Zaskalska Magdalena -96 – ZSE Mielec – 76,72- 65
3.Gałat Edyta – 94 –I LO Mielec – 83,99 – 41
Seria VI.
1.Maziarz Beata -94 – ZST Mielec 73,00 – 80pkt
2.Gorczyca Iwona -95 – ZST Kolbuszowa – 76,35 -67
3.Bogdan Patrycja -94 – VLO Mielec – 83,88 – 41
Seria VII.
1.Rządzka Izabela -95 –II LO Mielec – 72,57- 82pkt
2.Maziarz Ewelina – 95 –ZST Mielec – 74,29- 75
3.Nidbalec Monika – 96 – II LO Dębica – 75,58- 70
Seria VIII.
1.Zawada Wioleta- 95 –ZS Im.J Grosz.Mielec -77,35 -63pkt
2.Stopińska Patrycja -95 –V LO Mielec – 79,51 -55
3.Przybyło Agnieszka -96 – ZST Mielec – 79,60 -55
Seria IX.
1.Puła Sylwia -95 – ZST Mielec – 73,36 -79 pkt
2.Ozga Zuzanna -96 –ZST Kolbuszowa -80,17 -53
3.Rządzka Marcelina -95 – ZSE Mielec – 81,12 -50
Seria X
1.Miąso Kinga -95 – I LO Mielec-78,16- 60pkt
2.Stec Patrycja -96 –ZST Kolbuszowa -80,11- 53
3.Rupa Patrycja – 95 –V LO Mielec – 87,39 -32
Seria XI.
1.Ciszek Justyna – 96-ZSNr2 Dębica – 68,49- 101pkt.
2.Wilk Ewelina – 96 –ZS CKR Rzemień –  78,08 – 60
3.Styczeń Magdalena -96 – II LO Mielec – 78,31 – 60
800m.
Seria I
1.Augustyn Angelika -96 –V LO Mielec – 2;40,96- 88pkt
2.Kantorowska Barbara -95- V LO Mielec -2;49,15- 70
3.Ruda Małgorzata -94 –II LO Dębica -2;52.99 – 63
4.Krakowska Ala -95 – II LO Mielec – 2;53,11 – 62
5.Krawiec Anna -96 – ZST Mielec -3;00,02 -50
6.Grzesikowska Barbara -96 –ZS Nr2 Dębica – 3;05,50- 41
7.Nowak Karolina -96 –ZSNr2 Dębica – 3;06,99 – 39
8.Olechowska Paulina – 96 II LO Dębica – 3;14,45 – 28
9.Dąbrowska Natalia -94 –ZSZNr1 Dębica – 3;27,54 -14
10.jedynak Klaudia -95 – ZSZNr1 Dębica -3;46,63 – 2
 Barnas Natalia –95-ZST Kolbuszowa – DNF
Seria II.
1.Giermata Magdalena -96 –ZSE Mielec – 2;52,83 -63pkt
2.Zboch Paulina -96- ZST Mielec – 2;54,17- 60
3.Adamczyk Magdalena -95 –I LO Mielec – 2;58,62 – 52
4.Szczepańska  Katarzyna – 95 – ZS CKR Rzemień – 3;01,71 -47
5.Trojnacka Agnieszka -96 –ZST Kolbuszowa -3;04,99 – 42
6.Smoleń Elżbieta -94 –ZSE Mielec -3;08,23 -37
7.Lewicka Małgorzata -96 –ZST Mielec – 3;13,55 – 29
8.Cząba Agnieszka -95 II LO Dębica – 3;18,52 – 23
9.Pancerz Katarzyna – 96-RZSZ Pilżno – 3;18,53 – 23
10.Świątek Dominika -96 – I LO Mielec -3;28,79 -13
Seria III.
1.Leśniak Marcelina -94 – ZSE Mielec – 2;59,52 -51 pkt
2.Koznecka Karolina -95 – RZSZ Pilzno -3;01,44
3.Miazga Magdalena -96 – I LO Dębica – 3;03,01 – 45
4.Kopera Aleksandra – 96 – ZSE Mielec – 3;03,09 -45
5.Piłat Joanna -94 –ZS CKR Rzemień – 3;10,12 – 34
6.Burkot Anna -96 –II LO Mielec – 3;13,93 – 29
7.Hałka Aleksandra -95 –ZST Kolbuszowa – 3;41,82 -3
Sztafeta 4x100m.
Seria I
1.II LO Mielec –(Piechota,Gąbka,Tomczyk,Naprawa)-53,80 -125pkt
2.ZSZNr1 Dębica –(Dąbrowska ,Gil,Witek,Zamorska)- 57,00 -101
3.II LO Dębica –(Dec –Krajewska,Hendzel,Dydo)- 59,18 -86
Seria II.
1.ZST Mielec –(Maziarz,Siembab,Działo,Kulpa,)-56,06 -108pkt
2.ZSim.J.Grosz.Mielec –(Wszcik,Zawada,Kulig,Harla)- 59,97 – 81
3.I LO Dębica – (Kapustka,Kokoszka,Jędrzejczyk ,Koleta)- 62,84 -63
Seria III.
1.ZST Kolbuszowa- (gorczyca,Popielarz,Śpiewak,Majka,)- 62,24 -73pkt
2.RZSZ Pilzno-(Olszówka ,Socha,Siedlęczka,jałowiec) -67,05 – 40
Seria IV.
1.ZS CKR Rzemień –(Głowacka,Trela,Błachowicz,Grzelak)-61,72 -70 pkt
2.I LO Mielec –(Jarecka,Bielat,Matuszkiewicz,Lelkowska) – 62,02- 68
3.V LO Mielec –(Augustyn ,Stopińska,Czerwiec,Rusin) – 62,47 -65
Seria V
1.ZSNr2 Dębica –(Dzięgiel,Ferfecka,Ciszek,Jędrzejczyk) – 57,00- 101pkt
2.ZSE Mielec –( Sojek,Gąsior,Mazur Sołowska)- 61,12 -73                                                                
Skok w dal.
1.Bidziony Magdalena-94- II LO Mielec -4,47 -112pkt.
2.Dziewit Monika -95- V LO Mielec – 4,39 -108
3.Koceniak Katarzyna – 95 –II LO Mielec – 4,37- 108
4.Działowska Anna- 96 – 4,35 -107
5.Kantor Agata -96 –I LO Dębica -4,33 -106
6.Giza Olga -96 –ZS Nr2 Dębica -4,25 -103
7.Gil Klaudia -95 –ZSZNr1 Dębica – 4,14 -98
8.Król Edyta -96- I LO Dębica – 4,13 – 98
9.Grdeń Żaneta – 95 – ZS Nr2 Dębica -4,10 -96
10.Tomaszewska Paulina – 94 – ZSNr2 Dębica – 4,05 – 94
11.Żądło Katarzyna -95 -ZST Kolbuszowa – 4.02 – 94
12.Szymaszek Karolina -95 –II LO Dębica – 4,01 – 93
13.Jaercka Kinga -94 –I LO Mielec -4,00 – 92
14.Nicpoń Magdalena -95 –ZST Mielec – 4,00 -92
15.Serafin Agnieszka – 94 –ZSE Mielec – 3,97 – 91
16.Florczak Katarzyna – 94 –ZSE Mielec – 3,96 – 91
17.Rusin Ewa – 94 – V LO Mielec – 3,94 – 90
18.Lelakowska Joanna -96 – I LO Mielec – 3,93- 89
19.Popielarz Kinga -95 – ZST Kolbuszowa – 3,82 – 85
20.Należna Sylwia -95- II LO Mielec – 3,77 – 83
21.Mysona Justyna – 95 – I LO Mielec – 3,72 – 81
22.Witek Paola – 96- ZSZ Nr1 Dębica – 3,64 – 77
23.Trela Mariola – 95 – ZS CKR Rzemien – 3,61 – 76
24.Socha Natalia – 95 – RZSZ Pilzno – 3,58 – 75
25.kilian Anna -96 – ZSE Mielec – 3,57 – 75
26.Bogdan Katarzyna – 94 – ZS CKR Rzemień – 3,51 – 76
27.Jałowiec Paulina -96 –RZSZ Pilzno – 3,50 -72
28. Nykiel Natalia -96 –II LO Dębica – 3,46 – 70
29.Durak Klaudia -95 –ZST Kolbuszowa – 3,44 – 69
30.Dubiel Ewa – 96 – ZST Mielec – 3,43 – 69
Pchnięcie kulą – 3kg.
1.Bytnar Natalia – 95 – V LO Mielec – 9,43 – 123pkt
2.Płaza Justyna – 95 – ZS CKR Rzemień – 95 – 8,99 – 119
3.Hul Klaudia -96- ZST Mielec – 8,93 – 118
4.Szlachetka Joanna -95 –ZSZNr1 Dębica – 8,88- 118
5.Kochanowicz Lucyna – 96 – ZST Kolbuszowa – 8,81 – 117
6.Szymaszek Patrycja -96 – ZS Nr2 Dębica – 8,68 – 115
7.Bobro Paulina – 96 – ZST Mielec – 8,62 – 115
8.Dymek Marcelina – 96 –II LO Mielec – 8,43 – 113
9.Kasprzak Anna -96 – ZST Mielec – 8,41 – 113
10. Hyla Lucyna -95 – I LO Mielec – 8,07 – 109
11. Kowal Natalia – 95 m- ZS Nr2 Dębica -8,06 – 109
12.Raś Kamila – 95 –RZSZ Pilzno – 7,87 – 107
13. Jadach Andżelika – 95 – ZST Kolbuszowa – 7,86 – 107
14.Wąż Wioletta – 95 – ZSE Mielec – 7,82 – 106
15.Świątek Ewa – 95 –ZS Nr2 Dębica – 7,73 – 105
16.Krępa Marta – ZSE Mielec – 95 – 7,68 – 104
17.Strycharz Mariola – 95 – ZSE Mielec - 7,59 – 103
18.Łączak Aneta – 94 – ZSZNr1 Dębica – 7,38 – 101
19.Maziarz Klaudia – 95 – I LO Mielec – 7,31 – 100
20.Bogacz Klaudia – 96 – II LO Mielec – 7,22 – 99
21.Kokoszka Weronika – 95 – V LO Mielec – 7,21 – 99
22.Skiba Agnieszka – 95 – ZSE Mielec – 7,07 – 97
23.Kucharczyk Iza – 96 – V LO Mielec – 6,81 – 94
24.Misiak Magdalena – 96 – I LO Mielec – 6,68 – 92
25.Błachowicz Aleksandra -95 –ZS CKR Rzemień – 6,43 – 89
26.Hebda Magdalena -96 ZS Nr2 Dębica – 6,38 – 89
Pchnięcie kulą -4kg
1.Kozioł Justyna – 94 – I LO Dębica – 8,65 – 110
2.Wiercioch Anna -94 – II LO Dębica – 6,67 – 110
3.Snopkowska Diana- 94 – ZSE Mielec – 6,39 – 107
Chłopcy :
100m .
Seria I.
1.Bała Kacper – 94 – II LO Dębica – 12,61 – 100pkt
2.Muniak Rafał – 95 – ZS CKR Rzemień – 12,76 – 95
3.Surdel Dominik -95 – I LO Dębica – 12,91 – 90
4.Lączak Hubert  - 96 –II LO Mielec – 13,10 – 83
Seria II.
1.Kosiorowski Patryk – 96 – ZST Kolbuszowa – 12,47 -106
2.Pszeniczny Krystian – 95 – ZSB Mielec – 13,05 – 85
3,Orkisz Adrian – 94 – ZSZNr1 Dębica – 13,24 – 78
4.Brzesiński Krzysztof – 96 – II LO Mielec – m13,85 – 59
Seria III.
1.Mroczek Rafał -94 – ZS Im.J.Grosz. Mielec – 12,95 – 88
2.Bytnar Krystian – 94 –V LO Mielec – 13,00 – 86
3,Kulig Kewin -96 – ZSE Mielec – 13,36 – 74
4.Węgrzyn Damian – 96 – ZS Nr2 Dębica – 14,98 – 29
Seria IV .
1.Wnęk Dariusz – 95 – ZSNr2 Dębica -11,59 – 141pkt
2.Trojnacki Łukasz – 95 – ZS Im.J.Grosz.Mielec – 13,18 – 80
3.Burghardt Mateusz -96 – II LO Mielec – 13,20 -80
4.Patyk Damian- 94 – V LO Mielec – 13,31 – 76
Seria V.
1.Głogowski Waldemar – 94 –ZSZNr1 Dębica – 12,60 -101
2.Mokrzycki Szczepan- 96 – ZST Kolbuszowa – 13,31 – 76
Seria VI.
1.Jędrzejczyk Maciej -94 – II LO Dębica- 12,61 -100
2.Mucha Rafał -94 –ZST Kolbuszowa – 94- 12,94 – 89
3.Sidor Damian – 96 – RZSZ Pilzno – 12,95 – 88
Seria VII
1.Nicoś Paweł -94 – ZSZNr1 Dębica – 12,72  - 96
2.Świątek Jakub – 95 – ZST Mielec – 12 91 -90
3.Nowak Mikołaj -95 – ZSB Mielec – 12,95 -88
Seria VIII.
1.Zgłobica Mateusz -95 – ZSNr2 Dębica -12,42 - 107
2.Partyka Jacek -96 –ZSB Mielec – 13,24 – 78
3.Zieliński Aleksy -95 – ZS Im.J.Grosz. Mielec- 13,27 -77
4.Stachowicz Dawid – 95 –ZST Mielec – 13,39 -73
Seria IX
1.Wnuk Lucjan -95 –ZS CKR Rzemień – 12,87 – 91
2.Leś Mirosław – 94 – ZS CKR Rzemień – 12,90 – 90
3.Dubiel Mateusz -94 – ZST Mielec – 12,95 – 88
4.Gawlik Piotr – 96 – RZSZ Pilzno- 13,35- 75
400m.
Seria I.
1.Streb Mateusz -94 – ZST Mielec – 60,25 -81
2.Rachwał Dawid – 95 – II LO Dębica – 61,02 – 76
Seria II.
1.Kusek Arkadiusz -95 – V LO Mielec – 61,00 -77
2.Kosiorowski Konrad – 96 – II LO Dębica – 62,01 – 70
Seria III
1.Kierbiec Dawid 95 –ZSNr2 Dębica – 56,66 – 107
2.Kawa Sebastian- 94 – ZSZNr1 Dębica -58,45 – 94
3.Furdyna Krzysztof- 95 – ZS CKr Rzemień – 60,62 – 79
Seria IV
1.Nowak Sebastian-96 – ZSNr2 Dębica -62,61 -66
2.Boroń Wojciech -94 – ZSIm.J.Grosz. Mielec -64,09-57
3.Gawlik Marcin -96 – RZSZ Pilzno – 67,17- 41
Seria V.
1.Wiącek Dawid -94 – ZST Kolbuszowa – 94 – 59,34 -88
2.Pieróg Dominik -94 –ZSE Mielec – 63,11-63
3.Pietras Seweryn – 95 – ZS CKR Rzemień – 64,56- 55
Seria VI –
1.Cichoń Daniel -94 – ZST Mielec -59,80- 85
2.Marek Mateusz -95 –ZST Mielec -60,38 -74
Seria VII.
1.Ciepiela Kacper -94 –II LO Mielec -61,25 -75
2.Kot Szymon -94 –ZSZNr1 Dębica -63,40 -61
Seria VIII.
1.Wilkołek Dominik – 94 –ZSZNr1 Dębica – 58,67 -92
2 Fryc Daniel -96 – ZST Kolbuszowa  - 64,04 -58
Seria IX.
1.Bigda Sebastian –ZS CKR Rzemień- 94 -62,95 -64
2.Garus Piotr -96 –II LO Dębica -63,09- 63
3.Mąsior Maxymilian -94 –ZSE Mielec -63,40 -61
Seria X.
1.Bryk Jakub -96 –V LO Mielec -63,90 -59
2.Celarek Michał- 95 -56
3.Kłusek Marek -96 -64,44 – 55
Seria XI.
1.Dąbek Dawid -95 –ZSB Mielec- 61,10- 76
2.Krzysztofik Paweł -96 –ZSB Mielec -64,14 -57
Seria XII.
1.Tylutki Paweł -94- ZST Mielec -62,61 - 66
2.Kubałka Mateusz -96- I LO Dębica -64,20 -57
1500m.
Seria I.
1.Gąsior Kamil -94 –II LO Dębica – 4;42,53 -67
2.Sędłak Marcin -94 –ZS CKR Rzemień – 4;43,10- 66
3.Rajpold Michal-96 –V LO Mielec- 4;52,05 -62
4.Smagacz Jakub -94 – ZSB Mielec -4;52,05 – 53
5.Gruch Jakub -95 – II LO Dębica – 4;55,35 -48
6.Kubik Robert -94 – ZS CKR Rzemień – 4;58,88 – 44
7, Kutrzuba  Bartek – 95 – ZSNr2 Dębica – 4;59,99 – 42
8.Majka Sebastian -95 –ZSNr2 Dębica – 5;02,02 – 40
9.Kurek Krystian -95 –ZS Im.J.Grosz.Mielec – 5;04,91 – 37
10.Wieckowicz Patryk -95 –ZSNr2 Dębica -5;05,22 – 36
11.Koper Wojciech -95 –ZSE Mielec -5;07, 40 – 34
12.Spicha Dariusz -96 –RZSZ Pilzno -5:11,57 -29
13.Czechra Piotr -96 – ZSNr2 Dębica – 5;14,88 – 26
14.Konefał Rafał- 96-ZST Kolbuszowa - – 5;15,35 -26
 .Kowalski Mateusz -94 –ZSE Mielec – DNF
 Zagórski Norbert 96 –RZSZ Pilzno –DNF
Seria II.
1.Brzostowski Kamil – 95 – ZSZ Nr1 Dębica – 4;45,66- 62
2.Posłuszny  Robert -94 – ZST Mielec -4;47,11 – 60
3.Dygdoń –Jakub -96 –I LO Dębica – 4;47,55 – 59
4.Wróbel Dariusz -94 –ZST Mielec – 4;51,94 – 53
5.Wieczorek Michał – 94 – II LO Mielec -4;52,99 -51
6.Burek Amadeusz -95 – II LO Mielec – 5;00,35 – 42
7.Pasek Piotr – 96 – ZSB Mielec – 5;04,50 – 37
8.Soswa Seweryn -96 –ZST Mielec – 5;07 ,23 – 34
9.Marszałek Sławomir -95 –ZST Kolbuszowa – 5;08,40- 33
10. Mokrzycki Rafał -96 – ZST Kolbuszowa – 5;10,48 -31
11.Maziarz Patryk -96 – V LO Mielec – 5;12,45 -29
12.Wójcik Bartek -96 –ZSNr2 Dębica – 5;18,04 -23
13.Tworek Jarosław -94 – ZSZ Nr1 Dębica – 5;20,04 -22
14.Martyjewicz Bartłomiej -94 – ZSZNr1 Dębica – 5;38,76 -9
 Cichoń-Damian -95 –II LO Mielec –DNS
 Bernat Błażej -94 –ZSE Mielec –DNF
 Pszeniczny Piotr -94 –ZST Mielec –DNF
Sztafeta 4x100m.
Seria I.
1.ZST Mielec –(Gudz,Świątek,Dubiel,Stefanowicz)-47,86 -114
2.II LO Dębica – (Jędrzejczyk ,Garus ,Maciąg ,Baka)-50,97 -86
3.V LO Mielec – (Patyk,Bylina,Kołacz,Rusin) -59,82 -28
Seria II.
1.ZS CKR Rzemień-(Leś,Sajek,Muniak ,Wnuk )-50,19- 93
2.ZSE Mielec –(                                                  - 53,88- 64
Seria III.
1.ZSB Mielec –(Nowak,Dengler,Kuzara,Pszeniczny )- 48,98- 104
2.ZSZ Nr1 Dębica –(                                              ) – 49,68 – 98
3.ZST Kolbuszowa – (Mucha,Kosiorowski,Mokrzycki,Czajkowski)-50,04 –(4
Seria IV.
1.ZS Im.J.Grosz.Mielec –(Kocenia,Mroczek,Węglarz,Pyzikiewicz)- 52,08 -77
2.II LO Mielec –(Mączak,Burchardt,Brzeziński,Komaniecki) -52,42- 75
RZSZ Pilzno –(Gawlik,Gawlik,Piekarczyk ,Sidor)- 54,68-58
Seria V
1.ZSNr2 Dębica –(                                                 )_48,07 -112
2.I LO Dębica –(Surdel,Garchut,Krellkowski,Kubalica) -51,92 -79
Skok w dal .
1.Delert Tomasz – ZSB Mielec -6,08- 119
2.Kuzara Damian-94 – ZSB Mielec – 5,92 – 113
3.Stefanowicz –Adrian -94- ZST Mielec -5,74 -105
4.Koceniak Marcin -94 –ZS im.J. grosz,Mielec -5,66 -102
5.Kądzielawa Jakub -95 –II LO Dębica -5,50 -95
6.Sajek Marcin -94 ZS CKR Rzemień- 5,49- 95
7.Panek Paweł- ZST Kolbuszowa -96 – 5,42 -92
8.Chodorowski Dawid -95 –ZST Kolbuszowa -5,33 -89
9.Sowa Oscar-95 –II LO Mielec -5,30-87
10,Krawiec Piotr -94 –ZSE Mielec -5,28 -87
11.Piekarczyk Kacper -95 –RZSZ Pilzno – 5,26- 84
12.Szacik Rafał-95 –ZSZNr1 Dębica -5,21- 84
13.Łabaj Dawid -94 – ZST Mielec -5,19- 83
14.Sypek Patryk -95 II LO Mielec -5,19 -83
15.Mazur Konrad -95 –ZSNr2 Dębica – 5,17- 82
16.Krępa Krystian -94 –ZST Mielec- 5,13- 81
17.Erazmus Jacek -95 –ZSZNr1 Dębica – 5,08- 79
18.Fis Michał -94 –ZSNr2 Dębica -5,07- 78
19.Wadas Mateusz -95 –RZSZ Pilzno-4,94 -73
20.Kopacz Konrad -94 ZS CKR Rzemien -4,88 -71
21.Czajkowski Dawid -94 –ZST Kolbuszowa -4,86 -70
22.Obutelewicz Artur -94-ZST Mielec – 4,82 -69
23.rogala Piotr -94 –ZSE mielec – 4,82 -69
24.Maciąg Dawid -96 –II LO Dębica -4,80 -68
25.Węglarz Kamil -94-ZS Im.J.Grosz.Mielec -4,78-67
26.Les Adrian-95 –II LO Mielec – 4,73 -65
27.Kliś Krystian -96 ZSZNr1 Dębica -4,67 -63
28.Rusin Jakub – 95 V LO Mielec -4,60 -61
29.Kołacz Krystian -95 –V LO Mielec -4,31 -50
30.Trzpis Maciej – ZS CKR Rzemień – 4,15-45
31.Kołc Michał-95 –ZSZNr1 Dębica -4,95 PK
Pchnięcie kulą -5kg
1.Nowak Kamil-96- ZST Mielec -11,23 – 118
2.Krolikowski Maciej -95 –I LO Dębica – 11,08- 116
4.Łączak Arkadiusz -95 –ZSB Mielec -10,70 -112
3.Marut Tomasz-95 –ZST Kolbuszowa – 10,98- 115
5.Garchel Maciej -95 –I LO Dębica -10,66- 112
6.Zuber Rafał- 96 –ZST Kolbuszowa – 10,63 -112
7.Różański Adam -96 –II LO Dębica – 10,60-111
8.Kolb Damian -95 ZSB Mielec -95 -10,54- 111
9.Janusz Sebastian -95 ZST Mielec – 10,42 – 110
10.Nycek Marek -95 –ZS CKR Rzemień -10,37- 109
11.Zielinski Bartłomiej -96 –ZST Mielec – 10,34 -109
12.Płatek Patryk -95 ZS Im.J.grosz. Mielec -9,95- 105
13.Midura Adam –96- ZS T Mielec – 9,63 -101
14.Niemiel Robert –ZSNr2 Dębica – 9,30 -97
15.kwaśnik Hubert- 96 –ZST Kolbuszowa- 9,20 -96
16.Gołębiowski Łukasz-95 –V LO Mielec -9,04 -94
17.Cetnar Patryk -95 ZS Im.J.Grosz.Mielec- 8,97 -93
18.Trychta Robert-96 RZSZ Pilzno -8,89- 92
19.Mroczek Mateusz -96 –RZSZ Pilzno -8,63 – 88
20.Karamara Kamil – 95 – V LO Mielec – 7,97 – 80
Pchnięcie kulą- 6kg
1.Babiarz Bartłomiej -94 – ZS im.J Grosz. Mielec -11,87- 133
2.Bomba Mikolaj -94 –ZS CKR Rzemień- 11,01 -123
3.Podlasek-Norbert- 94 –ZS Nr2 Dębica – 10,36 -116
4.Królikowski Alan -94 – ZSZNr1 Dębica – 10,18- 114
5.Zych Robert -94 –ZS CKR Rzemień – 10,16 -114
6.najuch Michał -94 – V LO Mielec -9,79- 110
7.Dziedzic Piotr -94 –ZSNr2 Dębica – 9,79- 110
8.Prus Maciej -94- II LO Dębica -9,50 -107
9.Podraza Albert- 94 –II LO Dębica
10.Szeliga Bartosz -94 –ZSZNr1 Dębica -9,35- 105
11.Kukułka Mateusz -94 –ZSB Mielec -9,25- 104
12.Ciebień Mateusz -94 –ZSZ Nr1 Dębica – 9,05- 102
13.Gronkiewicz Dawid -94 –ZSE Mielec -8,70- 98
14.Kowal Mateusz -94 –ZSNr2 Dębica -8,68- 98
14.Bartsiak Damian -94 –ZSE Mielec -8,53 -  96
15. Mazur Jarosław -94 –ZSE Mielec – 8,48 - 95


Komunikaty zawodów licealiady 2011/2012

Komunikat z finału rejonowego
w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.12.04.2012r.
LIcealiada:
Dziewczęta:10x1000m
1.II LO Dębica – awans do finału wojewódzkiego
2.LO Kolbuszowa – awans do finału wojewódzkiego
3.ZST Mielec
4.V LO Mielec
5.ZST Kolbuszowa
Chłopcy: 10x1500m
1.ZSZNr1 Dębica – awans do finału wojewódzkiego
2.ZSB Mielec –awans do finału wojewódzkiego
3.ZST Mielec
4.LO Kolbuszowa
5.ZST Kolbuszowa

Komunikat
z finału wojewódzkiego Licealiady w unihokeju
Mielec dn.20-22.02.2012r
Dziewczęta:
1.ZSnr2 Dębica-II LO Mielec – 1:0
2.I LO Sanok – ZSnr2Dębica -  4:0
3.ZS nr2 Sanok –II LO Mielec – 1:0
4.II LO Rzeszów – I LO Sanok – 0:9
5.I LO Sanok – II LO Mielec -1:0
6.III LO Rzeszów – ZSnr2 Dębica – 2:0
7.II LO Rzeszów – ZSnr2 Dębica – 1:0
8.I LO Sanok – ZSnr2 Sanok – 5:0
9.II LO Mielec – II LO Rzeszów – 5:1
10.ZSnr2 Sanok – ZSnr2 Dębica – 2:0
11.III LO Rzeszów – II LO Mielec – 0:2
12.I LO Sanok – III LO Rzeszów – 3:1
13.II LO Rzeszów – ZSnr2 Sanok – 1:0
14.III LO Rzeszów – ZSnr2 Sanok -1:1
15. III LO Rzeszów – II LO Rzeszów -3:0
Tabela końcowa:
1.I LO Sanok – 10:0 – 22:1
2.II LO Mielec – 6:4 – 8:3
3.III LO Rzeszów – 5:5 -7:6
4.ZSnr2 Sanok – 5:5 – 4:7
5.II LO Rzeszów – 4:6 -3:17
6.ZSnr2 Dębica – 0:10 – 0:10
Chłopcy :
1.ZST Mielec – ZSnr2 Sanok – 2:1
2.ZS IM Przemyśl – ZSnr2 Dębica – 3:3
3.I LO Przemyśl – II LO Sanok – 2:4
4.ZSnr2 Dębica – ZST Mielec – 4:4
5.ZST Mielec – ZS I-M Przemyśl- 2:0
6.ZSnr2 Dębica – II LO Sanok – 0:2
7.II LO Sanok – ZSnr2 Sanok – 2:2
8.ZST Mielec- I LO Przemyśl – 2:3
9.ZSnr2 Sanok – ZSnr2 Dębica – 4:2
10.ZS I-M Przemyśl –II LO Sanok – 5:6
11.ZS I-M Przemyśl – I LO Przemyśl – 1:0
12.I LO Przemyśl – ZSnr2 Sanok – 2:2
13.ZST Mielec – II LO Sanok – 1:4
14.ZSnr2 Sanok –ZS I-M Przemyśl – 6:3
15.ZSnr2 Dębica- I LO Przemyśl – 3:2
Tabela końcowa:
1.II LO Sanok  - 9:1   - 16:10
2.ZSnr2 Sanok – 6:4  - 15:11
3.ZST Mielec  -  5:5  -  11:12
4.ZSnr2 Dębica – 4:6 -  12:15
5.I LO Przemyśl – 3:7 – 9:12
6.ZS I-M Przemyśl – 3:7  - 12:17

Komunikat z półfinału wojewódzkiego
Licealiady w pływaniu – Mielec dn. 20.12.2011r.
Dziewczęta :
Sztafeta 6X50m.
1.II LO Mielec -  3:07,12
2.V LO Mielec – 3:57,07
3.ZS.im Staszica Tarnobrzeg – 4:36,26
4.II LO Dębica – 4;53,36
5.ZS Nr2 Dębica – 6:58,95
Konkurencje indywidualne:
50m motylek
1.Ciepiela Karolina -94- II LO Mielec – 32,70
2.Tarnopolska Magdalena -94- I LO Dębica – 33,26
3.Piekarz Patrycja – 95- II LO Mielec – 33,54
4.Duduś Anna – 93- ZS Tarnobrzeg – 35,26
5.Chmura Ewelina – 94- LO Ropczyce – 37,64
50m grzbiet
1.Wójtowicz Gabriela -95- II LO Mielec – 34,13
2.Rupa Patrycja – 96- II LO Mielec – 34,58
3.Gozdecka Monika – 95-V LO Mielec – 35,86
4.Czauderna Anna -93 – I LO Mielec – 36,80
5.Kozak Jasica – 94- I LO Dębica – 1;01,54
50m klasyk
1.Fijałkowska Zuzanna – 93- II LO Mielec – 38,54
2.Zacharska Adrianna – 94- II LO Mielec – 40,16
3.Siemek Agnieszka – 94- II LO Mielec – 45,95
4.Matusik Katarzyna – 93- II LO Dębica – 50,36
50m dowolny
1.Żak Anna – 94- I LO Dębica – 29,23
2.Tomanek Marlena – 95- V LO Mielec – 30,73
3.Cwynar Michalina – 94- I LO Dębica – 31,83
4.Grabowska Martyna – 94- II LO Dębica – 33,45
5.Wiśniewska Dominika – 93- LO Ropczyce – 35,98
6.Tabasz Klaudia -94 – ZS Nr2 Dębica – 38,08
Chłopcy:
Sztafeta 6x50m
1.II LO Mielec – 2;40,76
2.II LO Dębica – 2;47,39
3.ZST Mielec – 3;00,82
4.LO Tarnobrzeg – 3;01,45
5.I LO Dębica – 3;13,54
6.Niep.Lic .Mist.Sport. Mielec – 3;26,89
7.V LO Mielec – 3;36,05
8.ZSim.Staszica Tarnobrzeg – 3;36,21
9.ZSNr2 Dębica – 3;50,32
10.ZSNr1 Nowa Dęba – 3;50,34
Konkurencje indywidualne:
50m motylek
1.Żuczek Piotr -94- II LO Mielec- 29,10
2.Madura Rafał -94- ZSE Mielec – 29,95
3.Sadlak Patrick- 93- V LO Mielec -30,06
4.Sofin Hubert -95 – LO Tarnobrzeg – 30,26
5.Kądziela Jakub – 94 – LO Ropczyce – 32,02
6.Kołodziej Karol – 95 – II LO Dębica – 33,86
50m grzbiet
1.Skrzypczak Jakub – 93- NLMS Mielec – 29,20
2.Pudo Bartosz – 95- LO Ropczyce – 29,50
3.Bukowski Kamil -94- II LO Mielec – 29,80
4.Ciepiela Kacper – 94- II LO Mielec – 30,36
5.Siembida Norbert – 95 – II LO Dębica – 31,70
50m klasyk
1.Gąsior Aleksander – 95- II LO Mielec- 31,32
2.Wieczorek Michał – 94- II LO Mielec – 33,73
3.Gawryś Jakib – 94- I LO Mielec – 34,42
4.Kraska Mateusz – 95 – II LO Mielec – 34,45
5.Sztuka Konrad – 94- ZST Mielec – 38,07
6.Majka Piotr – 94- LO Ropczyce – 39,73
7.Juruś Radosław – 95 – LO Tarnobrzeg – 40,10
50m dowolny
1.Flis Krzysztof –93- NLMS Mielec – 25,20
2.Szyszka Maciej -94 – II LO Dębica – 26,02
3.Żyburka Korneliusz -95- II LO Dębica – 26,16
4.Dziurkot Rafał – 94 – II LO Mielec – 26,60
5.Kołodziej Szczepan-93- II LO Dębica – 29,16
6.Koczułg Maciej -95- LO Tarnobrzeg – 30,51
7.Niemiec Maciej -95- LO Ropczyce – 30,83
8.Jaszczuk Dominik – 95- II LO Dębica – 31,01
9.Wojtas Krystian -95- LO Ropczyce – 35,41

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w koszykówce chłopców- Mielec dn,12.12.2011r
Mecze eliminacyjne:
Gr.A
1.Zsim.J.Grosz.Mielec – ZSTMielec (I) – 11:17
2.ZS im.J.Grosz.Mielec – ZST Mielec (II) -13:10
3.ZST Mielec (I) – ZST Mielec (II) – 19:6
Tabela Gr.A
1.ZST Mielec – 4pkt – 36:17 kosze
2.ZS im.J.Grosz.Mielec -2pkt – 24:27
3.ZST Mielec(II) -0 pkt – 16:32
Gr B
1.ZSE Mielec –I LO Mielec – 0:30
2.ZSE Mielec – II LO Mielec – 4:22
3.I LO Mielec – II LO Mielec – 22:11
Tabela Gr B
1.I LO Mielec – 4pkt   - 52:11 kosze
2.II LO Mielec – 2pkt – 33:26
3.ZSE Mielec – 0 pkt  - 4:52
Mecz finałowy:
1.I LO Mielec –ZST Mielec – 20:28
Tabela końcowa:
1.ZST Mielec  - awans do finału rejonowego
2.I LO Mielec
3.II LO Mielec
4.ZS im. J.Grosz. Mielec
5.ZSE Mielec

Komunikat z finału wojewódzkiego Licealiady
w szachach drużynowych – Mielec dn.12.12.2011r.
1.Gimn.nr3 Mielec – 21,0 pkt – 32,5
2.Gimn. Rudnik n/Sanem – 19,0 pkt – 31,5
3.Gimn. Górno  - 16,0 pkt  - 28,0
4.Gimn. Nr4 Krosno – 15,0 pkt – 30,0
5.Gimn. Pilzno – 12,0 pkt – 26,5
6.Gimn. Nr5 Przemyśl – 10,0 pkt – 22,5
7.Gimn.Nr1 Brzozów – 10,0pkt – 21,0
8.Gimn. Tarnawa Dolna – 9,0pkt – 20,0
9.Gimn. Wysoka – 8,0 pkt  - 17,0
10.Gimn.Nr1 Tarnobrzeg – 5,0 pkt – 14,5
11.Gimn.Nr1 Przeworsk  - 5,0pkt -  12,5
12.Gimn. Nr1 Jasło – 2,0 – 8,0

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce siatkowej Mielec dn.17-18.11.2011r
Dziewczęta: mecze finałowe
1.NSMS Mielec- ZSE Mielec - 2:0    - awans do finału rejonowego
2.I LO Mielec   -  II LO Mielec – 0:2
3.ZSE Mielec – I LO Mielec  - 0:2
4.NSMS Mielec- II LO Mielec – 2:0
5.NSMS Mielec – I LO Mielec – 2:0
6.ZSE Mielec  - II LO Mielec  - 0:2
Tabela końcowa:
1.NSMS Mielec – 6pkt
2.II LO Mielec   - 4pkt
3.I LO Mielec     - 2pkt
4.ZSE Mielec     -0pkt
5.V LO Mielec
6-7.ZSim.J.Grosz.Mielec
       ZS Radomyśl Wielki
Chłopcy – mecze finałowe
1.II LO Mielec – ZST Mielec – 2:0  - awans do finału rejonowego
2.I LO Mielec  -II LO Mielec – 0:2
3.V LO Mielec – I LO Mielec – 2:0
4.II LO Mielec  - V LO Mielec – 2:0
5.ZST Mielec – V LO Mielec  -2:0
6.ZST Mielec – I LO Mielec  - 0:2
Tabela Końcowa:
1.II LO Mielec  - 6pkt
2-3.I LO Mielec- 2pkt
       ZST Mielec -2pkt
4.VLO Mielec    - 2pkt
5-6.ZSE Mielec
       ZSB Mielec

Komunikat z półfinału wojewódzkiego Licealiady
w unihokeju dziewcząt – Mielec dn.06.12.2011r.
1.II LO Mielec –I LO Mielec -1:0 – wynik z rejonu
2.ZSNr2 Dębica – I LO Dębica – 1:0 – wynik z rejonu
3.ZSNr1 Nowa Dęba – ZS Tarnobrzeg – 2:0 – wynik z rejonu
4.II LO Mielec – ZS Tarnobrzeg – 7:0
5.ZSNr1 Nowa Dęba – I LO Dębica – 1:0
6.I LO Mielec – ZSNr2 Dębica – 3:3
7.II LO Mielec – I LO Dębica – 2:1
8.ZSNr2 Dębica – ZSNr1 Nowa Dęba – 4:1
9.I LO Mielec – ZS Tarnobrzeg – 2:2
10.II LO Mielec –ZS Nr1 Nowa Dęba – 1:0
11.ZS Tarnobrzeg –ZSNr 2 Dębica – 0:5
12.I LO Mielec – I LO Dębica – 0:0
13.II LO Mielec – ZSNr2 Dębica – 1:0
14.I LO Dębica – ZS Tarnobrzeg – 2:0
15.I LO Mielec ZS Nr1 Nowa Dęba – 1:1
Tabela  końcowa:
1.II LO Mielec -10 pkt -12:1 bramki - awans do finału wojewódzkiego
2.ZSNr2 Dębica – 7 pkt – 13:5 –awans do finału wojewódzkiego
3.ZSNr1 Nowa Dęba – 5pkt – 5:6
4.I LO Mielec – 4pkt – 6:7
5.I LO Dębica – 3 pkt – 3:4
6.ZS Tarnobrzeg -1 pkt – 2:17
Wynik zaliczony do finału wojewódzkiego
II LO Mielec – ZSNr2 Dębica – 1:0

Komunikat z półfinału wojewódzkiego Licealiady
w unihokeju chłopców –Mielec dn.05.12.2011r.
1.ZST Mielec – ZSB Mielec – 4:0 –wynik z rejonu
2.ZSNr2 Dębica –ZSE Dębica – 3:1 – wynik z rejonu
3.ZSTarnobrzeg – ZSNr1 Nowa Dęba – 1:1 –wynik z rejonu
4.ZST Mielec – ZSNr1 Nowa Dęba – 5:1
5.ZSTarnobrzeg – ZSE Dębica – 1:4
6.ZSB Mielec – ZSNr2 Dębica -3:3
7.ZST Mielec – ZSE Dębica – 1:1
8.ZSNr2 Dębica – ZS Tarnobrzeg – 4:0
9.ZSB Mielec –ZSNr1 Nowa Dęba – 5:3
10.ZST Mielec – ZS Tarnobrzeg – 2:0
11.ZSNr1 Nowa Dęba –ZSNr2 Dębica – 2:5
12.ZSB Mielec – ZSE Dębica – 4:1
13.ZST Mielec – ZSNr2 Dębica – 4:4
14.ZSE Dębica – ZSNr1 Nowa Dęba – 3:1
15.ZSB Mielec – ZS Tarnobrzeg -5:0
Tabela koncowa:
1.ZST Mielec - 8pkt  - 16:6 bramki –awans do finału wojewódzkiego
2.ZSNr2 Dębica – 8kt  - 19:10        - awans do finału wojewódzkiego
3.ZSB Mielec – 7pkt – 17:11
4.ZSE Dębica – 5pkt – 10:10
5.ZSNr1 Nowa Dęba – 1pkt – 8:19
6. ZS Tarnobrzeg – 1pkt 2:16

Wyniki Powiatowej Licealiady w unihokeju chłopców – 29.11.2011 r. w Mielcu.
Grupa Mielecka:
Grupa  A
ZST Mielec      -    II LO Mielec                 5 : 0
ZST Mielec      -     I LO Mielec                 6 : 0
II LO Mielec     -     I LO Mielec                 1 : 1
Tabela:
 ZST Mielec                          4         11 : 0
II LO Mielec                         2            1 : 6
I LO Mielec                          0            1 : 7 
Grupa  B
ZSB Mielec              -             ZS im. Groszk. Mielec      4 : 0
ZSB Mielec              -             ZS CKR Rzemień                6 : 0
ZS im. Groszk. Mielec     -    ZS  CKR   Rzemień             2 : 0
Tabela:

ZSB Mielec                            4               11 : 0
ZS im. Groszk. Mielec          2                 2 : 4
ZS CKR  Rzemień                   0                 0 : 8
Finały:
Mecze zaliczone z eliminacji:
ZST Mielec          -  II LO Mielec               5 : 0
ZSB Mielec           -  ZS im Groszk. Mielec   4 : 0
Mecze rozgrywane w finale:
ZST Mielec                -             ZS im. Groszk.  Mielec      6 : 0
ZSB Mielec                -              IILO Mielec                         4 : 0
ZST Mielec                   -                  ZSB Mielec                4 : 0
II LO Mielec                  -                 ZS im. Groszk.            3 : 1  
Tabela:
ZST Mielec         6            15 : 0       awans do półfinału
ZSB Mielec         4              8 : 4       awans do półfinału
II LO Mielec        2              3 : 10
ZS im. Groszkowsk.   0      1 : 13
Gupa Dębicka
Grupa A

II LO Dębica                 -             ZSZ nr 1 Dębica    0 : 2
ZS Pustków                   -            ZS Pilzno                2 : 1
II LO Dębica                  -            ZS Pustków            3 : 2
ZSZ nr 1 Dębica            -           ZS Pilzno                  4 : 1
II LO Dębica                  -            ZS Pilzno                  2 : 0
ZSZ nr 1 Dębica            -            ZS Pustków             2 : 1
Tabela:
 ZSZ nr. 1 Dębica                      6       8 : 2
II LO Dębica                              4       5 : 4
ZS Pustków                               2       5 : 6
ZS Pilzno                                   0        2 : 8
Grupa     B
ZSE Dębica                   -          I LO Dębica         4 : 2
ZS Brzostek                  -          ZSZ nr . 2  Dębica   0 : 3
ZSE Dębica                   -          ZS Brzostek           2 : 0
I LO Dębica                     -           ZSZ nr. 2  Dębica             0 : 3
ZSE Dębica                     -             ZSZ nr.2 Dębica              1 : 1
I LO  Dębica                   -             ZSZ nr.1 Brzoskek           2 : 3
Tabela:
ZSE Dębica                   5                    7 : 3
ZSZ nr. 2 Dębica          5                    7 : 1
ZS Brzostek                  2                    3 :  7
I LO Dębica                   0                    4 : 10
Półfinały:
ZSZ nr 1 Dębica                 -           ZSE Dębica                     0 : 2
II LO Dębica                       -           ZSZ  nr 2   Dębica           0 : 2
Finał:
ZSE Dębica                         -            ZSZ nr 2   Dębica          3 : 1
Drużyny ZSE w Dębicy oraz   ZSZ nr2 w Dębicy      awansowały do półfinału.

Komunikat z finalu rejonowego Licealiady
w tenisie stołowym –Mielec dn. 01.12.2011r.
Dziewczęta:
1.ZSE Dębica -  awans do finału wojewódzkiego
2.I LO Dębica – awans do finału wojewodzkiego
3.LO Ropczyce
4.LO Sędziszów Młp.
5.ZS im. J.Grosz.Mielec
6.ZSAgro-Rol.Werynia
7.ZST Mielec
Chłopcy:
1.ZSZ Nr1 Dębica –awans do finału wojewódzkiego
2.II LO Dębica      - awans do finału wojewódzkiego
3.ZST Kolbuszowa
4.ZS Ropczyce
5.I LO Mielec
6.LO Ropczyce
7.ZST Mielec
8.ZS Agro-Rol.Werynia

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w unihokeju dziewcząt-Mielec dn.28.11.2011r.
Gr.A - mielecka
1.ZSB Mielec – ZS CKR Rzemień – 1:2
2.I LO Mielec – II LO Mielec   - 0:1
3.ZSB Mielec – ZST Mielec    -  1:1
4.ZS CKR Rzemień – II LO Mielec – 0:5
5.I LO Mielec – ZST Mielec – 1:1
6.ZSB Mielec – II LO Mielec – 0:5
7.ZS CKR Rzemień – I LO Mielec – 1:3
8.ZST Mielec – II LO Mielec – 0:1
9.ZSB Mielec – I LO Mielec – 0:5
10.ZS CKR Rzemień – ZST Mielec – 1:3
Tabela Gr.A
1.I I LO Mielec – 8 pkt. 12:0 bramki – awans do półfinału wojewódzkiego
2.I LO Mielec   -  5pkt   9:3   -  awans do półfinału wojewódzkiego
3.ZST Mielec    -  4pkt   5:4
4.ZS CKR Rzemień – 2pkt  4:12
5.ZSB Mielec    - 1pkt  2:13
Gr.B- dębicka
Gr.” A” -eliminacje
1.II LO Dębica – I LO Dębica – 1:1
2.II LO Dębica – ZS Brzostek – 2:2
3.I LO Dębica  - ZS Brzostek – 1:0
Tabela gr.A
1.I LO Dębica – 3pkt 2:1-bramki
2.II LO Dębica – 2pkt 3:3
3.ZS Brzostek  - 1pkt  2:3
Gr” B”-eliminacje
1.ZS Nr2 Dębica – ZSE Dębica – 1:1
Mecze finałowe: z zaliczeniem wyników z eliminacyjnych
1.I LO Dębica – ZSE Dębica – 1:0
2.II LO Dębica – ZS Nr2 Dębica – 0:1
3.II LO Dębica – ZSE Dębica – 1:2
4.I LO Dębica –ZS Nr2 Dębica – 0:1
Tabela końcowa:
1.ZS Nr2 Dębica – 5pkt 3:1 bramki –awans do półfinału wojewódzkiego
2.I LO Dębica   - 3pkt  2:2 – awans do półfinału wojewódzkiego
3.ZSE Dębica – 3pkt 3:3 ( 0:1- w bezpośrednim meczu z I LO Dębica)
4.II LO Dębica -1pkt 2:4
5.ZS Brzostek

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce ręcznej dziewcząt – Mielec dn.10.11.2011r.
Mecze eliminacyjne:
Gr.A
1.ZST Mielec-II LO Mielec- 10:4
2.ZST Mielec –V LO Mielec-14:0
3.II LO Mielec – V LO Mielec-7:1
Tabela Gr.A
1.ZST Mielec-4pkt – 24:4 bramki
2.II LO Mielec - 2pkt – 11:11
3.V LO Mielec – 0pkt – 1:21
GrB
1.ZS Radomyśl Wielki- I LO Mielec -5:2
2.ZSE Mielec – Zsim.J.Grosz.Mielec -4:4
3.ZSim.J.Grosz.Mielec – ZS Radomyśl Wielki –6:4
4.ZSE Mielec – I LO Mielec – 7:4
5.ZSE Mielec- ZS Radomyśl Wielki – 2:5
6.I LO Mielec – Zsim.J.Grosz.Mielec – 1:7
Tabela Gr B.
1.ZSim.J.Grosz.Mielec -5:1pkt – 17:3 bramki
2.ZS Radomyśl Wielki -4:2pkt -  14:10
3.ZSE Mielec -3:3 pkt – 13:13
4.I LO Mielec -0:6pkt – 7:19
Mecz o miejsca-3-4
ZS Radomyśl Wielki – II LO Mielec – 2:4
Mecz o miejsca -1-2
ZST Mielec – ZS im.J.Grosz.Mielec – 11:1
Tabela końcowa:
1.ZST Mielec- awans do finału rejonowego
2.ZSim.J.Grosz.Mielec
3.II LO Mielec
4.ZS Radomyśl Wielki
5.ZSE Mielec
6.-7.V LO Mielec
        I LO Mielec

Komunikat z finału rejonowego Licealiady
w szachach –gry drużynowe – Mielec dn.17.11.2011r.
1.II LO Dębica  - 10pkt -awans do finału wojewódzkiego
2.LO Ropczyce – 6pkt - awans do finału wojewódzkiego
3.II LO Mielec  -5pkt
4.LO Kolbuszowa -5pkt
5.I LO Mielec  -  4pkt
6.ZS Ropczyce  -0pkt

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w tenisie stołowym – Mielec dn.14.11.2011r.
Dziewczęta:
1.ZST Mielec – awans do finału rejonowego
2.ZS im.J.Grosz. Mielec – awans do finału rejonowego
3.ZSE Mielec
4.ZS CKR Rzemień
5.ZS Radomyśl Wielki
6.I LO Mielec
7.II LO Mielec
8.LO Przecław
Chłopcy:
1.I LO Mielec- awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec – awans do finału rejonowego
3.ZS Im.J Grosz. Mielec
4.II LO Mielec
5.ZSE Mielec
6.ZS Radomyśl Wielki
7.ZS CKR Rzemień
8.LO Przecław

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce ręcznej chłopców –Mielec dn.14.11.2011r.
Mecze eliminacyjne:
Gr A.
1.ZS im.J.Grosz.Mielec- I LO Mielec – 8:15
2.ZS Im.J.Grosz. Mielec-II LO Mielec – 12:11
3.I LO Mielec – II LO Mielec – 16:4
Tabela Gr A.
1.I LO Mielec – 4pkt -31:12 bramki
2.ZSim.J.Grosz.Mielec – 2pkt -20:26 bramki
3.II LO Mielec – 0pkt -15:28 bramki
Gr B.
1.ZSB Mielec –V LO Mielec – 7:9
2.ZSB Mielec - ZST Mielec  - 7:13
3.ZST Mielec –V LO Mielec – 17:10
Tabela Gr B
1.ZST Mielec  - 4pkt – 30:17 bramki
2.V LO Mielec- 2pkt  - 19:24 bramki
3.ZSB Mielec  - 0pkt – 14:22 bramki
Mecz o miejsca 3-4
ZS im.J.Grosz. Mielec – V LO Mielec – 12:9
Mecz o miejsca 1-2
ZST Mielec – I LO Mielec – 10:13
Tabela końcowa:
1.I LO Mielec  - awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec
3.ZS im.J. grosz.Mielec
4.V LO Mielec
5.-6.ZSB Mielec
        II LO Mielec
 

Komunikat z finału powiatowego licealiady
w szachach drużynowych – Mielec dn.24.10.2011r.
1.I LO Mielec- awans do finału rejonowego
2.II LO Mielec –awans do finału rejonowego

Komunikat z finału powiatowego Licealiady
w piłce ręcznej dziewcząt – Mielec dn.10.11.2011r.
Mecze eliminacyjne:
Gr.A
1.ZST Mielec-II LO Mielec- 10:4
2.ZST Mielec –V LO Mielec-14:0
3.II LO Mielec – V LO Mielec-7:1
Tabela Gr.A
1.ZST Mielec-4pkt – 24:4 bramki
2.II LO Mielec - 2pkt – 11:11
3.V LO Mielec – 0pkt – 1:21
GrB
1.ZS Radomyśl Wielki- I LO Mielec -5:2
2.ZSE Mielec – Zsim.J.Grosz.Mielec -4:4
3.ZSim.J.Grosz.Mielec – ZS Radomyśl Wielki –6:4
4.ZSE Mielec – I LO Mielec – 7:4
5.ZSE Mielec- ZS Radomyśl Wielki – 2:5
6.I LO Mielec – Zsim.J.Grosz.Mielec – 1:7
Tabela Gr B.
1.ZSim.J.Grosz.Mielec -5:1pkt – 17:3 bramki
2.ZS Radomyśl Wielki -4:2pkt -  14:10
3.ZSE Mielec -3:3 pkt – 13:13
4.I LO Mielec -0:6pkt – 7:19
Mecz o miejsca-3-4
ZS Radomyśl Wielki – II LO Mielec – 2:4
Mecz o miejsca -1-2
ZST Mielec – ZS im.J.Grosz.Mielec – 11:1
Tabela końcowa:
1.ZST Mielec- awans do finału rejonowego
2.ZSim.J.Grosz.Mielec
3.II LO Mielec
4.ZS Radomyśl Wielki
5.ZSE Mielec
6.-7.V LO Mielec
        I LO Mielec

Komunikat z finału powiatowego licealiady
w sztafetowych biegach przełajowych –Mielec dn.27.10.2011r.
Dziewczęta:
1.ZST Mielec- awans do finału rejonowego
2.V LO Mielec- awans do finału rejonowego
Chłopcy:
1.ZSB Mielec – awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec – awans do finału rejonowego
3.SZim.J.Grosz. Mielec
4.V LO Mielec

Komunikat z finału powiatowego Licealiady w biegach przełajowych
Mielec dn.28.09.2011r
1200m Dziewcząt
1.Naprawa Sylwia-95- II LO Mielec
2.Rządzka Izabela-95-II LO Mielec
3.Maziarz Izabela-93-ZSE Mielec
4.Bugaj Agnieszka-94-II LO Mielec
5.Sumiec Katarzyna-94-II LO Mielec
6.Bąk Paulina-94-ZST Mielec
7.Bryk Anna-94-II LO Mielec
8.Maciąg Barbara-93-ZSE Mielec
9.Smoleń Elżbieta-94- ZSE Mielec
10.Przwara Dominika-95-II LO Mielec
11.Bugaj Joanna-94-II LO Mielec
12.Siembab Karolina-95-ZST Mielec
13.Zuch Paulina-94-ZST Mielec
14.Jasiak Natalia-95-ZST Mielec
15.Wojtusiak Paulina-95-ZST Mielec
16.Arabasz Oliwia-95-ZST Mielec
17.Demkiw Kinga-95-ZST Mielec
18.Konieczna Magdalena-95-ZST Mielec
19.Urban Anna –95-ZST Mielec
1500m Chłopców
1.Sędłak Rafał-94- ZSB Mielec
2.Chrabąszcz Bartosz-95-ZSB Mielec
3.Posłuszny Robert-95- ZST Mielec
4 Strycharz Kamil-95-ZSim.JGrosz,Mielec
5.Mazur Tomasz-94-LO Przecław
6.Sędłak Marcin ZS CKR Rzemień
7.Chrabąszcz Dariusz-95-ZSB Mielec
8.Wieczorek Michał-94-II LO Mielec
9.Serafin Jakub-94-ZST Mielec
10.Smagacz Jakub-95-ZSB Mielec
11.Jung Paweł-95-ZSB Mielec
12.Rzepecki Damian-94- ZSB Mielec
13.Wróbel Dariusz-95-ZSB Mielec
14.Pszeniczny Piotr—95-ZST Mielec
15.Płatek Patryk-95-ZSim.J.Grosz.Mielec
16.Gudz Mateusz-94-ZST Mielec
17.Koper Wojciech-95-ZSE Mielec
18.Magda Mariusz-93-ZSE Mielec
19.Kowalski Mateusz-94-ZSE Mielec
20.kurek Krystian-_95-ZSim.J.Grosz.Mielec
21.Kycior Konrad-95-LO Przecław
22.Smoła Damian-95-ZST Mielec
23.Kokoszka Rafał-94- ZST Mielec
24.Krupa Kamil-94-ZST Mielec
25.Mierzwa Kamil-94-ZST Mielec
26.Burek Amadeusz-95-II LO Mielec
27.Gąsior Aleksander-95-II LO Mielec
28.Kozioł Damian-93- ZSE Mielec
29.Nowak Damian-9-5-ZST Mielec
30 Boroń Wojciech-94-ZSim.J.Grosz.Mielec
31.Krawiec Piotr-94-ZSE Mielec
32.Miś Grzegorz-95-ZST Mielec
33.Podosek Krzysztof-95-ZST Mielec
34.Lewandowski Krzysztof-94-ZST Mielec
35.Kraska Mateusz-95-IILO Mielec
36.Wilk Tomasz-95-ZST Mielec
37.Cichoń Daniel-94-ZST Mielec
38.Mroczek Rafał-94-ZSim.J.Grosz.Mielec
39.Czuchra Adrian-93.ZSim.J.Grosz.Mielec
40.Marek Mateusz-94-ZST Mielec
41.Swierk Kacper-.95-II LO Mielec
42.Kulig Michał-95-II LO Mielec
43.Marek Fabian-95-ZST Mielec
44.Gronkiewicz Dawid-94-ZSE Mielec
45.Celarek Mchael-95-II LO Mielec
46.ŁączAndrzej-95-ZST Mielec
47.Bernat Błażej-94-ZSE Mielec
48.Jeleń Karol-(5-ZST Mielec
49.Mokrzycki Adam-95-ZS CKR Rzemień
50.aleksandrowicz Jakub-95-II LO Mielec
51.Słomba Paweł-94-LO Przeclaw


Komunikat
szkolnej ligi lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych
Mielec dn.23.09.2011r.
Dziewczęta:
Punktacja  drużynowa:
1.II LO Mielec -1017pkt
2.I LO Mielec – 958pkt
3.ZST Mielec-925pkt
4.II LO Dębica-906pkt
5.ZSE Dębica-876pkt
6.ZST Kolbuszowa-843pkt
7.ZS CKR Rzemień-834pkt
8.LO Pilzno-766pkt
9.ZSNr2 Dębica-742pkt
10.ZSE Mielec-710pkt
11.V LO Mielec-617pkt
12.ZSim.J.Grosz.Mielec-559pkt
13.ZS Radomyśl Wielki-549pkt
14.I LO Dębica-382pkt
Chłopcy :
Punktacja drużynowa:
1.ZST Mielec-1029pkt
2.ZS Nr2 Dębica-1026pkt
3.ZSB Mielec-1022pkt
4.II LO Dębica-1001pkt
5.ZST Kolbuszowa-915pkt
6.II LO Mielec-904pkt
7.LO Pilzno-857pkt
8.I LO Mielec-826pkt
9.ZSE Mielec-800pkt
10.ZSCKR Rzemień-783pkt
11.ZSim.J.Grosz.Mielec-710pkt
12.ZSE Dębica-683pkt
13.I LO Dębica-660pkt
14.V LO Mielec-647pkt
15.ZS Radomyśl Wielki-565pkt
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta:
100m.
Seria I.
1.Krajewska Beata-94-II LO Dębica-14,94-98pkt
2.Placek Katarzyna-93-LO Pilzno-15,59-83pkt
3.Maziarz Izabela-93-ZSE Mielec- 15,65-82pkt
3.Demkiw Kinga-95-ZST Mielec-15,79-79pkt
4.Chynowska Patrycja-94-ZST Mielec-16,00-75pkt
5.Świstak Agata-94-ZSE Mielec-16,08-73pkt
Seria II.
1.Tomczyk Agnieszka-94-II LO Mielec-13,93-122pkt
2.Siembab Karolina-95-ZST Mielec-14,32-112pkt
3.Błachowicz Aleksandra-95-ZS CKR Rzemień-14,38-111pkt
4.Dudek Ewelina-94-ZST Kolbuszowa-15,51-85pkt
5.Gorczyca Iwona-95-ZST Kolbuszowa-16,52-65pkt
Seria III.
1.Kilian Justyna-93-I LO Mielec-13,72-128pkt
2.Gąbka Martyna-94-II LO Mielec-14,23-115pkt
3.Majka Patrycja-95-ZST Kolbuszowa-15,36-88pkt
4.Głowacka Sabina-94-ZS CKR Rzemień-15,41-87pkt
5.Barszczewska Alicja-94-V LO Mielec-15,82-78pkt
6.Mróz Monika-94-ZSim.J.Grosz.Mielec-18,15-38pkt
Seria IV.
1.Bujak Paula-93-II LO Dębica-14,89-99pkt
2.Dąbrowska Aneta-93-LO Pilzo- 15,81-79pkt
3.Wolska Marlena-93-ZSE Mielec-15,96-76pkt
4.Gozdecka Monika-95-V LO Mielec-16,53-64pkt
5.Sąsiadek Aneta-95-ZSE Dębica-16,56-64pkt
6.Wolak Ewelina-93-ZS Radomyśl Wielki-16,60-63pkt
Seria V.
1,Grzelak Klaudia-95-ZS CKR Rzemień-14,98-97pkt
2.Dusza Ewelina-94-ZS Radomyśl Wielki-15,33-89pkt
3.Kobos Katarzyna-94-ZSim.J.Grosz.Mielec-16,86-59pkt
4.Szendoł Justyna-95-I LO Mielec-17,43-49pkt
Seria VI.
1.Jendrzejczyk Kinga-95-ZSNr2 Dębica-14,78-101pkt
2.Ćwik Monika-94-ZSNr2 Dębica-16,05-74pkt
3,Padykuła Maria-95-ZSE Mielec-16,53-64pkt
Seria VII.
1.Sąsiadek Kinga-94-ZSE Dębica-15,53-84pkt
2.Matuszkiewicz Anna-95-I LO Mielec- 15,88-77pkt
3.Kilian Natalia-93-V LO Mielec-16,75-60pkt
400m.
Seria I.
1.Maziarz Klaudia-95-I LO Mielec-1;17,55-62pkt
2.Drąg Anna-95-II LO Dębica-1;20,37-52pkt
3.Stopińska Patrycja-95-V LO Mielec-1;24,18-40pkt
4.Wałęga Monika-93-I LO Dębica-1;26,42-34pkt
5.Mądro Natalia-95-ZS Nr2 Dębica-1;33,45-18pkt
Seria II.
1.Ruda Małgorzata-94-II LO Dębica-1;14,20-75pkt
2.Majewska Dagmara-95-ZST Kolbuszowa-1;16,06-68pkt
3.Skiba Klaudia-95-I LO Mielec-1;17,03-64pkt
4.Skrzynecka Justyna-94-ZSE Dębica-1;18,18-60pkt
5.Jędrysek Klaudia-95-ZS CKR Rzemień-1;21,60-48pkt
Seria III.
1.Tłuściak Dominika-95-ZST Mielec-1;19,23-56pkt
2.Ozga Justyna-95-ZST Kolbuszowa-1;23,39-43pkt
3.Czarny Martyna-94-V LO Mielec-1;25,95-36pkt
4.Wójcik Klaudia-95-ZSE Dębica-1;28,28-30pkt
5.Pieróg Dorota-94-ZS CKR Rzemień-1;28,87-28pkt
Seria IV.
1.Kudłacz Joanna-93-LO Pilzno-1;17,47-63pkt
2.Kamuda Dominika-94-V LO Mielec-1;20,19-53pkt
3.Wójtowicz Gabriela-95-II LO Mielec-1;22,27-46pkt
4.Ryba Monika-95-ZST Mielec-1;29,08-28pkt
Seria V.
1.Naprawa Sylwia-95-II LO Mielec-1;07,10-108pkt
2.Maziarz Beata-94-ZST Mielec-1;13.95- 76pkt
3.Lubach Kinga-95-ZST Kolbuszowa-1;21,12-50pkt
4.Pieniądz Monika-95-LO Pilzno-1;24,93-38pkt
5.Góra Joanna-93-ZS Nr2 Dębica-1;31,55-22pkt
Seria VI
1.Bolechała Wioletta-93-II LO Mielec-1;18,43-59pkt
2.Serafin Agnieszka-94-ZSE Mielec-1;27,73-31pkt
3.Wadas Monika-95-ZS Nr2 Dębica-1;36,21-14pkt
Seria VII.
1.Bawoł Elżbieta-93-I LO Mielec-1;14,20-75pkt
2.Wójcik Marta-95-ZSE Dębica-1;20,87-51pkt
3.Wałęga Katarzyna-94-II LO Dębica-1;25,10-38pkt
4.Mądra Anna-94-ZSE Mielec-1;30,13-25pkt
800m
Seria I.
1.Podlasek Małgorzata-94-ZSE Dębica-2;36,06-100pkt
2.Rembowicz Sylwia-95-ZSim.J.Grosz.Mielec-2;41,44-87pkt
3.Kantorowska Barbara-95-V LO Mielec-2;42,06-86pkt
4.Maziarz Monika-93-I LO Mielec-2;46,55-76pkt
5.Walczyk Joanna-95-ZST Mielec-2;51,88-65pkt
6.Fijałkowska Zuzanna-93-II LO Mielec-2;53,89-61pkt
7.Szczepańska Katarzyna-95-ZS CKR Rzemień-2;58,92-52pkt
8.Czachor Sandra-93-ZST Kolbuszowa-2;59,12-51pkt
9.Rusinowska Patrycja-94-ZS Radomyśl Wielki-2;59,30-50pkt
10.Dubiel Marta-94-ZS Radomyśl Wielki-3;00,45-49pkt
11.Pażdzior Iwona-95-II LO Dębica-3;01,50-47pkt
12.Żądło Katarzyna-95-ZST Kolbuszowa-3;05,13-42pkt
13.Cholewa Klaudia-94-ZS Nr2 Dębica-3;06,81-39pkt
14.Hałka Aleksandra-95-ZST Kolbuszowa-3;14.77-28pkt
15.Kozioł Agnieszka-93-ZSCKR Rzemień-3;16,23-26pkt
Seria II
1.Kowalczyk Gabriela-95-I LO Dębica-2;58,59-52pkt
2.Nykiel Izabela-94-ZSE Dębica-3;00,93-48pkt
3.Bałucka Marzena-94-LO Pilzno-3;04,56-42pkt
4.Adamczyk Magdalena-95-I LO Mielec-3;05,34-41pkt
5.Tomanek Marlena-95-V LO Mielec-3;06,61-39pkt
6.Przywara Dominika-95-II LO Mielec-3;06,76-39pkt
7.Janik Klaudia-     - ZSZ Dębica-3;07,43-38pkt
8.Głowacka Patrycja-94-ZSNr2 Dębica-3;07,74-38pkt
9.Smoleń Elżbieta-94-ZSE Mielec-3;08,53-36pkt
10.Kocoł Barbara-93-II LO Dębica-3;09,21-35pkt
11.Zygmunt Paulina-95-I LO Mielec-3;09,47-35pkt
12.Szafran Magda-94-ZSE Dębica-3;17,63-24pkt
13.Bułat Klaudia-95-LO Pilzno-3;20,70-21pkt
14.Piątek Marta-95-ZST Mielec-3;25,76-16pkt
15.Rybak Wiktoria-95-ZST Mielec-3;47,46-2pkt
Pchnięcie kulą:
1.Kozioł Justyna-94-I LO Dębica-8,83-132pkt
2.Zawada Natalia-93-ZS Radomyśl Wielki-8,77-131pkt
3.Kamuda Karolina-93-ZSE Mielec-7,97-124pkt
4.Warias Ilona-93-II LO Mielec-7,95-123pkt
5.Hul Klaudia-95-ZST Mielec-7,88-123pkt
6.Gałat Katarzyna-95-ZST Mielec-7,72-121pkt
7.Karaś Dominika-93-I LO Mielec-7,53-119pkt
8.Kieraś Małgorzata-95-ZSE Dębica-7,41-118pkt
9.Hyla Lucyna-95-I LO Mielec-7,36-117pkt
10.Kowalska Katarzyna-94-V LO Mielec-7,34-117pkt
11.Bogdan Paulina-93-ZS CKR Rzemień-7,29-117pkt
12.Fiłat Monika-93-ZST Kolbuszowa-7,14-115pkt
13.Stepanik Aleksandra-93-II LO Dębica-7,12-115pkt
14.Jadach Andżelina-95-ZST Kolbuszowa-7,08-114pkt
15.Jasiak Paulina-93-ZS CKR Rzemień-7,06-114pkt
16.Bielat Katarzyna-95-ZSE Mielec-7,02-114pkt
17.Drozd Paulina-94-LO Pilzno-6,92-113pkt
18.Ciurkot Paulina-94-ZSE Dębica-6,90-112pkt
19.Kużdżał Anna-93-ZS Radomyśl Wielki-6,88-112pkt
20.Żółtek Żaneta-93-ZSE Dębica-6,77-111pkt
21.Russ Karolina-93- II LO Dębica-6,70-110pkt
22.Klubek Izabela-95-ZST Kolbuszowa-6,62-109pkt
23.Kowal Natalia-95-ZS Nr2 Dębica-6,61-109pkt
24.Smaczna Magdalena-93-I LO Mielec-6,60-109pkt
25.Kościelna Sylwia –94- ZS im.J.Grosz.Mielec-6,56-109pkt
26.Snopkowska Diana-94-ZSE Mielec-6,55-109pkt
27.Kozdecka Paulina-93-LO Pilzno-6,51-108pkt
28.Bajor Katarzyna-95-II LO Mielec-6,45-108pkt
29.Waliszewska Dagmara-95-ZST Mielec-6,44-107pkt
30.Wrońska Aleksandra-93-ZS im.J.Grosz.Mielec -6,37-107pkt
31.Piątek Karolina-94-ZS im.J.Grosz.Mielec-604-103pkt
32.Chrabąszcz Klaudia-95-ZST Mielec-5,90-101pkt
33.Madura Barbara-93-ZS Nr2 Dębica-5,70-99pkt
34.Surga Agnieszka-94-ZSNr2 Dębica-5,27-84pkt
Skok w dal:
1.Racheał Kamila-93-I LO Dębica-93-4,50-113pkt
2.koceniak Katarzyna-95-II LO Mielec-4,41-109pkt
3.Pomykała Ewelina-93-ZST Mielec-4,30-105pkt
4.Dec Weronika-95-II LO Dębica-4,19-100pkt
5.Jarecka Kinga-94-I LO Mielec-4,15-98pkt
6.Szymaszek Karolina-95-II LO Dębica-4,09-96pkt
7.Kipa Natalia-94-II LO Dębica-3,98-91pkt
8.Rusin Ewa-94-V LO Mielec-3,90-88pkt
9.Popielarz Kinga-95-ZST Kolbuszowa-3,89-88pkt
10.Chmiel Angelika-94-II LO Mielec-3,88-87pkt
11.Należna Sylwia-95-II LO Mielec-3,88-87pkt
12.Betlej Anna-93-ZS CKR Rzemień-93-3,85-86pkt
13.Jołda Kinga-95-I LO Mielec-3,85-86pkt
14.Malikowska Justyna-93-ZS CKR Rzemień-93-3,85-86pkt
15.Grdeń Żaneta-95-ZSNr2 Dębica-3,84-86pkt
16.Kozioł Iwona-94-LO Pilzno-3,82-85pkt
17.Dzierga Magdalena-93-ZST Mielec-3,82-85pkt
18.Nowak Magda-95-ZSE Dębica-3,80-84pkt
19.Kłoda Mariola-95-ZSE Mielec-3,80-84pkt
20.Kuszela Agnieszka-93-ZSNr2 Dębica-3,78-83pkt
21.Piłat Katarzyna-95-ZST Mielec-3,78-83pkt
22.Perz Agnieszka-95-ZSE Dębica-3,70-80pkt
23.Kita Anna -93-LO Pilzno-3,68-79pkt
24.Więcław Justyna-93-ZST Kolbuszowa-3,68-79pkt
25.Wróbel Natalia-94-ZSim.J.Grosz.Mielec-3;65-78pkt
26.Dykas Marlena-95-I LO Mielec-3,62-77pkt
27.Sypek Monika-95-ZSE Mielec-3,52-72pkt
28.Kopacz Justyna-94-ZSim.J.Grosz.Mielec-3,28-63pkt
29.Żelazny Joanna-93-ZSNr2 Dębica-3,20-59pkt
30.Czapiga Katarzyna-ZS Radomyśl Wielki-3,06-54pkt
Sztafeta 4X100m.
Seria I.
1.ZST Mielec- (Siembab,Demkiw,Chynowska,Maziarz)-59,11-87pkt
2.ZS Nr2 Dębica-(Dzięgiel,Dzieńska,Jendrzejczyk,Ćwik)-1;01,21-73pkt
3.ZS CKR Rzemień-(Głowacka,Grzech,Błachowicz,Malikowska)-1;01,76-69pkt
4.ZSE Mielec-(1;02,29-66pkt
5.LO Pilzno-(Dąbrowska,Kudłacz,Placek,Kozioł)-1;02,77-63pkt
Seria II.
1.II LO Mielec-(Gąbka,Tomczyk,Piekarz,Naprawa)-59,16-86pkt
2.ZSE Dębica-(Świstak,Sąsiadek,Romaniak,Sąsiadek)-1;02,45-65pkt
3.ZST Kolbuszowa-(Majka,Dudek,Gorczyca,Popielarz)-1;02,82-63pkt
4.V LO Mielec-(Barszczewska,Dziewit,Bąk,Stopińska)-1;04,48-52pkt
Seria III.
1.II LO Dębica-(Bujak,Krajewska,Szymaszek,Dec)-1;00,28-79pkt
2.I LO Mielec-(Kilian,Bielat,Szendoł,Matuszkiewicz)-1;00,72-76pkt
3.I LO Dębica-(Wałęsa,Kapustka,Mroczek,Mazur)-1;04,96-51pkt
4.ZS im.J.Grosz.Mielec-(Kobos,Mróz,Dubiel,Czuchra)-1;11,88-18pkt
Chłopcy:
100m
Seria I.
1.Wneęk Dariusz-95-ZS Nr2 Dębica-11,77-133pkt
2.Czachor Przemysław-95-ZST Kolbuszowa-12,42-107pkt
3.Szteliga Damian-94-V LO Mielec-13,15-81pkt
4.Kucięba Mariusz-94-ZSE Dębica-13,28-77pkt
Seria II.
1.Nylec Kamil-95-ZS Nr2 Dębica-12,68-98pkt
2.Patyk Damian-94-V LO Mielec-13,22-79pkt
3.Sajdak Mateusz-94-ZST Kolbuszowa-13,25-78pkt
4.Panek Kamil-93-ZSE Dębica-13,47-71pkt
5.Gołąb Krystian-93-ZSim.J.Grosz.Mielec-14,01-54pkt
Seria III.
1.Gawlik Konrad-94-LO Pilzno-12,40-108pkt
2.Pająk Paweł-95-I LO Dębica-12,52-104pkt
3.Wiącek Sławomir-93-LO Pilzno-13,12-82pkt
4.Łączak Jakub-95-I LO Dębica-13,42-72pkt
Seria IV.
1.Krępa Paweł-95-V LO Mielec-12,76-95pkt
2.Czajkowski Dawid-94-ZST Kolbuszowa-13,19-80pkt
3.Hyjek Tomasz-94-ZSim.J.Grosz.Mielec-1,24-78pkt
4.Matłok Dawid-95-ZS Radomyśl Wielki-13,44-72pkt
5.Cieślicki Bartek-93-II LO Mielec-13,61-66pkt
Seria V.
1.Zgłobica Mateusz-95-ZS Nr2 Dębica-12,79-94pkt
2.Jędrzejczyk Maciej-94-II LO Dębica -13,19-80pkt
3.Wilk Marcin-93-II LO Mielec-93-13,57-68pkt
4.Stachowicz Dawid-95-ZST Mielec-13,78-61pkt
5.Ząbek Kamil-95-I LO Mielec-14,62-38pkt
Seria VI.
1.Świątek Jakub-95-ZST Mielec-12,64-99pkt
2.Skóra Krzysztof-94-II LO Dębica-12,87-91pkt
3.Rajski Szymon-93-II LO Mielec-12,91-90pkt
4.Zuzel Bogdan-93-ZSE Mielec-13,17-81pkt
5.Leśniak Patryk-94-13,32-76pkt
6.Bąk Mateusz-93-ZS im.J.Grosz.Mielec-14,74-35pkt
Seria VII.
1.Bieda Ireneusz-94-ZST Mielec-12,60-101pkt
2.Bednarz Tomasz-94-ZS Radomyśl Wielki-12,79-94pkt
3.Jaśkiewicz Łukasz-94-ZSB Mielec-13,16-81pkt
4.Marciniec Kamil-95-II LO Dębica-13,47-71pkt
5.Leś Mirosław-94-ZS CKR Rzemień-13,65-65pkt
6.Rogala Piotr-94-ZSE Mielec-14,32-46pkt
Seria VIII.
1.Chudy Krystian-94-ZSB Mielec-12,69-97pkt
2.Struzik Maciej-93-ZS Nr2 Dębica-12,76-95pkt
3.Dubiel Mateusz-94-ZST Mielec-12,91-90pkt
4.Małek Krzysztof-94-I LO Mielec-13,19-80pkt
5.Faliszek Bartłomiej-93-ZS CKR Rzemień-13,37-74pkt
6.Kanor Arkadiusz-94-ZS Radomyśl Wielki-13,93-57pkt
Seria IX.
1.Chmielowiec Radosław-93-ZS CKR Rzemień-12,63-99pkt
2.Rajpold Tomasz-94-ZSB Mielec-12,87-91pkt
3.Pubrat Kornel -94-ZSE Mielec-13,33-75pkt
400m
Seria I.
1.Cichoń Daniel-94-ZST Mielec-59,23-88pkt
2.Kusek Arkadiusz-95-V LO Mielec-1;02,90-65pkt
3.Książek Michał-95-LO Pilzno-1;06,35-45pkt
4.Sito Wojciech-93-ZS Radomyśl Wielki-109,30-30pkt
Seria II.
1.Bielatowicz Bernard-93-II LO Dębica-55,57-115pkt
2.Miazga Bartosz-94-ZSB Mielec-57,46-101pkt
3.Rzepka Adrian-93-II LO Mielec-57,60-100pkt
4.Gudz Mateusz-94-ZST Mielec-1;0080-78pkt
5.Czekaj Arkadiusz-95-LO Pilzno-1;02,24-69pkt
Seria III.
1.Sędłak Rafał-93-ZSB Mielec-54,49-123pkt
2.Marek Mateusz-95-ZST Mielec-102,25-69pkt
3.Bała Jakub-95-ZS Nr2 Dębica-1;10,03-27pkt
Seria IV.
1.Jamróz Hubert-94-ZSB Mielec-1;01,37-74pkt
2.Pasowicz Grzegorz-93-II LO Dębica-1;01,45-74pkt
3.Szelest Łukasz-94-ZS im.J.Grosz.Mielec-1;02,58-66pkt
4.Stawarz Adam-93-ZSE Dębica-1;05,39-50pkt
5.Hodur Bartłomiej-95-ZST Kolbuszowa-1;08,91-32pkt
Seria V
1.Mroczek Piotr-93-I LO Dębica-57,87-98pkt
2.Kolisz Tomasz-95-I LO Mielec-1;01,85-65pkt
3.Michałek Mateusz-94-ZST Kolbuszowa-1;02,51-67pkt
4.Soboń Sławomir-94-ZSCKR Rzemień-1;05,99-47pkt
5,GronkiewiczDawid-94-ZSE Mielec-1;12,26-22pkt
Seria VI
1.Kierbiec Dawid-95-ZS Nr2 Dębica-58,32-95pkt
2.Jasiński Marcin-95-ZSE Mielec-1;01,63-72pkt
3,Kukolski Oskar-93-I LO Mielec-1;03,40-61pkt
4.Zaremba Adrian-93-ZS CKR Rzemień-1;05,96-47pkt
5.Korzeń Tomasz-95-ZSE Mielec-1;06,52-44pkt
Seria VII.
1.Witek Mirosław-93-ZSNr2 Dębica-56,85-105pkt
2.Rdzak Karol-94-ZS CKR Rzemień-1;02,64-66pkt
3.Stępień Hubert-94-ZST Kolbuszowa-1;03,28-62pkt
4.Świerk Grzegorz-95-V LO Mielec-1;05,83-48pkt
5.Grdeń Andrzej-95-I LO Mielec-1;07,49-39pkt
Seria VIII.
1.Bała Kacper-94-II LO Dębica-55,71-114pkt
2.Kurzeja Tomasz-93-ZSE Dębica-1;02,74-65pkt
3.wójcik Bartosz-95-ZSim.J.Grosz.Mielec-1;11,72-20pkt
Seria IX
1.kubica Mateusz-93-II LO Mielec-59,84-84pkt
2.Jamróz Karol-95-ZST Mielec-1;05,55-49pkt
3.Bigos Krystian-95-ZSim.J.Grosz.Mielec-1;09,90-28pkt
4.Kapotka Kacper-94-ZS Radomyśl Wielki-1;16,68-5pkt
1500m.
Seria I.
1.Jachym Tomasz-93-ZS Nr2 Dębica-4;20,24-107pkt
2.Posłuszny Robert-94-ZST Mielec-4;36,81-76pkt
3.Bytnar Krystian-94-V LO Mielec-4;42,75-66pkt
4.Gąsior Kamil-94-II LO Dębica-4;45,52-62pkt
5.Czerkies Mateusz-94-LO Pilzno-4,47,60-59pkt
6.Serafin Jakub-95-ZST Mielec-4;55,59-48pkt
7.Sędłak Marcin-94-ZSCKR Rzemień-4;58,57-44pkt
8.Grych Jakub-95-II LO Dębica-5;04,04-37pkt
9,Pęcak Damian-93-ZSNr2 Dębica-5;06,48-35pkt
10.Kutrzeba Bartek-95-ZS Nr2 Dębica-5;06,71
11.Ryczek Rafał-93-II LO Dębica-5;06,80-34pkt
12.Koper Wojciech-95-ZSE Mielec-5;09,09-32pkt
13.Składnowski Mateusz-93-LO Pilzno-5;10,87-30pkt
14.Majka Sebastian-95-ZS Nr2 Dębica-5;12,78-28pkt
15.Mazur Mateusz-93-ZS CKR Rzemień-5;19,45-22pkt
16.Kuroń Wojciech-94-ZS CKR Rzemień-5;32,11-13pkt
Magda Mariusz-93-ZSE Mielec-DNF
Cisło Patryk-95-ZST Mielec-DNF
Seria II
1.Chrabąszcz Bartłomiej-95-ZSB Mielec-4;46,37-61pkt
2.Skrzyniarz Kamil-95-ZSim.J.Grosz.Mielec-4;50,60-55pkt
3.Róg Robert-93-ZST Kolbuszowa-4;51,14-54pkt
4.Ligęska Dawid-95-ZSE Dębica-4;53,42-51pkt
5.Wieczorek Michał-94-II LO Mielec-4;54,94-49pkt
6.Smagacz Jakub-94-ZSB Mielec-4;55,72-48pkt
7.Rzepecki Damian-93-ZSB Mielec-4;56,15-47pkt
8.Żuczek Piotr-94-II LO Mielec-4;56,38-47pkt
9.Kowalski Mateusz-94-ZSE Mielec-4;56,68-46pkt
10.Bukowski Kamil-94-II LO mielec-4;57,11-46pkt
11.Bieniasz Paweł-93-ZSE Dębica-4;59,26-43pkt
12.Dziadosz Patryk-95-I LO Mielec-5;00,99-41pkt
13.Marszałek Sławomir-95-ZST Kolbuszowa-5;04,09-37pkt
14.Obara Hubert-94-ZST Kolbuszowa-5;04,52-37pkt
15.Skwek Witold-93-ZS Radomyśl Wielki-5;08,47-33pkt
16.Mojek Kamil-95-ZS im.J.Grosz.Mielec-5;12,99-28pkt
17.Trzpis Marcin-93-I LO mielec-5;18,32-23pkt
19.Marszałek Dawid-93-I LO Mielec-5;22,98-19pkt
Skok w dal.
1.Sitko Sebastian-94-ZST Kolbuszowa-6,00-116pkt
2.Kuzara Damian-94-ZSB Mielec-5,91-112pkt
3.Stefanowicz Adrian-94-ZST Mielec-5,88-111pkt
4.Korzeń Radosław-94-I LO Mielec-5,75-106pkt
5.Łabaj Dawid-94-ZST Mielec-5,41-92pkt
6.Czerwiński Mateusz-93-II LO Mielec-5,34-89pkt
7.Wisłocki Łukasz-95-ZSB Mielec-5,31-88pkt
8.Kądzielawa Jakub-95-II LO Dębica-5,30-87pkt
9.Wójtowicz Tomasz-94-ZSB Mielec-5,27-86pkt
10.Bonarek Dominik-93-II LO Dębica-5,26-86pkt
11.Dobranowski Bartłomiej-95-ZSE Dębica-5,24-85pkt
12.Kupczyk Mateusz-94-LO Pilzno-5,21-84pkt
13.Sajek Marcin-94-ZS CKR Rzemień-5,20-83pkt
14.Lewtak Damian-95-II LO Dębica-5,20 -83pkt
15.Gawryś Jakub-94-I LO Mielec-5,20-83pkt
16.Pęcak Szczepan-95-I LO Dębica-5,19-83pkt
17.Chodorowski Damian-95-ZST Kolbuszowa-5,18-83pkt
18.Kaczor Szymon-95-II LO Mielec-5,18-83pkt
19.Pietras Robert-94-ZS Radomyśl Wielki-5,14-81pkt
20.Krawiec Piotr-94-ZSE Mielec-5,13-81pkt
21.Krępa Krystian-94-ZST Mielec-5,09-79pkt
22.Kozioł Damian-93-ZSE Mielec-5,08-79pkt
23.Koceniak Marcin-94-ZS im.J.Grosz.Mielec-5,04-77pkt
24.Fis Michał-94-ZS Nr2 Dębica-5,04-77pkt
25.Olejarz Łukasz-94-ZST Kolbuszowa-5,03-77pkt
26.Mikrut Dariusz-93-LO Pilzno-4,95-74pkt
27.Obutelewicz-Artur-94-ZST Mielec-4,92-73pkt
28.Węglarz Kamil-94-ZS im.J.Grosz.Mielec-4,90-72pkt
29.Morawiec Maciej-93-ZSE Dębica-4,81-68pkt
30.Rusin Jakub-95-V LO Mielec-4,79-68pkt
31.Smajdor Karol-94-ZSim.J.Grosz.Mielec-4,73-65pkt
32.Mazur Konrad-95-ZS Nr2 Dębica-4,71-65pkt
33.Rząsa Paweł-94-I LO Mielec-4,70-64pkt
34.Litwin Marcin-94-ZS Radomyśl Wielki-4,63-62pkt
35.Mąsior Maksymilian-94-ZSE Mielec-4,59-60pkt
36.Kopacz Konrad-94-ZS CKR Rzemień-4,53-57pkt
37.Ciepiela Kacper-94-II LO Mielec-4,51-57pkt
38.Kołacz Krystian-94-V LO Mielec-4,49-57pkt
39.Koziański Filip-93-ZSNr2 Dębica-NKL.
Pchnięcie kulą-5kg.
1.Marut-Tomasz-95-ZST Kolbuszowa-11,34-119pkt
2.Podlasek Norbert-94-ZS Nr2 Dębica-11,28-118pkt
3.Królikowski Maciej-95-I LO Dębica-11,14-117pkt
4.Mroczek Sylwester-94-LO Pilzno-10,66-112pkt
5.Gońka Krystian-94-ZSB Mielec-10,50-110pkt
6.Jaworski Piotr-94-ZSE Dębica-10,36-109pkt
7.Wlezień Przemysław-95-II LO Dębica-108pkt
8.Garchiel Maciej-95-I LO Dębica-1027-108PKT
9.Kilian Krzysztof-94-I LO Mielec-10,14-107pkt
10.Janusz Sebastian-95-ZST Mielec-10,08-106pkt
11.Mazur Jarosław-94-ZSE Mielec-10,02-106pkt
12.Bryk Krzysztof-94-ZS CKR Rzemień-9,98-105pkt
13.Łączak Arkadiusz-95-ZSB Mielec-9,83-103pkt
14.Boroń Sebastian-95-I LO Mielec-9,73-102pkt
15.Niemiec Robert-95-ZS Nr2 Dębica-9,71-102pkt
16.Zych Robert94-ZS CKR Rzemień-9,48-99pkt
17.Kamenczak Łukasz-95-ZST Mielec-95-9,07-94pkt
18.Komaniecki Bartek-95-I LO Mielec-8,41-91pkt
Pchnięcie kulą -6kg.
1.Gawryś Konrad-93-ZSE Mielec-11,20-125pkt
2.Marszałek Wojciech-93-ZST Mielec-10,90-122pkt
3.Kwaśniewski Piotr-93-II LO Dębica-10,30-116pkt
4.Kuczkowski Ireneusz-93-ZST Mielec-10,22-115pkt
5.Ryło Bartłomiej-93-ZST Kolbuszowa-9,99-112pkt
6.Jeż Michał-93-II LO Dębica-9,97-112pkt
7.Dzik Grzegorz-93-LO Pilzno-9,85-111pkt
8.Giża Bartłomiej-93-ZS Radomyśl Wielki-9,73-110pkt
9.Marzec Waldemar-93-ZS CKR Rzemień-9,62-108pkt
10.Wilk Patryk-93-ZST Kolbuszowa-9,30-105pkt
11.Trojek Marek-93-II LO Mielec-9,20-103pkt
12.Pazdyk Damian-93-ZSB Mielec-9,02-101pkt
13.Gancarczyk filip-93-9,00-101pkt
14.Błachowicz Wojciech-93-II LO Mielec-8,90-100pkt
15.Smoleń Karol-ZSim.J.Grosz.Mielec-8,76-99pkt
16.Gaweł Marcin-93-ZSim.J.Grosz.Mielec-8,45-95pkt
17.Lodarski Daniel-93-V LO Mielec-8,36-94pkt
Sztafeta 4x100m.
Seria I.
1.ZST Mielec-(Gudz,Bieda,Dubiel,Stefanowicz)-49,56-99pkt
2.ZSB Mielec-(Sędłak,Miazga,Chudy,Rajpold)-50,48-90pkt
3.II LO Mielec-(Rzepka,Rajski,Czerwiński,Cieślicki)-51,64-81pkt
4.ZS Radomyśl Wielki-(Bednarz,Kaczor,Matlak,Giża)-51,92-79pkt
5.ZSim.J.Grosz.Mielec-(Gołąb,Szelest,Wójcik,Bąk)-54,65-58pkt
Seria II.
1.LO Pilzno-(Gawlik,Więcek,Kupczyk,Czekaj)-51,31-83pkt
2.ZS CKR Rzemień-(Chmielowiec,Faliszek,Leś,Rdzak)-52,15-77pkt
3.V LO Mielec-(Patyk,Świerk,,Krępa,Szteliga)-52,66-73pkt
4.ZSE Dębica-(Panek ,Kucięba,Morawiec,Dobranowski)-53,76-64pkt
5.ZSE Mielec-(Psubrat,Rogala,Korzeń,Zuzel)-54,49-59pkt
Seria III.
1.II LO Dębica-(Marciniec,Skóra,Jędrzejczyk,Bielatowicz)-49,51-99pkt
2.ZS Nr2 Dębica-(Nylec,Struzik,Zgłobica,Kierdieaz)-50,37-91pkt
3.ZST Kolbuszowa-(Sajdak,Michałek,Czajkowski,Czachor)-51,94-78pkt
4.I LO Dębica-(Łącz,Garchiel,Kubolica,Pęcak)-51,99-78pkt
5.I LO Mielec-(                                                 )-52,27-76pkt





Komunikaty zawodów licealiady 2010/2011


Komunikat
z finału rejonowego Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.08.04.2011r.
Dziewczęta:
1.II LO Dębica                 -  awans do finału  wojewódzkiego
2.II LO Mielec                 -  awans do finału wojewódzkiego
3.ZST Mielec
4.LO Kolbuszowa
5.ZSE Dębica
Chłopcy:
1.ZSZNr1 Dębica            -  awans do finału wojewódzkiego
2.ZST Mielec                  -  awans do finału wojewódzkiego
3.ZSB Mielec
4.ZS Nr2 Dębica
5.ZSA-E  Werynia
6.LO Kolbuszowa 

Komunikat
z finału rejonowego Licealiady w koszykówce chłopców Mielec dn.04.03.2011r.
1.II LO Mielec         -  ZST Kolbuszowa  -  21:9
2.I LO Dębica          -  LO Sędziszów       -  17:13
3.II LO Mielec         -  I LO Dębica          -  22:13
4.ZST Kolbuszowa  -  LO Sędziszów      -  14:28
5.ZST Kolbuszowa  -  I LO Dębica          -  12:16
6.II LO Mielec         -  LO Sędziszów      -   28:15
Tabela końcowa :
1.II LO Mielec        -   6pkt   -  71:37 kosze  - awans do półfinału wojewódzkiego
2.I LO Dębica         -   5pkt   -  46:47            -  awans do półfinału wojewódzkiego
3.LO Sędziszów      -  4pkt    - 56: 59
4.ZST Kolbuszowa -   3pkt    - 35:65

Komunikat
Z finału powiatowego Licealiady w koszykówce
Chłopcy –dn.04.02.2011r.
Mecze finałowe:
1.ZST Mielec        -  CKU i R. Rzemień    -  19:6
2.I LO Mielec       -  ZS.Radomyśl Wielki -   24:5
3.II LO Mielec      -  CKU i R.Rzemień     -   34:11
4.ZST Mielec        -  ZS Radomyśl Wielki -  11:8
5.I LO Mielec       -  CKU i R.Rzemień     -   21:9
6.II LO Mielec      -  ZS Radomyśl Wielki -  33:9
7.ZST Mielec        -  I LO Mielec               -  11:19
8.I LO Mielec        - II LO Mielec              -  19:23  - wynik z eliminacji
9.ZST Mielec        - II LO Mielec               -  5:30
10.I LO Mielec      - ZSim.J.Grosz.Mielec -  33:12 -  wynik z eliminacji
11.II LO Mielec     - ZSim.J.Grosz.Mielec -  56;20 – wynik z eliminacji
12.CKUiR.Rzemień-ZS Radomyśl Wieleki -20:16  - wynik z eliminacji
13.LO Przecław      - ZS Radomyśl Wielki - 16:21  - wynik z eliminacji
14.LO Przecław      - CKUi R.Rzemień      -  15:22  - wynik z eliminacji
Tabela końcowa :
1.II LO Mielec              -       8 pkt   - awans do finału rejonowego
2.I LO Mielec               -       7 pkt
3.ZST Mielec               -       6 pkt
4.CKUiR.Rzemień       -       5 pkt
5.ZS Radomyśl Wielki -       4pkt    
6.ZSim.J.Grosz.Mielec -       2 pkt
7.LO Przecław              -       2 pkt   
Dziewczęta – 09.02.2011r.
Mecze finałowe:
1.II LO Mielec           -  ZS Radomyśl Wielki  -  15:8
2.I LO Mielec             - ZS Radomyśl Wielki  -  10:17
3.II LO Mielec           -  LO Przecław               -   4:10
4.LO Przecław           -  I LO Mielec                -   8:16
5.I LO Mielec             -  II LO Mielec               -  23:14
6.ZSRadomyśl Wielki- LO Przecław               -   12:16
Tabela końcowa:
1. I LO Mielec              -       5pkt   - 49:39 kosze  = awans do finału rejonowego
2.LO Przecław              -       4        -  34:32
3.II LO Mielec              -       4        -  33:41
4.ZS Radomyśl Wielki -       4         - 39 :41

Komunikat
z turnieju barażowego o wejście do finału wojewódzkiego Licealiady
w piłce ręcznej dziewcząt
Mielec dn. 23.02.2011r.

Mecze:
1.I LO Jarosław  -  I LO Sanok    -  15:8
2.I LO Jarosław  -  ZST Mielec    -   7:12
3.ZST Mielec     -  I LO Sanok     -  12:8
Tabela końcowa:
1.ZST Mielec      - 4:0     pkt    24:15 bramki  - awans do finału wojewódzkiego
2.I LO Jarosław  -  2:2              22:20
3.I LO Sanok      -  0:4              16:27

Komunikat
z półfinału wojewódzkiego Licealiady w unihokeju – Mielec dn.15-16.02 2011r.
Dziewczęta:
Mecze eliminacyjne:
Gr.A
1.ZSNr1 Nowa Dęba  -  ZSZ Pustków Os.  -  0:5
2.ZS Nr1 Nowa Dęba -  ZST Mielec           -  0:2
3.ZSZ Pustków Os.     -  ZST Mielec           -  0:1
Tabela Gr.A:
1.ZST Mielec                - 4 pkt  - awans do finału turnieju
2.ZSZ Pustków Os.      – 2 pkt  - awans do finału turnieju
3.ZSNr1 Nowa Dęba    - 0 pkt
Gr.B
1.ZSNr2 Nowa Dęba   -  ZS Tarnobrzeg   -  0:0
2.ZS Nr2 Nowa Dęba  -  II LO Mielec      -  0:3
3.ZS Tarnobrzeg          -  II LO Mielec      -  0:0
Tabela Gr.B
1.II LO Mielec            -  3 pkt  -3:0 bramki  - awans do finału turnieju
2.ZS Tarnobrzeg         -  2pkt   -0:0             - awans do finału turnieju
3.ZSNr2 Nowa Dęba  -  2 pkt – 0:3 
Mecze finałowe:
1.ZST Mielec          -   ZS Tarnobrzeg  -  3:0
2.ZSZ Pustków Os. -   II LO Mielec     -  0:2
3.ZSZ Pustków Os. -   ZS Tarnobrzeg  -  1:0
4.ZST Mielec          -   II LO Mielec     -  2:3
5.ZST Mielec          -   ZSZ Pustków Os.-1:0 – wynik z eliminacji
6.II LO Mielec        -   ZS Tarnobrzeg   -  0:0 -  wynik z eliminacji
Tabela końcowa :
1.II LO Mielec              -  5:1 pkt  - 5:2 bramki – awans do finału wojewódzkiego
2.ZST Mielec                -  4:2        -  6:3             - awans do finału  wojewódzkiego
3.ZSZ Pustków Osiedle -  2:4        -  1:3
4.ZS Tarnobrzeg            -  1:5        -  0:4
5.ZSNr2 Nowa Dęba 
6.ZSNr1 Nowa Dęba
Chłopcy:
Mecze eliminacyjne:
Gr.A
1.ZS Tarnobrzeg    -  ZS im.J.Grosz. Mielec  -  0:2
2.II LO Dębica       -  ZS im.J.Grosz.Mielec   - 5:1
3.ZS Tarnobrzeg    -  II LO Dębica                 -  0:5
Tabela Gr.A
1.II LO Dębica              - 4pkt  - awans do finału turnieju
2.Zsim.J.Grosz Mielec  - 2pkt  - awans do finału turnieju
3.ZSTarnobrzeg            - 0pkt
Gr.B
1.ZSNr1 Nowa Dęba  -  ZST Mielec             -  0:2
2.ZSNr2 Nowa Dęba  -  ZST Mielec             -  0:4
3.ZSNr1 Nowa Dęba  -  ZSNr2 Nowa Dęba  -  1:1
Tabela Gr B
1.ZST Mielec           - 4pkt                        - awans do finału turnieju
2.ZSNr1 N.Dęba      - 1pkt  - 1:2 bramki  - awans do finału turnieju
3.ZSNr2 N.Dęba      - 1pkt  - 1:5 bramki
Mecze finałowe:
1.II LO Dębica               -  ZSNr1 Nowa Dęba  -  0:3
2.ZST Mielec                 -  ZSim.J.Grosz.Mielec- 3:1
3.ZSNr1 Nowa Dęba     -  ZS im.J.Grosz.Mielec- 2:2
4.ZST Mielec                 -  II LO Dębica             -  2:1
5.II LO Dębica               - ZS im.J.Grosz.Mielec – 5:1 – wynik z eliminacji
6.ZST Mielec                 - ZS Nr1 Nowa Dęba    -  2:0 -  wynik z eliminacji
Tabela końcowa:
1.ZST Mielec               -  6pkt – 7:2 bramki  - awans do finału wojewódzkiego
2.ZS Nr1 Nowa Dęba   - 3pkt  -  5:4             -  awans do finału wojewódzkiego
3.II LO Dębica             -  2pkt  -  6:6
4.ZSim.J.Grosz.Mielec – 1pkt  - 4:10
5.ZS Nr2 Nowa Dęba
6.ZS Tarnobrzeg

Komunikat
z finału powiatowego Licealiady w piłce nożnej chłopców
Mielec dn.04.01.2011r.
Zawody przeprowadzono w formie turnieju halowego piłki nożnej.
Tabela końcowa:
1.ZSB Mielec
2.II LO Mielec
3.ZST Mielec
4.I LO Mielec
5.ZSimJ.Grosz.Mielec
6.V LO Mielec
7.ZSE Mielec
8.ZSCKR Rzemień
9.LO Przecław

Komunikat
z półfinału wojewódzkiego Licealiady w pływaniu
Mielec dn.08.12.2010r.

Dziewczęta:
Sztafeta 6x50m.
1.II LO Mielec                   -  3;30,05
2.V LO Mielec                  -  4;45,07
3.II LO Dębica                  -  5;05,86
4.ZS Nr1 Nowa Dęba        -  5;26,77
Chłopcy:
Sztafeta 6x50m.
1.II LO Mielec                  -  2;42,65
2.II LO Dębica                  -  2;51,54
3.ZST Mielec                    -  2;54,84
4.NSMS Mielec                -  3;02,48
5.I LO Mielec                   -  3;09,53
6.I LO Dębica                   -  3;10,22
7.LO Tarnobrzeg              -  3;14,61
8.ZSZNr1 Dębica             -  3;18,96
9.V LO Mielec                 -  3;20,07
10.ZSNr1 Nowa Dęba      -  3;23,58
11.ZS im.J.Grosz.Mielec  -  3;30,23
12.ZSE Mielec                  -  4;17,71
13.ZSNr2 Dębica              -  4;20,82
Konkurencje indywidualne:
Dziewczęta:
50m motylkiem:
1.Ciepiela Karolina             - 94 – II LO Mielec  -  32,22
2.Tarnopolska Magdalena   - 94 – I LO Dębica  -  32,60
3.Siemek Anna                    - 92 – II LO Mielec -  40,02
50m grzbietem:
1.Czuderna Anna                - 93 – I LO Mielec   -  35,95
2.Klimek Monika                - 93 – II LO Mielec -  41,99
3.Wilczyńska Anna            -  94 – I LO Dębica  -  47,01
50m klasykiem
1.Fijałkowska Zuzanna      -  93 – II LO Mielec  -  37,21
2.Siemek Agnieszka          -  94 -  II LO Mielec  -  43,64
3.Krupa Agnieszka            -  94 -  ZSE Mielec    -  52,95
50m dowolnym
1.Grabowska Martyna      -  94 -  II LO Dębica   -  32,13
2. Mucha Martyna             -  94 -  II LO Mielec   -  34,75
3.Tabasz Klaudia              -  94 -  ZS Nr2 Dębica -  38,80
4.Posłuszna Azzurra         -  94 -  ZS Nr2 Dębica -  53,42
Chłopcy:
50m motylkiem
1.Ozga Adrian                  - 94 -  II LO Dębica    -  27,80
2.Skrzypczak Jakub         - 93 -  NSMS Mielec   -  28,29
3.Madura Rafał                -  94 -  ZSE Mielec      -  29,33
50m grzbietem
1.Flis Krzysztof               -  93 – NSMS Mielec   -  29,17
2.Ciepiela Kacper         -  94 – II LO Mielec        -  29,33
3.Bukowski Kamil        -  94 – II LO Mielec        -  30,05
4.Milik Marcin              -  92 – II LO Mielec        -  31,05
5.Pyszka Krzysztof       -  94 -  ZST Mielec          -  34,50
6.Paśko Wojciech          - 94 -  ZST Mielec          -  35,29
7.Turbak Kamil            -  94 –ZS Nr1 Nowa Dęba-  43,70
50m klasycznym
1.Pyrz Marcin                -  92-  NSMS Mielec      -  30,92
2.Dudek Michał             -  94 – II LO Dębica       -  32,99
3.Żuczek Piotr                -  94 -  II LO Mielec       -  33,20
4.Gawryś Jakub             -  94 -  I LO Mielec         -  34,80
5.Dykas Paweł               -  92 -  V LO Mielec       -  36,48
6.Łukomski Wojciech   -  94 -  I LO Mielec        -   40,02
7. Mazur Łukasz            - 92 -  V LO Mielec        -  40,36
8.Rojek Rafał                 - 92 -  ZSE Mielec          -  40,67
9. Kumorek Robert        - 92 -  ZST Mielec          -  41,10
10.Szafran Bartosz         - 93 -    ZS Nr1 N. Dęba- 43,98
11.Lis Michał                 -  94 – ILO Dębica         -  44,92
12.Bunio Maciej             -  93 – ZS Nr1 N .Dęba  -  46,86
50m dowolnym
1.Dziurgot Rafał             - 94 -  II LO Mielec         -  26,29
2.Szyszka Maciej            - 94 – II LO Dębica         -  26,33
3.Kawa Sebastian            - 94 -  ZSZ Nr1 Dębica   -  27,13
4.Piekarski Grzegorz       - 92 -  ZST Mielec          -  27,64
5.Kołodziej Szczepan      - 93 – II LO Dębica        -  27,64
6.Kilian Krzysztof            - 94 -  I LO Mielec        -   29,03
7.Bereś Jacek                    - 94 – I LO Dębica        -  30,07
8.Pręga Piotr                     - 94 – ZS Nr1 N Dęba    -  31,16
9.Jałowiec Mateusz          - 94 – I LO Dębica         -  32,42
10.Wilk Jarosław              - 93 – ZS Nr1 N.Dęba    - 33,02
11.Szwed Artur                 - 94 – ZS Nr2 Dębica     - 33,54
12.Pakłos Mateusz            - 93 – ZS Nr1 N. Dęba   -  34,00
13. Buś Grzegorz              - 94 – ZS Nr1 N. Dęba    - 37,80
14.Lipień Jan                    - 92 – ZS Nr2 Dębica      - 38,84

Komunikat

z finału rejonowego Licealiady w tenisie stołowym 
Mielec dn. 01.12.2010r.

Dziewczęta:
1.ZSE Dębica                   - awans do finału wojewódzkiego
2.LO Ropczyce                - awans do finału wojewódzkiego
3.ZS im. J. Grosz.Mielec
4.I LO Dębica
5.LO Sędziszów Młp.
6.V LO Mielec
Chłopcy:
1 ILO Dębica                  - awans do finału wojewódzkiego
2.ZSZ Nr 1 Dębica         - awans do finału wojewódzkiego
3.I LO Mielec
4.ZS Ropczyce
5.LO Ropczyce
6.ZS im. J.Grosz. Mielec
7.ZST Kolbuszowa

Komunikat
 z  finału powiatowego Licealiady w piłce siatkowej
Mielec dn.18.11.2010r.

Dziewczęta:
Mecze eliminacyjne – dn.21.10.2010r.
Grupa A – sala  sportowa I LO Mielec
1.I LO Mielec     - NLMS Mielec    -  0:2
2.I LO Mielec     - ZST Mielec        -  2:0
3.I LO Mielec     - ZS Radomyśl W – 2:0
4.NLMS Mielec  - ZS Radomyśl W.- 2:0
Tabela Gr.A
1.NLMS Mielec  - 4pkt
2.I LO Mielec     - 2pkt
3.ZST Mielec      - 0pkt
4.ZS RadomyślW-.0pkt
Grupa B – sala sportowa VLO Mielec
1.II LO Mielec - V LO Mielec               - 2:0
2.ZSE Mielec   - ZS im.J.Grosz.Mielec – 2:0
3.II LO Mielec – ZS im.j.Grosz. Mielec – 2:0
4.ZSE Mielec  -  V LO Mielec               -  2:1
5.ZSE Mielec  -  II LO Mielec               -  0:2
6.V LO Mielec – ZS im.J.Grosz. Mielec- 2:1
Tabela Gr. B
1.II LO Mielec              -    6 pkt
2.ZSE Mielec                 -    4
3.V LO Mielec              -    2
4.ZS im.J.Grosz.Mielec -   0
Mecze finałowe – dn.17.11.2010r. – sala V LO Mielec
1.NLMS Mielec – ZSE Mielec   - 2:0
2.II LO Mielec   -  I LO Mielec  - 2:0
3.II LO Mielec   - NLMS Mielec- 2:0
4.I LO Mielec    - ZSE Mielec     - 2:0
Tabela końcowa:
1.NLMS Mielec   -  6pkt   - awans do finału rejonowego
2. II LO Mielec    - 4pkt
3.I LO Mielec      -  4pkt
4.ZSE Mielec       -  2pkt
5.V LO Mielec
6.ZSim.J.Grosz.Mielec
7.ZST Mielec
8.ZS Radomyśl Wielki
Chłopcy:
Mecze eliminacyjne – dn.22.10.2010rr sala I LO Mielec
Grupa A
1.I LO Mielec    -  ZSB Mielec  -  2:0
2.ZST Mielec     -  ZSB Mielec  -  1:2
3.I LO Mielec    -  ZST Mielec   -  2:0
Tabela Gr.A
1 I LO Mielec  -  6 pkt
2 ZST Mielec   -  4pkt
3.ZSB Mielec   -  2pkt
Grupa B – sala V LO Mielec
1.ZS im.J.Grosz.Mielec   -  V LO Mielec  - 0:2
2.II LO Mielec                 -  ZSE Mielec    - 2:0
3.II LO Mielec                 -  V LO Mielec  - 2:0
4.ZS im.J.Grosz, Mielec  -  ZSE Mielec    - 2:0
5.V LO Mielec                 - ZSE Mielec     - 2:0
6.ZS im.J. Grosz. Mielec – II LO Mielec   - 0:2
Tabela Gr B
1.II LO Mielec             - 9 pkt
2.V LO Mielec             - 7pkt
3.ZS im.J.Grosz.Mielec- 5pkt
4.ZSE Mielec                - 3pkt
Mecze finałowe: dn.18.11.2010r.- sala V LO Mielec
1.II LO Mielec       -   ZST Mielec     -  2:0
2.I LO Mielec         -  V LO Mielec    -  2:0
3.ZST Mielec         -  V LO Mielec    -  2:1
4.II LO Mielec       -   I LO Mielec    -   2:0
Tabela końcowa:
1.II LO Mielec       -  6 pkt    -  awans do finału rejonowego
2.I LO Mielec         - 4pkt
3.ZST Mielec          - 4pkt
4.V LO Mielec        2 pkt
5.ZS im.j Grosz.Mielec
6.ZSB Mielec
7.ZSE Mielec

Komunikat 
Z finału rejonowego Licealiady w unihokeju
Mielec dn.16-17.11.2010r.
Dziewczęta:
Mecze eliminacyjne:
Gr.A.
1.I LO Mielec                 -  ZS im.J.Grosz. Mielec    -  1:1
2.ZS im.J.Grosz. Mielec – ZS Brzostek                    -  1:0
3.ZS Brzostek                 -  ZSZ Pustków Osiedle     -  0:0
4.ZS im.J.Grosz. Mielec -  ZSZ Pustków Osiedle     - 0:3
5.I LO Mielec                 -  ZS Brzostek                     - 0:1
6.I LO Mielec                 -  ZSZ Pustków Osiedle      - 1:0
Tabela Gr.A
1.ZSZ Pustków Osiedle – 3:3 pkt  - 3:1 bramki
2.ZS Brzostek                 - 3:3        - 1:1
3.I LO Mielec                 - 3:3         - 1:1
4.ZS im.J.Grosz.Mielec  - 3:3        - 2:3
Gr B.
1.II LO Dębica           -  ZSE Dębica      -  1:0
2.ZSE Dębica             -  ZST Mielec      -  0:0
3.II LO Dębica           -  ZST Mielec       - 0:2
Tabela Gr.B
1.ZST Mielec            3:1 pkt.    -  2:0 bramki
2.II LO Dębica          2:2          -  1:2
3.ZSE Dębica           1:3           -  0:1
Gr. C
1.II LO Mielec            -  LO Pilzno       -  0:0
2.LO Pilzno               -  ZSNr2 Dębica  -  0:1
3.ZS Nr2 Dębica       -  ZSZNr1 Dębica-  1:0
4.LO Pilzno               -  ZSZNr1Dębica -  3:1
5.II LO Mielec          -  ZS Nr2 Dębica  -  1:0
6.II LO Mielec          -  ZSZ Nr1Dębica – 2:0
Tabela Gr C
1.II LO Mielec          - 5:1 pkt   -  3:0 bramki
2.LO Pilzno               - 3:3         - 4:3
3.ZS Nr2 Dębica       - 2:4         - 1:2
4.ZSZ Nr1 Dębica     - 0:6         - 1:6
Tabela Końcowa:
1.II LO Mielec        - awans do półfinału wojewódzkiego 
2.ZST Mielec          - awans do półfinału wojewódzkiego
3.ZSZ Pustków       - awans do półfinału wojewódzkiego
4.LO Pilzno
5-6.ZS Brzostek
       I LO Mielec
7.ZSim.J.Grosz. Mielec
8-9.II LO Dębica
       ZS Nr2 Dębica
10.ZSE Dębica
11.ZSZNr1 Dębica
Chłopcy:
Mecze eliminacyjne:
Grupa A.
1.II LO Dębica       -  II LO Mielec    -  4:1
2.ZS Brzostek         -  ZSE Dębica     -  0:2
3.II LO Mielec        -  ZS Brzostek    -  0:0
4.II LO Dębica        -  ZSE Dębica     -  2:1
5.II LO Dębica        -  ZS Brzostek    -  1:0
6.II LO Mielec        -  ZSE Dębica     -  0:0
Tabela Gr.A
1.II LO Dębica      - 6:0 pkt.  -  7:2 bramki
2.ZSE Dębica        - 3:3         -  3:2
3.II LO Mielec       - 2:4         -  1:4
4.ZS Brzostek        - 1:5         -  0:3
Grupa B
1.ZSB Mielec           -  ZSZ Pustków Os.        -  1:2
2.ZS CKR Rzemień -  ZSim. J.Grosz. Mielec -  1:1
3.ZSZ Pustków Os.  -  ZS CKR Rzemień        -  0:1
4.ZSB Mielec           -  ZSim.J Grosz Mielec   -  0:2
5.ZSB Mielec           -  ZS CKR Rzemień        -  1:2
6.ZSZ Pustków Os.  -  ZS im.J.Grosz.Mielec  -  0:2
Tabela Gr.B
1.ZS im.J.Grosz.Mielec     -  5:1 pkt.  -  5:1 bramki
2.ZS CKR Rzemień           -  5:1         -  4:2
3.ZSZ Pustków Os.            -  2:4         -  2:4
4.ZSB Mielec                     -  0:6         -  2:6
Grupa C
1.ZSZ Nr1 Dębica      -  I LO Mielec     -  1:2
2.ZST Mielec              - ZS Nr2 Dębica -  1:1
3.ZST Mielec              -  I LO Mielec     -  3:1
4.ZSZNr1 Dębica       -  ZS Nr2 Dębica -  0:1
5.ZSZNr1 Dębica       -  ZST Mielec      -  1:2
6.I LO Mielec             -  ZS Nr2 Dębica -  1:2
Tabela Gr C
1.ZST Mielec             -  5:1 pkt.   -  6:3 bramki
2.ZS Nr2 Dębica        -  5:1          -  4:2
3.ZSZNr1 Dębica      -  2:4           -  4:4
4.I LO Mielec            -  0:6           -  3:8
Tabela końcowa :
1.II LO Dębica                -  awans do półfinału wojewódzkiego
2.ZS im.J.Grosz. Mielec  - awans do półfinału wojewódzkiego
3.ZST Mielec                   - awans do półfinału wojewódzkiego
4-5  .ZSNr2 Dębica
        ZSCKR Rzemień
6.     ZSE Dębica
7.     ZSZNr1 Dębica
8-9.  II LO Mielec
        ZSZ Pustków Os.
10.   ZS Brzostek
11-12.ZSB Mielec
           I LO Mielec.

Komunikat
z finału powiatowego Licealiady w tenisie stołowym
Mielec dn.15.11.2010r.
Dziewczęta:
1.ZS im.J. Grosz. Mielec      - awans do finału rejonowego
2.V LO Mielec
3.ZST Mielec
4.ZS im.J.Korczaka Mielec
5.I LO Mielec
6.II LO Mielec
7.CKR Rzemień
Chłopcy:
1.I LO Mielec                          - awans do finału rejonowego
2.ZS im.J.Grosz.Mielec           - awans do finału rejonowego
3.ZS im.J. Korczaka Mielec
4.II LO Mielec
5.CKR Mielec
6.ZST Mielec
7.ZSE Mielec

Komunikat
z finału rejonowego Licealiady w szachach drużynowych
Mielec dn.10.11.2010r.
1.ZS Nr2 Dębica              - 10 pkt   -  18,0 pkt. małe – awans do finału wojewódzkiego
2.ZSE Dębica                    -  9          -  17,0                -  awans do finału wojewódzkiego
3.LO Ropczyce                 -  8          -  15,0
4.I LO Mielec                    -  5          -  10,5
5.V LO Mielec                   - 5           -  9,5
6.LO Kolbuszowa              - 4           -  7,0
7.ZS Agro-Tech.Ropczyce -1           -  4.0

Komunikat
Z finału powiatowego Liceliady w piłce ręcznej dziewcząt
Mielec dn. 08.11.2010r.
Mecze eliminacyjne:
Grupa A
1.ZST Mielec           -  ZS Radomyśl Wielki    -  9:1
2.I LO Mielec          -  II LO Mielec                 -  1:6
3.I LO Mielec          -  ZS Radomyśl Wielki     -  2:3
4.II LO Mielec         -  ZS Radomyśl Wielki    -  2:0
5.ZST Mielec           -  I LO Mielec                  -  10:3
6.ZST Mielec           -  II LO Mielec                -  7:2
Tabela Gr.A
1.ZST Mielec            - 6:0 pkt   -  26:6 bramki
2.II LO Mielec          - 4:2         -  10:8
3.ZS Radomyśl W.   – 2:4         -  4:13
4.I LO Mielec           -  0:6         -  6:19
Grupa B
1.ZS im.J. Grosz. Mielec – ZSE Mielec     -  0:6
2.ZS im. J.Grosz. Mielec -  V LO Mielec  -  1:4
3.V LO Mielec                 -   ZSE Mielec   -  2:8
Tabela Gr. B
1.ZSE Mielec                  -  4:0 pkt.  -  14:2 bramki
2.V LO Mielec                -  2:2         -   6:9
3.ZS im. J.Grosz. Mielec-  0:4          -  1:10
Mecze finałowe:
1. II LO Mielec          -   V LO Mielec   -  7:3  - mecz o miejsca 3-4
2.ZST Mielec             -  ZSE Mielec      - 10:4 – mecz o miejsca 1-2
Tabela końcowa:
1.ZST Mielec            -  awans do finału rejonowego
2. ZSE Mielec
3.II LO Mielec
4.V LO Mielec
5.ZS Radomyśl Wielki
6.I LO Mielec
7.ZS im. J.Grosz. Mielec

Komunikat
z finału powiatowego Licealiady w szachach drużynowych
Mielec dn.05.11.2010r.
1.V LO Mielec                    -   5pkt – awans do finału rejonowego
2.I LO Mielec                     -   4pkt  -  awans do finału rejonowego
3.II LO Mielec                    -   3pkt
4.ZS im. J. Grosz. Mielec   -   1pkt

Komunikat
z finału powiatowego licealiady w sztafetowych biegach przełajowych
Mielec dn.27.10.2010r.
Dziewczęta:
1.II LO Mielec  -  awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec    -  awans do finału rejonowego
3.I LO Mielec
Chłopcy:
1.ZSB Mielec   -  awans do finału rejonowego
2.ZST Mielec   -  awans do finału rejonowego
3.II LO Mielec
4.ZS im. J. Grosz. Mielec
5.I LO Mielec

Komunikat
z finału powiatowego Licealiady w piłce ręcznej chłopców
Mielec dn.04.10.2010r.

Mecze eliminacyjne:
Gr. I.
1.V LO Mielec      -  ZSE Mielec     -  8:5
2.ZST Mielec         - V LO Mielec   -  8:11
3.ZSE Mielec        -  ZST Mielec     -  8:12
Tabela Gr.I
1.V LO Mielec      -  4:0   -  19;13
2.ZST Mielec        -  2:2   -  20:19
3.ZSE Mielec        -  0:4   -  13:20
Gr. II.
1.ZS im.J.Grosz.Mielec -  II LO Mielec -  12:8
2.ZS im.J.Grosz. Mielec-  I LO Mielec   -  12:9
3.I LO Mielec                -  II LO Mielec  -  11:8
Tabela Gr.II.
1.ZS im.J.Grosz. Mielec  -  4:0  -  24:17
2.I LO Mielec                   -  2:2  -  20:20
3.II LO Mielec                  -  0:4  -  16:23
Mecze finałowe:
1.ZS im. J.Grosz. Mielec  - V LO Mielec  -  12:9 - mecz o I –e  miejsce
2.I LO Mielec                   -  ZST Mielec    -  13:9 – mecz 0 III- e miejsce
Tabela końcowa:
1.ZS im.J.Grosz.Mielec  - awans do finału rejonowego
2.V LO Mielec
3.I LO Mielec
4.ZST Mielec
5-6.II LO Mielec
5-6.ZSE Mielec 

Komunikat
z finału powiatowego indywidualnych biegów przełajowych
Mielec 8.10.2010r.
Dziewczęta 1200m.
1. Fijałkowska Zuzanna 93 II LO Mielec
2. Maziarz Beata 94 ZST Mielec
3. Węgrzyn Aneta 93 II LO Mielec
4. Jaje Aneta 93 II LO Mielec
5. Kulig Magdalena 93 II LO Mielec
6. Marszałek Monika 94 ZST Mielec
7. Ciepiela Karolina 94 II LO Mielec
8. Zielińska Anna 94 ZST Mielec
9. Krakowska Patrycja 94 ZST Mielec
10.Krół Sylwia 94 ZS Groszkowskiego
11.Guła Dorota 93 ZST Mielec
12.Karaś Klaudia 93 ZST Mielec
13.Siembab Ewa 93 ZST Mielec
14.Jasina Justyna 94 ZST Mielec
Chłopcy 1500m.
1. Siudmiak Andrzej 92 II LO Mielec
2. Sędlak Rafał 93 ZSB Mielec
3. Motyl Damian 92 ZSB Mielec
4. Tobiarz Eryk 94 ZST Mielec
5. Smoła Damian 93 ZST Mielec
6. Wachta Bartłomiej 92 ZST Mielec
7.Gudz Mateusz 94 ZST Mielec
8. Mikos Łukasz 92 II LO Mielec
9. Kokoszka Rafał 94 ZST Mielec
10.Drewniak Piotr 92 II LO Mielec
11.Sędłak Marcin 94 ZS CKR Rzemień
12.Bobro Mateusz 94 ZST Mielec
13.Smagacz Jakub 94 ZSB Mielec
14.Skiba Michał 94 ZSB Mielec
15.Ciepiela Kacper 94 II LO mielec
16.Wojtusiak Marcin 93 ZSB Mielec
17.Rajpold Tomasz 94 ZSB Mielec
18.Kardyś Sebastian 92 ZSB Mielec
19.Kiełbasa Bartłomiej 93 ZS Groszkowskiego
20.Piotrowski Hubert 92 ZSB Mielec
21.Tomasiewicz Mateusz 92 II LO Mielec
22.Boroń Wojciech 94 ZS Groszkowskiego
23.Chlost Marcin 92 ZSB Mielec
24.Grzelak Mariusz 93 ZSB Mielec
25.Szelest Łukasz 94 ZS Groszkowskiego
26.Mazur Bartosz 94 ZSB Mielec
27.Czuchra Adrian 92 ZS Groszkowskiego
28.Noga Daniel 94 ZSB Mielec
29.Rusin Jakub 94 ZSB Mielec
30.Pietras Grzegorz 92 II LO Mielec
31.Ryś Dariusz 94 ZST Mielec
32.Pelc Fabian 94 ZST Mielec
33.Kupiec Damian 92 ZSB Mielec
34.Dengler Krystian 93 ZSB Mielec
35.Pezda Łukasz 93 ZS Groszkowskiego
36.Drożdż Radosław 94 ZSB Mielec
37.Minorczy Michał 94 ZST Mielec
38.Gawrzoł Adrian 93 II LO Mielec
39.Jędruch Marcin94 II LO Mielec
40.Łaz Kamil 93 ZST Mielec
41.Krempa Grzegorz 94 II LO Mielec
42.Smajdor Karol 94 ZS Groszkowskiego
43.Surgota Mariusz 94 ZSB Mielec

Komunikat
z finału rejonowego drużynowych zawodów Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej
w ramach licealiady - Mielec dn.24.09.2010r.
Punktacja drużynowa:
Dziewczęta:
1.II LO Mielec                 -   1157 pkt.
2.II LO Dębica                -    1068 pkt.
3.I LO Mielec                  -    1046 pkt.
4.L O Kolbuszowa          -    1020 pkt.
5.ZST Mielec                  -      943 pkt
6.ZSE Dębica                  -      878 pkt.
7.V LO Mielec                -      845 pkt.
8.ZS Nr2 Dębica             -      845 pkt.
9.ZSE Mielec                  -      818 pkt.
10.ZSZNr1 Dębica          -      763 pkt.
11.SZ im.J.Grosz.Mielec -      705 pkt
12.ZST Kolbuszowa        -      619 pkt
13.ZSB Mielec                -       484 pkt
Chłopcy:
1.ZST Mielec                     -    1099 pkt
2.ZS Nr2 Dębica                -    1076 pkt
3.II LO Dębica                   -    1050 pkt
4.ZSB Mielec                     -    1042 pkt.
5.ZSZ Nr1 Dębica             -      999 pkt
6.LO Kolbuszowa              -     967 pkt
7.I LO Mielec                   -      869 pkt.
8.ZSE Dębica                    -     869 pkt.
9.II LO Mielec                  -      836 pkt.
10.ZST Kolbuszowa          -     830 pkt.
11.ZSE Mielec                  -      822 pkt.
12.ZS im.J.Grosz. Mielec -      733 pkt.
13.V LO Mielec                 -     687 pkt.
Wyniki indywidualne:
Dziewczęta:
100m.
Seria I.
1Gąbka Martyna               -  94 – II LO Mielec       - 13,70  -  128pkt.
2.Tomczyk Agnieszka      -  94 -  II LO Mielec       - 13,88  -  124
3.Zamorska Monika          -  94 -  ZSZNr1 Dębica  - 14,24  -  114
4.Stolarczyk Aleksandra   -  92 -  ZS Nr2 Dębica    - 15,66  -  82
5.Sąsiadek Aneta              -  93 -  ZSE Dębica         - 16,15  -  72
6.Mazur Justyna                -  94  - ZST Kolbuszowa-  16,28  -  69
Seria II.
1.Maziarz Beata                 -  94 -  ZST Mielec         -  13,85  -  124pkt
2.Kardyś Katarzyna           -  92  -  LO Kolbuszowa -   14,96  -  97
3.Saj Angelina                    -  94  - ZST Kolbuszowa-  16,10  -  73
4.Cichońska Oliwia            -  93 – V LO Mielec        -  16,21  -  71
5.Ciebień Anna                   -  93 -  ZSE Dębica         -  17,26  -  52
6.Rzeszutek Karolina          -  94 -  ZS J.Grosz.Mielec- 17,46  -  48
Seria III.
1.Wolak Angelika                 -  92 -  II LO Mielec          - 15,97 -  75pkt.
2. Działowska Anna              -  94 -  ZST Mielec            - 16,12 -  72
3.Jung Marzena                     -  92 -  I LO Mielec            - 16,18 -  71
4.Zuchowicz Sylwia              -  94 -  ZS J.Grosz.Mielec -  16,22 -  70
5.Kubas Katarzyna                -  93 -  LO Kolbuszowa     -  16,81 -  59
6.Łanucha Sylwia                   - 93 -  ZSE Dębica            - 17,74  -  44
Seria IV.
1.Dydo Paulina                       - 94 -  II LO Dębica           - 13,76 -  127pkt
2.Dzięgiel Karolina                - 94 -  ZS Nr2 Dębica        -  15,83 -  78
3.Sikora Agnieszka                 - 93 -  ZSB Mielec             - 16,17 -  71
4.Czachor Małgorzata             - 93 -  I LO Mielec            -  16,21 -  71
5.Bawoł Iwona                        - 94 -  ZSE Mielec             -  16,59 -  63
Seria V
1.Kilian Justyna                       - 93 – I LO Mielec            -  13,69 -  129pkt.
2.Mazurek Angelika                - 93 -  LO Kolbuszowa     -  14,99 -  96
3.Krajewska Beata                  - 94 -  II LO Dębica          -  15,18 -  92
4.Skaza Anna                          - 93 -  ZSE Mielec             -  15,46 -  86
5.Zielińska Anna                     - 94 -  ZST Mielec             -  15,60 -  83
6.Gońka Anna                         - 93 -  ZS Nr2 Dębica        -  16,22 -  70
Seria VI.
1.Bujak Paula                          - 93 -  II LO Dębica          -   14,83 -  100Pkt.
2.Wiatr Agnieszka                   - 94 – ZSE Mielec            -    15,54 -  84
3.Chynowska Patrycja            -  94 -  ZST Mielec            -   15,97 -  75
4.Barszczewska Ala                - 94 -  V LO Mielec          -   16,02 -  74
5.Serafin Agnieszka                -      -  ZSE Mielec            -   16,45 -  66
Seria VII.
1.Maziarz Izabela                    - 93 – ZSE Mielec             -  15,21 -  91pkt
2.Kilian Natalia                       - 93 -  V LO Mielec           -  15,73 -  80
400m.
Seria I.
1.Dziedzic Anna                    - 93 -  II LO Dębica            - 78,79  -  58pkt.
2.Bieniasz Agnieszka             - 92 -  ZSZNr1 Dębica       - 81,24 -  50
3.Róg Kinga                          - 94 -  ZSE Dębica              - 85,44 -  37
Seria II.
1.Czerwiec Patrycja               - 92 – II LO Dębica             - 74,44 -  74pkt
2,Dziekan Klaudia                 - 92 -  ZSB Mielec               - 85,66 -  36
3,Maziarz Patrycja                 - 93 -  ZSE Mielec               - 87,80 -  31
Seria III.
1.Puła Paulina                         - 92 – I LO Mielec              - 73,43  -  79pkt
2. Bielenda Ewa                     - 93 -  LO Kolbuszowa       -  75,80  -  69
3. Mazur Małgorzata              - 92 -  ZST Mielec               -  81,71 -  48
4. Rymut Agnieszka               - 92 -  ZSZ Nr1 Dębica       -  82,40  -  46
Seria IV.
1.Bawoł Elżbieta                    - 93 -  I LO Mielec              -  70,18 -  93pkt
2.Kostecka Klaudia                - 94 -  LO Kolbuszowa       -  74,36 -  75
3,Pasko Anita                         - 94 -  II LO Mielec             -  74,52  - 74
4.Guzik Wioletta                    - 92 -  ZSE Dębica               -  81,24  -  50
Seria V.
1.Kulig Magdalena                 - 93 -  II LO Mielec             -  74,75 -  73pkt
2.Skorupska Barbara              - 94 -  ZS J.Grosz.Mielec     -  81,66 -  48
3.Krakowska Patrycja        - 94 -  ZST Mielec                 - 83,40 -  43
4.Wolak Gabriela               - 93 -  V LO Mielec               - 85,13 -  38
Seria VI
1.Kowalczyk Paulina          - 92 -  ZSB Mielec                 - 77,75 -  61pkt
2.Wilczyńska Anna            - 92 -  ZS Nr2 Dębica             - 85,55 -  37
3.Krystel Mariola               - 92 -  ZST Kolbuszowa         -  86,40 -  34
4.Kurzawa Katarzyna        - 94 -  ZSE Dębica                  -  88,17 -  30
Seria VII.
1.Kamuda Dominika           - 94 -  V LO Mielec               -  80,44 -  52pkt.
2.Lubacz Klaudia                - 94 -  ZSE  Mielec                -  88,63  -  29
3.Piękoś  Katarzyna             - 92 -  V LO Mielec              -  88,74  -  28
4.Mierzejewska Paulina      -  93 -  ZST Kolbuszowa       -  88,92  -  28
Seria VIII.
1.Kruk Paulina                     -  92 -  ZS J.Grosz Mielec     -  71,89 – 85pkt
2.Rumak Katarzyna             - 94 -  LO Kolbuszowa          -  72,84 -  81
3.Kuczkowska Joanna         - 92  - II LO Mielec               -  77,18  -  64
4.Madura Karolina               - 94 -  ZSZ Nr1 Dębica         -  79,97 -  54
Seria IX.
1.Bukowska Patrycja           - 92 -  ZS Nr2 Dębica            -  74,96 -  72pkt
2.Szady Natalia                    - 94 -  ZS J.Grosz. Mielec     -  77,32  -  63
3.Maziarz Wioletta              - 94 -  ZSB Mielec                 -  78,85 -  58
4. Wolska Marlena               - 93 -  ZSE Mielec                 -  83,92 -  41
800m.
Seria I.
1.Kaczor Monika                 - 93 -  V LO Mielec               - 2;40,33 -  90pkt
2.Maziarz Monika                - 93 -  I LO Mielec                - 2;40,69 -  89
3.Osiniak Kinga                   - 92 -  II LO Dębica              - 2;45,97 -  77
4.Węgrzyn Aneta                 - 93 -  II LO Mielec               - 2;47,86 -  73
5.Gmyr Justyna                    - 93 -  ZST Mielec                 - 2;51,62 -  65
6.Wójciak Oliwia                 - 93 – LO Kolbuszowa          - 2;55,82 -  57
7.Pażdzior Iwona                 - 93 – II LO Dębica               - 3;02,23 -  46
8.Kuszela Agnieszka           - 93  -  ZS Nr2 Dębica           - 3;06,52 -  39
9.Sikora Sylwia                    - 92 -  ZSE Dębica                - 3;09,96 -  34
10.Dąbrowska Natalia         - 92 -  ZSZNr1 Dębica           - 3;12,36 -  31
11.Klabacha Sylwia             - 94 – ZSZ Nr1 Dębica          - 3;12,98 -  30
12.Ozimek Paulina               - 93 -  ZST Kolbuszowa        - 3;29,90 -  21
13.Ryś Justyna                     - 92 – ZST Mielec                  - DNF
Seria II.
1.Podlasek Małgorzata          - 94 – ZSE Dębica                - 2;36,96 -  98pkt
2.Fijałkowska Zuzanna         - 93 -  II LO Mielec               - 2;47,22 – 74
3.Dudzik Magdalena             - 92 -  I LO Mielec                - 2;51,42 -  66
4.Mokrzycka Anna                - 93 -  LO Kolbuszowa         - 2;52,30 -  64
5.Chudzik Weronika             - 94 -  ZSB Mielec                 - 2;56,32 -  56
6.Marszałek Monika             - 94 -  ZST Mielec                 - 2;56,35  - 56
7.Cholewa Klaudia               - 94 -  ZS Nr2 Dębica            - 3;05,97 -  40
8.Wałęga Katarzyna              - 94 -  II LO Dębica              - 3;07,72 -  38
9.Maciąg Barbara                  - 93 -  ZSE Mielec                 - 3;15,12 -  27
10.Czachor Sandra                - 93 -  ZST Kolbuszowa        - 3;15,32 -  27
11.Smoleń Elżbieta               - 93 -  ZSE Mielec                 - 3;17,10 -  25
12.Czarny Martyna               - 94 -  V LO Mielec               - 3;25,56 -  16
13.Kubat Anna                        - 92 – II LO Mielec            - 3;34,31 -  13
14.Żądło Patrycja                    - 93 – ZSE Mielec              - DNF
15.Furtak Sylwia                     - 93 -  LO Kolbuszowa       - DNF
Skok w dal.
1.Giełbaga Justyna                 - 92 -  II LO Dębica           - 5,06 – 137pkt
2.Bodziony Magdalena          - 94 -  II LO Mielec            - 4,41 -  109
3.Cudo Anna                          - 93 – LO Kolbuszowa       - 4,33 -  106
4.Jarecka Kinga                      - 94 – I LO Mielec             - 4,29 -  104
5.Lonczak Natalia                   - 92 -  IILO Mielec            - 4,25 -  103
6.Zawisza Agnieszka              - 94 -  LO Kolbuszowa      - 4,23 -  102
7.Magda Agnieszka                - 94 -  LO Kolbuszowa      - 4,19 -  100
8.Nowak Agata                       - 92 -  ZSE Dębica             -  4,16 -  99
9.Kleinschmidt Dominika       - 93 -  ZSE Dębica             -  4,07 -  95
10.Graniczka Paulina              - 94 -  ZS J.Grosz.Mielec   -  4,06 -  95
11.Daniel Katarzyna               - 93 -  II LO Dębica            -  4,05 -  94
12.Skóra Wioletta                   - 93 -  ZS Nr2 Dębica         -  4,05 -  94
13.Stec Monika                       - 93 -  ZSE Dębica              - 4,04  -  94
14.Kozioł Andżelina               - 94 -  ZS J.Grosz.Mielec    - 3,98 -  91
15.Pomykała Ewelina             - 93 -  ZST Mielec               - 3,94 -  90
16.Florczak Katarzyna            - 94 -  ZSE Mielec               - 3,90 -  88
17.Rusin Ewa                          - 94 -  V LO Mielec             -  3,90 – 88
18.Kowalska Katarzyna          - 94 -  ZS J.Grosz. Mielec    - 3,88  -  87
19.Warias Wioletta                 - 93 -  V LO Mielec              - 3,85 -  86
20.Guła Joanna                        - 94 -  ZSE Mielec                - 3,84 -  86
21.Działowska Beata               - 92 -  ZST Mielec                - 3,75 -  82
22.Grębska Beata                    - 92 -  ZSZNr1 Dębica          - 3,75 – 82
23.Dzierga Magdalena            - 93 -  ZST Mielec                 - 3,70 -  80
24.Jarecka Małgorzata             - 93 -  I LO Mielec                - 3,68 -  79
25.Sagan Aleksandra              -  93 -  ZST Kolbuszowa        - 3,66 -  78
26.Serafin Agnieszka              - 94 -  ZSE Mielec                  - 3,66 -  78
27.Ciuła Natalia                      - 93 – V LO Mielec                 - 3,61 -  76
28.Kulas Ewelina                    -       - ZSZ Nr1 Dębica          -  3,60 -  76
29.Żelazny Joanna                  - 93 -  ZS Nr2 Dębica            -  3,34  - 65
30.Doupal Monika                  - 93 – ZS Nr2 Dębica             -  3,02 – 52
   Bajor Dorota                        - 93 -  ZST Kolbuszowa            BW
Pchnięcie kulą:
1.Miłoś Sylwana                    - 92 -  II LO Mielec               - 10,88 -  150pkt
2.Cudo Barbara                      - 94 -  LO Kolbuszowa          - 9,25  -  136
3.Kądzielawa Lidia                - 92 -  ZSNr2 Dębica             - 9,06  -  134
4,Kopeć Magdalena               - 93 -  ZSE Mielec                 - 9,05   -  134
5.Stala Marcelina                   - 92 -  ZST Mielec                 - 9,04   -  134
6,Kamuda Karolina                - 93 -  ZSE Mielec                 - 8,94  -  133
7.Bogdan Katarzyna               -      -  ZSZNr1 Dębica          - 8,92  -   133
8.Maziarz Paulina                   - 93 -  I LO Mielec                - 8,89  -  132
9.Kopacz Anna                       - 92 -  ZST Mielec                 - 8,86   -  132
10.Kulik Monika                     - 92 -  ZS Nr2 Dębica            - 8,84  -  132
11.Warias Ilona                       - 93 -  II LO Mielec              - 8,82   -  132
12.NowakSylwia                     - 92 -  ZSE Dębica                - 8,64  -  130
13.Karaś Dominika                 - 93 -  I LO Mielec                 -8,59  -   130
14.Smaczna Magdalena          - 93 -  I LO Mielec                 - 8,51  -  129
15.Celek Aneta                       - 92 -  ZSJ.Grosz.Mielec        - 8,42   -  128
16.Winiarska Gabriela           - 94 -  LO Kolbuszowa           - 8,38   -   128
17.Kokoszka Elżbieta            - 93 -  ZST Mielec                   - 8,35  -   127
18.Żydek Ewelina                  - 94 -  ZSE Dębica                   - 8,30  -  127
19.Jemioło Izabela                 - 92 -  ZSJ.Grosz.Mielec          - 8,16  -  125
20.Torba Paulina                    - 93 -  LO Kolbuszowa            - 8,05  -  124
21.Sokołowska Joanna          - 94 -  ZSZNr1 Dębica             - 7,90  -  123
22.Nowak Aleksandra           - 92 -  II LO Dębica                 - 7,81  -  122
23.Tomaszewska Paulina      - 94 -  ZS Nr2 Dębica               - 7,80  -  122
24.Drzyzga Jagoda                - 94 -  ZSB Mielec                    - 7,71  -  121
25.Żółtek Żaneta                   - 93 -  ZSE Dębica                    - 7,70   -  121
26.Korycka Nicola                 - 93 -  V LO Mielec                 -  7,62  -  120
27.Stefanik Aleksandra         - 93 -  II LO Dębica                  -  7,58  -  120
28.Snopkowska Diana           - 94 -  ZSE Mielec                    -  7,46  -  118
29.Kowalska Katarzyna        - 94 -  V LO Mielec                  -  7,44  -  118
30.Guła Agata                       - 94 -  ZSB Mielec                    -  7,30  -  117
31.Helowicz Katarzyna         - 93 -  ZST Kolbuszowa           -  7,06  -  114
32.Tetlak Paulina                   - 93 -  ZST Kolbuszowa           -  6,78  -  111
Sztafeta 4x100m:
Seria I
1.II LO Mielec ( Gąbka,Tomczyk,Bodziony ,Konczak)        - 54,92  -  117pkt
2.II LO Dębica (Nowak,Giełbaga,Bujak,Dydo)                     - 55,42  -  113
3.ZSE Dębica (Świstak,Sąsiadek,Romaniak,Kleindschmidt) – 59,48 -   84
4.V LO Mielec (Kilian,Barszczewska,Korycka,Cichońska)  -  59,63  -   83
Seria II
1.ZST Mielec (Maziarz,Działowska, Chynowska,Zielińska)  -  58,88 – 88pkt
2.LO Kolbuszowa(Kośmider,Kubas,Kardyś,Mazurek)           -  60,45 -  78
3.ZSZNr1 Dębica (Zamorska,Madura,Bieniasz,Rymut)          -  61,01  - 74
Seria III
1.ZSE Mielec (Walska,Maziarz,Skaza,Serafin)                       -  60,65  -  76pkt
2.I LO Mielec (Piechota,Czachor,Suchy,Kilian)                      -  60,96  -  74
3.ZSNr2Dębica (Stolarczyk,Skóra,Dzięgiel,Madura)              -  61,47  -  71
4,ZST Kolbuszowa (Saj,Mazur,Krystek,Sagan)                       -  62,57  -  64
Chłopcy :
100m –serie na czas:

Seria I.
1.Wachta Bartłomiej           - 92 -  ZST Mielec              - 11,85 -  130pkt
2,Bielatowicz Bernard         - 93 – II LO Dębica           - 12,24 -  114
3.Kędzipr Mateusz              - 92 -  ZSNr2 Dębica          - 12,43 -  107
4.Kochanik Konrad             - 92 -  ZSB Mielec              - 12,79 -  94
5.Siry Mateusz                     - 92 -  I LO Mielec             - 12,83 -  92
6.Daniel Konrad                  - 94 -  ZSNr2 Dębica          - 13,90 -  58
Seria II.

1.Kuc Tomasz                     - 92 -  ZSB Mielec             - 12,51 -  104pkt
2.Daniluk Mateusz              - 93 -  V LO Mielec           - 13,23 -  79
3.Król Dariusz                     - 93 -  ZSZNr1 Dębica      - 13,57 -  68
4.Jołda Mateusz                   - 93 -  ZST Mielec            - 13,67 -  65
5.Panek Kamil                     - 93 -  ZSE Dębica            - 13,89 -  58
6.Mazur Adrian                   - 92 -  II LO Mielec           - 14,92 -  31
Seria III.
1.Struzik Maciej                    - 94 -  ZSNr2 Dębica        -  12,67 -  98pkt
2.Chudy                                 - 94 -  ZSB Mielec            -  12,98 -  87
3.Gil Mateusz                        - 93 -  LO Kolbuszowa     -  12,99 -  87
4.Kaczor Kamil                     - 93 -  ZSZNr1 Dębica      -  13,09 -  83
5.Rayski Szymon                   - 93 -  II LO Mielec         -  13,13  - 82
6.Trznadel Kamil                   - 93 -  I LO Mielec           -  13,73 -  63
Seria IV
1.Grabiec Radosław               - 92 -  LO Kolbuszowa     -  12,82 -  93pkt
2.Małek Krzysztof                 - 94 -  I LO Mielec            -  13,15 -  81
3.Skóra Krzysztof                  - 93 -  II LO Dębica          -  13,30 -  76
4.Patyk Damian                     - 94 -  V LO Mielec           -  13,35 -  75
5.Susz Sławomir                    - 93 -  ZSZ Nr1 Dębica      -  13,51 -  70
6.Pubrat Kornel                      - 94 -  ZSE Mielec             -  13,74 -  62
Seria V.
1.Jędrzejczyk Maciej              - 94 -  II LO Dębica          -  13,13  -  82pkt
2.Sowa Krystian                     - 93 -  ZST Mielec            -  13,39  -  73
3.Wilk Grzegorz                    - 92 -  ZST Kolbuszowa    -  13,44  -  72
4.Kucięba Mariusz                 - 94 -  ZSE Dębica            -  13,53  -  69
5.Bawół Tomasz                    - 94 -  ZSE Mielec             -  14,19  -  49
6.Bąk Mateusz                       - 93 – ZS J. Grosz Mielec  -  14,70  -  36
Seria VI.
1.Bieda Ireneusz                    - 94 – ZST Mielec              -  12,88  -  91
2.Juszyński Karol                   - 93 -  LO Kolbuszowa      -  13,21  -  79
3.Sajdak Mateusz                   - 94 -  ZST Kolbuszowa     -  13,92  -  57
4.Kędzior Grzegorz                - 93 -  ZS J.Grosz. Mielec  -  14,49  -  41
Seria VII
1.Rojek Rafał                      - 92 -  ZSE Mielec              - 12,83 -  92pkt
2.Węglarz Kamil                 - 94 -  ZSJ,Grosz Mielec    - 13,13 -  82
3.Świder Seweryn               - 93 -  ZST Kolbuszowa     - 18,31 -  0
400m.
Seria I.
1.Siódmiak Andrzej             - 92 -  II LO Mielec           - 52,73 -  138pkt
2.Motyl Damian                   - 92 – ZSB Mielec             - 57,77 -  99
3.Pęcak Damian                   - 93 -  ZSNr2 Dębica         - 59,34 -  88
4.Kędra Konrad                   - 93 -  ZSE Dębica             -  61,61 -  73
Seria II
1.Łakomek Mateusz             - 93 – ZSZ Nr1 Dębica      -  55,42 -  116pkt
2.Sędlak Rafał                      - 93 -  ZSB Mielec             -  55,80  - 113
3. Wyszyński Dawid            - 93 -  ZSE Dębica             -  56,12  -  111
4.Kwaśnik Paweł                  - 92 -  ZST Kolbuszowa    -  56,53  -  108
Seria III.
1.Witek Mirosław                - 93 -  ZS Nr2 Dębica         -  55,91 -  112pkt
2.Wilkołek Dominik            - 94 -  ZSZ Nr1 Dębica       -  57,26 -  102
3. Zuzel Bogdan                  - 93 -  ZSE Mielec               -  62,60  -  66
4. Boroń Damian                  - 93-  I LO Mielec               -  77,98 -  2
Seria IV.
1.Kawa Sebastian                 - 94 -  ZSZ Nr1 Dębica       -  59,46  -  87pkt
2.Mroczek Rafał                   -      -  ZS J. Grosz Mielec   -  65,96  -  47
3.Banach Karol                     - 94 -  II LO Dębica            -  71,74  -  20
Seria V.
1.Gudz Mateusz                 - 94 -  ZST Mielec               -  58,33 -  96pkt
2.Kubik Paweł                    - 94 -  LO Kolbuszowa        -  59,16 -  89
3.Gręba Marcin                   -      -  ZSE Mielec              -  59,43  -  87
Seria VI.
1.Sidor Krystian                  - 94 -  LO Kolbuszowa       -  58,93 -  90pkt
2.Ziarek Wojciech               - 92 -  I LO Mielec             -  61,72  - 72
3. Łaz Kamil                       - 93 -  ZST Mielec              -  64,12 -  57
4.Polak Kamil                     - 93 -  V LO Mielec            -  64,58 -  55
Seria VII.
1.Bała Kacper                     - 94 -  II LO Dębica             - 59,19 -  89pkt
2.Spyra Damian                  - 92 -  ZST Mielec               -  60,99 -  77
3.Boroń Wojciech              -       -  ZS J. Grosz .Mielec  -  65,42 -  50
4.Zych Marcin                    - 93 -  I LO Mielec               -  67,88 -  37
Seria VIII
1.Trzciński Damian            - 93 -  LO Kolbuszowa         - 58,12 -  96pkt
2.Wnęk Kamil                    - 94 -  ZS Nr2 Dębica           - 60,85  -  77
3.Stępień Hubert                 -      -  ZST Kolbuszowa       - 62,39 -  68
4.Cisło Przemysław            - 94 -  II LO Mielec              - 63,48 -  61
Seria IX
1.Sujdak Paweł                   - 94 -  II LO Dębica              - 60,29 – 81pkt
2.Trznadel Dawid               - 94-  ZST Kolbuszowa         - 62,20 -  69
3.Czepiel Michał                 - 94 -  ZSE Mielec                - 64,69 -  54
1500m:
1.Jachym Tomasz                - 93 -  ZS Nr2 Dębica         - 4;30,95 – 86pkt
2.Miazga Bartłomiej            - 94 -  ZSB Mielec              - 4;41,10 – 69
3.Hebda Sławomir              - 92 -  ZS Nr2 Mielec          - 4;47,01 -  60
4.Magda Dawid                  - 94 -  ZST Kolbuszowa      - 4;52,23 -  52
5.Ciepiela Kacper                - 94 -  II LO Mielec            - 4;55,53 – 48
6.Humański Bartosz            - 93 -  ZSZNr1 Dębica        - 4;55,72 -  47
7.Podjasek Rafał                 - 92 -  ZS Nr2 Dębica          - 4;55,87 -  47
8.Malinowski Dawid           - 93 -  ZSZNr1 Dębica         - 4;57,43 – 45
9.Kurzeja Tomasz                - 93 – ZSE Dębica               - 5;02,26 – 40
10.Kokoszka Rafał               - 94 -  ZST Mielec               - 5;03,92 – 38
11.Warzecha Karol               - 92 -  ZSB Mielec              - 5;04,03 – 38
12.Fiołek Marcin                  - 94 -  ZSE Dębica               - 5;06,70 -  35
13.Tęcza Krystian                - 93 -  ZST Kolbuszowa       - 5;10,87 – 30
14.Kaczor Radosław            - 93 -  V LO Mielec              - 5;16,04 – 25
Seria II.
1.Gawle Wojciech                 - 92 -  IILO Dębica              - 4;40,54 -  70pkt
2.Siębor Piotr                        - 93 -  ZST Kolbuszowa       - 4;46,74 -  60
3.Tobiasz Eryk                      - 94 -  ZST Mielec                - 4;47,19 – 60
4.Dudek Michał                    - 94 – II LO Dębica              - 4;48,12 -  58
5.Gąsior Kamil                      - 94 -  II LO Dębica             - 4;56,69 -  46
6.Dudek Marcin                     - 93 -  ZST Mielec               - 5;03,52 -  38
7.Chruściel Marek                 - 92 -  ZST Mielec                - 5;06,61 -  35
8.Drżał Michał                       -  93 -  LO Kolbuszowa       - 5;06,97 -  34
9.Marszałek Dawid               - 93 -  I LO Mielec               - 5;10,98 -  30
10.Szelest Łukasz                  -      -  ZS J.Grosz.Mielec     - 5;11,58 -  29
11.Kardyś Sebastian             - 92 -  ZSB Mielec                 - 5;12,53 -  28
12.Letniowski Paweł             - 93 -  LO Kolbuszowa         - 5;13,26 -  28
13.Kowalski Mateusz           - 94 -  ZSE Mielec              -  5;14,05 -  27
14.Kozioł Damian                 - 93 – ZSE Mielec              -  5;14,05 -  27
15.Kwolek Grzegorz            - 93 -  LO Mielec                 -  5;15,47 – 26
16.Bochniewicz Piotr           - 94 -  ZSZNr1 Dębica        -   5;30,64 – 14
17. Pupa Patryk                    - 93 -  V LO Mielec             -  5;45,90 -  5
Skok w dal:
1.Kędzior Mateusz               - 92 -  I LO Dębica             -  6,35  -  131pkt
2.Korzeń Radosław              - 94 -  I LO Mielec              - 6,01  -  116
3.Stefanowicz Adrian           - 94 -  ZST Mielec              - 6,01  -  116
4.Panek Grzegorz                  -93 -   II LO Mielec            - 6,00  -  116
5.Klich Bartłomiej                 -92 -  ZST Mielec              - 5,89  -  115
6.Sołek Michał                      - 92 -  ZS Nr2 Dębica         - 5,51  -  96
7.Samojedny Sebastian         - 92 -  LO Kolbuszowa       - 5,50  -  95
8.Pachoł Piotr                        - 93 -  V LO Mielec            - 5,44  -  93
9.Koziański Filip                   - 93 -  ZS Nr2 Dębica         - 5,43  -  93
10.Więcek Jordan                  - 92 -  ZSE Dębica              - 5,42  -  92
11.Czachor Mateusz              - 92 -  LO Kolbuszowa       - 5,34  -  89
12.Głogowski Waldemar       - 94 -  ZSZNr1 Dębica       - 5,34  -  89
13.Kania Dawid                    - 93 -  ZSE Dębica              - 5,32  -  88
14.Fic Michał                        - 94 -  ZS Nr2 Dębica         - 5,30  -  87
15.Kamiński Jakub                - 93 -  ZSZNr1 Dębica        - 5,30  -  87
16.Micek Arkadiusz              - 94 -  LO Kolbuszowa       -  5,25  -  85
17.Kuzara                              - 94 -  ZSB Mielec              -  5,21  -  84
18.Grzelak Mariusz               - 93 -  ZSB Mielec              -  5,18  -  83
19.Koceniak Marcin              - 94 -  ZS J. Grosz. Mielec -  5,15  -  81
20.Łakomy Damian               - 93 -  ZST Kolbuszowa     - 5,12  -  80
21.Leśniak Błażej                  - 93 -  I LO Mielec              - 5,10  -  80
22.Obutelewicz Artur            - 94 -  ZST Mielec              - 5,10  -  80
23.Olejarz Łukasz                 - 94 -  ZST Kolbuszowa      - 5,08  -  79
24.Rajpold                            - 94 -  ZSB Mielec               - 5,05  -  78
25.Gesing Damian                - 93 -  ZS J. Grosz. Mielec   - 5,02  -  76
26.Mąsior Maksymilian        - 94 -  ZSE Mielec                - 4,97 -  75
27.Pikor Sebastian                 - 92 -  I LO Mielec               - 4,96 -  74
28. Bonarek Dominik            - 93 -  II LO Dębica             - 4,95  -  74
29.Rusin Sebastian                - 93 -  ZST Kolbuszowa       - 4,93  -  73
30.Białek Jakub                     - 94 -  II LO Mielec             -  4,57 -  60
31.Mazur Jarosław                 - 94 -  ZSE Mielec               - 4,56  -  59
32.Kołacz Krystian                - 94 -  V LO Mielec             -  4,41  -  54
33.Gołąb Krystian                  - 93 -  ZS J. Grosz.Mielec   -  4,17  -  45
Pchnięcie kulą:- 5kg.
1.Gawryś Konrad                   - 93 -  ZSE Mielec             - 13,78 -  147pkt
2.Marszałek Wojciech            - 93 -  ZST Mielec             - 12,36 -  129
3.Ryto Bartłomiej                   - 93 -  ZST Kolbuszowa    - 11,91 -  124
4. Królikowski Adam             - 94 -  ZSZNr1 Mielec       - 11,88 -  124
5.Kwaśniewski Piotr              - 93 -  II LO Dębica           - 11,72 -  123
6. Oskroba Mateusz               - 94 -  ZST Mielec              - 11,61 -  121
7.Wilk Patryk                         - 93 -  ZST Kolbuszowa     - 11,59 -  121
8.Gońka Krystian                   - 94 -  ZSB Mielec              - 11,54 -  121
9.Kowal Piotr                         - 94 -  ZST Mielec              - 11,32 -  119
10.Szczodry Aleksander        - 94 -  II LO Mielec            - 11,30 -  118
11.Podlasek Norbert                 - 94 -  ZS Nr2 Dębica          - 11,25 -  118
12.Lodarski Daniel                   - 93 -  V LO Mielec             - 11,24 -  118
13.Kania Jakub                         - 94 -  II LO Dębica             - 11,12 -  117
14.Krajewski Arkadiusz           - 93 -  ZSZ Nr1 Dębica        - 11,09 -  116
15. Kozak Marek                      - 93 -  ZSZ Nr1 Dębica        - 11,09 -  116
16.Śliwa Łukasz                       - 93 -  II LO Dębica             - 11,08 -  116
17.Gawryś Jakub                      - 94 -  I LO Mielec               - 11,06 -  116
18.Szostek Andrzej                  - 94 -  ZSB Mielec                - 11,04 -  116
19.Głodek Łukasz                    - 94 -  ZS Nr2 Dębica           - 11,03 -  116
20.Krzysztofik Piotr                 - 93 -  I LO Mielec               - 10,96 -  115
21.Smoleń Karol                       - 93 -  ZS J. Grosz. Mielec  - 10,75 -  113
22.Masajada Mirosław             - 93 -  ZST Mielec               - 10,70 -  112
23.Kilian Krzysztof                  - 94 -  I LO Mielec              -  10,32 -  109
24.Blukot Andrzej                    - 93 -  ZS J. Grosz. Mielec – 10,04 -  106
25.Bartosiak Damian                - 94 -  ZSE Mielec               - 9,63  -  101
26.Małysz Michał                     - 93 -  V LO Mielec             - 9,45 -  99
27.Marzec Paweł                       - 94 -  II LO Mielec            - 9,08 -  94
Pchnięcie kulą – 6kg
1.Rogowski Aleksander           - 92 -  ZSZNr1 Dębica         - 12,11 -  135 pkt
2.Potępa Michał                       - 92 -  LO Kolbuszowa         - 11,92 -  133
3.Panek Piotr                            - 92 -  LO Kolbuszowa        - 11,72 -  131
4.Bury Damian                         - 92 -  ZSB Mielec               -  11,41 – 128
5.Nowak Jakub                        - 92 -  LO Kolbuszowa         - 11,31 -  127
6.Łyszczarz Sebastian              - 92 -  ZSZ Nr1 Dębica        - 10,96 -  123
7.Babula Łukasz                       -92-   ZS J.Grosz. Mielec    - 10,77 -  121
8.Chłopek Paweł                      - 92 -  ZSE Dębica               - 10,68 -  120
9.Badura Kamil                        - 92 -  ZS Nr2 Dębica          -  10,39 -  116
10. Tomasik Kuba                    - 92 -  ZSE Dębica               -  9,32  -  105
Sztafeta 4x100m
Seria I.
1.ZST Mielec (Klich ,Sowa,Wachta ,Stefanowicz)           - 46,72 -  126pkt
2.II LO Dębica (Jędrzejczyk,Kędzior ,Skóra, Bielatowicz0-48,19 -  111
3.II LO Mielec (Panek ,Rayski ,Mazur ,Śódmiak)             -  50,81 -  88
4.ZSE Dębica (Kucięba, Panek, Kędra, Wyszyński )         - 52,02 -  78
Seria II.
1,I LO Mielec (Trznadel, Małek ,Siry , Korzeń)                 - 48,96 -  104pkt
2.ZS Nr2 Dębica(                                                                 - 49,20 -  102
3.V LO Mielec (Daniluk, Patyk , Polak, Niedbała)             - 51,23 -  84
Seria III.
1.ZSB Mielec (Dochniak, Kuc, Sędłak, Smagacz)              - 49,19 -  102pkt
2.ZSZ Nr1 Dębica (Kaczor, Król, Susz, Łakomek )            - 50,27 -  92
3.ZST Kolbuszowa (Świder, Sajdak, Adamczyk, Zuber)    - 51,79 -  80
Seria IV.
1.ZS J.Grosz. Mielec (Węglarz, Mojek, Mroczek, Witas)      - 50,15 -  93pkt
2.LO Kolbuszowa(Juszyński, Grabiec, Gil, Czachor)             - 50,46 -  91
3.ZSE Mielec(Rojek, Psubrat, Mąsior, Bawoł)                        - 51,80 -  79